Aktuální stránka:7 z 35
Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-11-08, 17:32
No tady taky vyhrožujou, že sem ta epidemie dojde, jeden z nejv?tších internetových portál? tady v ?R už nakoupil pro zam?stnance roušky.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-08, 17:40
Majdo ta b?žná ch?ipka k vám doleze ur?it? a ta prase?í nejspíš taky...pá? pohybu lidí se zabránit nedá.
Radim s MHD a obchodech mít na puse aspo? šálu.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-08, 20:10
Tak máme za sebou další dávku kalcia a antihistaminika. Kanyla v pacce drží, zítra ráno jdem na krev a uvidí se co dál.
Mn? je ?ím dál tím hú?, asi si místo ?ají?ku naordinuju slivovicu...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-11-08, 22:15
ahojda, tak u nás je taky veselo, Ela m?la jít zítra na o?kování a zase má rýmu a kašel, kv?li kterým se to už jednou odkládalo... Kájik má rýmu, kašel a bolelo ho ouško, tak jsme vyfásli kapi?ky, dneska se z levého bolavého ouška vyklubal oboustraný zán?t st?edního ucha a museli mu je píchat... No a jak jsem tu psala o tom nakopnutým gau?i, tak dva prsty dobrý, t?etí (prost?ední?ek) naštípnutý, v papírech co jsem dostala mám napsáno zlomenina jiného prstu nohy... Takže ž?žo, aspo? už to bolí jen málo. A Karel s náma po t?ch doktorech jezdí, s Kájikem musí sám, já ?ekam doma s malou a jsem jak na trní vždycky...
omlouvám se za p?eklepy, ale píšu na minino?asu a ta klávesnice je d?sn? mali?ká...

Johanko, p?eju ti brzké uzdravení....



[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-08, 22:35
Iv?o díky. Držte se!
Já tedy nikdy ten blbej malí?ek zlomenej nebo štíplej nemn?la...dycky jen p?esn? koplej do šlach a nervú. Štíplej prst na noze musí být lahúdka...tož a? se co nejd?íve zahojí!
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-11-09, 14:40
brý den, pot?ebuju oo?kovat Bigu, chystám se k tomu už asi m?síc, ted už to docela sp?chá a zrovna se to sere jak m?že. nechce se mi kv?li tomu do UL, tak jsem si ?íkala, že jí oo?kuju tady v Duchcov?, vím, že Biocan má, tak jsem myslela že se s ním domluvim aby jí dal jen DP a ne celej komplet, fajn, v pátek koukám na webu na ordina?ní hodiny, nestíhám, tak teda že tam zajdu v pond?lí, dneska tam letim jak debil abych to stihla a na dve?ích cedule že je na vyšet?ení v Praze, otev?eno bude zítra, což se tam zase ted už nedostanu, protože mu kon?í ordina?ky když já jsem ješt? n?kde na cest? domu

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-09, 15:49
Koukám že veselo je všude :-(

Iv?o držte se, chudák Kájík, to ouško musí hnusn? bolet.

Žofiro co Filip?

My byli dneska po t?etí u veta, zas kalcium a antihistaminika. Plíce OK, fre?ák ale po?ád ob?as kýchá. Tak mu máme st?íkat do nosu mo?skou vodu...tedy zápasit s fretem a sprejem do nosu je fakt lahúdka!
Když už mn?l tu kanylu nechala sem dneska vzít krev na kompletní rozbor: hematologie OK, na biochemii sem ne?ekala, tu mi ?eknou výsledky ve st?edu p?i kontrole.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-11-09, 15:55
Johanko, te? už se to dá. Jen v botách je to lah?dka a dneska jsem si špatn? šlápla (2x) a to mi prolet?l hlavou sprostý slovník, ale jinak to jde. V pátek už musím zvládnout koza?ky, aby mi to slušelo :oD
Kájik už je celkem ?ilý, rozhodn? mu to pomohlo a Ela chrastí a kašle a o?kování bylo zase odloženo...
Tak se brzo uzdrav


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-09, 16:34
Iv?o skus si na ten zlomený prst st?íkat Elmetacin. To mi poradila Erin na ten nakopnutej malí?ek, fungovalo to skv?le, jaksi to umrtvuje a boles pak tak necítit....hlavn? p?i obouvání.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-11-09, 18:15
Kam se Iv?o o víkendu chystáš, že ti to musí slušet?:-)

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-11-09, 22:21
dobrý ve?ír dámy,

tak teda už m? chytá nerv, za chvilku nastoupí i ta pa.. pa... jo, panika.
Zítra ve 12.00 jdem na kastraci s naší Stickynkou, a zrovna dneska je tak milou?ká a hod?ou?ká,prost? moje nejmilovan?jšejší zlatí?ko, a já mam d?sný vý?itky že ji upln? zbyte?n? zp?sobíme bolest, nic jí není a zítra touhle dobou jí bude nejspíš p?kn? zle, a navíc mám strach že se n?co po to... potento... No p?ítelák je jak na potvoru dneska na no?ní tak se tu uzoufávám ve vý?itkách tyrana malých zví?átek sama....

držte palce a ?apky, pá? my ješt? nikdy na žádný operaci nebyli, tak se moc moc bojíme...

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-11-09, 22:35
To bude v pohode...neboj...ja se taky bala...a vsechno dobre dopadlo...a jak si tu naslednou peci uzivaly:)...holky jedny zlobivy...ja mela nervy a ony hned ten vecer behaly jak pominuty...resp. chtely behat...ale nozicky se jim trosku pletly...tak to bylo docela vtipny:)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-09, 22:55
Já jsem se nervovala, bre?ela, nespala - a ony si ani nevšimly, že spaly trochu víc než jindy.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-11-09, 23:03
Zana, však zbyte?ný to není :o) po?ád lepší, než kdyby m?la mít každoro?n? ?íje a ukon?ovat je t?eba hormonama, však ona to zvládne :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-11-09, 23:26
no jooo, dík za podporu. jo a ješt? mám takový ty tendence: po?ádn? se napapej brou?ínku, dokud m?žeš, abys pak nem?la hlad, no ješt? granulku, vem si... no nesmysl, že jo, hlad bude mít tak jako tak, jinak by asi p?edopera?ní hladovka nem?la smysl, no že jo...

jinak ,Miki: tímto teda kastrujeme druhého rodi?e nálepek. A to možná nevíte, že Scarlett - nejmenší z našeho vrhu, která se zabydlela u ?ary tady kousí?ek od nás, dostala na výstav? v Modré druhé místo v tcho?íkách. Prej má p?knou chovnost, kontrolovali kosti a všecko - no já u toho nebyla, vím jen z vypráv?ní. Ale prej se jí tam všichni smáli, že má obrovský uši, proto prý to druhé místo - no nevim, Scarlettka rozhodn? nemá nejv?tší ušiska ze všech nálepek, a v?bec - není to od nich hezký, takhle se jí smát, když za to nem?že, že je ušatá, no že jo!

no ale - tak podpo?eni touhle zprávou od ?ary jsme se definitivn? rozhodli poslat nálepkové geny dál. Letos budeme hledat nev?stu pro Sveníka (taky ušoun - holky kdo bude mít zájem u ušatce? :o))) a za rok, možná, jestli na to budeme mít podmínky, ?as a zdraví, bychom nechali Sárinku mít mimísky. To ne že bychom cht?li zakládat b?hví jakou chovnou tentononc, ale dneska jsem u p?íležitosti té kastrace prohlížela fotky nálepek když ješt? byly doma, no a snad s ro?ní pauzou na to zas sebereme energii :o) Teda - když budou zájemci, to je jasný, pá? kdyby nám jich zas n?kolik z?stalo doma, tak už m? p?ítelák rozcupuje :o))))

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-11-09, 23:42
:o) jsem ?etla, že za velký uši strhli body v?tšin? fretek :o) jsem si tak ?íkala, že ješt? že jsem nejela s tonicem, bo ten má hrozný plachty, ob?as se mu dokonce i klopí :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-11-10, 00:03
j???, pošli fotku fretmenšpan?la! ty budeš šlechtit fretky s plandavýma ušima? no možný je všechno, když to šlo u ps? :o)))
no Sven má taky solidní trychtej?e, ne že by mu plandaly, ale vždycky se mu sm?ju když si stoupne proti sv?tlu, tak mu strašn? prosvítaj :o))) Je pak jak lampi?ka :o)

jinak všechny ?ty?i frekty chrní, pomalu pujdu Stickynce za?ídit p?edopera?ní samotku, chjo...

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-11-10, 00:08
to byl pokus o fret?ího baseta :oD ne, já myslím, že kdyby m?l v?tší hlavu, tak by to bylo OK, jenže on je dost "samicoidní", p?íjde mi, že má i velikej nos :o) takovej ušatej nosá? to je :o) [fretka.kom.cz] tady 3 m?síce [fretka.kom.cz] [pajisska.rajce.idnes.cz]

Bigi jako malá zas m?la uši hrozn? špi?atý :o) [pajisska.rajce.idnes.cz] ale vyrostla z toho, ted už to není tak hrozný :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 10.11. v 00:17.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-11-10, 00:19
teda - s tim nosem souhlasim, ten má docela velkej, se mi zdá. ale uši ne - má je takový dlouhý, ale ne veliký. takovej oslí?ek :o) To Sven je má zas strááášn? širokánský, skoro kolem celý hlavy :o)
Jo - jinak je tonic ku?ík klásnej, to zas jo :o)))

Tady Sveník, ušatec (Sven je na tom modrým vodítku. Na ?erveným za ním je Smokey - mnohem aktivn?jší, ne tak ušatej, ne tak velkej, ne tak línej a zdaleka!!! ne tak tlustej!!! - tohle je p?ed m?sícem, te? je Sven dvojnásobnej. asi že dor?stá do t?ch uší.)





Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-11-10, 00:27
jééé, dumbo freták :o) mu najd?te ušatou fretici a m?žete se pokusit o vyšlecht?ní dumbo fretek, podbn? jako jsou dumbo potkani :o) když m?žou být angory a karolínští kudrnáci, tak pro? ne i dumbové :o)
jo, GT je má spíš dlouhý a práv? ob?as i rolovací :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-11-10, 00:39
fajn, hledáme ušatku.
Sven co by ten v?tší a sv?tlejší (je do st?íbrna, hlavn? te? na zimu, má totiž perfektn? bílou podsadu - na rozdíl od zahn?dlého Smokeyho, ten je takovej uli?nickej, tak asi i vypadá upatlan? :o) a hlavn? totální fret?í flegmouš (styl - "kam sis m? položila, tam si m? laskav? zas vyzvedni" a "sice t? neznám, ale drbat umíš, tak t? teda miluju - a te? drbej") tak spolu s t?m sl?níma ušima vyhrál domácí loterii "kdo si smí nechat déle kuli?ky" :o)
Zatím ješt? v ?íji není, ale bude to asi brzo, tak pomalu hledáme n?jakou sli?nou sle?nu, aby si splnil (za všechny kluky nálepkovací nejspíš jedninej) genovou povinnost co nejd?ív, pá? budeme mít nekastrovanou Sáru, s kterou jsou jedna ruka, tak aby nebyli moc dlouho odd?len?.

ale pojem dumbo fre?ák m? dostal. prosa? to jako kategorii na výstavu, my p?ijdeme, tak a? má aspo? n?kde šanci, bobe?ek muj ušatá :o) no ona vaše elfí fretka taky není k zahození. škoda jestli jí to zmizlo, jak ?íkáš.

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-11-10, 00:54
Biguši už se ty uši trochu zakulatily, už je namá tak hodn? špi?atý, ale i tak jí letos v Praze strhli v chovnosti 0,5bodu za špi?atý uši :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-11-10, 08:53
Bré ránko. Tak ješt? nerodíme :-( Zítra jdu zase na kontrolu.
Jinak v zoo je dnes svátek totému, ožila mi mrtvá perli?ka a gazela a vyhrála jsem strom Svetaz na týden, tak snad kone?n? prodám t?ch 2000 lístk? :-D
A ješt? se mi narodila ove?ka.
Dneska je u nás p?kná kosa, budu muset zatopit a fakt se mi nechce, tak nevím jestli zalézt zpátky do postele a ješt? si zd?ímnout, nebo jít prvni zatopit :o)

[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-11-10, 09:15
bré, u nás je dneska docela hezky :o) zachvilku chci jít s Bigou na o?kování, tak doufám, že už jí kone?n? p?eo?kujem.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-10, 10:03
Ránko :-)

Tedy já nevím, ale mn? se ty ušatý fretky líb?j!:-)

Zano držíme palce...bude to dobrý!

Já mám dojem, že od v?erejší návšt?vy veta je Vl?ák ?ákej schlíplej: neb?há, jen se dycky n?kem p?esune a spí dál. Žere, ale mí? jak jindy, pije. Zato od ve?era už nekýchnul ani jednou. Tak nevim jestli je to po?asim, nebo tim jak sem mu v?era 3x st?íkala do nosu tu mo?skou vodu - a je na mn? uraženej.
Žofiro mn?las pravdu, v noci se vykadil normáln?, tak to bylo menší dávkou denního žrádla.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-11-10, 11:10
máme p?eo?kováno :o) málem nás sežral vl?ák, ale byla jsem majitelem uklidn?na, že ona je hodná, zakusuje jen ko?ky, co jim ob?as b?hají po zahrad?...



[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-11-10, 12:57
hlasim, ze jsem zivej klokan, jen nestiham

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-11-10, 15:39
Johanko, d?kuji
Nessie - v pátek ve?er jdeme na ochutnávku, vzhledem k tomu, že se te? nikam nedostanu, tak si chci p?ipadat jako ?lov?k aspo? tam :o)
jo k ?emu jsou totemy v zoo? Vyhrála jsem jich deset


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-11-10, 17:00
Iv?a: ochutnávka? ?eho, že bych šla taky?:-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-11-10, 17:24
Ness zítra je Martina, tak je ochutnávka svatomartinských vín. Nakupujem v jedné vinotéce a majitel nás zve na každou ochutnávku, kterou po?ádá... Takže jsem na ochutnávce byla i s pupkem :oD My si totiž nenecháme žádnou ujít :o) A rovnou nás upozornil a? nejíme od ob?da a trénujem ?ardáš :o) Bude švanda :o)


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Aktuální stránka:7 z 35


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist