Aktuální stránka:21 z 35
Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2010-04-06, 09:51
Tyyy jo... :-O

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-04-06, 17:14
Holky,nevíte n?co co by zabralo na hexnšús? :-)
Jsem v ned?li vzala do ruky t?žkej kv?tiná?, že ho odnesu ven, v tu chvíli šílená bolest v zádech a nem?žu se toho zbavit, nejsem v?bec schopná se ohnout...?etla jsem na netu, že to chce klid, ale já když ležím, tak mám dojem, že je to ješt? horší...mažu to Veralem, cpu se Brufenem...ale moc to nezabírá..
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-04-06, 17:20
majdo,máma si vždy lehla na b?icho,dala pod sebe polštá? a hluboce dýchala...pomáhalo jí to,byla to rada od doktora,aby se k n?mu n?jak dostala...prost? teplo a srovnat to tam.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-04-06, 17:47
Majdo, žel jen ?as a teplo. P?ítel je po úraze páte?e už 40 let a víc jak Veral mu zabírá ta ko?ská mast.
Jo a Ibalgin/Ibuprofen se má brát spolu s Mydokalmen (v tabletách), aspo? do mn? to takto dycky ortopéd hu?el. Jeden lék púsobí na bolest, druhý uvol?uje svalstvo, které tla?í na nervy a ty pak tu bolest vyvolávaj (nebo tak n?jak), takže jeden bez druhého prý moc ú?inek nemá.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 06.04. v 17:50.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Boo (IP)
Datum: 2010-04-06, 20:21
mužskej má neco podobnýho....Dolmina 3x1,mydokalm na noc 2ks.když to moc bolí tak ješte apo-ibuprofen....
existují i h?ejivé náplasti na záda...máme doma Voltaren termoplaster : nalepíš necháš pár hodin...docela to funguje :-))

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-04-06, 22:29
Majdi a co takhle to rozpohybovat ?ádnym sexem :-)
bylinká?ka nejsem ale kdo ví ...co pom?že , hm :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-04-06, 22:29
marnelbar: tak tohle m?že vymyslet jen ?lov?k, kterýho ješt? nikdy po?ádn? nebolely záda!!!! :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-04-06, 22:42
Jsi jako m?j brácha, ten má po operaci plotýnky, takže se zádama si užívá už asi p?t let...tak mi vyjmenoval prášky, který si mám koupit, cviky jaký mám cvi?it a pak povídá..hele, ono se to dá spravit i sexem..to rozhejbáš taky!!! Tak to je teda poslední v?c na kterou te? myslím,ploužíc se v p?edklonu po baráku :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Jana Žakova (IP)
Datum: 2010-04-06, 23:17
No jo p?edstava hrozná , ale fakt to pomáhá .
www.majestik.estranky.cz

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2010-04-10, 13:45
majdo, to chce se p?ekonat:-) kamarádka byla u n?jakého lé?itele - slepého (moc na to nev??ím, mám pocit, že jsou to podvodníci). Tak ji ?ádn? prohmatal, protože m?la n?jaký problémy se zádama, dlouhodob?. No a výsledek? Sle?no, máte p?ítele? Ne. A to je ta chyba, máte zablokovaný...cosi... a to se odblokuje jenom pravidelným sexem. Tak se tím za?la ?ídit a od té doby je zdravá a zadaná:-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-04-10, 13:54
Že se jí nenabídl rovnou ten lé?itel... :-)))
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Leny (IP)
Datum: 2010-04-10, 15:10
Vzkaz pro majdu: Na bolesti zad taky zjara trpím.Mám od léka?ky zaru?ený recept. A to na noc si vzít tabletku AULINU/podobný p?ípravek je Coxtral,nebo Nimesil-sá?ky/ spole?n? s tabletkou Dorsiflexu tbt.Samoz?ejm? si hned potom jdu lehnout a spím až do rána.MUsíš si pro správný ú?inek nastolit klidový režim/opravdu t?sn? p?ed spaním/ aby léky za?ly p?sobit.Samoz?ejm? nesta?íjen tabletka jednorázov?, musíš si je brát nejmén? po dv? noci. Bohužel všechny zmín?né léky jsou na recept, bez poplatku. M? to vždy zabere maximáln? 3 dny lé?ení.Vím, co mluvím, jsem povoláním zdravotní sestra a je to i má vlastní zkušenost.P?eji brzkou úlevu od potíží.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-04-10, 23:32
Leny díky moc, zastavím se v týdnu u obvo?a?ky. Zatím jsem si koupila náplasti Voltaren thermoplaster..jsou fakt super, ve?er si to nalepím a h?eje to celou noc....
Jinak, lé?itele jsem absolvovala dvakrát, jeden m? vyrazil hned, protože mi sd?lil, že se na m? napojil a zjistil, že tomu co d?lá nev??ím...a od druhýho jsem odešla sama po p?ti minutách, kdy do m? píchal jídelní vidli?kou a za?ala jsem si p?ipadat jako ned?lní ob?d :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-04-11, 00:05
Já teda zkoušela kombinaci Coxtralu a Dorsiflexu a musím ?íct, že záda m? bolely stejn?. Akorát mi to tak n?jak mí? vadilo - což je koneckonc? taky pozitivní lé?ebný výsledek :-))
Takže vlastn? taky doporu?uju :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-04-11, 10:39
Majdo, zas mám poprskaný monitor: "...ned?lní ob?d" :-)))
Jo a to "držet v teple": p?ítelák si moc pochvaluje ten "ledvinovej" pás z ov?ího rouna, pá? pod tímto se nepotí a výborn? h?eje. Ale nesmí to být všelijaké ty náhražky toho rouna...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-04-11, 16:11
Mají se rádi jako ko?ka a pes :-)
Avatar

Přílohy: Teddy3.jpg (99kB)  
Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2010-04-11, 16:25
majda napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Jsi jako m?j brácha, ten má po operaci plotýnky,
> takže se zádama si užívá už asi p?t let...tak mi
> vyjmenoval prášky, který si mám koupit, cviky jaký
> mám cvi?it a pak povídá..hele, ono se to dá
> spravit i sexem..to rozhejbáš taky!!! Tak to je
> teda poslední v?c na kterou te? myslím,ploužíc se
> v p?edklonu po baráku :-)

No tak polohu uz bys na to i mela, ne? :o)))

"Nedelni obed" me teda taky pobavil :)))




Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2010-04-12, 08:31
Majdi, neni Teddys n?jakej vyšisovanej??? :-) Co záda po víkendu?

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-04-12, 08:58
Teddyn zesv?tlal...záda bych ?ekla trochu lepší, jdu dneska pro další balení náplastí...:-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-04-14, 22:14
Kuk, jsem v šoku, Žofka se za?ala chovat jak ve falešce, po?ád olizuje, na každém kroku m? pronásleduje, co krok to kvok a za?ala m? tahat - bohužel za kotník ?i nárt...a te? m? vyd?šen? tahala za prst z vany...to s ní d?lá jaro nebo co to jako p?edvádí??? :D Teda d?lá to i mám? a ta z toho má fakt "Radost" :D Stalo se vám to n?komu (s kastrovanou holkou)???
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-04-14, 22:24
Kdo jste z Prahy a máte rádi k?e?ky (ne pro fretku k sva?in?),

V SOBOTU 17.4. 10 - 17 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA K?E?K? A K?E?ÍK?

Stanice p?írodov?dc? DDM, Drtinova 1a, Praha 5

Pojedete k And?lu, projdete Tescem do ulice Drtinovy a podle plotu mezi školou a poliklinikou a po schodech do DDM
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-04-14, 22:35
jeeee, k?e?ci sou moc fajn! Kolega má džungašáka, který snídá s rodinou u stolu :-)
Škoda že to zas mám daleko....
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2010-04-15, 09:05
Anii, ob? naše loni kastrované hol?i?ky se takto v posledních týdnech chovají. Nejprve se nám to zdálo divné, ale pak m? n?jkdo uklidnil, že to je normální.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-04-15, 10:17
D?kuji za uklidn?ní...tak hold zase budu miminkem;)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-04-15, 20:23
Anii: Naše Winuška (3 roky, vykastrovaná) to te? d?lá také. Myje mi uši a stále oblizuje. Je to nezvyk, protože ona je taková všudybylka a po?ád nemá ?as. A nejednou tolik pozornosti

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2010-04-17, 00:57
Ahojky všem, kdo si m? pamatujou. Vím, že jsem dlouho nebyla, hodn? práce, d?ti v pubert?, zví?átka m? zam?stnávaj docela fest, do toho a? je to k neví?e do?ešujeme nedostatky té prokleté rekonstrukce baráku a jen na okraj jsem se p?i tomhle všem v prosinci vdala :-). ?asov? jsem se krapet ustálila, takže zase pro?ítám a doháním co mi uniklo - jsou tady moc hezké zm?ny - smekám a tleskám....
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-04-17, 11:08
atevi gratuluju k svatb? :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2010-04-17, 12:40
Johanko d?kuji. To bylo rychlé a náhlé rozhodnutí, vdávala jsem kámošku, p?ipravila svatbu pro ni a v ned?li týden p?ed jejím termínem jsme se rozhodli ud?lat naši svatbu zárove? s její. Ten týden na p?ípravu byl šibeni?ní, ale zvládli jsme to :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2010-04-19, 09:10
Také gratulce k svatb?! My jsme m?li na p?ípravy m?síc a to si myslím bylo akorát, za kratší dobu bych to ur?it? nezvládla (takže klobouk dol? :-O) a déle bych to zase kv?li nerv?m za?izovat necht?la :-)

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2010-04-19, 22:31
No já myslím, že v?tší nervy z toho m?la moje matka a ségry. Když jsem mám? v ned?li oznámila, že jí zveme v sobotu na svatbu, tak mi stihla jen ?íct: " V sobotu nikam nem?žu, jedu s holkama na hory". Tak jsem chvilku koukala jak to myslí a pak zbyst?ila a za?vala, že pro? jsme jí to ne?ekly d?ív.Ségrám pak bre?ela do telefonu, že neví, jestli n?co nepokazila, že si v první chvíli ani neuv?domila, cože jí to ?íkám :-) S mýma ségrama jsem byla na skypu a po oznámení, že jsou v sobotu zvané bylo 5 minut hrobové ticho a pak se ozvalo: týýýýýýýýýýý vole!!!! :-)))))))))

A d?kuji stulitt :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: atevi dne 19.04. v 23:27.
Avatar

Aktuální stránka:21 z 35


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist