Aktuální stránka:24 z 35
Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-05-12, 12:59
že by fretku odnesl pták bych se nebála, ale ur?it? by fretka odešla sama.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2010-05-12, 13:00
Balkon budeme mít co nevid?t zad?laný d?evem - spodek, strany, takže nikam neodejdou :) jen m? napadlo, zda je možné nebezpe?í ze strany dravc?.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-12, 14:56
jo, že fretku nebo menšího psa odnese dravec je klidn? možné, nebyla by první. a v období hnízd?ní a krmení mlá?at si troufne i do blízkosti ?lov?ka, na balkon, do otev?eného okna...
já bych neriskovala mít fretku na balkon? nezabezpe?enou.

co se tý?e post?iku - p?e?ti si, co je v návodu o jedovatosti pro lidi a domácí zv?? a ?i? se tím.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2010-05-12, 17:29
o psovi jsem slyšela - resp. o yorkšírovi, že ho dravec odnesl, ale co je na tom pravdy, nevím ...
fretky tedy pustíme na balkon jen v p?ípad? dohledu

navíc tu ?tu, že už pár lidí z vás si všimlo dravc? v p?ítomnosti ven?ení fre?ulek, to m? nikdy nenapadlo koukat i na oblohu!



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Kuklynka dne 12.05. v 17:41.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-05-12, 18:00
nad námi se p?i procházce po louce slétají havrani a létají docela nízko. Kdyby jsme tam nebyli my, dva lidi, tak by si ur?it? troufli na fretku.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2010-05-12, 18:20
Kuklynka - jednou jsem slyšela šílené rány o otev?ené okno v kuchyni a když jsem p?ib?hla, vid?la jsem dravce, který se snažil (pravd?podobn?) dostat dovnit?. Pod oknem byla klec s krysákem...
Takže já bych si pozor dala.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2010-05-12, 18:54
Ahoj
tak to vypadá, že Terku vezmu v pátek nebo o víkendu na veterinu naposledy. Dost se zhoršila. Nechci ji trápit. Tak si na nás vzpome?te.
:ó(


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-05-12, 19:20
Iv?o stále na tebe a Terku myslím!

Vím že Terka má "požehnaný v?k", ale i po?así co je te? hnusn? promn?nlivé vplývá na starý organismus....do víkendu múže zas být líp. Moc držim palce!

Dej v?d?t...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2010-05-12, 20:54
klokani ve zpravach na nove, videli jsteeeeeeeeeeeeeeeee? :-D i albini, to je sranda :-D

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-05-12, 21:58
Iv?a: joj, to na vás moc myslím. :-(((
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2010-05-13, 08:12
Koukám, že dravci jsou docela troufalí. Tak to si budu muset dávat bacha i na nebezpe?í ze vzduchu.
Nám se jednou dostal do bytu v?tší pták, ventila?kou! Jak netuším, jelikož je to malá mezera otev?eného prostoru a navíc záclona.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-05-13, 09:58
Jo jo, myslím, že dravec v pohod? fretku odnese...nev??ila jsem tomu, že straka je schopná zabít ko?ku, ale jsou tak mazaný, že jedna ská?e po strom? a snaží se ko?ku nalákat na ty nejvyšší a nejten?í v?tve a druhá v p?íhodný okamžik na ko?ku nalítne a shodí jí dol?.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-05-13, 11:37
Na nas sa v case prechadzok chodili pozerat havrany a ina haved...strasne sa im totiz pacil leskly zvoncek na postroji...takze na dravcov a vsezravych spevavcov bacha!
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Ráchel (IP)
Datum: 2010-05-13, 11:39
Iv?o, to je strašné. Co na to ?íct... :(


No, jinak, jsem hrozn? roz?ílená. Te? volala tchýn?(teda matka p?ítele), jestli má p?ítel kone?n? novou práci. ?ekl jí, že má dnes pohovor. No, ona za?ala ?vát, že ho nikam nevemou, protože zapáchá po MÝCH fretkách. Nevím, jsem lakta?ka, nebo pro? mne to tak mrzí? Normáln? mne to urazilo, naštvalo. Pak že se jich máme zbavit, že mne má p?emluvit, atp., mno, ješt? že jsou tchánovci 300km daleko...

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-05-13, 11:44
To Rachel: ja som to pocuvala od vlastnych rodicov a su tiez 300 km od nas...po velkej burke sa zacali spravat slusne...;-)...rodicia, nie fretky...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-05-13, 11:45
Ráchel: na takové ?e?i (do tchýn?) bych kašlala, zejména pokud je ta tchýn? od vás 300 km :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Ráchel (IP)
Datum: 2010-05-13, 11:49
Já vím, ono je to asi ?asté, jen mne to mrzí. To je furt-já jsem ta, která zatla?ila p?ítele k chovu tohoto tvora (no, je pravda, že jsem se moc neptala :)) Ach jo, ale ti milá?ci jsou vychovan?jší a náš puber?ák vo?av?jší než jejich pes. Taky nerýpu, bo vím, jak ho milujou.
Je fakt, já je mám jak d?ti-do slova a do písmene, když byl malej mim?o, mnohokrát ´jsem se ujiš?ovala, jestli dýchá... No, pak mne tadyty narážky mrzí. To jako dát pry? dít????

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-13, 12:46
mn? by na tom mrzelo jediné - kdyby byl p?ítel "proti" m?. a to je jedno, jestli jde o fretky nebo špatn? (=jinak) ud?lanou sví?kovou.
myslet si to m?že, ale v tu chvíli musí být p?i m?, i proti vlastní matce.

a jestli je p?i m?, je mi úpln? jedno, co ona ?íká a co si myslí, je to její problém :o)

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-05-13, 16:26
Ráchel, máš sm?lu. Nejhorší tchyn? je "milující pe?ující". Tohle musí ?ešit tv?j partner - MAMINKO, PROSÍM, JE TO MOJE PARTNERKA, M?J ŽIVOT, MOJE RODINA.D?KUJI TI ZA VŠECHNO CO JSI PRO MNE UD?LALA, POSTAVILA JSI MNE DO ŽIVOTA A JÁ JSEM UŽ VELKEJ KLUK. VEZMI TO PROSÍM NA V?DOMÍ, POKUD NECHCEŠ, ABYCH SE CHOVAL NESLUŠN?. A TO UR?IT? NECHCEŠ, VI´D? Nem?že mi být "jedno" její názor, jde jí o ty, které miluje, ale je t?eba, aby se nau?ila respektovat je. A jako tchyn? mohu ?íci, že to chce n?kdy hodn? sebezap?ení
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-05-13, 20:46
To Erin: presne takto to bolo aj u nas...bud budes akceptovat, alebo smola. A kedze chcu vidiet svoje milovane jedine vnuca, tak to musia akceptovat. Ja zbytocne nedrazdim a oni zbytocne neprovokuju. A je relativny klud...;-)

Sarkan je vychcany az hroza, najprv chcela tri kaleraby (kedlubny), potom akysi keks ci co. Tak som jej povedala, ze si vybrala kalerab a viete co ona na to? "Mamicka, ale sak kazdy kalerab je pre jedneho...jeden pre teba, jeden pre tatinka a jeden pre mna. Takze tu tycinku mi kludne mozes kupit, ja som si tak vela nevybrala"...no nedorazili by ste ju? Cely obchod bol v krcoch od smiechu, pretoze to sepkala na cely obchod.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2010-05-13, 22:40
AHOJ AHOJ AHOJ!!!! NEVÍM KAM TO NAPSAT, TAK ZAFLÁKNU TOHLE VLÁKNO. PRO VŠECHNY ZÚ?ASTN?NÉ ?I DOB?E INFORMOVANÉ OHLEDN? BARNIEHO, MÉHO TROCHU NESPOLE?ENSKÉHO FRE?ÁKA. DNES JSME BYLI U PANÍ DOKTORKY CHYLÍKOVÉ A POZOR!!!! DOSTALI JSME POCHVALU. CHOVALI JSME SE PRÝ UKÁZKOV?!!!!! ANI JEDEN SK?EK, K?IK, JEKOT ANI ŽÁDNÝ JINÝ ZVUK. VYDRŽEL BEZ MRKNUTÍ OKA M??ENÍ TEPLOTY V ONOM OTVORU, POSLECH, ?IŠT?NÍ UŠÍ A DOKONCE I O?KOVÁNÍ P?EŠEL S NAPROSTOU GRÁCIÍ.

HE?:-P
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-05-13, 23:15
Želvajs, o sk?eky tak n?jak ani nejde..spíš o ukousnuté prsty..taky nic? :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-05-13, 23:19
Je to jasný, Barnie je ješt? záludn?jší, než jsme si mysleli. Te? tuší, že Chylíková je ve st?ehu, tak ví, že by ho p?eprala. Mazan? ?eká, až opadne pozornost a p?ijde jeho chvíle! :-))
Želva je naivka!
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-13, 23:48
silva :o))))))))))))))

jj, ale tuty je to tak. tak to už máme dalšího do sbírky "hajzl jeden záke?nej", tentokrát alias barnie... ;o))

p.s. doufám, že nikomu ani na mysl nep?išlo, že byl tak vzornej proto, že ho nikdo p?edem nerozdráždil?

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2010-05-14, 17:08
Johanko, Silvo, moc d?kuju
Terezka je den ode dne horší, když se Karel stihne vrátit v?as, tak pojedem, je jí zle - Je ráda, že si "dojde" na záchod... Už když jsem se "rozhodla" tak jsem to obre?ela, ale takové trápení si nezaslouží... Njn, kon?im, už mám zase na krají?ku. Pááá


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-05-14, 17:25
Iv?a: ach jo, myslím na vás. Tohohle se bojím - aby ?lov?k jednou poznal tu správnou chvíli a zbyte?n? neprodlužoval marný trápení.
Tak se držte!
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-05-14, 17:30
Iv?a: hodn? sil a myslíme na vás ob?.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-05-14, 18:30
Iv?o, moc na vás myslím! Je to moc smutný moment života mejitele zví?átka a velmi t?žké rozhodování (zažila sem to už n?kolikrát), ale a? ti je aspo? trochu út?chou, že Terka se dožila krásného v?ku (jako málokterá fretka).
A taky....kolik lidí by bylo vd??ných za možnost odejít v klidu, bez bolestí a dústojn?....
Aspo? že t?m našim mazlíkúm je toto umožn?no: neskazit krásný život škaredym koncem...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-05-15, 18:42
Tak sem si zas (asi po šesté) ukopla ten samý malí?ek na noze! Sem zv?davá do ?eho se v pond?lí obuju...
Erin, ješt? že tu mám z minula ten Elmetacin :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-05-15, 19:28
Dob?e ti tak, máš koukat kam šlapeš. V tomhle škaredém po?así všechno bolí dvakrát. Já jsem v pátek celý den courala po knižním veletrhu /a ani se neptejte, co mne to stálo a to tam nebyla Grada, kde jsem cht?la nakupovat/ a ve?er šla na školní ples. Zlomenou nohu jsem chránila ortézou a jako byst?ín královský jsem ji zapomn?la sundat p?ed vystoupením - takže královský kostým, bravurní p?edvedení a pod spodni?kami modrá noha. Jo - nemyslíš - jsi za pitomce.
Avatar

Aktuální stránka:24 z 35


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist