Aktuální stránka:27 z 35
Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2010-05-24, 10:46
Johanko - jen jsem nakoukla...a k tomu hoaxu - je to hoax zaru?en?, ani net?eba do?ítat do konce,.
Ta st?evní ch?ipka ?ádí od ledna v r?zných podobách (m?la to za t?ch 5m?síc? celá moje rodina, krom? m? a švagra. a u každého to prob?hlo jinak), média medializovala pouze tu prase?í, aby se uplatnily vakcíny a o st?evní ch?ipce se párkrát zmínila n?kdy v dubnu, tedy prakticky s k?ížkem po funuse, resp. po posr...í :o)

Pediat?i i obvo?áci ?vali zbyte?n? skoro p?l roku - prase?í injekce bylo t?eba zlikvidovat.

Tudíž to nemá se sopkou nic spole?ného...

Já bych ty kretény, co tohle vymýšlejí, fakt zavírala! Bez výjimky! Kolik zví?at a d?tí mohl internet zachránit, kdyby jakoukoli žádost o pomoc 90% lidí nemazalo jako hoax :o(
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2010-05-24, 14:16
Shání zda n?kdo nepojede v p?íštím týdnu do Prahy z okolí HK? Pot?ebuji p?evést fre?á?ka k adopci... jsem schopna zajistit odvoz z Trutnova n?kam dál, ale až do Prahy ne :-(


Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2010-05-26, 18:47
MArtino a Johan ... nemejte obavy, zadne sporadane chovani se zde nedeje, klasickej ustav :-D jinak to s nami asi ani nejde :-D

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-26, 20:18
no já se bojím hlavn? o chudinku majdu... abys nám jí tam ješt? nezkazila nebo ji nenutila páchat n?jaké nepravosti (lehké drogy, tvrdý alkohol, ne/bezpe?ný sex...) proti její v?li !!!

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-05-26, 20:55
PROTI její v?li?! Ses, Martino, asi upsala :-)))
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2010-05-26, 22:04
Nebezpecny sex?! Majda s Klokanem?! No, asi u me Samik s Pytriskem zustanou natrvalo, protoze vracet je do takhle rozvracene rodiny, to teda fakt nevim! :-)))
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-27, 01:27
no nevím nevím, silvo, ale mám dojem, že te? sis to u p?ecedy p?kn? pod?lala!!
za to já, pochlební?ek, budu mít voko... ;oP

pak taky nechápu, pro? do toho lee tahá n?jakou pozvracenou rodinu? já p?edpokládám, že majda i klokan v?dí, kdy maj dost. a i kdyby se náhodou stala n?jaká nehoda, tak se to vypere, no...

a ty se, majdo, v?bec neboj. kdyby nic jinýho, tak samí?ka-milá?ka ti lee tuty vrátí, bu? v naprostým klidu!
(p?ece není blázen, aby t? p?ipravila o n?co tak šílenýho)

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2010-05-27, 16:57
To jsem si teda o tob? martino nemyslela, že jsi taková prodejná..... no víš co myslím:-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-27, 17:45
já?? prodejná??? no tak to ani náhodou!!

zásadn? a v?rn? vždy po boku velitele a p?ecedy (a? je to kdo je to... ;oP )

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-05-28, 13:14
Holky chci se jen zeptat zda je blbost, když tvrdím, že by fretka nem?la brambory?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-05-28, 13:25
blbost to není, dostávat by je nem?ly tuším kv?li škrob?m.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-05-28, 13:26
D?kuju...potvrdila si mojí teorii....sle?na s kterou o tom diskutuju se ohání tím, že jí to schválil vet tak se radši ješt? ptám, abych nepoušt?la do sv?ta bludy.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-05-29, 11:29
Ahoj,už vymýšlím blbosti...sháním n?koho,kdo má auto z koulí,p?ípadn? i vozík a p?j?il by mi ho(p?ípadn? i s ?idi?em). Pot?ebuju dovézt asi 2,5 kubíku písku z ?ernošic do ?ernošic. Kdyby se náhodou n?kdo našel,p?edem díky;)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-05-29, 18:01
Tak jsme zpátky, dovolená byla super, Beskydy jsou nádherný, byli jsme v Rožnov?, ve Štramberku, na Hukvaldech (nahoru jsme tedy vylezli všichni s vyplazeným jazykem - ale stálo to za to) na Helfštýne, na Pustevnách u Radegasta , V Kop?ivnici v muzeu Tatrovky..te? se tu brodím po kolena špinavvým prádlem ...
Krom jiného jsme b?hem pobytu byli nuceni navštívit doktorku MNare?kovou na o?ním v Hranicích (kv?li mému oku) , o m? se za?átkem týdne z p?ežrání pokoušel žlu?níkový záchvat a klokan si hejbnul se zádama, takže nic z toho, z ?eho jsme tu podezírané se teda nekonalo.
P.S. z debaty vyvodím d?sledky , vopice!!! Po?kejte v sobotu!!!! :-)))))
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-05-29, 18:42
Otázky zní, KAM jsi koukala, že jsi z toho musela na o?ní, a CO d?lal klokan, že mu to hnulo se zádama.
:-))))
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-05-29, 18:45
Anii: i mistr tesa? se n?kdy utne - "auto z koulí" mi p?ipomíná moji památnou formulaci "ba?y".

M?žu p?j?it auto s koulí, ale bez vozíku a bez ?idi?e.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 29.05. v 18:46.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-05-29, 18:50
Mno...dob?e,tak tohle mi nevyšlo:-D kdybys mohla p?j?it,moc bych to ocenila,vozík nemám problém sehnat,?idi?e taky ne...jen ta koule mi prost? chybí,nebo ty koule?:-D
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2010-05-29, 19:30
klokan si vykopal jamu a jde chcipnout... vubec nevim, co mi to je :-/ prvne to vypadalo na vyhozeny zada, pak svalovou horecku, ted mam pres 39 teplotu, dneska jsem dvakrat zvracela.... takze netusim

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2010-05-29, 19:45
toz sjem se na netu docetla ,ze by to mohly byt ledviny:-( toz snad to do pondeli preziju a asi budu muset k lekari :-/

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2010-05-30, 21:52
tak bych mohla byt MUDr klokan :-D diagnoza zcela presna...akutni zanet prave ledviny, prave jsem se vratila z pohotovosti :-/

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2010-05-30, 23:11
Majdo, až budeš vyvozovat ty d?sledky, nezapome?, že tvá funkce je volitelná....:-)


Klokane, p?eji brzké uzdravení.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-31, 00:41
... a já p?ipomínám, že i mimo?ádn? dob?e honorovaná...

sakra, to mi uteklo, te? se všichni o tu funkci poperou...
tak abych si to zas vylepšila, tak p?edem ?íkám, že pro lochnesku já ruku nezvedám!

a kdyby náhodou se stalo, že lochneska bude zvolena, tak p?edem ?íkám, že po ni?em jiným sem nikdy netoužila a tu ruku sem nezvedla jen proto, že m? zrovna v tu chvíli louplo v rameni.
fakt, nekecám!

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2010-05-31, 01:16
Klokane, zán?t ledvin není legrace, divim se, že nejsi ve špitále. Rozhodn? to chce antibiotika a analgetika, v p?ípad? zvracení zimnice a velkých bolestí hospitalizace s infuzemi s Algifenem a antibiotiky. Nech si koupit brusinkové tablety- ?istí ledviny a hodn? pij. Vynech ostrá ko?en?ná jídla a omez solení. Držím palce a? je Ti lépe, já jsem si s tím užila pekelných 10 dní v nemocnici...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-05-31, 09:49
Kloky,krom? toho všeho,co ti radí véva,hlídej si cukr! Já mám od zán?tu ledvin podez?ení na cukrovku. Ledviny jsou v tomto svin?,krom oslabení imunity,které zp?sobí vždy, ti jsou schopné zp?sobit práv? cukrovku,únavový syndrom a jiné radosti. Po mé zkušenosti bych p?i zán?tu ledvin rad?ji volila nemocnici (nejen,že t? lépe pohlídají,ale p?i t?ch blafech tam i zhubneš :-D,kdo by to necht?l:-D)...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-05-31, 09:55
Klokouši nepodce?uj to! Chce to kvalitní vyšet?ení ledvin a odborn? nasazené léky. Držim palce!
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2010-05-31, 10:08
holkyy ja byla vcera v Motole pres 3 hodiny...doktor nastesti uzasnej, udelal ultrazvuk, prohmatal, udelali rozbor moci... v moci 2 dily bilkovin a 1 dil krve. PH 6.
dostala jsem Augmentin 1g kazdych 8 hodin....na 4 dny a pak Augmentin 625 kazdych 8 hodin na nejakych 7 dni. k tomu 3x denne algifen 20 kapicek a na horecku paralen. Kdyz se do 48 h nezlepsim, nastupuju do Motola lezet
jo a brusinky bastim v tavbletach plus mam i dzus



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: klokan_cestovatel dne 31.05. v 10:09.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Ráchel (IP)
Datum: 2010-05-31, 13:15
Takže super... Nesta?í že mám RS, dnes mi potvrdili cukrovku. Ty jo, no comment.
Ale co mne pot?šilo, kone?n? jsem p?esv?d?ila p?ítele a budem d?lat fret?í místnost, d?tský pokoj pro tcho?íky... Já se tak t?ším :)

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2010-06-01, 08:42
Dobré ránko,
Koukám samé "dobré" zprávy, tak se holky držte.


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2010-06-01, 09:26
Tak já bohužel p?idám další :-( dneska ráno našim um?ela fene?ka, o které jsem tu nedávno psala... Dostala záchvat a už se neprobrala... Tak te? je už naho?e s naším bílym špicem Filípkem a všema ostatníma, co tam museli... M?la krásnej život...

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-06-01, 09:50
chjo...co je tohle za pos*aný období....
Avatar

Aktuální stránka:27 z 35


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist