Aktuální stránka:21 z 93
Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-04-05, 20:01
tak je u nás op?t infarktová situace kv?li již d?ív zmi?ované dalmatince - našla jsem jí p?kný domov u jedné paní která má již jednu starší fenku stejné rasy a co myslíte že ten nevd??ný tvor ud?lal? Emigroval k nám za dve?e kde je?el a drapal až jsme otev?eli a vzáp?tí najela na oblíbenou scénu - všeobecné vr?ení na sebe s mými psi a to se te? d?je tak 3x denn? a já ji samoz?ejm? odvle?u zpátky atd atd atd nejhorší je že nevíme kudy prchá kolem celé zahrady je totiž 2m vysoká ze?......... a díra nikde !!!!!!! Chci utratit

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-04-05, 22:06
amonnia - díky za ocen?ní :o)
Hanca - p?esn? chápu Tvou situaci i psychický stav... Vydrž, jen tak dál! Chce to trp?livost. Jestli je to zví?e traumatizovaný, bude chvíli trvat, než si zvykne. Možná by pomohlo, kdyby t?eba hodinu nebo dv? denn? povyla u sousedky na kafi, aby psina vid?la, že e kamarádíte...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-04-05, 22:18
No my když jsme cht?li psa, tak jsme se jeli podívat do útulku, tam jsme si vybrali nádhernýho k?ížence a oni nám ?ekli, že už si ho vzalo tolik lidí a od všech utekl, tak už je u nich na doživotí. Prej ze ?et?zu se vyvlík vždycky a plot pro n?j taky nebyl žádnou p?ekážkou...

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-04-05, 23:53
markéto - tož, jsme si po prvním zhlédnutí ?íkali, co je to za p?kného pejska ;o)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-04-06, 19:14
tak a je to tady dneska p?ijel k té paní která se ujala dalmatinky její vnuk ?ubu naložil a odvezl do ?tulku - nic ne?ekl ani m? ani té paní a te? z n?j vylezlo že ho údajn? pokousala nejhorší je že se ho ta paní bojí a radši nic ne?íká jen plá?e v?bec nevím jak se mám zachovat.......... nejradši bych se spakovala a jela pro ní jenže nechat si jí taky nem?žu kopla bych do toho
:o(((((((((((((

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-04-06, 19:44
Co je to za debila?!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-04-06, 19:55
Je to prost? kretén hlavn? že jsem tam nechávala ?íslo aby mi zavolali pokud by se n?co d?lo jenže podle m? si myslí že ta paní brzo um?e a ?okl by mu komplikoval situaci aspo? na m? to d?lalo takovej dojem protože pokousanej na viditelnym míst? nebyl ani nem?l roztrhaný oble?ení a navíc nejd?ív tvrdil že se mu vytrhla a utekla - jenže to by šla ke m? a pak jsem se mrkla na stránky útulku a byla tam jsem vzteky nep?í?etná bre?ela bych bohužel jsem si zlomila ruku takže ho nem?žu zabít tohle jsem totiž p?esn? necht?la fakt nevím co mám d?lat

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-04-06, 20:25
JESTLI ho opravdu pokousala, tak:
a) ur?it? v?d?la pro?
b) to bylo SAKRA MÁLO!! )):o((

co máš d?lat ti, bohužel, neporadím.... :o(

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-04-06, 20:28
"Milovníka" zví?at i lidí musela ta nebohá psice z?ejm? vycítit na sto hon?. Pokousala bych ho taky!!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-04-06, 20:31
Te? už toho moc nenad?lám a to m? nejvíc deptá škoda že ho nem?žu p?irazit do dve?í a trhnout lezu vzteky po strop? hovado debilní

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-04-06, 20:32
P?inejmenším bych se pokusila ?íct mu, co si myslím..., ale vím, jak to u debil? bejvá t?žký... :o((
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-04-06, 20:39
nevím jestli bych to zvládla aniž bych ho t?ískla sádrou do citlivé ?ásti t?la jsem d?sn? rozvzteklená - když to vidim pes na první stránce útulku a tady chudák paní která je na tom asi ješt? h?? než ta psina

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-04-06, 20:41
Netušila jsem, že je to stará paní. Tak to je ješt? možný, že psice není poslední, kdo skon?il v útulku. Starobince jsou taky fajn a uvol?ujou kvartýry pro mladé a silné jedince! (te? to samosebou nemyslím na adresu t?ch, kterým nic jiného v rodin? nezbylo)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-04-06, 20:47
Ona zase tak stará není a já se s ní seznámila když m?la ch?ipku a tak jsem brala tu její starou psici s sebou na vycházky - a to se vnou?ek klou?ek na ní ani nevysr.... ale zato te? byl starost sama kretén po?obanej!!!!!!!!!!!

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-04-07, 13:47
To Hanca: To je desný...a chlap je hajzel. Ja by som to ale na Tvojom mieste nevzdávala a skúsila psici nájs? majite?a aj tak, ve? by si pre ?u mohol ís? do toho útulku. ?utujem, že Ti inak nemôžem pomôc? som až z SR.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-04-07, 14:02
Hanca - vytáhnu Ti vlákno S.O.S, zkus to tam. Johana má pravdu, taky bych se pídila po majitelích dál...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-04-08, 11:38
No jestli byla týraná, tak bych se asi nepídila po majitelích, ale hledala nové majitele...

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-04-08, 19:11
Dnes jsme byli na ro?ní prohlídce a o?kování se všema 4 ko?kama. Mj. se zjistilo, že Dlahour nemá už ani jediný zub (p?esto pojídá i granule a ut?šen? prospívá (?uk?uk?uk).

Byl to takový "vylu?ovací" výlet. Nap?ed se málem posr... m?j p?ítel, když zjistil, kolik to stálo a musel do bankomatu a celou cestu mi spílal, že už to se zví?atama p?eháním a nep?ipadá mu normální narvat do zv??e b?hem 3 m?síc? cca 10000 (a to neví o všech položkách).
Na dotaz, zda to mám trhnout mezi dve?ma nebo nechat utratit, což taky n?co stojí, se už více nevyjad?oval, ale ventilovat to musel - chlap, no. Ale peníze dá, jsem mu nesmírn? vd??ná - z u?itelského platu bych to fakt neutáhla.

No a b?hem cesty se ve dvou p?enoskách navzájem pochc...všechny ko?ky - ze stresu - takže po p?íjezdu vypadaly, jakoby se válely n?kolik let v mo??vce a podobn? taky von?ly :o)))

Když se nejzmá?en?jší Cibule cht?la vd??n? otírat p?íteli o nové džíny (vd??nost za to, jak ji zachránil od veteriná?e :o))), zav?ešt?l postižený, jakoby mu ukousla nohu. :o)

Ješt? než jsme odjeli na výlet na Zvíkov, pozavíral hystericky všechna okna a dve?e, aby ko?ky nemohly do ložnoce ?istit si kožíšky do pe?in :o)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2006-04-08, 21:10
Markéta: S radostí jsem p?e?etla, i když nejsem zlomyslná. Chystám se na o?kování se všemi zví?aty a bude to u nás naprosto stejné - 4 ko?ky, 2 psi, králík a fretka. Takže si budu ?íkat, že na tom jsou stejn? i n?kte?í další. Díky za morální podporu.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-04-08, 22:22
já si to taky p?e?etla ráda a taky nejsem zlomyslná!! jak o m? markéta tvrdí.... :o(
jen trošku, troši?ku, trošilenku, ale opravdu jen trošiline?ku muchom?rka krásná, ?ervená....

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-04-09, 01:20
No, myslím, že se blížím scéná?i mých rodi?? - ti už si našeho veta zvou i s asistentem dom? (to by fakt bylo drahý - tolik p?enosek a zví?ecích stres?...) - máma nape?e krachli?ky, pohost?j, pokecaj a b?hem zábavy odchytnou všech asi tak 350 zví?at a vovo?kujou :o))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-04-09, 01:22
bea - ráda moráln? podpo?ím a taky bych pot?ebovala n?komu udat svého p?ítele... ale to asi pat?í do vlákna ADOPCE :o))))

Martina - trvám na Tvé zlomyslnosti, ale nic si z toho ned?lej - ud?lám kdykoli totéž pro Tebe :o)))))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2006-04-09, 12:45
Markéta: Dobrý nápad, zkus to na adopci, pokud budeš úsp?šná, zkusím t? následovat.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-04-10, 16:58
Tak výše popsaná sobota nebyl jediný jinozví?ecí den. V?era se nau?il p?ítel pást králíky!
D?lal n?co rukama (ve smyslu kutilství) a nechal otev?enou stodolu. A protože když topí, VŽDY mu ute?ou králíci z kotelny, kt.je sou?ástí stodoly, m?ly všechny t?i bestie pré, protože pání?ek je jim pro srandu.
Artur se odvážil nejdál - až na sad, kde kutal na hnojišti (nikoli tcho?ecím, jiném:o))) P?ítel na n?j vlítnul, zelenej jak sedma, že to zjistím, Artur spokojen? (nikoli moc rychle) odhuperdil zp?t do stodoly a takto celou hru zopakoval asi tak 30x. Po 20 pokusech už to um?la i Barka a Fufu...
No, moc toho m?j drahoušek neud?lal, ale vyven?ili a prob?hli se všichni! :o))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-04-10, 19:46
markééétko.. to je ten p?kný pejsek ;o))

btw nevím, zda to napsat sem, to jinozví?ecího vlákna nebo do uf, to jsem se roz?ílila :O(
byli jsme v sobotu na mat?jské a když jsme u jednoho autodromu zakotvili, kupovali lístky, všimli jsme si n??eho, co by tam asi nepat?ilo ani náhodou.
Hluk jak svi?a (však všichni víme, jak to u koloto?? vypadá), a z budky vykukovala malá ?ubi?ka! chudák pejsánek malý - toliko hluku!tak jsem si pomyslela, že i n?kte?í jsou zví?ata! to je fakt bezohlednost.. :O(((
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-04-14, 13:32
Vendelek si chudák práv? syslil kousky ku?ecích prsí?ek do košíku s d?ívím (visel p?es nafouklé b?íško jako kožešina:o))), když ho napadl Dlahour a n?kolikrát ho zmydlil.

Tcho? jako obvykle prchal pod postel a d?lal, že tam v?bec, ale v?bec žádný tcho? není, a kdyby byl, rozhodn? se nebojí bezzubých starc? :o)))
Vím, že se nesmí roz?ilovat, ale Dlahour mu nijak neublížil a já se musela tak strašn? smát, že nešlo do toho ješt? hájit neš?astný zví?e :o)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-04-14, 14:26
to ani nem?žeš!! by mu pak bylo podez?elý, že se ho najednou zastáváš, a došlo by mu, jak je to s ním vážný! ;o)

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-04-21, 12:14
Martina: A jaký je to holubí voko? To neznám.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-04-27, 20:54
Videli jste na Nove klokanky albinky?? Ti byli super :-D
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-04-28, 08:51
Klokánci byli úúžasní.......:-)
Avatar

Aktuální stránka:21 z 93


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist