Aktuální stránka:19 z 93
Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-28, 00:27
Je to podstatn? lepší. Máma ?íkala, že by to tak do 24h nejpozd?jc m?lo p?ejít a hlavn? ne se zhoršovat. Pak by to bylo na znovuotev?ení. On to ten doktor cht?l p?vodn? ud?lat nadvakrát, ale když zjistil, že se díky injekci m?že spokojen? zavrtat, kam ho napadne, ud?lal to hned a utemoval. P?edtím dal n?jakou ATB mast.
Trochu se d?sím noci - nechci zažít to, co v?era, ale snad to bude dobrý. V?era m? touhle dobou už bolely zuby úpln? všechny - to jsou ty nervy tak propojený ?i co?!?!?

Martina - a Ty nechodíš k zuba?i s nadšením?!?!?!?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-28, 11:22
Ty klofáky furt bolej. Mí?, ale bolej - co vám, holky zabírá na zuby? Já pojídám jen Aspirin...:o(((
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-03-28, 11:41
Mn? posledn? pomohl Ibalgin, 6 hodin jsem o zubu ani nev?d?la. N?kte?í ale tvrdí, že je to docela svinstvo. Jenže - který lék dneska není :o( A myslím, že když se bere jednorázov? a ne v celých platech...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-28, 11:59
Markét, Ibuprofen, Nurofen, Ibalgin.....
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-03-28, 12:34
Jejda holky,ste m? sem poslaly že si to tu mám p?e?íst a už m? bolej všechny zuby!prosím už dost,ani neviš Markétko jak s tebou cítím.Moje zuby jsou hotová pohroma.Mám úžasnou zuba?ku,od které m? žádný zásah nebolí,jen trhání je zážitek pá? mám strašlivý ko?eny.Tak prý kv?li m? chodí do posilovny.Ale dost!!!
Zp?t k cest? na Šumavu.U nás v Jablonci je sídlišt?,které se jmenuje Šumava,ale to asi nemáte na mysli co?Pak ale nevim jak jsi to majdo myslela,že se pro mne stavíte.Z Prahy na Šumavu p?es Jablonec?Tak jo!Já jedu taky.A zví?átek mám zpoooousty,ale plyšovejch.Ocucanejch od Pídi.To asi ne.N?co vymyslim,nebo odchytim.Máme tu pod k?lnou divokýho tcho?e.....

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-03-28, 12:43
To mi pripomnelo - ted na vikend jsme byli v myslivne a meli tam vycpanyho tchore. Sem se s nim mazlila, kdyz jsem tam nemela ty svoje :))) A fakt celej Misa, presne ta sama maska.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-28, 13:02
Ene, to je trošku morbidní :-)))))))
Iv?o, na Šumavu za Markétou jedeme i p?es Slovensko, takže co by né p?es Jablonec....že jo holky???
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-03-28, 13:03
Ene: jak by ?ekl Mario,to byl Pepí?ek a ten zlobil.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-28, 13:07
Na druhou stranu, te? m? napadá...kdybych ho t?eba ukázala Kryštofovi, tak by zklidnil hormon....naše máma taky pod?dila vycpanýho tcho?e, toho naše babi?ka trefila polínkem asi na t?icet metr?.....a moje máma se bavila tím, jak mi ho v dob? mojí puberty strkala pod pe?inu..m? (jdoucí v pozdních no?ních hodinách dom?) mohl trefit šlak .....
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2006-03-28, 18:03
Jestli ti prásek zabírá tak je to v pohode a zub si dá ríct, jestli, ale aspirin uzobávás jak bramburky u televize, tak to bude chtít jeste jednou zubare o:( nebo ho zkus prásecek zapít utrejchem, bude to takový kdo z koho o:)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-03-28, 18:42
Ivo!!!! To mi nedelej! Ja tu u toho vecerim a malem jsem se udavila!!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-28, 19:32
Jasn?éééé! D?lejte si z nebožáka s priznicem na hub? ješt? srandi?ky!!!
Do toho se mi tu valí meloun Vendelín s prokazateln? menším b?íškem, otravujou ko?ky, leguán je ztuhlej, jelikož od 8 do 3 nešel proud..., Pták Ch?ipka m? p?išel uražen? upozornit, že dneska nedostal nažrat...jen ti králí?kové nezlobí!!! (?uk?uk?uk)
Zítra jdu k doktorovi a nechám se zneschopnit. Dnes jsem to oznámila v práci. Jsem vy?erpaná, mám bolesti, je mi blb? a ješt? je možný, že se u vý?tu mých potíží rozplá?u, on mi dá antidepresiva, mn? za?nou býti zví?ata a všichni ukradený, budu se vznášet a pozorovat bílé beránky na strop? naší sv?tnice.
A tak m? tu v pátek najde p?ítel - mrtvou, ale s úsm?vem!!!

A te? vážn? - Iveto! Aspirin jsem zobala do v?erejška, neb jsem doma nic jinýho nem?la a nic jinýho jako analgetikum nikdy neužívám. Zoufalství m? vehnalo do naší místní lékárny (když chcete v?d?t víc, pora?te se s naším opilým lékárníkem:o)) a nacpapa do sebe jeden ataralgin, dva ibá?ky a zapila to aspirinem.
Halucinace zatím nemám, ale bolest trochu povolila, takže není p?esný výraz: Jestli PRÁŠEK zabral :o)))))
No v nejhorším m? zítra táta k zuba?i zaveze ješt? jednou, ale to už trhnu rekord v návšt?vnosti a m?la bych míte teoreticky na 10 let pokoj :o))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-03-28, 19:55
Ene já to psala v?as,ješt? p?ed ve?e?í.
Marketko pro? si rad?j nezakou?íš marjánku?ta je ur?it? zdrav?jší než ten tv?j práškovej koktejl.A nemusíš ani ta depresiva.Ta zabíraj až tak po dvou týdnech,já to musím v?d?t,ale pak zas je z tebe usmívající se debil,podívejte všichni .Myslim na mne.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-28, 20:10
Zasetou trav?nku mi loni vyhodila tchýn? v domn?ní, že je to jenom bordel na tácku. Dodnes jsem neodhalila, co se s tím stalo :o)))
Ale máme tu místního filosofa a ?arod?je, kt.to p?stuje v množství menším než malém ?ist? pro zkušební ú?ely (mám dojem, že tím krmí své kozy - jsou takové veselé :o))))
Jenže na m? tahle droga nikdy nep?sobila, jen mi von?la, takže pochybuju, že by to zabralo :o(((
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-03-29, 00:07
Markéta: Zkus na zuby KORYLAN. Doporu?uje 9 z 10 zuba??... ;o) a medu?ku na nervy... :oP
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-29, 00:46
VendulaR - dík! Vidíš, Korylan bych mohla prubnout, ten jsem kdysi brala taky, ale jsem alergická na Codein, který Korylan obsahuje - zkusím zítra zkonzultovat s mudrem :o))))
Medu?ku mám :o)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-03-29, 00:50
Markéta: Nóóó, pokud jsi alergická na kodein a dáš si korylan a zapiješ to utrejchem, tak myslím, že pak už nebude co ?ešit... ;o)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-29, 01:16
Vendula R - já se po n?m jen osypávám a puchne mi obli?ej - alespo? bych m?la na chvíli jiné starosti :o)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-03-29, 01:34
Markéta: No jasn?, p?esn? dle receptu: vyže? menší bolest v?tsí bolestí. V Tvém p?ípad? místo sl?vka bolest dosa? slovo problém. :-P
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-29, 09:05
Holky, ráno jsem si koupila Katku a normáln? jste m? rozbre?ely v tramvaji....tohle já v?bec netušila!!!!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-03-29, 09:44
A já myslela že to o nás všichni už víte!dyk je to tu popsaný dopodrobna.celá ta naše historie.Ale chválu spisovatelskou v?nujte matce fretce,ta to napsala.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-03-29, 09:58
A ja zase nevim, ktera bije:-(
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-29, 10:00
No v Katce vyšel nááádhernej ?lánek o tom, jak Ene pomohla Iv?e, když jim ten hnusnej pes roztrhal Edí?ka.....:-))) Jsou tam i moc hezký fotky......
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-03-29, 10:05
Ze bych si ji vyjimecne koupila? Katka rikas?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-29, 10:06
No jo, já to taky normáln? nekupuju, ale tuhle jsem musela..Katka ?.14....:-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Dita (IP)
Datum: 2006-03-29, 14:31
Omlouvám se za špatnou zprávu, ale u nás p?edev?írem vytahovali hasi?i z potoka t?i mrtvé ko?ky.A to jsem ze severu Moravy, ne od Bud?jovic! N?jaký primitiv je asi zabil kv?li panice z té blbé ch?ipky. Normáln? jsem to obre?ela. Pro? jen jsou n?kte?í lidé taková hovada....?

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-29, 17:45
To pat?í spíš do Uf, to jsem se roz?ílila! Lidi hovada opravdu jsou. Naši ješt? nezvládli nápor zv??e, resp. nyní už ko?ek po um?elé paní, která nikoho nem?la a te? za?nou lidi blbnout s tímhle! O?ekávám dramata na vsích taky a desítky vyhnaných ko?ek...
Navážu v Uf, to jsem se roz?ílila...

Jinak jak u zuba?e - utemoval to opravdu moc brzy. Ráno se se mnou táta o ni?em nebavil, p?ijel pro m? a odvezl zas k tomouhle známýmu. Ten vyrejp tu novou plombu (žádost o injekci ignoroval a bavil se s tátou o závodech), píchnul m? do toho bolavýho nervu a zkroutil do paragrafu a dal mi tam na 14 dní vložku. Prý o zubu budu ješt? tak dva dny v?d?t - bolí to zas jako blázen, ale snad bude lépe.


Jdu si ?íst Katku, kterou jsem si koupila po cest? od zuba?e (a taky o?ní linky, rt?nku, tužku na rty a t?i knihy Vlasty Javo?ické:o))) za odm?nu, že jsem se s ním neprala a nepokousala ho (obdivuju jeho odvahu - normáln? mi strkal prsty mezi zuby, magor! Nenápadn? jsem mu kontrolovala ruku, ale prsty má všechny... Divné...DIVNÉ!!!)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Dita (IP)
Datum: 2006-03-29, 22:03
Au au au... O zubech vím své. Poté, co mi zuba? ?istil 4 x po sob? kanálky bez umrtvení, jsem zuba?e 8 let nevid?la. Poté jsem jezdila k zuba?ce cca p?l roku co týden. Dala jsem si závazek, že budu chodit na kontroly pravideln?. A jak to dopadlo? Paní zuba?ku jsem op?t p?t let nevid?la a hrozím se další návšt?vy. Ale co mám d?lat, když jsem takový srab?

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-29, 22:46
Dita - jsi totéž, co já! P?ed p?ti lety jsem ješt? m?la interval návšt?vnosti zuba?e 3 roky. P?ED 5 LETY!!! Te? z toho mám polízanici jak prase! Ale v okamžiku, kdy si ty zuby dám dohromady...co myslíš, za jak dlouho tam zas p?jdu? :o))))
Nejlepší na tom je, že šikanuju pla?ící a vzpouzející se lidská št??átka u nás na ozdravovn?, když je bolí zoubek a bojí se zuba?e...trpí jak zví?ata, ale ne?eknou a ne?eknou... Domlouvám jim pak stejn? jako mi domlouvávala moje maminka, stejn?, jako bych m?la domlouvat sob?...
Chudáci, kdyby v?d?li, co je paní ú?a za sraba!!! :o)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-03-29, 23:03
Tak to si tu Katku budu muset hned zítra koupit... To zas bude pen?z, to už jsou t?i ?asáky... :-))
Avatar

Aktuální stránka:19 z 93


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist