Aktuální stránka:18 z 93
Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-15, 23:40
Každej používáme n?jaká vystihující slova pro ur?ité situace. Je fakt, že to je velice individuální, ale myslím, že ani jedna z ozna?ených se neurazí.
Ženský rod od vola navíc neznám - kráva je od bejka (a navíc krávou ozna?uju fakt krávu, nikoli p?átelské a milé bytosti, na n?ž je p?ed návšt?vou nutné lí?it past?, jelikož cht?jí p?ijet obtíženy tvory:o))) a od vola není nic,protože, pokud se nemýlím, nemáme pro kastrovanou krávu prot?jšek :o))))) Nehodlám se tu zaplétat do jazykov?dy, nebo ješt? fakt n?koho nas..u a p?iveze mi sem n?jaký zví?e - krávu, jalovici, vola, bejka, ko?átko, ptáka....

Nene, trvám na p?vodním ozna?ení ;o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-03-16, 08:39
Teda, a já myslela, že ti ud?láme radost!!! :-)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-16, 09:01
Holkýýýý, neberte si to tak!!! Ten Markéty p?ísp?vek..to bylo z radosti!! Nezvládla ten nával emocí a reagovala naprosto opa?n?, než cht?la! Ona se na nás moc t?ší! To je jasný!
_-)
Nicmén? jsem p?išla na další zvi?átka, která by Markét? ur?it? ud?lala radost. Tak za prvé: Bleší cirkus. To uznejte, ten Markét? chybí a ten prost? musí mít! Podmínky pro jeho chov má ideální..chvilku na Cibuli, chvilku na Váno?ce, pak Paštika..nó, možná i Vendelek by mohl :-)I n?jaké to vystoupení by s ním mohla secvi?it a objížd?t s ním p?ilehlé vesnice :-)
Za druhé: jostomilá opi?ta.. takovej malej orangutánek....s ?ervenou prdelkou :-)
Za t?etí: Lední m?dved.
A protože jde o dobrou v?c, jsem ochotná poprvé v život? zalhat a Markét? tvrdit, že všechna zvi?átka (slon, lední medv?d,jostomilá opi?ta, tcho?, ko?átko, papoušek, k?e?ek a bleší cirkus) naprosto dezorientovan? a bezprizorn? pobíhala na parkovišti p?ed nákupních st?ediskem v Dob?ichovicích. Asi je n?kdo vyhodil z auta nebo co???
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-03-16, 10:17
Jó, taky jsem o tom pobíhání n?co slyšela... :-) a že prý mají strašný hlad a pot?ebujou pomazlit a pohrát si s ko?kama a tcho?em :-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-16, 12:01
Tak helejte!
Bleší cirkus mám rozsáhlejší než bych cht?la a naopak byste si n?které ?leny a um?lce mohly odvézt ve vlastních tcho?ích!
Jostomilý orangutánek s ?ervenou prdelkou je bu? k?ížený s paviánem nebo opruzený a o ani jedno nestojím, neb opice i lidoopi koušou a jsou p?kný mrchy!
A ten zbytek nechte u nákupního st?ediska - tam mají víc možností obživy!
Bléééééééééééééé!!!!!!!!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-16, 13:33
Ježíši! Vona je snad nechce nebo co????:-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-03-16, 14:06
az ji dojde, ze to s ni myslime jen dobre, tak nam jeste upece dort na privitanou
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-16, 14:50
novatje - s utrejchem - ale z vraního voka! Po tom jsou úžasný halucinace - p?edevším se zjevujou sloni a opruzení orangutáni u nákupních center! :o))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2006-03-16, 15:28
Prosím recept na úpravu vraního oka - m?že být i ze sušeného nebo má být ?erstvé?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-03-16, 17:13
Erin: chápu - p?edstava nápoje, po n?mž se ?lov?ku zjevujou opruzení orangutani u nákupních center je skute?n? lákavá...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-16, 17:17
Erin - musím to najít v ?arod?jnický knize, vydrž - orangutani budou!
Jo a bylinky vždy lépe ?erstvé!!! Sušené jsou však též funk?ní - orangutani ovšem mohou být menší nebo neopruzení.

Silva - ?vu smíchy a jdu to fakt najít, ta p?edstava se mi zamlouvá už te? :o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2006-03-16, 20:01
A já mohla dovézt jednorocního pekinéze, dneska se mi primotal k autu, kdyz jsem dojela domu. Zmrzlej, spinavej a mazlivej. Obehla jsem pulku sídliste, jestli nekomu nechybí, ve finále jsem ho nalozila do auta a skoncila v trojským útulku, kde ho "precetli" a zavolali majitelum. Ted jsem zvedava cím budu "odmenena" za dobrý skutek :o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-16, 20:33
Iveta M - Tys taky dobrý ?lov?k - to máš dobrý skutek nejmí? na p?l roku dop?edu. Chudinka pejsek!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-03-17, 11:42
Iveta M: Kéž by takových dobrých lidí jako jsi ty bylo na sv?t? víc.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-27, 12:41
Považuji se taky za jiné zví?e, a tudíž si st?žuju tady - držte mi palce dnes odpoledne - MN?!!! Nechala jsem si zajít p?íliš daleko zubní kaz, celou noc nespala a odpol. m? táta veze k zuba?i. Je to prvn? v život?, co m? bolí zub a je to teda fakt lah?dka!!!
Navíc jsem zelená hr?zou ze zuba?? už odmala...
Achjo!!! :o((((
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-03-27, 12:43
chjo taky tam budu muset :o((((((((( nesnáším zuba?e !!!!!!!!! soucítím s tebou ale bu? state?ná jako Vinetou:o)))))))))

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2006-03-27, 12:50
Markéta:
Auuuu, auuuu, máš mojí up?ímnou soustrast. Zuby jsou prevít, moje zuba?ka mi do pusy bez injekce nesmí - koušu!! Držím palce, a? je to rychlé a bez zbyte?né bolesti.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-03-27, 12:55
Já jsem m?la taky d?s ze zuba?? - p?ípadným fretka??m-dentist?m se tímto omlouvám. Zrovna v poslední dob? navšt?vuji svého zuba?e pom?rn? ?asto. Zjistila jsem, že jsem opravdu žila ve st?edov?ku. Za mého nevinného mládí nás v po?tu 30 žák? nahnali k napruzené zuba?ce a m?la jsem z toho zážitek na celý život! A m?j nyn?jší zuba?? Když mi m?l dát znecitlivující injekci, nejprve mi do úst st?íknul n?jakou tekutinu, která mi umrtvila patro, aby m? ta znecitlivující injekce nebolela :o)
Asi jsem v sob? objevila i trošku masochismu, ale zuba?e v?ele doporu?uji! On ten strach je tém?? vždy horší, než realita v zuba?ském k?esle :o)))

PS: Kdyby mi p?ed nedávnem n?kdo ?ekl, že práv? tohle budu tvrdit a že to dám dokonce písemn?, považovala bych ho za blázna!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-27, 12:59
Mirim - nikdy jsem injekci v puse nem?la, ale dneska u?iním výjimku a vyžebrám si ji :o)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2006-03-27, 13:04
Já žebrám pokaždé! Takové vrtání kr?ku - ani nemusí bolet zub, je zážitek! Asi jsem srab, ale bez injekce ani ránu!

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-03-27, 13:06
Mam pro vas utechu.. Mam kamaradku, ktera je na umrtvovaci injekce alergicka, tudiz ji VSECHNO museji delat bez umrtveni! Takove zpravovani trech zubu najednou (tahani nervu, vrtani...) nebo vyrezavani materskeho znamenka... lahudka! :-S
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-03-27, 13:16
K té znecitlivující injekci - posledn? mi p?sobila asi 2 hodiny a necítila jsem levou stranu obli?eje od oka až po bradu a trošku nos :o)
Moje kamarádka, a?koli chodí k zuba?i pravideln?, se stejnou pravidelností se mu v k?esle ihned rozplá?e, ješt? než otev?e pusu. A pan zuba? ji chlácholí, píchne znecitlivující injekci a je v?bec strašn? milý. To ty ženské slzy, chlapi proti nim nejsou imunní ;o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-03-27, 13:40
ja hlavn? nenávidím takový to chroupnutí když m? bodne .....:o((((((((( ze zuba?e mám trauma minule jsem po injekci jela dom? a m?la ješt? necitlivý obli?ej - lidi se na m? tak zvláštn? usmívali - pak jsem zjistila že slintám jak bernardýn a bohužel jaksi kolem kapesníku který jsem m?la plácnutý na tvá? :o)))))))))

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-27, 19:32
No ,mám to snad za sebou. Byl to rozeržranej zub pod 6let starou plombou (podobn? dlouhou dobu jsem taky nebyla u zuba?e:o). (Zvláštní, ta, co mi ji d?lali v 10-11 letech - tudíž ji mám p?es 20 let:o), drží jak židovská víra!
Našt?stí m? vzal ke známému zuba?i tatínek (kdybych se nestyd?la, chci držet za ruku). Pan zuba? vypadá jako charismatický front man bigbeatové kapely za?átku 70. let :o))) Okamžit? jsem ztropila lehkou scenérii, že opravdu opravdu injekci a fakt to prob?hlo - to p?evrtání - až asi na dv? píchnutí v pohod?. Injekce samotná nic moc, ale rozhodn? mi stojí za to chtít ji odte?ka vždy!!!
Ješt? se smál, že to mám na dalších 6 let, zb?žn? prohlédl zbylý, zatím snad zdravý chrup a já, s padajícím o?ním ví?kem, necitlivou nosní dírkou a p?lkou obli?eje a statínkem odskota?ila.

P?evrtával, dával n?jakou mast a hned zas zaplomboval - je normální, že to po?ád bolí, i když už ne tak intenzivn??
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-03-27, 19:51
Markéta je! Mám to odzkoušený - ono totiž jsou dva druhy injekcí. Jedna - poté ti zd?ev?ní jen zub a zuba? može d?lat, co se mu zlíbí a ta druhá je taková, že ti zd?ev?ní p?lka xichtu a pak jen jdeš ulicí a slintáš (nesmíš za?ít kulhat! to je šílená variace)...
Jelikož jsem odzkoušela n?kolikero injekcí a zastávám názor, že jsem strašpytlík, co se tý?e zuba?? - takže jakékoli vrtání jedin? s injekcí ;o)
btw jednou se mi stalo, že asi po 5hodinách, kdy m? zuby opravdu bolely a huba už byla pomalu "normální", musela jsem jít k zuba?i znova, nebo? se mi tam dostala ne?istota a kkkk.... to bolelo =) ale po vy?išt?ní a dání drénu to bylo fpoho ;o)
a co je na tatínkovi zlého? já bych si tam brala i medvídka ;o)

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-27, 20:19
Na tatínkovi je jen to dobré a mohla bych si tam vzít klidn? i tcho?e, ale stydím se, že jsem jak malý dít? a hystericky reaguju tikem umrtveného oka p?i slov? zuba?.
Navíc huba p?išla k sob? a zub opravdu bolí (ne tedy tak jako v noci) a p?ítel m? mile ut?šuje, že to m?že být komplikace:o)
Proto se ptám, jestli je normální, když po velké bolesti a vyvrtání vyhnilého, to ješt? n?jakou dobu bolí :o)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2006-03-27, 20:39
Markéta: nechci te strasit, ale asi se nevyhnes dalsí ceste na "zubárnu", kde ti zoubecek znovu otevrou, vycistej a nechaj otevrenej, aby se to jeste docistilo. Zubu proste nekdy nesvedcí - hlavne kdyz je tam kráter - okamzité zablombování. A ver, ze mluvím ze zkuseností vlastních, kdyz to ctu trpím s tebou :o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-03-27, 23:12
n?kdy to ješt? m?že bolet, zvláš?, jestli byla velká díra (v zubu!!)
ale duševn? se p?iprav na to, že se m?že stát, že si te? vybereš t?ch 6 let, co ses flákala na šumav? a skota?ila se zví?átky po lu?inách, zatímco my ostatní TRP?LI CO P?L ROK (i ?ast?ji) U ZUBA?E!!!

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-28, 00:10
Martina - tak to mám na výb?r vícero utrpení, sakra!!! Chodím k zuba?i jednou za 3 roky a te? už to bylo skoro p?t!!!
Já vím, že bych m?la chodit co p?l roku a bylo by to lepší, ale....
No a co, tak jsem pos... hr?zou. Vždycky, když mám jít k zuba?i, bolí m? žaludek, mám st?evní potíže a v ?ekárn? se b?hem cca 5min. dokážu uvést do stavu praktického bezv?domí a dovnit? m? zpravidla vevád?jí zcela paralyzovanou (a nadopovanou analgetiky a sedativy, které mi paradoxn? zap?í?iní, že vnímám i tím nejslabším nervíkem úpln? všechno!)
A to upozor?uju (musím zaklepat - ?u?uk?uk), že se mi krom asi 6 plomb nikdy nic u zubáka nestalo (zatím).
Zvláštní je, že po dnešní noci, kdy jsem á p?l hodiny vstávala, vyplachovala, cpala se aspirinem a v bolestech uléhala, jsem ze zuba?e nem?la takovou hr?zu jako kdysi, kdy pro m? byla nemyslitelná i umrtvovací injekce. Bolest v?tší než strach! Tudy na to!!!! :o)))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-03-28, 00:19
já k zuba?i chodím s nadšením asi nééé?!
to p?jdu radši na zahrad? vybrat žumpu!!

a už je to lepší nebo po?ád bolí?

p.s. ano, velká bolest p?ehluší strach, a to dokonce i z takové zr?dy, jako je zuba?! ;o)

Aktuální stránka:18 z 93


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist