Aktuální stránka:20 z 93
Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Dita (IP)
Datum: 2006-03-29, 23:37
Markéto naprostý souhlas.
Hele fakt máme více spole?ného:
lásku k zuba?i=o(,
p?ed 20 lety jsem rok u?ila (déle to nervy nevydržely),
mám dva ko?i?í bezdomovce
a jsem z Javorníku ( Javorník u Jeseníku)! =o)))

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-30, 00:30
Dita - škoda, že nejsi chlap! :o)))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Dita (IP)
Datum: 2006-03-30, 00:49
To fakt nejsem =o)))

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-03-30, 09:21
Tak v?era som sa opä? "rozplývala" nad geniálnym nápadom rozdeli? ?eskoslovensko. Prešla som v Bratislave asi 10 stánkov PNS a všade som sa dozvedela, že Katka im už nieko?ko mesiacov nechodí. S nadávaním na debilné nápady všetkých vlád sveta som vliezla do Billy...a AJH?A...tam na m?a ?akala Katka.

Inak...ten ?lánok som probre?ela celý...ja som o tom ?o sa Ive stalo vôbec nevedela...neviem si ani predstavi?, ?o by som robila, keby sa toto stalo mne!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-30, 09:33
Johano, v p?ípad? pot?eby n??eho, co se vyskytuje pouze v ?echách , klidn? napiš, pošlu ..... já rozd?lení ?eskolovenska nerozdejchala dote? a odmítám se s tím smí?it!!!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-03-30, 10:00
Majdo, díky za ponuku! :-))) Vždy ke? idem do ?iech tak som vyjavená, ?o pri tej Morave h?adá ten chlapík v uniforme...ja si na to rozdelenie asi nezvyknem nikdy!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2006-03-30, 10:06
Johano, m?žeš i mn? a napiš mi to slovensky. Rozd?lení státu dodnes poci?uju jako osobní k?ivdu a nejkrásn?jší místo v mé zemi a na sv?t? je pro mne, v Praze narozenou a z rodu doloženého v Praze od 16. stol., na Liptovskej Mare. (pro mne svätej)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-30, 12:59
Johana - p?ipojuji se též s ponukou ;o)! Též jsem se nesmí?ila - je to prost? divný!

(A docela dobrý je, že mnoho lidí se asi taky nesmí?ilo, jelikož jsem to vid?la te? na hokejové olympiád? - i ti nejprostší lidi byli na vlastní hokejisty tak nas... za to, co p?edvedli, že pak do rána probírali, jak m?li vyhrát medaili Slováci a bylo by to zasloužený, a coby kdyby byli v jednom týmu atd...)
To je taky jedna z divných v?cí - sporty moc nesleduju, ale pokud jde o hodn? (viz olympiáda, MS apod.) - t?žce nesu, když je de facto jeden tým proti sob? :o///)


P.S. Na zub mi dnes dal praktický léka? neschopenku a ATB!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-30, 13:43
Jéééé, ty se ale máš, m?žeš být doma se zv??í!!!!
Jsem se te? vyto?ila...švagrová cht?la u tchýn? zlikvidovat holubí hnízdo se dv?ma vají?kama...tak jsem jí ?ekla, že jenom p?es mojí mrtvolu...nechcete n?kdo malýho holuba na ocho?ení? T?eba by se dal vycvi?it jako poštovní? :-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-30, 16:37
majda - jsi mrtvá? živá? zlikvidovali to teda nebo ne, když nabízíš? :o)
Zopakovala bych historku, jak sestra v Praze posbírala kdejakýho holuba, nutila vety to ošet?ovat a v kombinaci s místníma(šumavskýma) holubi?kama domácíma našim vybudovala chov, který posléze komplet vylikvidovala kuna, tcho? ?i jiná hav??.
Ale nebudu se opakovat, jelikož majda je nebezpe?ná a zítra ráno najdu za plotem dv? holubí vají?ka, budu na nich muset p?i své váze sed?t a na noc je dávat k legošovi do tepla - t?dle!!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-03-30, 21:05
hlavn? se nesmíš moc vrt?t a pak se musí vají?ka pravideln? obracet a až se vylíhnou holoubátka tak musíš natrávit zrní a to jim pak p?kn? servírovat do volátka:o)))) u Markéty budou p?kný velikonoce:o))))))

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-31, 00:15
A vy mi všichni taky........!!!







...nedávejte žádný vejce k Velikonoc?m!!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-31, 09:02
Hnízdo jsem ubránila, neboj, holubová na n?m sedí. Nevíte jak dlouho to trvá, než to vysedí???
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-03-31, 10:04
P?íjde na to, jestli se na tom hnízd? budete st?ídat :o))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-31, 10:06
Moje sezení by vají?ka nep?ežily, já se hrozn? vrtím......ale Markét n?co ?íkala ?? :-))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-03-31, 10:12
15-18 dn? (asi-podle jiných holub? a hrdli?ek) a po dalších 15 dnech opouští hnízdo.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-31, 10:15
Fakt takhle rychle???? No tak to ten m?síc ubráním :-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-03-31, 12:42
Já bych ty vají?ka asi taky rozsedl.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-03-31, 14:28
já ne.... já bych si ud?lala volský, teda holubí voko... ;o))

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-31, 14:43
No jo, švagrová cht?la ud?lat míchaný....ješt? mám obavy, i když ubráním vejce, aby pak nesežrala ty holoubata...:-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-04-01, 13:11
Váno?ka p?itáhla s nateklým okem. P?edv?írem s naraženou (nebo pokousanou) zadní nohou - já to kot? utrácet nemusím - utratí se samo!!!
Váno?ce je z?ejm? špatn?, jelikož si vylezla do k?esla, kde spí její adoptivní teti?ka Paštika, zalehla ji a te? na ní spí! Paštika trp?liv? spí pod ní - NEUV??ITELNÝ!!! :o))))


P.S. Už t?etí den postrádám Ptáka Ch?ipku :o((((
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-04-01, 20:34
ahoj, nemohli byste nekdo ten clanek z Katky ofotit a dat sem (nenapadne), ja nemam sanci si katku koupit. Prosim, prosim nebo poslat me na mejla
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-04-01, 20:57
Pro majdu ..
hele, jestli máš ráda holubi?ky, holoubátka, nebo holuby, poj? k nám, já t? s nima seznámim a budu ráda, když jím v klidu vysv?tlíš, aby chodili na další balkon a ne na ten náš..
Už jsme proti nim zav?sili CD na š??ru, a stejn? holubi u nás na balkon? sedí - ale co je nejhorší, oni ráno d?lají ty své zvuky a nás to pravideln? budí.. nehled? na to, že nám na ten náš balkon se*ou..
A když už jsem ten balkon celý uklidila, umyla a kone?n? po 20ti minutách jsem tam pustila tcho?inu, co se stalo? Šlápla do hov*a!
majdoooo, zachra? nás!!

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-04-01, 21:14
Amonnia: na holuby ti pomuze, kdyz tam nekam povesis, nebo nalepis na okno siluetu dravce( postolku nebo krahujce) meli by se toho bat.
Ja si nechala natisknout na pruhlednou folii postolku nalepila ji na okno a zbavila se tak datla.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-04-01, 21:20
novatje - na okn? mám všechno - hlavn? teda kytky (ráda kreslím) a toho dravce budu muset zkusit, protože, zav?sená cédé?ka opravdu nefungují.. :O(
btw d?kuju za pomoc ;p)

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-04-05, 09:16
Novatje, zkusím ti ho naskenovat a poslat mailem, ale napiš mi mail.
Jinak jsem v?era byla obhlídnout hnízdo....ta kr?ta tam ješt? po?ád sedí.....už to bude pomalu t?i ned?le???
Jo a p?edstavte si, v ned?li jsem ?istila venkovní jezírko, abych tam mohla vrátit karásky a koi kapry, co mám ve sklep? p?ezimovat. Už jsem tu n?kde psala, že v jezírku jsem m?la i ?ernou závojnatku..kterou jsem na podzim p?i zazimovacím výlovu prost? nenašla...m?la jsem za to, že jí chytila naše Týna, protože závojnatka vypadá jako když je mdlého rozumu..je d?sn? pomalá a po?ád plave u hladiny...takže lehká ko?ist pro ko?ku..a Týna jí tam po?ád chodila o?umovat. Jezírko není moc hluboké, asi 80 cm, musel tam být docela tlustý led....te? jsem vypoušt?la všechnu vodu a málem m? kleplo....závojnatka je v jezírku a p?ežila pod ledem!!!!!! A vypadá docela v pohod?!!!
Avatar

Přílohy: spícímatýsekaprcek.JPG (70kB)  
Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-04-05, 09:33
Markét: Co Váno?ka a co Pták Ch?ipka???
Amonnia: Holka, neblázni, já bych váš balkon prohlásila za holubí rezervaci a jezdila bych Vás pravideln? kontrolovat, jestli ty chudá?ky vrkající krmíte a n?jak jim neubližujete a ned?síte je vypoušt?ním tcho?e na balkon?! :-)
Ne, te? vážn?, faktem je, že balkon je od t?ch holubu zas... neskute?n?...a v??ím, že to dokáže docela lidem otravovat život. Bydlet tam, taky bych se je snažila n?jakým zp?sobem vypudit, nejd?ív vlídným slovem, pak i rázn?jšími prost?edky (te? m? napadá, naše babi?ka vždycky na brabce, který chodili zobat zrní ke slepicím, st?ílela z okna z poplaš?áku - jako d?ti jsme z toho m?li tiky, protože babi?ka st?ílela když v t?ch nejnevhodn?jších chvílích a když to nikdo ne?ekal). Ale v šest ráno v paneláku st?ílet z balkonu s poplaš?áku....no...nevím, nevím...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-04-05, 10:31
Jeee chci vid?t jak budete ost?elovat sídlišt? z poplaš?áku!!!! My jsme na balkon dali igelitovýho draka za 39 k? má siluetu podobnou dravci navíc je divoce pomalován a jak s nim vítr tak trošku hýbe tak to holubi docela odrazuje
To Markéta : už se našel Pták Ch?ipka?

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-04-05, 19:29
Jojo - Pták Ch?ipka už je na sv?t? :o) Chod?j na sebe pravideln? 2x denn? je?et s Dlahourem.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-04-05, 19:38
majdo - po prvním zhlédnutí jsem si ?íkala a kde je ten prcek? vždy? tam je ko?i?ka na polštá?i ;o))

Markéto - dívala jsem se na slovenské stráne?ky a ty fotky, to je tam tv?j zv??inec? líbil se nám ten králi?ek (poslední fotky) ;o))
Avatar

Aktuální stránka:20 z 93


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist