Aktuální stránka:25 z 93
Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-09-20, 12:04
jo my jsme zlikvidovali koberec... ;o)
nic jinýho nám nepomohlo, ale t?eba budou mít ostatní lepší radu... Ale lino se dá sehnat taky p?kný :o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-20, 12:04
Bea nevím, nemám to ozkoušené, ale vid?la jsem prodávají n?jaké p?ípravky proti ?úrání
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-09-20, 12:06
No, podle mých zkušeností v?tšina t?chhle p?ípavk? vytvo?í s mo?í zcela originální nový druh puchu, nez?ídka horší než byl ten p?vodní. (Nemám zkušenosti s ko?kama, jen s fretkama.)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-20, 12:09
A co pleny:D
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-09-20, 12:18
Tak ze zkušeností vím, že p?ípravky proti ?úrání jsou k ni?emu, ko?ky vesele rohy používaly jako sv?j záchod. A asi t? Beo nepot?ším, nám se takhle ko?ka vy?úrala v prout?ný p?epravce v aut? cestou k veteriná?i. Nejen že po?úrala našeho mladýho a ten následn? odmít se slovy..takhle pochcanej nikam nejdu , rvát tu naší sme?ku se mnou k veteriná?i,ale proteklo to i do seda?ky. Dalšího p?l roku jsem autem cestovali pouze s kolí?kem na nose...nešlo to vydrbat ni?ím, totáln? zklamal ocet i Vanish. Ale napadla m? jedna v?c...v DM drogerii se dá koupit osv?žova? textilií. Je tam napsáno, že spolehliv? odstra?uje usazený zápach z kou?ení, smažení a domácích zví?at. Jmenuje se to Denk mit (Textilerfrischer) a já to naprosto spolehliv? použvíám na tcho?e...teda ne že to st?íkám na n?, ale když zapušej, tak to nast?íkám do vzduchu, st?íkám to i na koberce, do postele, kam lezou...do jejich pelech?...a moc hezky jemn? to voní. A fakt to funguje. Takže bych zkusila asi tohle, nic víc s tím nevymyslíš...:-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2006-09-20, 12:27
Majdo,díky...jen co skon?ím v práci, letím do drogerky...ocet jsem tam vylila v takovém množství, že bylo mokro všude, ale ten ko?i?í puch fakt vedl p?es všechno,,,na nový koberec nemám, takže snad ten p?ípravek zabere, jinak se st?huju (nedobrovoln?)

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-10-04, 20:15
CIBULE JE ZPÁTKY!!!!!!!

Cibule se po necelém m?síci dnes dostavila dom? jakoby nic. Na hysterické objímání a plá? reagovala nevraživ?, okamžit? za?ala je?et p?i pohledu na Žižku, sežrala dv? misky žrádla a te? mi hamtá po obli?eji, pouští chlupy do postele a slintá!!!!

Otázkou je, kdy zas emigruje. Žižka je ?ím dál v?tší parchant. P?edv?írem se serval se sta?i?kým Dlahourem (normáln? sta?íka napadl), vytvo?ili kompaktní obrovskou kouli a za strašidelnýho ?evu a v?ískotu se kutáleli asi 6 metr?, než jsme je od sebe odtrhli. Žižka prchal a já musela vší silou držet zachrán?ného Dlahoura, který se zmítal, šermoval p?sti?kama a je?el bezzubými ústy PUS? M? NA N?J, A? HO DOD?LÁM!!!! :o)))))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-10-04, 20:19
gratuluju k návratu ztracené Cibuléééé!!!
to je super
Dlahourovi jste zkazili jeho boj se nedivte, že cht?l pokra?ovat, no :o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-10-04, 20:20
:oD gratuluji, to je super, že se našla.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-04, 20:21
taktéž se p?idávám ke gratulacím a už jsem ti cht?la napsat, že jsem onehdá vid?la pohádku o kocourovi Mikešovi a tak jsem se t? cht?la zeptat, jestlis cibuli ne?etla pohádky a nepo?ídila jí i botky? =)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-04, 20:28
To je bezvadný, že se našla, taky gratulujeme :o))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-04, 20:54
No sláva nazdar Cibule!,to je dob?e že se vrátila :o))

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-10-04, 21:04
No, hlavn?, aby nám to vydrželo! :o)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-04, 21:06
btw a ptala ses jí, kde byla? =)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-10-06, 17:19
Ptala, ale nic ne?ekla, k.áva blbá! Kolegyn? mi ?íkala, že taky nemusím v?d?t všechno - tak asi ne, teda, no! :o)))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-06, 17:22
a dalas jí ty boty? =)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-10-06, 18:04
Celé fret?í fórum jásá:
CIBULE SE VRÁTILA!!!
Už jsme m?li vážn? nervy,
že se holka ztratila.
Kéž se ke své majitelce znovu š?astn? p?itulí,
a tak svorn? zaplésejme. SLÁVA NAZDAR CIBULI!!!!
(Uf, to je tak dojímací, že si ?lov?k zabulí..)

A Markéta každi?kého rána
budiž od Cibule ?ádn? oslintána!



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 06.10. v 18:16.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-06, 18:15
Markéta: No vidíííš :) ale byla pry? p?kn? dlouho??? Hlavn?, že je zpátky...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-10-06, 19:17
Mark=ta: Hlavn?. že jsi zpátky.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2006-10-07, 01:22
Ko máte ko?ku - prosím o pomoc. Naší Miki dnes ud?lali císa?ský ?ez, ko?ata prý jsou dost malá (má t?i) a ona je odmítá, ale je ješt? pod vlivem narkózy, tak snad zítra. Zatím krmím um?le, ona moc pít necht?jí. Ráda bych je udržela p?i život?, jestli máte n?kdo zkušenosti a rady - ozv?te se. Díky,

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-07, 03:57
bea: A z?stalo jí aspo? mlíko??? T?eba je p?ijme, až se probere... pokud si to v?bec uv?domí, že vlastn? už porodila... anebo, jak to tady d?laj u fretek, pokusit se najít náhradní matku...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2006-10-07, 09:49
Rynn - mlíko jí snad z?stalo. Ale ona na n? sy?í, krmím um?le po dvou hodinách, Držte palce, a? p?ežují. Ona si Miki asi v?bec neuv?domuje, že jsou její, vr?í na n? jak na cizím ale možná je to zybtek narkózy - rodila v?era v 15.30

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-10-07, 10:57
Držím palce.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-10-07, 13:27
Holky, d?kuju za poezii i prózu na oslavu Cibule! :o)))))))))))

bea - možná to budeš muset vypiplat - u ko?i?ky nikdy nevíš, jak to bude pokra?ovat. Zkus se poradit na www.kocky-online.cz.
Pokud nedonošenci necht?j pít, je ideální kapátko. Ko?i?ce nevy?ítej, že je krkav?í matka, nem?že za to. Chce to všechno spoustu trp?livosti a budou to nervy - p?eji hodn? sil, a a? to dob?e dopadne!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-10-07, 13:34
Mn? se to taky moc líbí.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2006-10-07, 14:14
Markéto, napsala jsem na web ko?i?ky Adélky a každý radí n?co jiného - v?etn? veteriná??. Takže prosím, pokud si to n?kdo, kdo má n?jakou podobnou zkušenost,t?eba i s jinými zví?átky, napište mi, prosím. Za?ínám z toho být špatná. A Miki spí a spí . snad už by se m?la probrat - je to skor 24 hodin. Ona v noci byla chvíli vzh?ru, vy??rala se, ale zase padla. Tak nevím.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-10-07, 15:03
bea - pokud po?ád spí (je to necelých 24h), m?že to být i narkózou.
Ale asi bych ji vzala k veteriná?i. Je to divný, protože narkózy, které dává náš vet, už jsou na bázi jedna injekce uspí, druhá probudí.
Ten vet, který toho císa?e d?lal, a? se postará i dál.
Pochopiteln?, že Ti bude každý radit n?co jiného. V naší rodin? se takhle vypiplalo x mlá?at, x zví?at po r?zn? t?žkých zákrocích jsme zachránili v 90% p?ípad?, ale jednu v?c mají veškeré záchranné akce spole?nou - každá je jiná, probíhá jinak, jinak dlouho trvá a jinak dopadá, i když jde o stejný p?ípad.
Proto radím, a? to ?eší ten, který to za?al, ale jestli to vypadá špatn?, bez veta se neobejdeš. Má víc možností...po netu nasbíráš info, ale to t?m ko?kám nepom?že.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2006-10-07, 15:18
Markéto, když ta vetka je tam až v ned?li. P?jdu jinam, a to nikdy není dobré. A jsem pitomá, když naší pejs?ici (15 let) stahovali zubní kámen, dotala injekci na probuzení, tedy nakonec byly dv?. A já jsem tak prašt?ná, že mne to v?bec nenapadlo vyžadovat. Nakrmím za p?l hodiny ko?ata a jedu. Napíšu, držte palce, jás e o ni strašn? bojím, je to naše služebn? i fyzicky nejstarší ko?i?ka.
A zapomn?la jsem - má mtaky moc radost, že se Cibule vrátila.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-10-07, 15:22
bea - s Cibulí (taky naše služebn? nejstarší) už to dob?e dopadlo - zatím se drží doma, ale te? je na?ase nap?ít sílu myšlenky k záchran? Tvé ko?i?ky. Držím všechny palce!!!!
A dej v?d?t, jak to dopadlo!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2006-10-07, 21:57
Díky všem za podporu. Zavolala jsem veta dom?, abych ko?ku nestresovala ješt? víc. Píchl jí n?co proti bolesti, prý musela hodn? trp?t a proto je odmítala. Taky dostala oxytocin a trochu se jí mléko spustilo, musím sice dokrmvoat, ale je to nádhera, hlavn? jak už si je ope?ovává. Ach jo - hodn? zví?at - hodn? radostí a hodn? starostí. Mám pocit, že jsem za ty dva dny zešediv?la, ale jsem š?astná. Te? ješt? musím vymyslet, jak moci z?stat p?íští týden doma z práce, dovolenou už mám jen dva dny, ale ko?ata se krmit musejí.
Díky vám všem, jsem ráda, že vás mám.

Aktuální stránka:25 z 93


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist