Aktuální stránka:26 z 93
Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-07, 22:15
ježiš, takže už je p?ijala?!!
no to je nádhera, to jsem moc ráda!!
tak v posledním týdnu druhý dobrý konec - tím prvním myslím cibula?ku na cestách, teda hlavn? cibulajda zas doma!... :o)
(já si myslím, že když se k nim má, bude je i krmit, takže budeš moci jít v klidu do práce)

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-10-08, 13:22
Blahop?eji.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2006-10-08, 15:00
Hurá, Miki krmí, dv? pijí dob?e a t?etí se nechytá, takže je na st?íka?ce. Ko?ka je utahaná, no, jako ko?ka, ale stará se. Mám ji i s ko?aty v posteli, utíkala jim z krabice za mnou a když zapišt?la, zase honem utíkala k nim. Tak se snad trochu vyspíme ob?.
Doufám, že všechny zprávy, které si te? p?e?teme o všech zví?átkách, už budou jen dobré.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-10-08, 16:00
bea - skv?lý!!! Hlavn? fajn, žes neváhala s tím vetem - opravdu mohla mít bolesti.
Tak p?eji stále hodn? trp?livosti, pé?e a p?edevším zdraví?ko pr?at?m i mamince!!!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-08, 16:40
bea: Gratuluju :)) hlavn?, že už je to dobrý... tak a? hezky tloustnou a rostou :)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2006-10-10, 00:41
Tak se ?lov?k výdycky raduje a asi p?ed?asn?. Dnes jsem tady m?la veta, to kot?, co pije ze st?íka?ky, m?lo hrozn? nafouklé b?íško, mohlo by to prý být i vrozená vada. Dostalo injekci a uvidíme, te? vypadalo už lépe. Nejhorší je, že m?žu být doma jen do konce týdne a co pak, když se necyhtne a od mámy pít nebude?
Vet ?íkal, že v p?írod? by už Zrze?ek byl mrtvý, tak se zkusím s p?írodou trochu poprat. Je mi z toho strašn? smutno. Držte palce dál.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-10, 00:42
Držíme tlapky....
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-10-10, 01:29
bea - per se, se? síly sta?í - taky už jsme párkrát nad p?írodou zvít?zili - jak se ?íká v "Co je vám, doktore?" : "Boj s p?írodou je nutné vést všemi prost?edky!!!" :o))))))))))

Ale vážn?ji - nechci sej?kovat, ale možná máma Zrze?ka nechce práv? proto, že ví, že je odsouzen k smrti. To ko?i?í mámy d?lávaj - takhle nám z?stalo na krku za ta desetiletí už mnoho ko?at. Poslední má teta - odjakživa pejska?ka - na podzim zachránila mali?ké ko?átko Zuzanku. Taky by nep?ežila.
No, ješt? máš týden, tak se uvidí. Po?ád držím všech 20 ko?i?ích tlapek, a? to dob?e dopadne!!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-10-10, 12:20
Ahoj, využívám tohoto vlákna pro p?ípad, kdyby m?l n?kdo zájem o št?n? zlatého labradorretrívra. Moje sest?enice má super št??ata a ješt? jí dva zbyli. Nechci rušit fret?í inzerci. Dík.


Št??ata labrador retriever
Ahoj! Jsme krásná št??átka labradorského retrívra, bez PP, o?kovaní, od?ervení a zcela zdraví s vystaveným o?kovacím pr?kazem a hledáme hodné lidi, kte?í by se o nás rádi a pe?liv? starali. Protože pot?ebujeme hodn? pohybu, rádi bychom bydleli v RD se zahradou, v byt? bychom byli neš?astní my i náš pán :-)! Pokud byste nás cht?li, neváhejte a kontaktujte nás na níže uvedeném telefonu nebo e-mailu.

Cena:4000
Moravskoslezský kraj
Nataša Bajerová
777 576 586
natasa.bajerova@agrocar.cz
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2006-10-10, 14:17
V?era jsme kot?ti masírovali b?íško, hrozn? krkalo a taky prd..., ale asi to bylo dobré, protože jsem šla o p?lnoci krmit a kot? bylo p?isáté k mám?!!! V noci jsem se chodila každou chvíli dívat, ale po?ád pilo a nedalo se odstr?it. Miki si je odnesla do pe?iná?e, asi chce mít ode mn? pokoj, každou chvíli jí tam koukám. Takže nechte tlapky v pohotovosti, ale snad už to bude dobré. A díky.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-10-12, 12:36
bea - tlapky držíme dál, ale jak se p?isálo, je nap?l vyhráno!!! :o)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2006-10-12, 13:10
Markéto a všichni - Zrze?ek pijde už v pohod?, tak te? už snad se nic nestane. Díky všem za držení tlapek. Pošlu ?asem fotky.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-10-16, 14:11
Ak by ste vedeli o niekom, kto by sa ujal dvoch hluchých šteniatok argentínskej dogy, preposielam inzerát od mojej známej, mám aj fotku šteniatka...:

Prosba o pomoc!

Hladame zodpovednych zaujemcov o dve hluche steniatka argentinskej dogy
- 1 psik a jedna sucka.
Steniatka su narodene 27.7.2006, cize budu mat 9 tyzdnov. Steniatka darujeme iba do dobrych ruk, vynikajucich podmienok a majitelom, ktori sa im budu nalezite venovat. Su samozrejme zaockovane, odcervene, vo vybornom zdravotnom stave, plne socializovane. Vhodne su do bytu, alebo aj do rodinneho domu, ale dovnutra, ako pravoplatni clenovia rodiny. Nie do koterca! Steniatka do buducna nie je problem naucit na posunky. V pripade zaujmu viac info na: janna84@seznam.cz

Ak zaujem nemate, prosim, preposlite aspon tento mailik dalej. Dakujem.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-10-16, 17:17
bea: Super.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-10-31, 14:38
oživuju tohle vlákno a p?edávám, co mi p?išlo mailem...za pokus to stojí :-)

Ahoj všichni,
obracím se na Vás s prosbou. Vyskytlo se n?kolik ps? (3labradorky, zhruba t?íleté) s pachovým výcvikem na hledání výbušnin a z n?jakého d?vodu se
nehodily a cht?jí je dát utratit. Kdyby jste n?kdo uvažoval o po?ízení psa a nevadil by dosp?lý, tak mi prosím dejte v?d?t na
604 264 909
Díky Alena (veteriná?ka)




Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-31, 16:58
Zkusim se poptat, jestli by n?kdo necht?l... akorát že všichni kolem m? už psy maj a nám se do bytu nevejde :( ale zkusim se aspo? poptat...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-11-01, 09:57
Ferda a Bertík: to je hoax - p?vodn? aktuální zpráva, ale te? už jen bezú?eln? putuje sv?tem. Labradorky jsou dávno udané. (viz www.hoax.cz)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-01, 10:15
Fakt? Aspo? že to...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-11-01, 11:28
aha.. sakriš.... v?tšinou to kontroluju na www.hoax, ale tohle mi p?išlo natolik v?rohodné, že jsem to nezkontrolovala. Dob?e jsem nalet?la :-(

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-11-03, 16:24
Snad to bude p?íb?h s dobrým koncem...
U nás v práci (v budov?, kde má kancelá?e n?kolik r?zných firem) asi 3 dny po sob? neustále m?oukala ko?ka. P?icházelo to odn?kud ze sklepa. V?era jsem to už nevydržela a šla jsem se tam podívat. Tma jak v pytli, stála jsem na schodech a zavolala "?i?i", ze tmy ke mn? hopkalo n?co neskute?n? malinkého. Myslela jsem, že m? šálí zrak, nebo? jsem ?ekala dosp?lou ko?ku. Bylo to malinké mourovaté kot?. Nechalo se vzít do ruky a žalostn? plakalo. V?d?la jsem, že ho tam nem?žu nechat, ani p?es noc do zít?ka. Bála jsem se, že kv?li té zim? um?e, navíc jsem nev?d?la p?esn?, jak dlouho tam už sedí a plá?e. (Dnes jsem se dov?d?la, že ho tam chodily uklíze?ky krmit mlékem, samoz?ejm? kravským!)
Dom? jsem si ho vzít nemohla, nebo spíš jsem to brala jako poslední možnost, kdybych nic jiného nevymyslela. Pak jsem si vzpomn?la na jednu paní, která má hned za branou podniku obchod a chová (?i spíše p?echovává) n?jaké ko?ky. Šla jsem se jí tedy zeptat, jestli by si nevzala i to kot?, t?eba jen do?asn?. Hned souhlasila s tím, že jedna ko?ka navíc se v houfu ztratí:o)
P?ed chvílí jsem s ní mluvila, kot? už prohlédl vet, je to malinkatá sle?na :o), dehydrovaná a zablešená, ale neskute?né nádherná! Na poslech stetoskopem byla taky ok.
P?inesla jsem jí ko?i?í mléko a baby flocken od Gimpetu, co nám zbyly po odchovu fre?at. Alespo? najdou dobré využítí. Asi hupsnu do Zv?rokruhu pro n?jaké dobré kot?cí granulky. Mrzí m?, že si ji nem?žu vzít dom?, takže bych jí mohla alespo? d?lat kmotru :o)))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Mirim dne 03.11. v 16:29.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-03, 16:28
Mirim: Tak a? ko?i?ka prospívá;-) Tob? žehnej b?h:-))


Mimochodem, takový hloupý dotaz, pro? se ko?kách nesmí dávat kravské mléko?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-03, 16:28
Mirim, super, kdyby bylo pot?eba n?jak pomoct, tak písni...granulkama, finan?n?...:-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-03, 16:29
Ko?ky v?tšinou mají po kravském mléku pr?jem.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-11-03, 16:31
Nessie, už jsi n?kdy vid?la v p?írod? ko?ku, jak dojí krávu? :o)
Pokud se nepletu, je to podobné jako u fretek. Kv?li pr?jmu. Prost? fretkám pat?í fret?í (v nouzi ko?i?í) mléko, telátk?m kravské, ko?kám ko?i?í a mimink?m mamin?ino :o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-03, 16:35
Ok, d?kuji:-) To víš jsem m?stské d?v?e, já znám krávu jen z obrázku:-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-11-03, 16:35
Chudinka, ješt?, že potkala zrovna Tebe.
Je mi vždycky až do breku a ani si nechci domýšlet, ?ím takoví drobci bezbraní musí projít.
Opušt?né d?ti a opušt?ná zví?átka - to je prost? hr?za.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-11-03, 16:38
majda, d?kuji za nabídku, ale myslím, že to nutné nebude. Spíš písnu, jestli budeme pot?ebovat n?jakou radu.
Jinak jsem od té doby, co mám fretky zaznamenala dost p?evratnou zm?nu. V d?tství jsem žádné zví?e nem?la, a když jsem slyšela o n?jakém smutném zví?ecím p?íb?hu, bylo mi to líto, ale tak n?jak povrchn?. Te? je to ovšem jiné. Takové v?ci se m? dotýkají hloub?ji. P?iznám se, že ani lidé ve mn? nevyvolávají tolik ú?asti a dojetí jako zví?ata v nouzi.
Neud?lala jsem nic výjime?ného, ale jsem na sebe trochu "pyšná", že nejsem lhostejná. Zvláš? v dnešní dob? :o(



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Mirim dne 03.11. v 16:40.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-03, 16:39
Máš být na co pyšná. Zvláš? když ?lov?k vezme, kolik tam sedí lidí a krom? uklízecí ?ety to byl všem jedno:-(
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-11-03, 16:48
Dík, Nessie, ale m? mrzí jedna v?c. Po kancelá?ích šla totiž zpráva, že dole ve sklep? je KO?KA. Kdybych v?d?la, že je to malé ko?átko, zašla bych pro n?j dávno a nenechala ho v té tm? a chladu sed?t 3 dny :o(

M?jte hezký víkend. Já jedu do Zv?rokruhu, než tam dojedu, snad vy?eším dilema, jestli Proplan nebo radši Royal Canin :o)))) Jéé, možná mi ta paní dovolí ko?átko i pojmenovat. No, mám na ?ím p?emýšlet!:o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-03, 16:50
Tak pak dej v?d?t, jak to dopadlo:-)
Avatar

Aktuální stránka:26 z 93


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist