Aktuální stránka:27 z 93
Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-11-03, 18:08
Jééééje! Další dobrý skutek na sv?t? - budiž požehnán a a? ko?enka prospívá!!!
Lidi jsou fakt otup?lí mago?i - všechno je jim jedno, hlavn? se do n??eho nep?imotat:o(((

S mlíkem opravdu pozor. Ob?as lze dát trošku p?írodního jogurtu, ale jinak to není t?eba.
Mimochodem nap?íklad takového ježka m?žete p?ikrmováním mlíkem i zabít.
Ko?kám dávám mlíko v kombinaci s živo?išným uhlím na pro?išt?ní, když jsou p?iotrávené nebo mají ch?ipku a polykají fujtajbly...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-11-04, 13:35
Ahojda všem.V Ut jsem si dom? p?ivezla malého fre?á?ka Horácia.Od té doby naše 13-ti letá ko?ka má záchvaty dušení.Za?ne se dávit a kašlat jako by se ji v krku zasekl chlup a ona se ho snažila zbavit.Když se olizuje tak to je jasný,ale jí se to stává t?eba i když spí-najednou se probudí a už se dusí.Ze za?átku ji to chytlo t?eba jednou za den,ale stup?uje se to.Naposledy to bylo p?ed 10min,což už byl dnes asi 3 záchvat.Mám strach,jestli nemá n?jakou alergickou reakci na Horácia(do styku s ním tém?? nep?ijde a Perun ji nevadí)?.Zítra s ní zajedu k vetovi.Máte n?kdo stejnou zkušenost?Prosím,o radu.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-11-04, 20:20
sasmid - nevím, jak s ko?kama, ale v dobách, kdy nebyl Vendelín ješt? kastrovaný a navštívila m? kamarádka se st?edním kníra?em (pom?rn? velký pes), dusil se taky. Smály jsme se, že tcho? opravdu páchne, ale kdoví, jestli je to k smíchu...?

Taky to m?že být neuróza a reakce na nového obyvatele.
Ale ur?it? se pora? s vetem!!!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-05, 15:27
U ko?ek je to docela problém. Jednak, jak jsem tu už n?kde psala, ko?ky reagují na jakoukoliv by? malou zm?nu v jejich okolí, která se jim nelíbí...to za prvé, za druhé..ko?ka klidn? m?že být alergik takže pro vylou?ení té druhé možnosti bych jí vzala k vetovi, ale nejsem si jistá, jestli se u ko?ek zjiš?uje alergie. Asi jedin? zkusit po porad? s vetem do ní cpát Zyrtec nebo n?co podobného..no a to pánb?h s tebou, protože cpát do ko?ky prášek, to je u nás akce na dv? hodiny :-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-05, 18:33
Zase mi p?ijde divný, že by byla alergická jenom na jednoho??? T?eba je to fakt jenom stresem z novýho ?lena rodiny a nic to nebude....
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-11-05, 19:57
Jenže na stres a zm?nu m?že i um?ít, když to zaženeme do krajnosti.
Mám to te? p?ed o?ima. Jak nám v zá?í emigrovala Cibule kv?li tomu, že je neurotická a nesnese se s Žižkou - Šmakovníkem, emigrovala po 2 dnech op?t, takže za 6 nebo 7 týdn? žrala po?ádne jen 2x. Byl hezký podzim, ale jak nastaly plískanice a zima, zhubla a vypadala pom?rn? žalostn?.
Jenže se tvá?í, že radši chcípne, než by byla s tím kocourem v jedné místnosti.
Našt?stí te? už 8. den chodí alespo? pravideln? na žrádlo a ob?as se v teple prospí v k?esle. Ovšem nikdy nevím, co jí p?eletí p?es ?umák.
Jenže co s ní? Co se tý?e n?jakých lehkých sedativ, to mi zatím nikdo neporadil, zav?ít ji do svého pokoje, který slouží jeko zví?ecí nemocnice na celou zimu, to mi p?opadá pon?kud kruté pro ko?ku, která je 10 let zvyklá lítat po venku...
A všechno kv?li Žižkovi. Tcho?e snášela daleko lépe...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-11-06, 09:18
Za?ínám získávat dojem,že p?jde asi o zán?t pr?dušek nebo n?co tomu podobného,pa? od v?erejšího ve?era je z?eteln? slyšet jak vykašlává hleny.No,uvidíme.Letím s ní k vetovi.

majda:Snad do ní nebudu muset rvát prášky,pa? naše ko?enka u toho d?lá takový ciráty,že by se z toho ?lov?k zbláznil.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-06, 12:56
Markéta: Já s timhle zkušenosti nemám, ko?ky jsme m?li na chat? dv?, jenže jelikož to byli sourozenci (kluk a holka) a p?išli spolu, tak to bylo v pohod?... jenže když ko?i?ku p?ejelo auto, byl kocour hodn? dlouho strašn? smutnej :(( nakonec sežral asi otrávenou myš a museli jsme ho nechat uspat :,( ale nezažila jsem, že by jedno zví?e tak nesnášelo druhý, že by s nim nemohlo bejt :-/
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-06, 13:19
Jo jo, Ryn, po?et u nás p?ebývajících ko?ek se postupn? z osmi zredukoval na dv?..Týnu, spíš venkovní couralku, která se chodí dom? nažrat a vyspat..a Hanýse, pubertálního kocoura, kterýho Týna nesnáší, takže v noci Týnka spí v p?ízemí, Hanýs v prvním pat?e, jinak by se nevyspal nikdo :-) Hanýs je totiž d?snej prudi?, neustále po ní startuje, ská?e na ní ze zálohy a Týna na n?j jenom sy?í.....a evidentn? jí to sej?í..
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-06, 13:21
majda: :)) já tohle nezažila, oni si spolu hezky hráli, navzájem se myli, neud?lali bez sebe krok... byl pak hodn? špatnej... ach jo :(
T?eba se jí to líbí, ale nechce to dát najevo :))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-06, 13:23
Jako že d?lá fóry??? Holka, to nevypadá....:-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-06, 13:26
:)) Jasn?, musí vypadat nedobytn?, vždy? je to ženská, ne :))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-11-06, 16:20
Tak se mi to potvrdilo.Naše ?í?a má zán?t pr?dušek,dostala antibiotika a v St dostane další a pak se uvidí.Alergii vet vyvrátil.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-06, 16:42
No tak to je ta lepší varianta. :-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-11-08, 10:31
Mám moc smutnou zprávu :o(((
Ko?i?ka, kterou jsem vytáhla ze sklepa, bohužel zem?ela. P?estala jíst, zeslábla a už jí nepomohl ani veteriná?.
Po?ád si ?íkám, že kdybych šla do toho sklepa d?íve, možná bychom ji zachránili. Navíc si trochu vy?ítám, že jsem ohrozila ostatní ko?ky té paní, co se ko?átka ujala. :o(
Byl to docela šok. Nesla jsem jí zrovna Hills a mí?ek s rolni?kou...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-08, 10:34
Mirim: To je smutné:-( Ale nic si nevy?ítej, t?ebaby to dopadlo stejn?:-( ud?lala jsi pro ní, co jsi mohla a HLAVN? byla jsi JEDINÁ, kdo pro ní n?co ud?lal
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-08, 10:52
Mirim: Práv?, v?bec to, že jsi n?co ud?lala je skv?lý, jestli byla n?jak nemocná, tak by jí to fakt už asi nepomohlo :(( a co to bylo nevíte?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-11-08, 11:01
P?esná p?í?ina smrti není známa. Vet ko?i?ku od?ervil, odblešil, zkontroloval uši a poslechl. Pak m?la trochu zesílit a dál by se vid?lo...o?kování apod.
Mohlo se stát cokoli. T?eba v tom sklep? sn?dla n?co, co nem?la, nebo byla p?íliš vy?erpaná...
Zjistit by se to dalo asi jen pitvou a v tomhle p?ípad? to, myslím, zase tak d?ležité není :o(
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-08, 11:11
Achjo, to m? moc mrzí....:-( Ale nic si Mirim nevy?ítej......
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-11-08, 11:37
Mirim:Je mi z toho smutno,ale každopádn? jsi ud?lala,co se dalo a to je d?ležité :o(
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-11-14, 15:28
tak , nevim kam jinam to dat, tak to soupnu sem. Takhle to posledni dobou vypada u nas doma a ja z toho mam strasnou radost, tak se musim pochlubit

[video.google.de]
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-14, 15:49
novajte: Moooc p?kný:-) a na jakou ?e? reagují tyhle dva chlupá?i?:-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-11-14, 18:35
Moc hezký !!!
Náš hafan by mi ho asi sežral, lotr jeden.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-11-14, 18:45
novajte, tak podobne to vypada takhle i u nas :o) Gratuluji k prirustku :o)

Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2006-11-14, 20:51
Ahoj, slíbila jsem fotky ko?at naší Miki. Miki už je po císa?i v po?ádku a Zrze?ek, který nám dal nejvíc zabrat, je ze všech t?í ko?at nejv?tší a nejsiln?jší. V pátek jim bude 6 týdn?, takže snad už opravdu nic nehrozí.[/img]

Přílohy: Bez názvu 1 kopie.jpg (83kB)  
Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-14, 21:23
bea: jéééžiiiiš... ty jsou sladkýýýýý
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-11-15, 07:16
Jsou milou?cí !!!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-15, 09:04
Ježíš, ten zrzavej je nádhernej..jsem zatížená na zrzavý kocoury :-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-15, 09:21
majdo a co zrzavý chlapi?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-15, 09:39
já chciííí tocoulááááááá

Aktuální stránka:27 z 93


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist