Aktuální stránka:9 z 52
Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-13, 21:17
klariska: Tak to nevim, no... já bych se fakt bála, že pak budu p?l pytle vyhazovat, no... Já fakt mám i velký balení na 3 m?síce, ne na dýl, tak je to OK... ale na víc bych se bála :-/ nebo ješt? je možnost, že si po?ídíš fretky 3 a pak se ti to nezkazí :D
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klariska (IP)
Datum: 2008-04-13, 21:17
Amonnia: jj to je možný.
A jste se Sluisem spokojenýý?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: klariska dne 13.04. v 21:18.

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-13, 21:20
klarisko u nas doma byl vitakraft pak sluis a ted FC. kdyz to srovnam podle toho jak to nelince chutnalo, z ceho nemin smrdej bobky a taky co srst atd. tak nam nejvic vyhovuje FC, pak ten vitakraft no a sluis jako nejhorsi

Re:
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-13, 21:20
Klarisko, akorát Sluis je pro mladou frektu málo tu?nej... No, u jedný fretky stejn? ur?it? nez?staneš :))
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klariska (IP)
Datum: 2008-04-13, 21:23
klokan_cestovatel: jj nad FC jsem taky premyslela... To 5 kg balení by se snad nezkazilo...?? Ale to zas pro dospelaka, ma to malo tukuu. Asi ta Acana Kitten bude dobra, ma 22 tuku a kdzy clovek bude kupovat pamlsky, bude davat ovoce, zeleninku, pasty a tak...

Rynn: JJ to já vim prave shanim neco tucnejsiho pro prcka:o)



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: klariska dne 13.04. v 21:27.

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-04-13, 22:38
Já se taky zeptám zkušených milovník? fretek - jak hodnotíte Totally Ferret?

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-13, 22:43
Kladn? :-)

I když, te? jsem m?la holky na sluisu ( mén? tuk?, paige p?ibrala) a ješt? jsme našli n?jaké totallky, tak jim je te? dáváme, ... F14 zaznamenal, že hovínka více smrdí :-/ A jsou takové více mazlav?jší ..


Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-13, 22:46
atevi, já jsem s TF naprosto spokojená, jediná chybi?ka jsou ?idší bobky, ale to hlavn? u Baby, u Activ to neni tak hrozný :)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-04-13, 22:54
Rynn: já vlastn? ješt? nevím, na co je malá zvyklá, teprve si pro ni pojedu, ale cht?la jsem n?co kvalitního. Ješt? žes mi o t?ch ?id?ích bobkách ?ekla, já bych ur?it? plašila :-))

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-13, 22:57
atevi,

my ho máme taky a jsem spokojená, fretky vypadaj spokojen? taky a maj krásnou srst.
dokonce jsem zjistila, že není ani tak drahý, jak na první pohled vypadá. provád?la jsem "m??ení" a za p?l roku, kdy moji dva pr?m?rn? velcí a jeden podpr?m?rný kastrát (t?i "skorokluci") byli celou dobu zdraví (?ili po?ád normáln? baštili), jsme m?li spot?ebu celkem 15 kg, ?ili jeden sežere m?sí?n? p?ibližn? 833 g = cca 125 k?.

a totally ferret pat?í u nás na trhu rozhodn? k nejkvalitn?jším krmiv?m pro fretky, jestli t? zajímá tohle... :o)

p.s. ?id?í bobky nevím, ani bych ne?ekla... ale u nás se to tak nebere, když jsem "zvyklá" na pr?jem... ;o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 24.06. v 02:28.

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-04-13, 23:05
martina: jo jo, jde mi o kvalitu, penízky nehrají roli, chci prost? to nej, jen jak je známo, 100 lidí 100 chutí - ješt? že toho krmiva pro fretky není tolik :-)))

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-13, 23:11
jo a ješt? jednu zkušenost mám s totallem... naprosto bez problém? mi ho všichni p?ijali, a?koli u jiných granulí se zdráhají nebo je odmítají - fretky jsou jak známo hrozn? konzervativní a nerady m?ní zvyky a návyky v?. stravovacích. u totallu nebyl v?bec problém.

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-13, 23:20
U nás TF ze za?átku necht?la Gia, m?la granule v misce, ale asi den je fakt nejedla a jen po nás koukala, co jsme jí to tam dali ..

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-13, 23:26
martino, po Activ ni práv? ne, ale po baby maj fakt ?ídký... takový placky :) v?bec to nemá tvar bobku... ale po activ je to lepší. Ale po?ád to nejsou takový, jako t?eba po Vitakraftu...
Jinak taky, mejm fretkám chutnaj, pro t?i mám t?ch 7,5 kg cca na 3 m?síce (jedna kastrátka a dva kastráti...:)),srst maj krásnou, váhu nic extra, ale jde to... a zna?ku už m?nit up?ímn? ani nechci, vyzkoušela jsem Vitakraft, Acanu kitten, Eukanubu kitten (nebo baby, nebo co to je...), chvilku Sluis... a TF prost vít?zí, no :)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-13, 23:27
rynn - jak jsou váhov?? tda, jestli jsi je v poslední dob? vážila..

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-13, 23:27
Tk to m? žerou úpln? všechno a je jim to fakt jedno :)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-13, 23:28
Amonn- Rocky 1250g, Meggie 890g, Tobiáš 1420g... takže nic extra... :-/ tcho?i po kastraci zhubli dost a váhov? jsou na tom stejn? po celej rok, na zimu prost? nep?ibíraj, ale na jaro zas nehubnou...
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-13, 23:30
u kastrát? se váha tak výrazn? nem?ní (léto-zima).
moji kluci maj 2x1,5kg a 1x1kg

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-13, 23:32
u nás se nem?ní v?bec, maximáln? u pani?ky, ale tcho?? se to netýká fakt v?bec :))
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-13, 23:35
tak bu? ráda, že máš váhu, jakou máš :-) (teda u tcho?? samoz?ejm?)

nám te? paige p?ibrala na cca t?ch 900gr. A taky se nám to vymstilo, jak je zvyklá se všude protáhnout, tak se nám zasekla pod sk?íni u F14kovo rodi?? :-/

;-)



Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klariska (IP)
Datum: 2008-04-14, 18:20
Tak já asi pro prcka budu kupovat Acana Kitten a po tom jednom roce asi Ferret Complete. Kupovala bych klidn? Totally Ferret, ale jen to velké balení, což se mi zkazí, leda opravdu s n?kým "nap?l".

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-04-14, 19:32
klariska, mi krmíme Totally Ferret byby,a ty se u nás prodávaj maximáln? 1,7 kg a to skrmíš do 2 m?síc? ur?it?, spíš d?ív. A když to dáš ješt? do dozy tak je to upln? bez problém?

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-14, 21:15
petronelko, klariska tu psala, že je to moc drahý ;) ale taky bych to vid?la jako nejlepší možnost...
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-04-14, 21:19
aha já to pochopila jako že by ho klidn? kupovala, ale že by ho nespot?ebovala.-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-14, 21:24
ja bych ji doporucovala to FC,moc chutna, je po nem supr srst , je to sikovny i na zuby, ma to dobry slozeni , neni drahy a prodava se jak kilo tak i 5 kilo.
Ale stejne se klariska bude muset rozhodnout sama :-))) kazdy mame jine oblibene krmeni a jine zksuenosti...

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2008-04-15, 13:21
ahojte,mam zajemce na mlade on se me pta jestli muze jist fretulka pstrosi maso ja stim nemam zkusenosti tak odpoved prenecham na zkusenejsich.diky
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-04-15, 13:25
Vzhledem k tomu, že pštorí maso je velmi dietní (obsah tuku do 0,02%) nevidím d?vod pro? by kousek pštrosa fretka nemohla :-)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-15, 15:42
klariska: a p?emýšlela jsi nad krmivem ANF?
Jelikož já ho mám doma, fretky toho sní malinko, chutná jim to, a jsou po n?m fajn pevné bobky, fretky mi nesmrdí, ani ty bobky z toho, a ?ekla bych že je prost? dobré. Vyst?ídala jsem n?kolik krmiv, ale tohle u m? vede....

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klariska (IP)
Datum: 2008-04-15, 18:10
d?kuju všem za rady

Petronelka: to TF jsem myslela až po tom jednom roce, taže Activ, ale to 1,75 kg balení je hrozn? drahý a to velké by asi opravdu nevydrželo. Na TF Baby nemám ani pomyšlení, to je na m? hrozn? moc pen?z, to radši budu kupovat tu Acanu a dopl?ovat o r?zný pamlsky, ovoce, zeleninu, maso a tak ( i když to bych dopl?ovala asi i TF).

kamculenka: jj premyslela sem o tom ale kdyz je dobre FC... kolik ti toho asi fretka sní tak za m?síc??

K.





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: klariska dne 15.04. v 18:10.

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-04-15, 18:20
Klarisko, jde taky o to, co ti bude ochotna jíst..m? kluci nežerou ani TF, ani FC..nadšený nejsou ani z ANF. Utlouct se m?žou po VItakraftu a Acan?......
Avatar

Aktuální stránka:9 z 52


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist