Aktuální stránka:12 z 52
Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-05-06, 10:49
Tak ješt? jednou ke Sluisu...zjiš?ovala jsem ceny..pokud p?estanou t?íkilové balení d?lat, pak to 850 gr balení vyjde nepom?rn? dráž......Takže se budu snažit nakoupit zásobu t?íkilovek....protože kdo krmíte Sluisem, byste se fakt nedoplatili...:-(
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-05-06, 12:08
Petronelka-my jsme Sluisem krmili a všechny t?i obludky hrnuly tak, že m?ly boule za ušima :o). A zrní jsme nepotkali..
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-05-06, 12:09
Petronel zkus to FC, nase NEla taky zrala sluise a moc ji zprvu chutnal...ale FC ji chutna jeste vic :-) a ma lepsi srst a zuby a tak vsechno

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kejt001 (IP)
Datum: 2008-05-06, 18:50
Ahoj asi p?ed necelým týdnem jsem si koupila same?ka fretky Charlieho, zatím ho krmím TF baby. Koukala jsem se u nás ve zveráku, že tu pak mají jen XtraVital a chci se zeptat jestli je to dobrý krmivo pro fretku??

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2008-05-06, 19:17
Kejt001: TF baby je dobrý krmivo, ale ten XtraVital rozhodn? nekupuj. Zkus kouknout tady, jsou tu p?kný tabulky na porovnání granulek - [www.pudicka.estranky.cz]

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-05-06, 19:37
No, tak myslím že m?žu prásknout, že jenom nákupka toho malýho balení vychází na kilo o padesát korun víc....
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-05-13, 17:56
Máte n?kdo skušenosti s granulema Fernando ferretfood ? Mn? složením p?ijdou velmi dobré.....
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-05-17, 16:50
Kdo kupujete jako já Asan a ?asto, už je možné koupit 100 l (40kg) balení ,a je to o hodn? výhodn?jší. V Exo-Eco nap?. za necelých 800,-K? A ten pytel není zas tak velký, jak bych ?ekala, stelivo je v n?m udusané, aby to nebylo tak veliké.

A fontánku posílám k reklamaci, motorek nevydržel ani rok každodenního používání, což m? tedy dost zklamalo.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-05-17, 16:55
Boza: Hmmm..tak to me nestras:( Taky se mi zda, ze ta fontana zlobi...tak aby to taky nebyl jeji konec...
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-05-17, 19:26
holky, n?jak nem?žu zjistit jakou int. adresu má exo eco. Nevíte n?kdo? Cht?la bych se podívat na ten asan, jakpíše Boža.
D?kuji

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-05-17, 19:32
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-05-17, 19:34
[www.exo-eko.cz]

tak byl n?kdo rychlejší:)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: hanulka dne 17.05. v 19:34.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-05-17, 19:34
Ahá, d?kuji Silvi, dávala jsem tam exo-eco místo K. :-D

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-05-19, 10:14
Docela se mi líbí holistické krmivo pro ko?ky od Almo Nature. Mají i pro ko?ata a to p?edpokládám, že bude obsahovat i více tuku, ale našla jsem složení na jejich stránkách jen od krmiva pro dosp?lé. Nejspíš to tam ješt? nedodali, ptotože stránky se ješt? tvo?í. Takže tady je složení a odkaz na happíky, kde ho taky prodávají.
[www.happyanimals.cz]
Složení: Tedy krmiva pro dosp?lé

vlhkost 8%, Bílkoviny 30%, Tuky 17%, Popel 6%, Vláknina 1,3%, Kalcium 1,3%, Fosfor 0,81%, Ca/P 1,6/1, Omega 3 1,32%, Omega 6 11%, Omega 3/6 1/8,3, Ho??ík 0,09%, Taurin 0,25%.

Tak co vy na to?

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Dáda dne 19.05. v 10:15.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-05-19, 10:16
Ješt? odkaz na jejich oficiální stránky:
[www.almonature.co.uk]

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-05-19, 10:17
Dáda,tak to t? cenov? vyjde levn?jš holistický krmivo p?ímo pro fretky :oD teda pokud je cena za 400g opravdu p?es 500k?...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-05-19, 10:21
tady je: [www.stekaciobchod.cz] sama s ním ted krmim...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-05-19, 10:21
To ne, majíé to tam blb?. když si to rozklikneš, tech 500 je za 2,5 kg
A navíc já jsem to krmivo shán?la, teda to holistické pro fretky, a nesehnala.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-05-19, 10:22
Dádo, tak to potom jo, jsem se lekla, že je to cena za t?ch 400g ;oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-05-19, 10:22
Aha, díky za odkaz, já ho nemohla n?jak sehnat no. Ale je to teda dražší jak to Almo nature

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2008-05-26, 15:36
Mám dotaz, m?l by n?kdo zájem odkoupit 7,5kg ferret active od boshe za 900 k?? Je z n?ho odebráno ani ne p?l kila. Bohužel fretá?ek za?al mít po týdnu krmení vyrážku po celém t?le a vet poradil celkovou zm?nu krmiva. Z?ejm? alergická reakce na n?jakou složku.
Proto bych ráda nabídla k odkoupení. Krmino máme cca týden a n?co doma, takže je ?erstv? na?até.
Napište mi SZ, kdo byste m?l zájem. Ideáln? Pražáci, setkat bysme se mohli v okolí Flory na Praze 3.
Leyla

D?kuji za SZ, již mám zájemce. :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Leyla dne 28.05. v 17:44.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-05-30, 21:50
nemá n?kdo n?jaký typ na p?ípravu n?jakéh plnohodnotného domácího krmení? u Žofky je podez?ení na alergii, asi p?ed m?sícem za?ala mít po granulích st?ídav? pr?jem, v pr?b?hu dne se to st?ídalo s normálním bobíkem, zkoušeli jsme p?ejít na jiné fret?í i ko?i?í granule, ale vždycky to bylo pár dn? po p?echodu OK a pak se to zase vrátilo, navíc se i dost drbe.probikan dostává pravideln?.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-05-31, 00:54
návod na pom?r jednotlivých složek je v knize od p. nerandži?ové. te? jí nemám po ruce, ale jestli m? n?kdo nep?edb?hne a bude pot?eba, tak ti to sem napíšu.

zkoušeli jste i áenefko? to je, tuším, jako p?ípadná antialergenní potrava (z granulí) nejvhodn?jší. teda jestli si to nepletu, už mám taky v t?ch granulích bordel, ale zjistím a jestli kecám, opravím se.

taky pop?emejšlej o jiným stelivu, teda pokud nepoužíváš silikon, ten se mi taky jeví jako nejmén? dráždivej (spolu s asanem, ale na ten hodn? fretek nechce chodit).

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-05-31, 01:02
knížku od P.N. mám, ANF jsem zkoušela taky a bylo to stejný jako s ostatníma...z ko?kolitu mi to nep?íjde, používám klasickej biocats, silikon jsem mla jednou a už bych se k n?mu nerada vracela, m?la jsem na dn? WC d?sný louže a lepilo se jí to na zadek a pokud má t?eba vlhkej ?umák a nebo packy :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 31.05. v 01:08.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-05-31, 01:10
no a v tý knížce to je, nebo ne? tam je pom?r jednotlivých složek - kolik % má bejt masa, kolik zeleniny a dalšího, aby to bylo správn? vyvážený.
když krmíš va?eným ku?ecím (teda pokud to žere, moji ani jeden), tak má taky pr?jem?

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-05-31, 01:13
jojo, tam to je, jen mi v?tšinu z toho nežere :o/ dá si akorát kousek syrovýho hov?zího, pokud je nadrobno nakrájený, a trochu zeleniny, zbytek nee.va?ený ku?e jak kdy...tohle jí dávám od v?erejška a zatím v pohod?, tak uvidím, jen toho sežere hrozn? málo :o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-05-31, 01:15
ona alergie je prakticky vždycky negativní reakce t?la na n?jakou potravní složku, ale pokud už vznikne, tak jí m?že zhoršit nebo vyvolat i n?co jinýho - proto bych dala bacha i na to stelivo. nebo v?bec na cokoli - co praní, nezm?nila jsi prášek nebo aviváž? prost? se zamysli, kde by mohl být ješt? jinde "zakopaný pes"

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-05-31, 01:19
dieta p?i zažívacích problémech - I/D Hills. nedráždí a p?itom je dostate?n? výživná, takže by fretka nem?la hubnout. není to na po?ád, na to je moc drahá, ale na p?echodnou dobu se to dá. zkus to zkombinovat s tou "domácí" stravou.
jo a nezapome? na?edit vodou, pokud by to necht?la takhle. ?ídký to v?tšina fretek p?ijímá dob?e.

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-05-31, 14:49
ŽoFiRo napsal/a:

silikon jsem
> mla jednou a už bych se k n?mu nerada vracela,
> m?la jsem na dn? WC d?sný louže a lepilo se jí to
> na zadek a pokud má t?eba vlhkej ?umák a nebo
> packy :o/


Silikon je dobrej. jen ho nesmíš dávat málo, to se pak m?žou d?lat louže a tudíž tam být mokro.

(vlastní zkušenost se špatným záchodkem, do kterého jsem musela dávat silikonu málo, p?i novém záchodku to pomohlo)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-05-31, 16:45
Já si na silikon taky nem?žu st?žovat..dávám ho te? ko?kám a jediný co m? štve, že to všude roznášej takže neustále mi pod nohama chroustaj kuli?ky. Jinak...silikon je pot?eba neustále promíchávat....pak se ti ned?lají dole louže a dosypávat. Jinak kluci ve volié?e mají Ambipet a je to OK.
Avatar

Aktuální stránka:12 z 52


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist