Aktuální stránka:14 z 52
Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-03, 09:49
petulevrtule: Mno já to tam taky nehážu :-)
Když vybírám WC, ám v pokojí?ku minikýbl na odpadku (papír kyblík). Malej asi 7l kyblík a do toho se akorát vejdou menší sá?ky jak jsou s ušima na zeleninu t?eba n?kde v tescu :-)
Takže do toho vyhazuju své odpadky a potom ty fretí výtvory, pevn? to zavážu a okamžit? m?ním sá?ek. První, kdo jde ven, vynáší ode dve?í odpadky...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-06-03, 10:12
Já tu mám takové malé sá?ky do koš?...A ?istím 2 krát denn?, takže to tam hodím lopati?kou a ve?er odnesu do popelnice...Nem?la bych klid :-D

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-03, 11:09
petulevrtule: jo p?esn? tak, ráno vybrat hajzlík, ve?er vybrat hajjzlík a šup s tím pry?....
Me dycky baví, jak hodím do popelnice sá?ek s t?mi výtvory a u nás, jak chodí bezdomovci po popelnicích, jak se musí tvá?it, když tam ty "?okodobr?tky" vidí :D:D:D

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ko?kodan a Fífa (IP)
Datum: 2008-06-03, 21:07
Dádi, ano, už jsem to tu popisovala. Zp?sobili jsme kalamitu, vytopilo to vše od t?etího patra dol?:o/ Takže Asan ne e.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-06-04, 00:32
Aha, to jsem ?etla, ale nev?d?la jsem jist?, jestli jste to byli vy :-D
Tak to je pech, ale já jsem se Asanem spokojená a Fitch taky, ale do záchidu už ho teda v?bec házet nebudu nooo. Ned?lala jsem to ani tak moc, ale oni to tam píšou, že se to m?že.
Podle m? se to lehce rozloží, není tam v tom žádný igelit. ?ekla bych jako kapesník, ale za trochu dýl. Jo vložky se do záchodu házet nesmí práv? z d?vodu toho igelitu, ale tampony se mohou...

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-06-04, 00:39
sorry za offtopic, nicmene si nedokazu predstavit, ze s tamponem delam neco jinyho, nez ze ho hodim do zachoda :-)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ko?kodan a Fífa (IP)
Datum: 2008-06-04, 00:59
:)
Já Asan nikomu nerozmlouvám. On je tady ten d?m dost starej a nejspíš nemá trubky zcela podle norem. No ale jak vidno, stát se to m?že.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-06-04, 09:05
:-D :-D kam se to od Asanu dostaneme :-D :-D jinak mezi námi, tampony dokážou hajlik ucpat nádhern?...A je tam obrázek, že do WC nezáhet :-D :-D Já jsem tedy zvyklá je zabalit a šup do koše, no...To by mi doma tchán dal, házet to do septiku :-D :-D Jinak jednou sme to ?ešili v práci, n?jaká holka hodila tampon do WC a ten se vylil :-D takže se museli volat ti co to proš?ouchávaj :-D no a chudák to musel vyndavat rukou :-D

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-04, 09:15
klokan : "OT" no jo jako ale já to taky balim do papíru a šup do koše! Si nedokážu p?esdstavit, co by to ud?lalo, kdyby se to ucpalo a ano na každé krabi?ce je obrázek nevhazovat do WC...
I když to tam hodíš tak se to tak p?kn? roztáhne....A v asanu byl i ten igelit, když si prohlídnete ty vále?ky :-/

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-06-04, 09:47
Kam?us, p?esn?...
Jinak jako malý jsme doma mám? tampony brali a napošt?li je vodou a házeli je kde se dalo a m?li sme z toho strašnou srandu, jak se to roztahuje :-D

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-04, 11:01
petulevrtule: Jo jo kdyby se tak roztahovalo všechno a nejen tampony co??? :-D

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-06-04, 12:38
No já nevím, ale my v Asanu igelit nemáme...

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-04, 12:47
Dáda: my ted am?li, jak to bylo slisované a ob?as se ten vále?ek rozpadl, byl tam normáln? igelit p?ebyte?ný z vložek.. A Jednou jsem v balíku našla velký kus jakoby vložky...vypadalo to na Alwaysku...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-06-04, 12:58
Dádo netrap se tím, ja v Asanu taky žádnej igelit nemám, je tam napsáno že likvidace je možná spláchnutím do WC, takže jestli bydlíš na p?ipojení do kanalizace,tak to prost? možné je.Je vyroben z buni?iny,jako nap?íklad toaletní papír, vnit?ky do plen a vložek. Buni?ina je p?irozen? odbouratelný ekologický materál proto je to možné. N?které tampony nejsou jen z buni?iny,proto se nehází do WC, n?které jsou a taky je na nich napsané že se takto likvidují. Já to na t?ch svých teda mám. Pleny a vložky se nesmí vhazovat,práv? pro svuj obal z igelitu. Ne proto,co je uvnit?. Asi nebudem praktikovat turecký záchodky a vhazovat toaletní papír do koše , žejo. Kdo má v baráku starou kanalizaci,ten si ji ucpe ledas?ím a hodn? Asanu tomu zrovna neprosp?je, to je pravda. Ono když naházíš f?ru toaletáku do mísy,tak ji taky ucpeš a jde to dost blb? prorvat, d?ti mi to kdysi provedli.
Takže to celé pust z hlavy,dyk je to zas o ni?em.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-04, 13:00
Jaaasneee,tady se zase nem?že nic napsat... Poj?me se popraaat... :-D

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-06-04, 14:29
Boža-d?kuji za osv?tlení:-) A myslela jsem to tak, jak píšeš, že ten vnit?ek je ekologický.
Kam?ul, možná se jim tam n?jaký igelit zatoulal, stát by se to asi nem?lo, ale...
No a pro? by to tam bylo napsané, že se to takhle m?že likvidovat, kdyby to bylo neekologické, to by si snad nemohli dovolit (hlavn? ze m? neud?lejte, že jsem dnešní a že to tak chodí-už jsme trošku jinde, ne?)?Jasn?, když do toho záchodu hodíš takové množství, že to nep?echrostá, tak se zacpe, musí se to d?lat s rozumem. To je p?esn? jak s tím toale?ákem.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-04, 15:18
D8da: no práv?.. jak jsem psala byl tam kus n?jaký zelený hmoty (jak k?idélko od alwaysky i ten tvar a velikost) nevím ale, p?ece jen je to savý materiál, asi bych to tam nedávala...
Ale když to tam píšou, tak asi se to m?že no, nevim já bych asi naše záchody nezkoušela... mám je docela ráda...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2008-06-05, 10:38
Cht?la bych Bobíškovi koupit sirup Ebi-vet, ale jelikož je to hodn? mlsnej tcho?, tak se bojím, že zas jen vyhodím peníze oknem.... Šmakuje to fretkoun?m? A kolik se toho dává?

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-05, 10:48
pinina: no dává se jedna kávová lži?ka... ze lži?kly mi to tcho?i necht?jí, ale natáhnu to do st?íka?ky, pomalu ma?kám píst a každej tcho? se m?že umlátit...myslím že to p?jde..je to mastné, je to vlastn?tuk a v tom rozpustné vitaminy a všechno tu?né a matné tcho?i milují...musím je i odhán?t, když se krémuju ve?er po koupeli, aby m? necumlali..

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-05, 11:01
pinino,
kdyby to náhodou necht?l, nepropadej panice, ?asto je t?eba tcho?e nejd?ív "donutit", aby n?co nového ochutnal. když zjistí, že je to dobré, p?íšt? už si vezme bez problém?... :o)
ebi-vet p?ijímá v?tšina tcho?? s nadšením, podobn? jako ferretone, takže pokud nechováš doma n?jakou výjimku, m?lo by to být v pohod?... ;o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2008-06-05, 11:50
Díky moc. Já mu ho teda koupím a b?da mu, jestli se nebude oblizovat :o))))) Na krémem namazaný ruce je ujetej, máslo z rohlíku by mi taky slízal, kdybych ho nechala, tak snad to bude bez v?tších problém? :o) Takže cca kávová lži?ka na den, ju?

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-05, 11:52
kávová lži?ka každý den se mi zdá hodn?, ale dávkování je ur?it? na etiket?.

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-06-05, 11:58
ja mam zkušenost že se na tenhle sirup fretule vrhaj , i ti útulká?i,nejd?íve když to neznají tak o?uchávají a když jim to máznu na nos,tak olizují a pak už vyžadují :o)
No a dávkování jak píše Martina je na etiket?, lži?ka týdn? - u zdravých jedinc?.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2008-06-05, 11:59
Máš pravdu, snad tam bude dávkování napsaný. Jestli mu to bude chutnat, tak bych to vid?la jako ob?asnou odm?nu - t?eba po st?íhání drápk? nebo po ?išt?ní uší. ?išt?ní uší je pro Bobánka nejstrašn?jší týrání :o)))))

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-05, 12:03
pinina: jejda, no jo já to nenapsala...
opravdu dávkování tam je a jak psala boža je to jedna kávová lži?ka týdn?..u nás dáváme v sobotu :-))) jedou po tom jak po uzeným


Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2008-06-05, 12:06
Ahojky Božo, d?kuji za up?esn?ní. Jdu to koupit dneska, tak jsem cht?la p?edem zjistit, jak se to dávkuje, protože ta lahvi?ka mi p?išla docela veliká. A my máme jen toho našeho jediná?ka :o)

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-06-05, 12:06
Pinino, neboj :)
Jinak je to fakt kávová lži?ka TÝDN?, já jim ten sirup dávám nepravideln? nap?íklad ho rozmíchám do n?jaký kapsi?ky nebo tak. A pastu Ebi-vet taky zbož?ujou...
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2008-06-05, 12:08
Rynn, já to vidím tak, že ho z?ejm? budeme dávat samostatn?, protože milá?ek papá jen granule a jinak je vegetarián :o)))))

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Optimus (IP)
Datum: 2008-06-17, 11:51
Ahojda cht?l bych radu od zkušených chovatele jak správn? krmit fretku od pond?lí do ned?l?.V patek sem si po?ídil fretku 6týdn? starý a nerad bych ho krmil špatn?.A jedna otázka mužou mít fretky po?ád v misce granule?
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-17, 11:55
granule fretky nejen mít mohou, ale naopak je doporu?ováno, aby je m?ly v misce stále. POZOR NA DOSTATEK VODY! ta taky nesmí nikdy fretce dojít.

dotazu na "správné krmení od pond?lí do ned?le" moc nerozumím. chceš v?d?t, ?ím se fretka krmí? nebo jestli se jí to v týdnu n?jak nest?ídá?

Aktuální stránka:14 z 52


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist