Aktuální stránka:13 z 52
Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klariska (IP)
Datum: 2008-06-01, 09:55
Zdravím. M?žu se zeptat, kdo tu používá ambipet?- jak dlouho Vám balení vydrží- na kolik záchodk? a pro kolik fretek?
D?kuju

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-06-01, 10:45
No...myslím že balení je tak do dvou zách?dku...odhadem mám tak dva Ambipety na dva m?síce...
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-06-01, 16:20
Já jsem extremista - mám balení sotva na týden. Ale to bude tím, že mám sice jen dva tcho?e, ale se sedmi záchodkama v byt?. Jednou týdn? jsem zvyklá v?tšinu z nich kompletn? vym?nit a záchody umýt. Z bentonitových steliv mám ambipet nejradši a taky je nejlevn?jší.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-06-01, 18:12
Silvy, a to mate 15+1 ??? :o)))
My mame WC jen 3, ale spotrebu mam obdobnou...3-4 10kg pytle na mesic.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-01, 20:32
silva kecá.
takovou spot?ebu má proto, že najíždí prototypn? na systém "nepot?ebuju záchodky, m?j byt je celý vysypaný stelivem". pak vám ?eknu, jak se jí to osv?d?ilo, ona se, jak jí znám, ur?it? nebude chtít chlubit.

mn?, resp. mým t?em tcho??m, sta?í na m?síc do 4 záchodk? jeden ambipet, resp. víc jich m?sí?n? rozhodn? nespot?ebuju. pr?b?žn? dosypávám, opravdu d?kladn? ?as od ?asu (jednou za m?síc-dva?) vymejvám jen ten, kterej je nejpod?lan?jší.
taky jsem d?ív byla šílená aktivistka prahnoucí po dokonale se lesknoucích záchodcích, ale pak jsem p?išla na to, že je to stejn? všechno na ho.no... ;o)))

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-06-01, 21:20
Silvu podez?ívám, že p?i téhle spot?eb? do záchodk? chodí nejen tcho?i :-))))
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-01, 21:24
majdo,
nikomu to ne?íkej, ale práv? že do záchodk? u silv? už te? nechodí nikdo!! na co, p?i tom novým systému, víš?
ale je to fakt tajný, zatím se tomu vychytávaj mouchy (a že jich je!!), tak se neprokecni, jo?

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-06-01, 22:13
Já vám dám!!!!!! :-)))
Ne, nemám 15+1, nýbrž extrémn? líný tcho?e. A každej z nich má prost? jinou p?edstavu o tom, kde ten záchodek má být. Takže máme dva ve volié?e, jeden v jídeln?, jeden v p?edsíni, jeden na lodžii a dva v obýváku. Mn? už to p?ijde normální, ale je fakt, že prostor?, kde není záchod, postupn? ubývá... no, taky n?kde musí být chobotnice, roura, ryba a tak! :-)))
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-02, 10:34
No my te? kupovali micro fresh od Gimpetu a jeden 9l pytel pro 3 tcho?e a dva WC na m?síc a p?l... te? budeme zkoušet Zverlit pro fretky, štve m? to v??ný vynášení a uklízení steliva...

Tím se chci zeptat t?ch, co používají Zverlit pro fretky, na jeho výhody a nevýhody???? Hrudkuje? Vynáší se? Nerozpadává se?

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-02, 10:43
Kamcu, fret?í Zverlit hrudkuje výborn?, vynáší se na ?apkách jako každej jinej :-) Tím "rozpadáváním" to myslíš jestli se ?asem mn?ní na prach? No to záleží od toho, jak velkou vrstvu dáš, jak v záchod? tcho?i dupou a hlavn?, jak se k tomu pytli chovali p?i p?eprav? a skladování. Ale celkov? sem s ním spokojená.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-02, 10:44
Johana: myslím rozpadáváni hrudek .... p?i nabírání a tak...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-02, 10:52
aha, no já myslím, že ty hrudky drží pohromad? výborn?...ale když budou v tom záchod? tcho?i dupat, tak se ti rozbije každá hrouda :-)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-02, 11:02
Johana:no práv? t?eba ten micro fresh se ani tak neni?il, ale štvalo m?, byl to fakt jakoby písek, kterej se strašn? vynášel a blb? se uklízel... ale jinak super stelivo..
NO a v ?em je t?eba lepší tento od b?žného zverlitu???

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-02, 11:04
...mn? p?ijde, že ten fret?í líp hrudkuje.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-02, 11:20
johana: ok,k d?kuju, ješt? n?kdo n?jaké post?ehy ohledn? fret?ího zverlitu???


Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ko?kodan a Fífa (IP)
Datum: 2008-06-02, 11:54
Jo, je super. A jak jsi psala o rozpadávání hrudek, tak mn? se nerozpadávaly. Teda te?, když Fífa kojí a baští jako zjednaná toho je v zách?dku asi p?tkrát víc a to ho vybírám n?kolikrát denn?... Takže když už je toho hodn? velká kopice, tak se to t?eba rozlomí na pár ?ástí. Ale nerozdrobí se to na nevybíratelné kousí?ky jako náš p?edešlý ko?kolit od Gimpetu...
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-06-02, 17:31
no fretci zuverlit drzi tak skvele pohormade, ze mam uklizeny zachodek na jedno nabrani lopatickou, jedna velka hrouda, za par sekund je uklizino. doporucuju ho fakt hodne, je to nejlepsi stelivo , ktery jsme meli a ze jsme jich vyzkouseli

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-06-02, 17:32
Holky, a jak to likvidujete, normáln? do pytlíku a do koše? Nebo jinak? O tom jsme se tu ješt? vlastn? nedo?etla :-)

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-06-02, 17:36
Dádi já rovnou do popelnice.

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-06-02, 17:40
Aha, tak to já bych se teda prob?hla z posledního patra z výtahu :-D

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-06-02, 17:42
do pytliku silonovyho (tasky tesco, globus a spol) :-) no a do kose

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-06-02, 17:44
jj, to je blbý, já když sem bydlela v Praze, tak sem let?la 2 patra. Ted jen otev?u dve?e na zahradu oto?ím záchod do popelnice, umeju, nechám na sluní?ku oschnout a je to:-))
Mega výhoda oprosti bytu!!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ko?kodan a Fífa (IP)
Datum: 2008-06-02, 18:17
No já tady v Praze též vysoce ekologicky dávám bobíky do Tesco igelitek. No a do koše (jsme v 5.pat?e). Ale te?, jak jsou ty vedra a Fífa kadí za p?t fretek to stejn? musíme každý den vynášet, jinak se tu nedá vydržet. Na žádnou vychytávku jsem nep?išla. Ve vedlejším fóru n?kdo psal, že to dává do siln?jších pytlík? nebo co... Nem?žu posoudit. Ale Tesco tašky te? nesta?í ani dv?:)
Na venkov? je to v pohod?, hážu na kompost.
No a se splachovacíma stelivama typu Asan už jsme si užili svoje a v žádném p?ípad? už to zkoušet nehodlám.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-02, 18:31
Já sem na vybranej trus ze záchodku po?ídila plastovej "kyblí?ek", n?co jako ty p?epravky na jídlo. Má celkem hermetický deklík. Do toho kyblí?ku to vybírám a když je plný, tak hned do igelitky a do kontejneru. Vysypávám ho asi tak 2-3x týdn?. Kyblí?ek mám p?ed bytem na chodb? (ale fakt cítit neni). Asi jednou za týden, za dva ho vymyju...
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-06-02, 18:56
A co se vám Fífuláci stalo s Asanem? ?etla jsem, že n?komu to zacpalo záchod.Já ho teda v?tšinou taky dávám do pytlí?ku a do kontoše, ale p?ijde mi to dost neekologické vzhledem k ekologickému stelivu ASAN, N?kdy ho i spláchnu do záchodu, ale ne vždy.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-06-02, 21:00
Tak jsem tak koukala na steliva je z v?tšiny p?ípadu napsáno, že se to tam nesmí házet...Alespon u t?ch, co my doma používáme...Což je Biokats - tam je napsaná odpad nebo kompost...Pak Benticat - tam je p?ímo napsané, že se to tam nemá házet a nebo Propesko, tam je to stejné jako u Biokats...Jinak jsem se cht?la pod?lit, smícháním Biokats s v?ní i normálního s Benticats vzniká úžasn? hrudkující stelivo. ?edím to 2:1 20 kg Benticats na 10 kg Biokats, máme to na m?síc a p?l pro dv? fretky - 30 kg. Není to cítit a užasn? se to ?istí. Nemám zkušenosti se Zverlitem, podle m? je to dost drahé (což nechci ?íct, že milá?k?m nedop?ejme to nej) ale s tímhle máme nelepší zkušenosti.A holkám se líbí, když to míchám :-) D?lá to rachot, tak se chod?j na to vždycky koukat :-D

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-06-02, 22:04
TO ne, normální stelivo se do záchodu házet nemá, ale práv? Asan se m?že, je to úpln? n?co jiného, jsou to takové bílé vále?ky, slisované zbytky plen a vložek. Je to ekologické

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-06-02, 22:18
my zatím m?li jen zverlit pro fretky. Dcera mi cht?la ud?lat radost, uklízela Bertie klec a celý zách?dek vysypala do záchodu. Záchod totáln? ucpaný a m?la jsem co d?lat cca 2 hodiny :-))

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-03, 09:23
Mno nevim ten Asan...taky jsme o m?li a práv? proto že to byly pleny a vložky jsem je do WC neházela! Ne nadarmo je na každé krabi?ce vložek a tamponu napsáno nevhazovat do wc...že...

Jinak tedy v pátek by nám m?l do obch?dku p?ijít Fret?í zverlit, tak jsem zv?davá...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-06-03, 09:36
Tak na Biokatsu atd... je napsáno že je také ekologický a m?že se házet na kompost...Každopádn? já bych do wc nic neházela, jelikož máme barák a necht?la bych to tu mít ucpané...V panelácích atd. jsou odpady v horším stavu, nap?l zanešené... - my máme vše nové...Ale stejnak bych to tam nehodila...Ono se to slepí n?kde v rou?e a bude se to pomalu ucpávat a ucpe se to oupln?...Myslím, že cokoliv krom toaletního papíru a ...no vy víte :-D by se tam házet nem?lo... :-D tchán má stavební firmu, ptala jsem se ho, co si o tom myslí - jelikož d?lají i odpady, tak ?íkal, že a? se opovážíme jen do toho záchodu hodit zrnko toho písku :-D že to potom ?istit nebude....Hlavn? že se t?eba nemusejí ucpat trubky, ale pak se to na nese v tom septiku a lidov? ?e?ený hovnocuc má co d?lat, aby to vysál....

Aktuální stránka:13 z 52


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist