Aktuální stránka:16 z 52
Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-06-18, 12:12
Tak já mám mr?ouse pár dní a to je jedna paštika od Animondy a dv? hrst? granulek na den. Ten 800g pytlík budeme mít ani ne na ?trnáct dn? a plus k tomu teda ty konzervy, není to moc?
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-18, 12:33
adelaido, fretka si sama sežere kolik uzná za vhodné, a proto že má krátký zažívací trakt a žere ?ast?ji za den (t?eba v porovnání se psem), musí mít p?ístup ke granulím neustále 24 hodin denn? (+ teda tu konzervu)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-18, 12:54
v r?stu a p?ed zimou a v zim? žerou víc. pak taky sežerou podstatn? víc NEkvalitních granulí, takže se vlastn? na t?ch levn?jších ani neušet?í...

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-06-18, 19:02
No já po?kám až dožere granulky a dám p?lku konzervy tu zblajzne na posezení, vymyju misku a nasypu granulky. Až mi dojdou ty misky na klec od Majdy tak budu mít granulky v té misce a konzervu budu dávat zvláš?. Vždycky má v misce jídlo a? už konzervu, nebo granule. Snad jen p?es noc se m?že stát, že je miska chvíli prázdná. Omezovat ho v jídle nebudu jen a? baští, ale vypadá jak žárovka - hlavi?ka kr?ek a pupek jako hrom. :-))
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-18, 19:22
adelaido, jak píšeš "pupek jak hrom"....mn? napadlo: dalas malému ud?lat rozbor trusu? Jestli ne, tak pro jistotu dej. Stává se to z?ídka, ale fre?ata múžou mít v sob? parazity už od chovatele....
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-06-18, 19:37
Tak na rozbor jedeme zítra, to jedeme pro p?epravku a pak hurá k vetovi, jen nevím jestli nás nao?kuje bez od?ervení. Nebo nejd?ív od?ervit a pak nao?kovat. Ale aspo? se pochlubíme :-)) Hovínka prohlížím a žádné breberky jsem nenašla, ale to není sm?rodatné. D?ív jsem se k vetovi nedostala, manžel má zrovna šichet jak na..... Už aby mn?l dovolenou, chjo
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-18, 19:51
adelaido, máš SZ...a? nerozkafrávám....
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Myška (IP)
Datum: 2008-06-18, 22:54
Chci se teda zeptat, jaké krmivo pro frete?ky je nej? Je dobrá i ta Acana Kitten?? Že bych si koupila t?ch 8 Kg.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-06-18, 22:57
mysko musis hodne cist, prolejzej vlakna a cti, vsechno tady najdes... kazdemu vyhovuje jine krmivo, jine stelivo. ve vlakne o ockovani taky mas popsany vakciny, ktere jsou idelani, tak jako na hlavni strance fretky, kde mas i to schema, kdy ockovat a cim... cti cti cti :-)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Myška (IP)
Datum: 2008-06-18, 23:05
No práv?, ?íst. ?tu celé dny a pak když mám tady ?íst tak jsem hotová =/ tady jsem dnes už dlouho hlavn? kv?ly jménu a te? mi ješt? leží v hlav? to papání a o?kování. Dávala jsem Luckýnkovi Ferret ale je docela drahej , te? mu dávám Vitagraft ale když už mám dv?, tak bych musela furt kupovat ty krabi?ky =) a slyšela jsem že ta Acana je ep?í =) tak chci aby se m?li dob?e =) No a to o?kování jsem zmatená. N?kdo ?íká že má být o?kovaná dávno, n?kdo že te? a další že až ve t?ech m?sících =/
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-18, 23:16
Myško, nám 7,5kg totally ferret vydrželo p?i dvou fretkách cca 3-3,5 m?síce,ale m?j fretmen je jak popelnice - žere po?ád a cokoliv ;o) pokud koupíš to velký balení - 7,5kg vyjde t? to levn?jš než v t?ch malejch pytlí?kách...stojí cca 1200k?-jak kde..beru ho od dodavatele a mám poštovný a balný zdarma...
jinak fretata se o?kují mezi 6.-7. týdnem, p?eo?kování mezi 9.-10. týdnem a další pak mezi 12. a 13,. týdnem, záleží na o?kovacim schématu-to všechno je o?kování na psinku.vzteklina se o?kuje až po t?etím m?síci v?ku.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-06-18, 23:20
ja krmim jednu holcicku mrnavou FC, ma ho Majda v obchudku za super cenu. zere tu krabicku kilovou (165kc) asi 3 mesice. Majda ma i petikilovku. Kdysi jsme meli vitakraft, pak Sluis a tohle FC je pro nas nejlepsi, bobici min smrdi, dobre se sbiraj :-) ma bezvadnou srst husstou a lesklou, zuby bez kamene, fakt jsme moc spokojeni

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Myška (IP)
Datum: 2008-06-18, 23:23
A ten dodavatel je Tv?j známej?? Pokud ne dáš mi prosim n?jaké info jak se sním spojit? A ješt? se optám je velký rozdíl mezy tou Acanou kitten a ferretem?? Takže mám zajistit aby malá byla nao?kovaná co nejd?íve na psinku. No tak to teda zajistím zítra.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-06-18, 23:27
dodavatel :-))) to je Majda tady z fora: www.obchudekumajdy.cz

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-18, 23:28
¨Myško, o?kovat bych jí nechala až tak za týden, aby si zvykla...jinak teda já TF od majdy neberu,maila na dodavatele ti klidn? najdu a pošlu, mám ho uloženej..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-06-18, 23:30
jinak mysko jukni se treba sem [www.pudicka.estranky.cz]
na zpracovanou tabulku ohledne granuli. vis taky jde o to, co ti tchori budou jist. nasi Nelince TF nechutna a FC jo, je to u kazdyho jinak.

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-18, 23:31
Myško, mail je tady: framato@atlas.cz jinak teda tuším, že sídlí zrovna ve Varech...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Myška (IP)
Datum: 2008-06-18, 23:51
Tak když jsem se te? jukla na ty tabulky tak Acna kitten je skoro nastejno jako je FC. Tak to schváln? vyzkoušim. Lucifinky mr?ouskové to papaj a prý jim to chutná =) tak uvidíme =)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-06-19, 12:06
Dneska jsem ve zverexu narazila na konzervu pro fretky : grand - složení 50procent ku?ecí maso,30 procent hov?zí maso a 20procent hov?zí srdce. Neobsahuje žádnéchemické ani konzerva?ní p?ísadya ani soju. Co vy na to?Znáte n?kdo? Dáváte to n?kdo fre?ulce?
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-19, 12:10
adelaida, tuhle konzervu jsem m?la a už bych jí nekoupila, fretmenovi sice chutná, ten ale sežere taky kde co...ale jsou v ní dost ostrý úlomky kostí, taklže rad?ji už ne!

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-06-19, 13:06
no tak to ten tvuj fretmen je ale sirokodaleko jedinej, kdo tuhle konzervu zral!
tehdy, kdyz sje to dostalo do zveracu, tak to zkousel snad kazdej, vetsinou si fretka cuchla a zdrhla, obcas tam nekdo nasel kosti...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: klokan_cestovatel dne 19.06. v 13:07.

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-19, 13:31
kloky, on je d?sn? žravej, žral by po?ád a všechno :oD vždyt on žere i citrony!

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-07-03, 14:56
Moc se mi líbí tohle krmivo [www.acanashop.cz]
ale má více bílkovin asi 45%, proto se chci zeptat jestli je to velká p?ekážka ve výživ? pro fretky?
P?edem moc díky za názory :-)

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-07-03, 15:03
Pokud sem slyšela, tak Orien se hodnotí jako vysoko kvalitní krmivo (myslím kvalitu zna?ky) ale t?ch bílkovin je tam fakt moc, aby to fretce nezatéžovalo t?eba ledviny....je to spíš otázka na veta....
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-07-03, 15:08
No je to myslím svým složením hodn? dobré krmivo, už jenom obsah všech bylinek, zeleniny, ovoce,bez obsahu pšenice, kuku?ice, fakt vyvážené a vyhovující. Jen teda nevím s t?ma bílkovinama.
A který vet by to t?eba mohl zodpov?d?t, Chylíková?

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-07-03, 15:33
Dádo, který vet...to nevim, já sem z SR.
Ale kdesi sem ?etla, že u lidí nadmn?rné požívání bílkovin vede k p?ekyselení, co múže vyvolávat rúzná onemocn?ní...jak je to u žví?at netušim. Ale když je pro dosp?lou fretku doporu?eno 34% bílkovin [www.pudicka.estranky.cz] tak t?ch 46 mi p?ijde fakt moc....
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-07-04, 15:42
Ahoj, máme doma malého fre?áka (i když se po?ád snaží maskovat za pira?u). Je mu sedm týdn?. P?edchozí majitelka všechny mr?ousy krmila Sluisem, tak v tom pokra?ujeme. Jelikož je málo tu?ný, tak mu p?ilepšujeme kapsi?kama pro ko?ata. Je to tak dob?e? Prosím pora?te.
A ješt? jeden dotaz, na doporu?ení jsme mu koupili pastu - maltozovou, ale v?bec mu nechutná. Jakou mu mám koupit, abych ho tím mohla odm??ovat (i když zatím není za co, kousala).
Díky moc

Majda a Barnie (ta pira?a)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-07-04, 15:47
Já bych asi postupn? a opatrn? p?ešla na tu?n?jší granule. Pastu mu skus koupit n?jakou vitamínovou, nap?íklad Calopet
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-07-04, 15:49
ale s calopet u mládat opatrn?!spíš bych zkusila n?co od gimpet, ty multivitamínový a nebo pak sirp ebi vet, p?ímo pro fretky

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-07-04, 15:52
jj, ta maltozová je dobrá spíš na trávení, když t?eba líná nebo spapá kus koberce:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Aktuální stránka:16 z 52


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist