Aktuální stránka:11 z 52
Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-21, 12:35
Tak s tim že tcho? je nevyspytatelný v?ele souhlasím! Už n?kolik dní tu délá cirkus s ANF....a te? nejd?ív slupl pár FC a pustil se do ANF jako by týden nežral :-))) žádné drobení, žádné vyhazování, šrotí jak mlýnek...tak já tomu fakt nerozumim.... :-)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klariska (IP)
Datum: 2008-05-01, 17:03
Máte n?kdo zkušenosti se stelivy typu granulovaná sláma, co se po nasáknutí rozpadne? je to cenov? ?i jinak výhodn?jší než jiná steliva??
A co hrudkovacíxnehrudkovací- které vám vyhovuje lépe? Které má více výhod, nevýhod a které vydrží déle???
K.

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-05-01, 17:10
tak, jak jsem vyzkoušela merlina (s velmi pozitivním výsledkem), zkouším te? anf. jedna miska totall, druhá anf - a? si sami vyberou. velké p?ekvapení - po pár dnech nevšímavého až p?ezíravého obcházení se do anf najednou sami od sebe pustili... teda vid?la jsem jácu a rena, ba?a po?ád d?lá hykykikiny. ale už vím, co jsem pot?ebovala v?d?t - nebudu je muset umu?it hlady, až budu chtít p?ejít na jiné granule... :o)


Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-05-01, 22:20
U nás zatím velký úsp?ch s ANF nebyl - dokonce bych mohla název krmiva interpretovat jako Absolutn? Nas..ná Fretka.
Fred, když zjistil, že v jedné misce je ANF (v druhé m?l TF senior, což jedí normáln?), rozb?snil se tak strašliv?, že ve spravedlivém hn?vu naházel do záchodku pro jistotu i to TF a pak stál na p?evrácené misce a tvá?il se jako b?h pomsty. Ale fakt je, že ono možná sta?í, jak píše Martina, chvíli jim to nechat v kleci a oni si zvyknou na tu v?ni a chu?... Pokud se rozhodnu pro ANF, tak ho prost? jíst budou! :-)))
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-05-01, 22:56
klariska, tu slámu neznám, nám nejvíc vyhovuje Zverlit, hrudkuje a pohlcuje pach. Je fakt, že práší...takže t?eba te? po fre?ákovo operaci ho používat nemúžu.

Silva: ono je to možná i o zvyku, pá? ANF nemá dochucovadla a konzervanty (pokud v??ím tomu co o n?m ?tu) Já ho krmím už 3 roky. P?ed ?asem se za?al nad ním ofr?ovat, ale od v?era po hladovce p?ed narkozou ho dlabe
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-05-02, 11:08
Johanko my mame fretci zverlit a NEPRASI... tak ja nevim. jestli ti ho nedavaj nejak vic pomlacenej nebo co, ale ja na zverlit nemam jedinou spatnou vec

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-05-02, 11:11
Klokan:no my te? kupujeme Bio Kat´s Fresh micro, je to jak písek a ten je super, nepráší, skv?le saje, jen se trošku vynáší, ale tak to se dá v pohod?, každý stelivo má n?co... resp.vnyáší ho Zuzka, je te? od nich odd?lené po té kastraci amá pod sebou furt mrdník... Ti dva snad ani zrní?ko venku...
A papáme p?kn? Totally Ferret, na ANF už mi dlabou zvysoka...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-05-02, 11:21
Klokan: jojo je to tím jak se to t?eba skladuje. Ten fret?í Zverlit mi taky neprášil. Pak sem koupila zelený, byl s akci...a už chápu pro? :-)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-05-02, 11:31
ja uz kupuju jenom ten fretci hnedej, je skvelej

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-05-02, 11:32
...to máš tak, když se ?lovék ulakomí na tovar v akci :-))) te? asi ten zelený vyhodim a koupím zas fret?í :-)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-05-02, 11:49
no oni vedi, proc je v akci...

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-05-03, 23:54
Silvo, kluci ANF do sebe taky tla?í docela s oporem..dneska Kryštof zjistil, že v p?epravce v misti?ce je ješt? VItakraft...cpal se jak nezav?enej....
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-05-05, 12:27
Ahojte, nevím,kam to p?idat, tak to dám sem...
Ur?it? víte, že n?které malé ale i velké fretky, než by jedly z misky, tak rad?ji packou krmení vyhážou a pak baští ze zem?. Dnes jsem po surfování po internetu možná p?išla na to, pro?. Je to z jednoho fóra pro ko?ky a myslím si, že to je docela možné, pro?

"N?kterým ko?i?kám d?lá problém i baštit z malých misek a vytahují kousky a bašt?j rad?ji z podlahy. Prý je to tím, že se jim o okraje misek otírají hmatové vousky a jim je to nep?íjemné. Alespo? podle vysv?tlení veteriná?e!!

Já myslím že je to docela logické a možné, u nás tohle d?lala Zuza a vím, že ona má hmatové vousky i na bradi?ce... t?eba Jenny tam má asi jen 2 a Viky ani jeden...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-05-05, 12:53
Aháááá..a já ko?kám nadávám do prasat!!!! :-)))
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-05-05, 12:56
nase Nelinka to taky nekdy dela... ha a uz vim kdy... kdyz uz ma v misce malo, takze se musi jakoby cumakenm vic ponorit do ty misky, to by ji mohlo vadit na ty vousy. kdyz ma misku plnou po okraj, zere z ni...

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-05-05, 13:02
Jo tak Zuza to zase d?lala naopak, když tam bylo krmení až moc..možná ji to n?jak šimralo.. vy?ešili jsme to tím, že jsme misku zav?sili na klec.. tak se musela o misku packama op?ít a dala pokoj a bylo uklizeno...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-05-05, 13:03
my mame misku zavesenou...

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2008-05-05, 13:09
Ahoj,
prý by se m?lo rušit 3Kg balení Sluise pro fretky.Nahradí to 850g,má to být nová vylepšená ?ada.

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-05-05, 13:16
klokan: koukám že uvažujeme stejn? prakticky.. no jo, ženský, na to by chlap nep?išel ;-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-05-05, 14:59
lili: odkud to víš?
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-05-05, 15:14
Ne ne, tak podle výhradního dovozce z?stává t?íkilové balení, nov? bude 850 gramové a hlavn? bude to v jiném obalu..v krabicích :-)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2008-05-05, 15:23
Výhradní dovozce je m?j šéf :-)
Ano má to být vylepšená ?ada v krabi?kách,já už i vid?la pro ptactvo jak vypadá zrní,ale má to být také o dost dražší-v pátek se mi to dostalo pod ruku.




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: lili dne 05.05. v 15:24.

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-05-05, 15:25
No jo...ale t?íkilovka z?stává :-) Mám vám Pražky nakoupit n?jaký zásoby starýho SLuisu?
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2008-05-05, 15:30
Z?stává,ale t?eba na našich prodejnách se n?který druhy sluise ruší.Až vyprodáme starý zásoby,p?ijdou ty nový-jsem zv?davá v?em jsou vylepšené :-)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-05-05, 15:31
lili: asi už tam nebude pro fretky zrní a nebo tam bude místo masa jenom zrní ;-P

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: sipkovapanenka (IP)
Datum: 2008-05-05, 18:57
Dobrý den, mám otázku, mám fre?áka,bude mu rok, drmím Vitakraftem a p?idávám dobrútky/žloutek / ale poslední dobou za?al krást našemu pejskovi tavené sýry....má n?kdo zkušenosti?múže to? díky

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-05-05, 18:58
no nase Nelinka mi jednou skocila na stul a v nestrezeny okamzik slizala z chleba syr . nalezite se po tom pos*ala :-))))

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: sipkovapanenka (IP)
Datum: 2008-05-05, 19:11
T on taky, ale opakuje to

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-05-05, 19:35
Tak opakovat to bude ;-) je to fretka a co je zakázané, to je p?eci nejlepší.

Nejlepší pro fre?áka bude, když nebude mít k takovým v?cem p?ístup. Sama moc dob?e vím, jak ty naše potvory umí somrovat, aby dostaly kousek n??eho, co nesmí! ;-)))

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-05-05, 19:45
k tomu sluisu: o víkendu jsem byla u kámošky,která krmí sluisem a ta naše potvara, kteru krmím TFbejíkama se do nich pustila, jako by tejden nežrala.Zrovna ?eším p?estup na jiné granule, když už jí je rok..tak asi skusíme teda sluise no

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Aktuální stránka:11 z 52


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist