Aktuální stránka:7 z 52
Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-03-13, 15:15
Kamcu, mn? to p?ijde asi jak u lidí...každý má optimální váhu jinou. Kamoška má jednu sami?ku, která má i v zimn? snad jen 650 g (taková je celý život, je ji asi 5 let) nijak moc na zimu nep?ibírá. A druhou (asi 4 letou) která vypadá v zimn? jak menší same?ek...a ob? fretky sou zdravé. Já myslím, že fretka se "p?ekrmit" t?eba jako pes ani nedá.....
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-13, 15:17
Johana: jo myslela jsem to tak, že Mirim psala, že se je potom budu snažit vykrmit, tak jestli je špatné, že t?eba nejsou n?jak tu?ní (nebo by nebyli) t?eba Viky je kastrát, má 1800g je to kus chlapa, ale ?ekla bych, že toho taky moc nesní. A tu?ný t?eba ani moc není. Zato zuzik to je špeká?ek ;-) a Jenny je naša la?ka :-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-03-13, 15:18
A neovliv?ují to taky trochu hormony?
Nekastráti p?ibírají na zimu výrazn? a pak na ja?e zase shazují.
U kastrát? je váhový rozdíl mezi zimou a létem daleko menší.
Zdravá fretka jí jenom tolik, kolik pot?ebuje.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-13, 15:23
Mirim: tak hormony bych taky ?ekla že ur?it?. Jenny shodila p?i ?íji asi 250g, a už je to la?ka, p?ibrala jen malinko zpátky, jinak nic moc. A moc jí to sluší. Zuza ješt? ?íji nem?la a nevypadá to že by se chystala (v?era 41 týdn?) tak uvidíme, t?eba taky shodí a bude šlank :-) No a Viky ten snad jen chrní, toho snad musím k pohybu doslova nutit (a on taaaaaak taaaaak nechce) ale když už se rozhejbe, dává holkám co proto :-)))

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-03-13, 15:25
kam?o, nenech se mýlit. Viky je kastrát pár týdn?. Stejn? jako nap?. Damián. A ten si udržuje už od operace váhu 2060 g, ale po?ítám, že stejn? jako u Rupíka to v lét? klesne a v zim? už to ani náhodou nevystoupí na letošních 2,3 kg. :o)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-13, 15:28
Mirim: no to je taky fakt. já ale po?ád nechápu tu podstatu. pro? bych je te? m?la vykrmovat...jsem asi natuhlá nebo co

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-03-13, 15:30
kamculenka, a pro? jim odpírat kvalitní tu?né granule? :o) teda, tu?né, kolem t?ch 20 %

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-13, 15:32
žofi: no proto chci anf

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-03-13, 15:42
Tak je to vy?ešeno. Bude ANF. :o)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-13, 15:48

Víte co? te? tak projíždím vlákno, co se tady psalo
v?era, jak psala Ymsha.Po?ád kutím co kde jak kdy pro?... A dosp?la jsem k tomu názoru, že ony ty bobky jsou opravdu hnusné. jsou to kopi?ky a ob?as mi p?ipadá, že je to pr?jem. Opravdu. navíc fre?ule po tom mají strašn? umazané prdelky, a pak jak b?hají a když si n?kde sednou nebo se ot?ou, lítám za nimi jenom s hadrem a utírám po nich. A to nemluvím umazané pelíšky a hadry v kleci. Musím to m?nit co chvilku a pra?ka taky po?ád jede.

A až dneska jsem si uv?domila, až jsem si znovu p?e?etla, jak Ymsha psala, že fretky jdou víc cítit, že tím asi nemyslela bobky. Uv?domila jsem si, že mi ty fre?ule vážn? n?jak divn? zapáchají. P?i jiných krmivech jsem je ze sebe necítila. Te? jsem na sob? m?la Zuzku 15 minut a vážn? to jde cítit docela dost.

V neposlední ?ad? tam ty konzervanty BTA a BHT (nebo které že jsou karcinogenní) to m? taky docela d?sí.

Taky jsem nekupovala pro plan kitten, protože tam byla vep?ová bílkovina. Až jsem potom objevila ProPlan kitten delicate, ve kterém ta bílkovina nebyla. Ale zato zase vysoký podíl bílkovin (myslím že 40 nebo více %), což zase není dobré na ledviny.

Ono ano, každé krmivo má n?co. Ale já se opravdu jenom snažím najít pro ty bobky n?co dobrého s "minimálními vedlejšími ú?inky". Nechci krmit krmivem pro dosp?lé ko?ky, tam, jak n?kdo psal, ve vlákn? st+pap prvním (celé jsem ho tento týden pro?ítala) taky není dobré a ty pom?ry jsou tam úpln? jinak ?ešeny...

Uf, to jsem se rozepsala...budu v??it ANF nebo TF. Pokud to náš rozpo?et dovolí. Ale 1,5kg za 300,- to zase není AŽ taková hr?za.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-13, 15:51
Mirim: jo, prý je n?kde v obchod? v Ostrav?, tak bu? se vykašlu na poštovné a ob?as tam pro pap? zajedeme a nebo mi ho objedná tady ten pán do Futra. Ješt? mi neodepsal, bo ho asi trefilo. Kv?li mn? objednával 15kg pytel (ale já ho nenutila, já cht?la 4kg, on že nem?li, tak vzal ten velkej) a dopoledne jsem mu psala, že ho už nechcu...Ho asi trefil šlak myokardu...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-03-13, 15:56
kamculenka, o tom merlinu jsem to tu kdysi psala i já, m?la jsem ho jednou 0,5kg a už bych ho nikdy nekoupila. fretky byly cítit celkem brutáln? a ten "pr?jmík" byl šílený, zvlášt na koberci :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-13, 15:57
žofiro: jo já mám sice lino, ale když mají ty umazané prdelky, tak je to brutus..je to jako by tu chodilo malé dít?... :-( prost? jako u prasat

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-03-13, 16:03
kam?o, nic si z toho ned?lej. Za 3 roky jsem vyzkoušela n?kolik krmiv - ProPlan Kitten, Sluis, Merlin, FirstMate, Acanu a FC na zkoušku.
Není dobré moc ?asto st?ídat, já vím, ale zkrátka jsme hledali alternativu, která by nám vyhovovala nejvíc. :o)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-13, 16:05
Mirim:jo asi jsem na tom podobn? ;-)


Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-13, 17:07
Já mám prost? skv?lého dodavatele v?cí pro fretky. Ten chlap by mi sehnal snad i modré z nebe... ANF mi zajistí do obchodu... :-))) mám ohromnou radost a v??ím, že tcho?i taky... (Ha ha)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-03-14, 08:53
no ja vyzkousela za necely 2 roky Vitakraft, sluise a FC. FC jednoznacne vede!!! jinak moje holcicka ma v prumeru 650 gramu, je fakt majinkata. a NENI zatim vykastrovana. basti malo. FC jsme kupovali mam ten pocit v pulce prosince je pulka brezna, takze 3 mesice a jeste jsme ani to kilo nesnedly... ale basti takhle malinko od ty doby, co ji mame.

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-14, 10:56
klokan: no já mám doma t?i bobky a taky baští málo. napadá m? to tím, že prost? více jíst nepot?ebují.... Tak jako se tady psalo, že když papají kvalitní granule, nesní jich tolik. O kvalit? na zažívání nebudu dále polemizovat, jelikož mi je ani jedna fretka normáln? nestráví, ale asi jim totak sta?í. My prost? jdeme do ANF, v??ím, že to kilo a p?l mi sta?í na m?síc...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-03-14, 13:52
DOTAAAZ!

Je možné, že si fretky p?i pravidelném (?astém) podávání na maltozu zvyknou a že pak už nebude zabírat?
Už n?jaký ?as totiž dávám fre?ulím denn? každé 1/2 maltozové pusinky.
Za?ínají línat, tak si ?íkám, jestli na n? ta maltoza bude ješt? p?sobit tak, jak má. :o/
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-03-14, 13:59
Myslím že maltoza bude po?ád zabírat tak jak má :-)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-03-14, 14:01
...akorát mi p?ijde, že v dob? línání je maltozová pasta ú?i?n?jší jak ty pusinky...
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-03-14, 14:19
Johanko, to jo. Na línání jim dávám pastu, akorát ty pusinky (a te? nov? polštá?ky od Vitakraftu) mají za odm?nu. :o) No, a jsou tak hodní, že je musím odm??ovat denn?.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-14, 14:33
Mirim: jo taky t?m mým blbounk?m dávám pamlsky denn?, jelikož jsou p?ímo vzorní... (až naty bobky, ale Jenny už op?t ví, kde WC je. Zuzana m? zkouší a Vikyho musíme ješt? u?it) ale jinak? Zlatí?ka...
V noci jsou jako myšky, p?es den taky, hezky papají a kakají a v?bec jsou moc fajn :-)))

Jinak jim dávám myšky topinis od gimpetu. Moc jim chutnají :-))
[www.happyanimals.cz]

Jinak ješt? máme
[www.happyanimals.cz]
taktéž velký úsp?ch

dále
[www.uzlatehoretrivra.cz]
(velký úsp?ch u Vikyho)

dále
[www.uzlatehoretrivra.cz]
(z toho jsou ?ervené bobky, tak se nelekn?te, pokud to n?kdo bude dávat...)

a crock bacon...
a samoz?ejm? pasty maltsoft, sýrovou a multivitamin...

a ovoce a zeleninu snad nemusím dodávat...

Tohle je jako insiprace ( i když v??ím, že mnozí z Vás to jist? znají)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-19, 10:01
Ahojte,
v?era jsme byli u nás ve FUTRU (chov.pot?eby a krmiva - FUTRO) a náš milej pan prodava? m?l pro nás novinku. Je to 7l pytel, u nás stojí 99 K?, je to stelivo Bio KAT´s micro fresh...
Jde o to že to nejsou jílové kamínky, ale jakoby písek. Prost? drobné. Nepráší to a VÝBORN? hrudkuje. A krásn? voní. Jakoby citron s pomeran?em, ale je fakt super. Skv?le hrudkuje, to jsem fakt ješt? nevid?la, nic se nerozpadá, bobky se p?kn? obalí, ?uranky se uzav?ou do koule a nepustí.
Snad je jedna nevýhoda, jelikož je to písek, tak se trochu vynese ven, ale jde to jednoduše set?ít nebo vysát vysava?em. opravdu, doposud nejlepší stelivo které jsme m?li a mohu ho v?ele doporu?it. A za dobrou cenu!



Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: kamculenka dne 19.03. v 10:01.

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2008-03-19, 13:11
kamculenko, jsem se cht?la zeptat, když máš takovou dobrou protekci.... ;-) Cht?la bych si koupit [www.happyanimals.cz]
a ješt?
[www.happyanimals.cz]

Bohužel jsem to nikde neobjevila v obchod?, jenom na netu a moc se mi nechce p?iplácet za poštovné. Nezkusila by jsi se poptat, jestli by to nemohl nááááhodou taky objednat. Sp?chat to nesp?chá, klidn? si po?kám, pá? jsme te?ko stejn? vysosaná.
Btw, za kolik bude prodávat to ANF?
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-19, 13:26
Ymsha: No tak ten žeb?ík mám doma a je mi totaln? na ho...uby, tak ti ho m?žu prodat, je absolutn? nepoužívanej, v kleci té nové nám byl nanic a doma nám zbyte?n? leží.
No a to ANF po?ítám že asi okolo 300,- nebo možná lehce nad 300,-
Ale vážn? ko?ko pochybuju, že by shán?l v?ci do klecí. To asi neeee. Jako krmivo a tak jo, ale totok asi nee. Ale jak ?ikám, žeb?íka mám a je mi na 4 v?ci...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2008-03-19, 14:19
Ymsha: Kdybys cht?la m?žu taky nabídnout ty sch?dky, taky nepoužívané, protože jak psala kamculenka jsou opravdu na prd :-) Jo to patro jsme m?li, bylo dobrý ale moc dlouho nám nevydrželo, drží to na plastových šroubkách a strašn? rychle se nám to p?ekroutilo... :-( Takže je možná lepší vyrobit si n?jakou vlastní d?ev?nou poli?ku...
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2008-03-19, 14:20
kamculenka: no o ten žeb?ík jde až v druhém p?ípad? :-) spíš bych hlavn? pot?ebovala to patro. Pá? jsme koupila na víkendy vyšší klec, tak at jim tam nemusím dávat trampolínu... No ale tak díky za info
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2008-03-19, 14:25
Tak holky, d?kuju za radu teda. P?ítel je stola?, brácha d?lá s plastem, tak snad n?co vymyslíme :-) jsem je p?vodn? necht?la otravovat, ale co se dá d?lat...
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-30, 15:42
Ahoj, zdravím všechny, dneska jsme u nás ve Zv?rokruhu narazili na další pamlsky, které se u nás ujaly. U Zuzky nevím, je v ?íji a stejn? jako Jenny pamlsky odmítá (jinak sežere na co p?ijde) Jenny to baští jak prašt?ná a Viky jak kdy, ale to je tak u n?j se vším. Takže, tady jsou.
1) Crock Bacon nebudu p?edstavovat, to známe, že :o)
2) [www.veterinarnipece.cz] je to myška velká asi jako palec a Jenny fakt šmakuje. U nás za 32 K?, krmení pro ko?ku 3-4 myšky denn?, tak pro fretku tak 1-2-..
Na obalu v ?eském p?ekladu zní: Chutné a lehké krmivo pro myši :-D, dle anglického je i dávkování správn?
Složení:
Mléko 36%
kvasnice
cukr
18% protein
10% tuk
4,1% vláknina
3,8% popel
4% vlhkost

3) Pet plus Chick´n Snack
Jsou to vysušené proužky ku?ecího masa, ale fakt to chutná, uzavíratelné balení na takovej ten zipsík
Je mi líto, ale nenašla jsem to na internetu, ale kdo p?jde do Zv?rokruhu, je to tam, jelikož hlavní dodavatel je MVDr. Ivo Dupal, majitel sít? Zv?rokruh. Bylo to jako novinka. Cena 79 K?, jsou to opravdu tenké málé plátky, Kdo bude mít zájem, pošlu foto.
Složení:
Ku?ecí maso
extrakt z mo?ských plod?
glycerin

48% proteiny
3,5% tuky
0,3% vláknina
3,5% popeloviny
35% vlhkost

Fotka obalu s masí?kem
[fotoalba.cz]


Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 24.06. v 02:25.

Aktuální stránka:7 z 52


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist