Aktuální stránka:2 z 52
Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-12-12, 13:32
No já jsem už pašti?ky a konzervy vzdala, holky mi to necht?jí jíst.. Já už nevím, ?ím bych jim to vylepšila....

Jako pamlsky jim kupuju od firmy Versele-Laga CROCK (bacon) a jsou fakt dobrý, chutnají jim to. Denn? mají nárok na jednu, víc ani tuk....

Tady je link, kdyby m?l n?kdo zájem, u nás ten balí?ek ve zv?rokruhu vyjde na cca 50,- K?.

[minishop.kralici.cz]

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-12-12, 13:49
Crock bacon taky kupujem, tcho??m to chutná tak st?ídav?, jednou si vezmou, podruhý ne...
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-12-12, 13:53
Jo jenny to dlabe po?ád, zuzka zeza?átku taky, lae ted taky jen semtam,..asi jak má chut... ale jsem ráda že aspon n?co, to, co jsem vždycky koupila, let?lo do koše :-(

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-12-12, 14:01
Holky, Crock Bacon a Toasties Ferret budou od p?íštího týdne v obch?dku :-)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-12-12, 14:02
Toasties Ferret - co to je??? :-O
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-12-12, 14:03
Sušenky s obilninami a masem vyrobené p?ímo pro fretky :-)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-12-12, 14:13
Juu, tak to vyzkoušim... ale další objednávku d?lám až v lednu :)) po výplat? :)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-12-18, 15:09
Info pro všechny, kte?í krmí acanou kitten:

Paní ve zverimexu mluvila s oficiálním výhradním dovozcem acany: " Vypadl jim kamion s krmivem, po novém roce by m?lo být všechno op?t v po?ádku."

Takže acana bude, jen t?eba vyd?ržaj pijan?r :-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2008-01-06, 23:28
Cht?la jsem se optat...co fretka a olej?...myslím ten oby?ejný, kuchy?ský. Všimla jsem si, že mým fre?ounk?m, hl. tedy Zombíkovi, dost chutná. Jak se dostanou k flašce oleje, tak olizují tu mastnotu. Povedlo se jim i shodit ví?ko a vylízat ten olej odtamtud. Nikdy po tom pr?jem nem?li....Ale i tak, neškodí jim to? T?eba pár kapek bych jim asi dávat nem?la, jako "mlsek"...??

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-01-06, 23:40
asi záleží jaký je to olej, ?epkový bych jim rad?j nedávala v?bec, slune?nicový, olivový možná malinko, ale pro?? tuk obsahují granule (rybí oleje, lososové oleje apod. jsou obsažené skoro ve všech granulích), pasty mají tuk z olej? jako hlavní složku, vitamínový "sirupy" jsou vlastn? taky vitaminizované oleje, tak nevidím moc d?vod pro? jim dodávat další. ?íká se že všeho moc škodí.
A ty kuchy?ské oby?ejné zrovna kvalitou nehý?í.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-01-08, 12:33
Ahoj,
cht?la jsem napsat všem, kte?í uvažují nad koupí steliva ASAN.
Na jednu stranu je to moc fajn, dob?e saje, dob?e se to vybírá, ale na druhou stranu, když je to pro?urané, dost to smrdí, pachy nepohlcuje, a je toho šílená spot?eba. P?i dvou fretkách jsme od konce listopadu dote? zlikvidovali 4 pytle Asanu. Což je 360 K?, to je docela dost.
Jsou to granulky slisované ze zbytku d?tských plen a dámských vložek. Syavost je dobrá. Avšak celkov? u nás toto stelivo, by? je levn?jší, propadlo. Fretky jej sice nevynáší, je extrémn? bezprašné, ale za tu spot?ebu, se jej rad?ji vzdám. P?vodn? jsem jej sice chválila, ale te?, m?ním názor. Vracím se zp?t k Bio Kat´s orange.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-01-08, 12:41
Tomu moc nerozumím jak je to možný že toho spot?ebuješ tolik, ja používám Asan už od leta,a mam p?i šesti fretkách spot?ebu dva pytle za m?síc. Kupuju ho za 96 K?. Ale už jsem v jednom vlákn? psala že jej není možný používat jako bentonit, dávám jen slabou vrstvu na dno zách?dku a tu každý den vyhodím a dávam novou, tím mi to nepáchne a spot?eba je fakt nízká. M? to naopak vychází levn?ji než ko?kolity.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-01-08, 12:55
M?o je to tak no. Mám záchod takovej ten ko?i?í se sklopnýma st?nama a jak jsem psala, spot?eba byla takovádle.
Ale víš ty co?Jsem fakt blondýna a asi p?kná trumpeta, dávat tam fakt jen vrstvu a každej den vym??ovat m? nenapadlo :-D Díky za tip,...
U m? stojí asan 90,-

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-01-08, 12:55
[www.exo-eko.cz] semka,jezdím si ho sama vyzvedávat do Nymburka a ješt? tam mám množstevní slevi?ku už po t?ch mých odb?rech všeho možnýho :o) a taky mi prozradili že budou mít velká balení 40litr? a víc,což bude pro m? ješt? lepší.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-01-08, 12:58
hihi,ja jsem taky blondýna,ale taková opot?ebovaná ,tak je to jen t?ma zkušenostma,chytrost bych v tom nehledala :o)))

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-01-08, 19:06
Jenom dodatek pro Martininu statistiku:
koupila jsem t?i krabice Vitakraftu a vydrželi mi 15 dní, tj. 1 krabice = 800g na 5 dní. Kupovala jsem je za 130,-

A taky jsem cht?la dodat, že p?ítel si splet granule, koupil XtraVital a maj po n?m p?knou srajdu.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-01-08, 19:32
Petra p:: ani se nedivím, že mn?li srajdu...XtraVital je celkem humus :-)))) Bych to rychle vyhodila :-))
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-01-08, 19:38
No Martino, prave me fretky jsou pomerne "prozrane" ale kdyz to chtej, tak proc je nenechat jist tolik co zfutruji.. :o)
Jinak ted jsem davala dlouhou dobu Acanu (aha zas tak dlouhou ne - je to mesic co jsem psala svuj posledni prispevek a v te dobe jsem kupovala prvni pytel) spotrebovali jeden pytel 20kg cca za tri tydny. Je to pomerne stejne jako u TF - mozna o neco vetsi spotreba - to bych musela zjistit presny data a pocitat :o)
Vahove ale vychazi lepe - nekteri o dost a jini cca jen 50 - 100g - spekati hlavne kluci (na druhou stranu je zima, takze neni div)
Posledni aktualni vaha je z 5.1.08
Flavio: 2kg -> 2260g
Silver: 1890g -> 2000g
Xavy: 1050g -> 1100g
Dapplet: 1kg -> 1045g
Neo: 1780g -> 2150g
Gwendolyn: 1200g -> 1250g
Kabultan: 1370g -> 1630g
Chablis: 1050g -> 970g
Maledikt: 1750g -> 1750g
Vanilka: 1025g -> 1080g
Tappi: 870g -> 840g
Krupicka: 850g -> 875g
Fló: 1100g -> 1100g
Wan a Tchien: 900g -> wan 945g, tchien 1000g
Škodík: 1450g -> 1450g (tam jsem se minule uklepla)

Jinak ano, krmeni jsou hlavne granule a ostatni jako doplnek - kureci maso, pasty, vitaminy, konzervy a mnamky.

Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-01-08, 21:10
Johanko, to se celkem divím, protože p?ítel to kupoval za 196,- K? 800g pytlík :-(
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-01-08, 21:22
Petro je to pravda,drahý ochucený navon?ný obilí.Vážn? na vyhození.Fretkám co jsou zvyklé na po?ádnou stravu to rad?j nedávej ,at jim n?co není.

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-01-09, 09:19
...bohužel, cena ne vždy hovo?í o kvalit?...
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-01-09, 14:39
Jj presne, cena ne vzdy urci kvalitu :o(

Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: cacorka.21 (IP)
Datum: 2008-01-19, 14:29
mno cht?la jsem se zeptat jestli se m?že dávat fretkám ku?ecí srdí?ka nebo ledvinky sirové(krájené)....???kamarádce to n?kdo poradil a dává to svím holkám ale já se chci radši zeptat v knížce jsem to nenašla....mám divnej pocit aby nebyli agresivní když je to sirové...d?kuji

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-01-19, 15:30
cacorko, podávání syrových vnit?ností nebo masa s agresivitou domestifikovaného zví?ete nijak nesouvisí, to je pov?ra. Ale i tak bych syrové ku?ecí vnit?nosti dávala když tak jen jako pamlsek...krmení granulemi je ur?it? komplexn?jší co do vyváženosti stravy zví?ete...a taky pohodlnéjší pro majitele :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 19.01. v 15:54.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-01-19, 15:48
Syrové vnit?nosti dost ?asto p?sobí pr?jem, ale plátek ku?ecího srdí?ka jako pamlsek jim ob?as dám, i kousek jater narychlo zpa?ených aby se daly odkrojit. Zatím jsem je tím neotrávila. Ob?as dostanou i játrové granulky co jsou jako mlsky pro ko?ky.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-01-20, 01:48
taky dávám fretkám ?as od ?asu kousek ku?ecího srdí?ka.moc ?asto to ale není, maso mi moc nejedí...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2008-01-29, 14:15
Ahoj,
otevírám toto vlákno,m?lo by se to sem hodit.Mám známou a nabízí prodej krmiv a chovatelských pot?eb-Hills,Rc,Anf,trixie.
Nabízí i všechny druhy zverlitu a r?zných ko?kolit?.
Pokud by m?l n?kdo zájem kontaktujte jí na tel:775 286 522,nebo mail-viriusova@karneval.cz


Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-02-11, 09:56
Nevíte n?kdo prosím vás jak vypadají ty pamlsky Totally Ferret Bits?
Jsou to polštá?ky n??ím napln?né, nebo to je úpln? n?co jiného? Pá? m?j Fitch nic jiného než pln?né polštá?ky nemlsá.
D?kuji moc :-)
[www.obchudekumajdy.cz] - pamlsky Totally ferret bits

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Dáda dne 11.02. v 09:57.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-11, 10:02
Dádo, jsou to vyložen? sušený kousky masí?ka, spíš se drolej a tak, pln?ný nejsou, tcho??m t?eba docela chutnaj, ale neni to jejich nejoblíben?jší....
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-02-11, 10:03
Aha, tak to by asi Fitch zase ohrnul nos, tak to my z?stanem u starého.
A d?kuji za odpov?? Rynn :-)

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Aktuální stránka:2 z 52


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist