Aktuální stránka:5 z 52
Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-26, 19:21
Kamculenka:...aha, tak múj nikdy nemn?l snahu norovat ve Zverlit?. Že se Zverlit chytá na packy to je fakt....2-3 krát za den vymývám klec a XX krát denn? lítám kolem záchodkú s ru?ním vysava?em :-)))) Ale hrudkuje mi super a taky pach požírá :-)))
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-02-26, 22:01
koupili jsme fret?í zverlit a kone?n? po?ídili další záchod do místnosti a dalšího rohu :D .. jakmile se zverlit do nového záchodku nasypal, gia asi 15 minut v n?m hrabala stále a stále dokola :-/

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-27, 09:14
Ohledn? steliva bych cht?la n?co vyzkoušet. Namíchám Zverlit s Mikešem (nebo n??ím podobným levn?jším). Není to m?j nápad, jedna chovatelka to již zkoušela a ?ekla mi, že stelivo neztratilo hrudkovací vlastnosti Zverlitu. Jestli tím pár korunek ušet?ím, stejn? je investuji do n?jakých dobr?tek pro ty svoje zlobivé tcho?e. :o)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-27, 09:21
amon, já když mn?ním celý obsach Zverlitu, tak si nechám 1-2 lopati?ky starého a ten nasypu pak na ten nový. Kdyby byl všecek nový, taky by asi noroval....
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-27, 09:40
Kdo by toužil po "kosmické" toalet? pro fretky, tak zde je ve slev?:
[www.exo-eko.cz]

:o)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-27, 09:43
To je myslím ta, co má doma Majda...
....já už vidím svého líného zmetka, jak se obt?žuje obcházet ten p?ední kryt, cpe tlustý zadek do toho otvoru....vyslím že vím, kde by to ho*no skon?ilo :-))))
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-02-27, 09:44
Jo jo, to je ono....tcho?i se snažili si tam ud?lat pelech, z ko?ek tam leze jenom prdící kot? :-)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-27, 10:09
Jako boudi?ka by se mi to i líbilo...v jiné barv? :-)))) a za jinou cenu :-)))
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-02-27, 12:52
Mirim napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Kdo by toužil po "kosmické" toalet? pro fretky,
> tak zde je ve slev?:
>
>
> :o)


JÁÁÁÁ po ní toužím!!! je úžasná!!!
otázka však zní:
touží po ní moji tcho?i??!!
(ani se jich nebudu ptát)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-27, 12:57
martino, jelikož za tu dobu, co tu chodím, padlo n?kolik narážek na tvou výšku, m?j odhad zní, že TY se do kosmického wc nevejdeš.
Ale pravda - toužit m?žeš. :o)))
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: gryfi (IP)
Datum: 2008-03-03, 19:26
Ahoj, cht?la jsem se zeptat, kde bych sehnala granule Vitakraft, v Brn?? V obch?dku ,kde jsem je brala se zm?nil vedoucí a v nabídce už nebudou.. :( , díky

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2008-03-11, 12:12
Aby m?ly fre?ule n?jakou zm?nu, koupila jsem jim pytel Merlina. Nejd?íve jsem jim je míchala s Acanou Kitten, aby si zvykli. Hovínka byla m?k?í, ale v pohod?. Te?ko už ale s Acanou nemíchám a mají jenom Merlina. Sice jim o?ividn? chutná, ale jejich hovínka jsou jenom rozb?edlé kupky :-( No d?s. Upraví se to, až si zvyknou, nebo to bude takhle po?ád? Jaké máte zkušenosti? Jsou to prasátka a strašn? se to špatn? uklízí, pokud se zrovna netrefí :-/
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-03-11, 12:13
bohuzel v pripade merlina to takhle zustane... takze pokud se ne dycky tvoji tchorici trefi do zachodku, pak byhc uvazovala o navratu k acane :-))

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-11, 12:16
Ymsha: já už krmím merlinem asi 3 týdny.. mám fintu... bobek trochu posypej stelivem, nasákne to a pak to lehce jen set?u ut?rkama kuchy?skejma, t?ma papírovýma. Merlinek jim taky chutná, taky se netrefí, jsou to ?u?ata, ale v??ím, že se to v dobré obrátí. Nebo ?ekej až se vykadí a pak je tperve vypus?...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2008-03-11, 12:18
Jéééé, no to je v pytli teda :-( ?etla jsem už více názor?, že je dobré krmivo ob?as zm?nit. Acanou jsem krmila asi rok a p?l, takže jsem si ?ekla, že na n?jakou dobu zm?ním fretkám dlabanec a pak se zase vrátím k Acan?.

Takže ješt? jeden dotaz: Mícháte Merlina s jinými granulemi? :-) Vím že to není nejlepší ?ešení asi, ale ty kupky, to je strašné!!!
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-03-11, 12:22
Ymsha - já Merlinem krmila skoro rok a hovínka m?li naprosto v pohod? :) Sice jsem všude ?etla, že po Merlinu je mají ?idší, ale to m?li tak 14 dní a pak m?li hovínka normální konzistence, jen takové "mazlavé" Nicmén? na Acanu si nem?žu st?žovat :))
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2008-03-11, 12:27
Petra p. - jjo, já byla s Acanou taky spokojená. Na zimu parádn? p?ibírali a je kvalitn?jší než Vitacraft, který jsem kupovala p?edtím. Montymu se po Acan? zlepšila i srst a kone?n? ji nem?l jak chemlon. A hovínka mi nebarvila lino :-) Snad se hovínka ?asem opravdu upraví. Jinak asi spapame ty 4kg merlina a vrátíme se k acan?
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-03-11, 12:28
Pokud já vím, tak míchání granulí se nedoporu?uje. A st?ídání krmiva když na to neni dúvod taky ne...t?eba jak fretka stárne, nebo granule p?estanou dovážet....
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-11, 12:30
Ymsha: Ano Johana má pravdu, pak jí zbyte?n? zat?žuješ st?ívka, když si má zvykat na nové krmivo.. Já p?ešla na merlina, aby se to vyrovnalo všem r?zným v?kovým kategoriím, které mám doma a ty kupky na linu m? n?jak neznepokojují. Horší kdybych m?la koberec... Ale lino? Dy? se to ut?e...!

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2008-03-11, 12:34
to Johana - Acanu jsem používala fakt 1,5roku, možná i déle. Doporu?il mi to i vet, že by se m?ly ob?as zm?nit. Ono to je taky slovo do pranice, i odborníci se kolikrát neshodnou a nemá cenu nad tím diskutovat. Cht?la jsem jim zm?nit granulky, a? po?ád nebaští to samé. Jednou jsem musela koupit Sluis, pá? Acana nebyla a chudá?ci rad?ji nejedli. O?ividn? jim Merlin chutná :-)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-11, 12:36
Ymsha: jo moje potv?rky taky Merlin berou.. a za to že ob?as nechaj bobana na zemi? no co, však se nau?í používat Wc... Já už merlina rozhodn? m?nit nebudu...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2008-03-11, 12:39
Ale víte co mi vrtá hlavou? Acana má 22% tuku, Merlin jen 20%. Já myslela, že ?ím tu?n?jší, tím by m?la být stolice ?idší...???
Jinak aby ten p?echod nebyl tak drastický, míchala jsem 2 týdny acanu s merlinem. Nejd?íve jsem jim dala zvláš? do misek ob? krmiva, a když jsem zjistila, že baští i Merlina, tak jsem je za?ala míchat a dávku nového krmiva jsem postupn? zvyšovala.

Jinak jsem cht?la i zm?nu, protože Montymu letos budou 4 roky a Jackie 3 roky. Proto jsem cht?la i mén? tu?né krmivo. Tak takhle dámy :-)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-03-11, 12:45
Ymsha, možná ta stolice nezávisí jen od množstva tuku, ale taky od jiných složek (t?eba jakého púvodu je bílkovina) nebo od zpúsobu výroby a použitých konzervantú...co já vím...? My krmíme už 3 roky ANF a nemám zatím dúvod m?nit...
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2008-03-11, 12:46
kamculenka - hihi, no já už si moc ned?lám iluze, že se ty moje fretky nau?í nau?í chodit na wc poctiv? :-D Jackie je takové malé prasátko, to jde v?tšina mimo, jen ob?as se chce p?edvést. To Monty je v?tší formát. Tak v 80% se v?tšinou trefí ;-)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2008-03-11, 12:49
Johana - Já bych asi taky nejrad?ji krmila ANF, už jsem se dívala i na dodavatele a krmivo by m?lo jít sehnat n?kde v Ostrav? Vítkovicích nebo v Radvanicích, což není problém tam zajet. Horší je to s financema :-( Ješt? studuju a krom bydlení si všechno platím sama. Sice jsem tedko m?la rok slušnou brigádu a mohla jsem si dovolit koupit víc v?cí, ale ANF je bohužel trochu nad moje možnosti.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-11, 13:29
No a m? ANF pro t?i fretky.. Chacha.. musela bych nejd?ív asi oš... Krej?í?e nebo jiného milioná?e a potom se na to vrhnout.. a tady v Karviné t?žko, m?j zásobovatel prodejce krmiv nemá dodavatele na totok. Mno, Viky taky kadí zásadn? vedle Wc a to mu jsou skoro 4 roky. Jenže s jeho disciplínou kde byl zav?enej n?kde v koteln?, tak tam asi Wc nem?l. A baštil whiskas. Tfuj. Bobek. Te? papá Merlinek a šmakuje ;-)

A bu? ráda že máš linoleum, mít koberec, cht?la bych vidt, jak ty hroudy dostat dol? :-) už máš docela jedno, jestli uklízíš "klobásu" nebo "kaši" ne?

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-03-11, 13:32
Ymsha, tak pak bych já asi volila tu AcanaKitten a pro starší fretky AcanaAdult....ta ve vétším balení vychází cenové dob?e...teda u nás...
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-11, 13:34
Johana: jenomže jak to fretkám rozd?lit tu stravu? Aby malé nechodily pro velké a velké pro malé, když jsou v jedné kleci? Já jim nebudu dávat jídlo v ur?enou hodinu, nejsem sadista, taky se najím kdy chci a ne kdy mi ukáže budík...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ko?kodan a Fífa (IP)
Datum: 2008-03-11, 13:34
Zjistila jsem, že v PetCentru mají dv? Malt-softky za cenu jedné (119,-) a Multivitamín od Gimpetu taktéž (dva za 129,-). Jen tak pro informaci... :)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-03-11, 13:40
kamculenko, takhle to nijak rozd?lit nejde...to akorát když sou fretky v?kové blíž...nebo je jedna, jako mám já....
Avatar

Aktuální stránka:5 z 52


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist