Aktuální stránka:3 z 52
Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-11, 10:11
Tak jsem minulý týden zabrousila do Zv?rokruhu a cht?la jsem Damiánovi za state?nost koupit n?jakou mlsku. Padl mi do oka sá?ek Crock Bacon.
Ale jak jsem už taková "postižená", hned jsem si ?etla i složení. Na originál balení je to napsáno v n?kolika jazycích, ?eský p?eklad tam byl p?ilepený na takové bílé samolepce. Nemohla jsem uv??it svým o?ím! Bylo tam napsáno n?co jako (p?esný text si nepamatuju), že je možno konzumovat už od 4 dn? stá?í!!!
Stá?í ?eho??? Té mlsky nebo té fretky????

Doufám, že to byl jen p?eklep, ale i tak sá?ek putoval zp?t do regálu. :o/



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Mirim dne 11.02. v 10:19.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-11, 11:48
...a neni to p?eklep v p?ekladu? Koukn?te v jiném jazyce...esli to není od 4 mn?sícú stá?í (zví?ete) pá? 4 denní pijí jen mléko od matky, ty se nedokrmují...
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-02-11, 11:49
Kouknu na to doma, p?ípadn? se zeptám dovozce co to tam mají za kravinu :-)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-11, 11:59
Johanko, v??ila bych i ty 4 týdny. Je to sice zbyte?né v tomhle v?ku cpát do mlá?at "mlsání", ale teoreticky by to možné bylo.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:07
tak jsem na to koukala a jestli jsem to dob?e pochopila, tak tam jsou 4 kusy na den,tedy dávkování, ne v?k zví?ete :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-11, 12:10
...no bezva...další varianta :-)))
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-11, 13:15
Já teda crock bacon kupuju asi tak 4 m?síce ale nikdy jsem si toho nevšimla, od 4 dn?. To musí mít p?eklep. Já tam našla akorát 4ks/den.

Tak nevím?! NEbo je více druh? CB??

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-11, 13:17
no práv?, já taky našla jen 4ks/den, ale nemám tam ten ?eskej p?eklad, tak to berte s rezervou ;oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-11, 13:17
Já práv? ten ?eský p?eklad mám, ale ?tu si vždycky i ten anglický (n?kdy na tom ?eském n?co zaml?í) a je tam fakt 4ks/den

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-02-11, 13:28
Nene Crock Bacon jsou jenom jedny :-)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-11, 13:33
Možná jsem narazila na n?jaký špatný výtisk t?ch štítk?. Že by za?ádil šotek? :o)
Hlavn? že se to vysv?tlilo.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Mirim dne 11.02. v 13:50.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-11, 13:43
Mirim - možná že šotek, t?eba to m?la být nálepka pro jiný výrobek? Nebo p?l pro CB a p?l pro n?co jiného. Anžto kolikrát se stane, že ?lov?k odejde od práce (t?eba na WC) a pak kutí co a jak a d?lá n?co úpln? jiného...?! :-)))

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-02-11, 13:49
mirim - myslím, že i na vitakraftu byl n?jaký takový šotek, kdy na ?eské nálepce stálo 1000gr a na balení je 850gr (nebo n?jak tak)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-11, 15:32
Mirim a Ammon:

No oni nám to totiž ti výrobci a dovozci takhle zpest?ují ty nákupy. A schváln? ?íhaj,jestli jim na to n?kdo p?ijde... :-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2008-02-16, 12:39
Narazila jsem na ko?i?ích stránkách na krmivo Orien:

[www.kocky-online.cz]

Narazil jste na n?j už n?kdo? Zkusila bych ho pro fretky, když je to skoro jen ?isté maso?

(hmm...ale ty reference pod ?lánkem se mi moc nelíbí...., složení ano)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Gazza dne 16.02. v 12:42.

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-16, 12:44
Na tu zna?ku sem narazila u psích granulí, ale skušenosti s tím nemám...

Podle složení to vypadá dob?e: [www.zvieratka.sk]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 16.02. v 12:46.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-16, 12:56
ale není tam na fretku moc bílkovin?
jinak ho mám doma, ale fretkám nechutí :o( stejn? tak mi dlabou na Holistic Select pro fretky a podobn? :o( už nevím, ?ím bych Žofku vykrmila...zkoušela jsem acanu pro katata, TF activ i baby, kot?cí vlo?ky, ale po ni?em mi nep?ibírá a už jí zase tr?í žebra :o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2008-02-16, 13:45
Žofiro - mám stejný problém, moje fretky jsou taky žížalózní. Závidím ty baculaté medvídky, jaké mají ostatní, ale m? se to nepoda?ilo, abych m?la baculá?e.
Taky po?ád koumám, co bych jim dala.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Gazza dne 16.02. v 14:25.

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-16, 13:51
ona Žofka mívala kolem 1kg, ted má pod 700g a žebra jí tr?í...ted jsem koukala na granule profilu pro kotata, ale nikdo o nich nem?žu najít víc než toto: Krmivo Profilu pro ko?ata bohaté na ku?ecí maso má jemnou chu?, p?im??enou velikost a tvrdost granulí a spolu s jeho konzistencí a vyváženým obsahem všech nezbytných živin zaru?uje, že ko?ata budou krmivo nadšen? konzumovat a zdrav? r?st. Profilum™ pro ko?ata neobsahuje mlé?né výrobky. Namísto toho je obohaceno mlezivem. Kolostrum neboli mlezivo je zdrojem velmi kvalitních složek výživy a aktivních biologických substancí (tj. imunoglobulin?, r?stových látek, protizán?tlivých látek). Profilum™ pro ko?ata dodává ko?kám v období r?stu životní energii podle jejich metabolického profilu: 40 % bílkovin, 40 % tuku a 20 % sacharid?


[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2008-02-16, 14:24
T?ch tuk? mi p?ipadá moc?

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-16, 14:26
práv? jsem na to taky koukala, ale nikde nem?žu najít víc, všude je jen toto :o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2008-02-16, 14:39
Psala jsem do internetového obchodu (Labra), protože tam mají i pomotané ceny a cht?la jsem up?esn?ní i ohledn? tuk?. Jestli mi pošlou odpov??, dám ti v?d?t.
Bála bych se dát fretce tolik tuk?, aby nedostala pr?jem.

Žofiro:
Ješt? odkaz - reference o krmivu od t?ch, co ho zkusili:
[im.pinknet.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Gazza dne 16.02. v 14:48.

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-16, 14:56
tak to asi nic, dokážu si p?edstavit Filip?v "kone?ný produkt" :oD nehled? na to, že ten už p?ibrat opravdu nepot?ebuje a nevím, jak bych krmila každýho zvlášt...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-16, 18:23
tak jsem koupila na zkoušku granule Royal Canin BabyCat 34 (34% bílkovin a 25% tuk?) a Royal Canin Kitten 34 (34% bílkovin a 20% tuk?) po 400g, jedno balení 115k?.
zatím nevím jaký to bude mít výsledek, ale Žofka se na RC s chutí vrhla :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 16.02. v 18:49.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2008-02-16, 21:48
my krmime pro plan kitten a acana kitten- beru to ve velkym,protoze krom tech tri nasich zrudicek mame jeste dve kotata, ale ted nam 7,5kg vydrzelo od listopadu.zklusim spocitat,kolik si daj fretaci,ale oni maj granule furt a jednou denne konzervu s vitaminy,takze to nebude presne

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-19, 08:48
Takže snad to p?jde p?e?íst...

V?era jsem se p?esv?d?ila, že
a) ješt? umím ?íst
b) ve Zv?rokruhu jsou Crock Bacon o 16 K? dražší než u majdy v obch?dku - ale co naplat, je to d?kazní materiál :o)))
c) v cizojazy?ných popisech je opravdu uvedeno, že se mají brát 4 ks denn?, takže p?ekladatel do ?eštiny "zaperlil" :oP

Avatar

Přílohy: crockbacon.jpg (97kB)  
Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-02-19, 09:00
jestli vidim dobre "podavejte do stari 4 dnu" ????

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-19, 09:06
Jo, kloky, psala jsem o tom zde na p?edchozí stránce. Holky m? trochu zviklaly, za?la jsem si myslet, že jsem se p?ehlédla...:o) No, ale ne.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-02-19, 09:29
Zavolám na firmu, která to sem dováží, protože to je opravdu neskute?nej blábol...chjo
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-19, 12:27
Mirim:výborn?, inspektore Clouseaou :-) pravda pravda :-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Aktuální stránka:3 z 52


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist