Aktuální stránka:52 z 52
Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-11-15, 16:59
Žofiro: ?eské p?elepky na Vitakraftu v?bec neber vážn? - on ?eský dovozce nepost?ehl novou recepturu a vytrvale používá staré polepky (Majda už to s nimi ?eší). Na novém Vitakraftu je uvedený pouze údaj o obsahu bílkovin, tuky, popeloviny atd. tam v?bec nejsou.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-11-15, 17:10
já jsem koukala na krabici, kde to práv? uvedený není, na p?elepu je 18%, na n?kterých shopech mají obrázek tý nový krabice a uvádí 22% a p?itom mi ty nový p?íjdou ješt? daleko "sušší" než si pamatuju ty starý, tak bych ?ekla, že tam bude tuk? spíš naopak mín, než bývalo? jinak s nima ale nekrmím, tohle byla jen taková "víkendová nouzovka" než p?íjde zboží, ve finále jsem pak zbytek krabice vysypala mezi ostatní a za den to bylo zlikvidovaný...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Dr!v3R (IP)
Datum: 2010-11-18, 13:48
www.barkingheads.cz dneska mi prislo krmivo od ardengrange a zastoupeni v barkingheads je uplne stejne jako v ardengrange(byl prilozenej,,letak,,).
Ja osobne bych to nebral jako krmivo ale jako pamlsky.
Nevi o tom nekdo neco?

Aktuální stránka:52 z 52


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist