Aktuální stránka:4 z 52
Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-19, 16:46
Chci se zeptat, jestli má cenu po?izovat pro zdravé fretky Ebi-Vet. Je to možné používat i jako prevenci, nebo to mají brát pouze nemocné fretky? A p?ípadné dávkování?
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-19, 16:49
Mirim, já jim dávám ebi-vet sirup jako odm?nu.nedávám ho ale každý den, mlsky jim st?ídám. pokud se nepletu, je to n?co na zp?sob vitamínový pasty, jen je to sirup...

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 19.02. v 16:50.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-19, 16:59
Mirim, já dávám Ebi-Vet pastu na st?ída?ku normáln? s Gimpet pastama... akorát že Gimpetky dávám t?eba p?i vážení, Ebi-Vet p?i st?íhání drápk? a ?išt?ní uší, jak je to lepkavý, tak se tim zabav?j na dýl... Sirup jim sem tam p?idám do kaspi?ky. dostávaj vitamínový dopl?ky cca 2-3x tejdn?, na st?ída?ku, no. Dávkování je snad na zadní stran?, mám ten dojem... sirup je lži?ka tejdn?, pasta nevim z hlavy...
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-20, 12:12
Mirim: U Oravy mají Ebi-vet ve spreji na jídlo.. a stojí kolem 120,-

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-22, 11:34
Používá n?kdo do záchodk? v?ni Friskies takovou tu lesní?? my to dneska koupili, jelikož ten smrádek z Asanu je docela drsný, ale p?i t?ech fretkách asan pom?r cena (99K?/10l) výkon je v pohod?. Tak má s tím n?kdo zkušenosti? Pokud ne a bude mít n?kdo zájem, napíšu, co to umí a neumí...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-02-22, 11:36
kamcul: Ja pouzivam Biocats s vuni travy(ne marihuany:o))) ) a jsem moc spokojena...na Asan mi bohuzel chodit nechtely....
A ta vune je teda dobra, jo? Jenze ja nesnasim ty smrky apod.- smrdi mi to samo o sobe...ty si spokojena?
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-22, 11:39
Lucifina: no to je práv? v?n? jakéhosik stromu nebo bylinek, tak jak to za?nu odpolko používat, budu ?istit hajzliky, tak dám echo co to umí

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2008-02-23, 21:50
Cht?la jsem se jen optat n?koho trochu škušen?jšího.....Mluví se ted ?asto o tom že je,nebo není dobré ?as o ?asu zm?nit granule.Já krmím ted vitakraftem menu už asi p?l roku.Jaký na to máte názor vy??Nem?la bych jim ty granulky zm?nit??Jinak jsem s vitakraftem nad míru spokojená,ale nechci aby to m?li takové jednotvárné po?ád.Jinak krmím taky každý druhý den syrovím masem,a dávám skoro vše,st?ídám to:Ku?ecí srcdce,játra,libové norm,Kachní játra,libové s krk?,Rybí an?ovi?ky,Hov?zí r?zné,mleté,p?ední,zadní,kližku,Krutí taky ruzné libové,Králi?í stehení jen z?ídka.Myslíte teda že bych m?la ?as od ?asu granule m?nit??Porad te prosím:0J
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-24, 09:22
Zdenina, pokud krmíš kvalitními fret?ími granulemi, tak myslím, že neni dúvod je mn?nit. Vnit?nosti se moc ?asto nedoporu?uje dávat, z nékterých múže být prújem...
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2008-02-24, 12:44
Vím,po játrech pr?jem mají ale né drastický je to jen v ur?itej cas když zrovna ty játra asi kakají,pak zase za?nou žrát vitakaraft a vše je v po?ádku,po t?ch játrech je to spíš jen takové ?id?í,a dostávají jeden den v týdnu játra a pak druhý týden ty srdce a po t?ch p?r?jem nemají.Hrozn? jim to chutná,jsou to krvela?ní svi?ky svinutý,lepší jak piskoty,mlíko housky,?i jiné sra*ky.Skoušela jim to uva?it ale cokoli je uva?ene tak to necht?jí,tím myslím i konzervy at je to cokoli.Myslím že ?isté maso syrové je nadevše...je to p?irozené a hlavn? je to ?isté maso a né jiné haj*ly co cpou do konzerv:0)Takže si myslíš že vitakrat je natolik kvalitní že neni pot?eba to od ?asu m?nit??
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-24, 13:32
Vitakraft je z téch lepších krmiv, i když podle mne pro aktivní fretku má trochu mén? tuku.
[www.pudicka.estranky.cz]
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-24, 14:21
Ale t?eba Sluis nebo Ferret Complete maj taky málo tuku... a p?itom je to kvalitní. Já nevim, no. Já Vitakraftem krmila a celkem mi vyhovoval, ale Totally ferret mi vyhovuje víc, no... Ale asi kolem t?ch 20% tuku by to bylo lepší (t?eba to ANF)...
Zdenina- mn? t?eba zase nežerou syrový maso v?bec (ani ku?ecí, ani hov?zí) a va?ený maximáln? p?i diet?, když maj fakt hlad... a to jenom ku?ecí. A kapsi?ky mi žerou ;) takže to je t?žký, no...
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2008-02-24, 18:29
JJ,když to je t?žký jak ty povídáš,každá fretka neco jiného no,a když nic jiného nežerou co s tím...nic nechat to být a dávat jim to...teda pokud to nejsou housky ?i mlíko:0(cht?la jsem se spíše dobrat k tomu jestli je vitakaraft kvalitní....
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-24, 21:34
Zdenino, Vitakraft je kvalitní, ale p?ece jenom má mí? tuku... Je pravda, že naši tcho?i maj t?eba po TF hez?í srst, kvalitn?jší a prost? mi p?ijde, že prospívaj líp, ale je to individuální. Kvalitní je, jde o to, jak vám vyhovuje....
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-02-25, 10:44
Myslím, že každému jak vyhovuje,naše TF nejedí, ale Sluis a Vtakraft ano a v lét? m?li Merlina a taky chutnal, jen m?li ?idší hovínka.Zcela ignorují ANF. Co se tý?e masa, tak n?které moje jedí ku?ecí stehna, ?íze?ky moc ne a vnit?nosti v?bec. Myslím, že krmíš tak, jak jim chutná a že nemáš d?vod m?nit.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-25, 12:02
No práv?.... mn? TF ze za?átku taky nežrali, teda ve chvíli, kdy jsem p?inesla jenom vzorek, co mi dala na Se?i Ivka. Pak jsem jim to koupila, protože jsem cht?la, aby p?ibrali. A je fakt, že Rocky se na pr?m?rnou váhu z 1200 gram? dostal na 1350g. Kone?n? nabral, sice málo, ale aspo? n?co... a Meggie má krásnejch 950g, a to po kastraci dost zhubla. Mn? u toho vyhovujou i ty v?tší balení, protože Vitakraft by nám vydržel tak 10 dní, dýl ur?it? ne... a jinak- dostávaj prost? to, co m?žou a co jim chutná :)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-25, 15:33
Ahojte, poznatky z v?n? do WC. Když se toho dá málo, tak sice to není cítit, ale NEJDE CITIT ANI WC!!! ?ehož si moc považuju, používám totiž Asan a to je na faku jak se p?ijde dom? po lár hodinách...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-02-26, 16:49
Kam?ul, já taky používám Asan a není to na facku. Je to celkem v pohod?, ale po?kej, ty máš 3 fretky, že? No tak tomu v??ím, protože když ho tam nechám dýl, tak to taky smrdí..

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-26, 16:51
Dáda: Jo jo t?i fretky um?j ale nad?lat.. i ty dv? samotné holky... Viky má zatím sv?j záchodek. Ono o m? jak o m?, ale mamka si furt st?žuje, že to je smrádek na zast?elení.. (kecá)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-02-26, 16:53
Hmm, ti p?íbuzní jsou nejhorší, vyst?hovat je!! :-) P?itom to v?bec nesmrdí, že?

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-26, 16:59
Dáda : To víš že neeee :-D

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-26, 17:54
Kamculenka, Jolana má fretek 5, volieru v obýváku a jak sem u ní byla, necítila sem nic. Používá Zverlit. Možná jak jich je víc, t?eba záchodky ?istit ?astéji. Já s jedním ?istím záchodky 2-3 x za den :-)
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-26, 17:57
Johana: jo ona má zverlit, já asan, zverlit se mi zdál docela drahý v pom?tu, jak to ?istím, kolik produkujou a na t?i záchody

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2008-02-26, 18:04
to Rynn-No práv? že tam je málo tuku,.....jsem s ním spokojená a myslím že je kvalitní ale štve m? jen ten tuk....i když jim to doplnuji tukem co od?ežu od náz z masa kterého va?ím(krom? vep?ového samoz?ejm?)a oni ten tuk mají rádi,takže nejí jenom libovou?ké svi?ky.A už jsem koukala na to anf a docela to zní slibn? co se týká rozboru co jsem našla na internetu ale n?kdo mi ?ekl že je to spíš podáváno jako dietní krmivo tak nevím jestli je to tak nebo ne....víš o tom ANF n?co více????
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-26, 18:11
Zdenina, já krmím jenom ANF a už 3 roky. Jsem s ANF spokojená a fre?ák taky. Je to plnohodnotné krmivo pro fretky. Za ?áste?n? vhodné jako dietní se ozna?uje jen proto, že je balené vákuov? a údajn? neobsahuje chemické konzervanty.
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-26, 18:13
kamculenky, nic proti Asanu, já ho neskoušela, ale Zverlit pohlcuje i pach....nevím jak Asan....
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-26, 18:19
Johana: no práv?že m? moc Zverlit nevyhovoval... zkoušela jsem ho na za?átku s jednou fretkou a byl to mazec :-(

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-26, 18:26
kamculenka: jooo? A pro?? V ?em?
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2008-02-26, 18:31
To johana-Tak díky to mi sta?í tak ho teda skusím jen doufám ze ho budou žrát a že ho seženu tady n?kde v plzni abych si ho nemusela objednávat u majdy abych nemusela platit zbyte?n? poštovné:0((
Avatar

Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-26, 19:14
Johana: jelikož mi ho fretky všude roztahovaly, m?ly to na tlapkách a všude, v?bec mi nehrudkoval, a byla to docela spot?eba. Navíc Asanu je 10l a zverlitu je mén?. A cenov? m? vyjde Asan lépe než zverlit. Asan mi netahají ven ze záchodku, nenorují v n?m, což se o sypkých stelivech ?íct nedalo. Norovaly v tom i když tam byly bobany...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Aktuální stránka:4 z 52


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist