Jít na stránku:  Předchozí12345678910Další
Aktuální stránka:9 z 10
Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2008-09-09, 23:31
Ahojky, prosíme všechny fretka?e z Ov, nebo kdo by se n?co dozv?d?l,dne 7.9.2008, se ztratil same?ek fretky,jménem Bambíno. Lidem, kte?í ho hlídali vysko?il z okna. Je to letošní mlá?átko, tcho?ík, bez znak?.Ztratil se na ulici Havirska, je to za domem vodohospodá?u, poblíž ulice Zelná. Odm?na jistá. D?kujeme

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2008-09-10, 01:11
Díky moc Nono za rychlé napsání na fórum, já mohla v tu chvíli jen SMSkovat. Když jsem to zjistila, let?la jsem ho hledat s jeho majiteli (byli jsme spolu na dovolené, dnes jsme p?ijeli). Nevím pro? ta sle?na, co jim ho hlídala nedala v?d?t hned v ned?li, byly by v?tší šance Te? už to i p?es narychlo rozv?šené letáky vidím bled?. Je to jedno z mojich letošních mlá?at, tak m? to dost vzalo...

Jen úprava názvu ulice, p?es SMSku to jde jen bez há?k?, je to Haví?ská, poblíž ulice Zelená a D?m energetiky.

ješt? p?ikládám fotku...
Avatar

Přílohy: fretak2a.jpg (20kB)  
Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-10, 08:56
Atalanta: Vypište na fre?á?ka odmnénu. Takto se našla fretka i po dost dlouhé dob?. Lidi na peníze slyší.....
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2008-09-10, 09:04
Odm?na samoz?ejm? vypsána byla, p?ed chvílí mi volal n?jaký chlápek, že volal odchytovku pro n?jakou fretku. Tak se snažím dovolat do útulku a modlím se...
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-09-10, 10:37
strašn? moc držíme p?sti a tlapky
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2008-09-10, 11:06
Tak, do útulku jsem se dovolala, prý jim tam v ned?li opravdu dovezli n?jakého fre?á?ka. Vzala si ho dom? n?jaká pracovnice - fretka?ka, takže ?ekám na telefon, kdy bude schopná ho dopravit zpátky do útulku. Doufám a radši ani nemyslím na to, že by to byl on, abych to nezak?ikla... :-)
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-09-10, 11:55
atalanto držím pale?ky! Bude to on!! Uvidíš!
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-09-10, 13:51
taky moc držím pale?ky!!!! Musí to být on, musííííí!!!!!!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2008-09-10, 19:43
Hurááááááááááááááááááááááááááá!!!!! :-D :-D :-D Byl to on!!!! A na to jaký to byl kousavec je z n?ho te? jeh?átko :-D Kdo ví co zažil, ale každopádn? by mu to mohlo z?stat :-D :-D V útulku jsme nechali 320K? za jídlo a ubytování na t?i noci, dala jsem jim tam navíc i 3kg Acany Kitten, protože na stránkách mají, že uvítají p?ísp?vky jak finan?ní tak krmné (a když jsem vid?la to množství ko?at, tak chápu pro? :-D ). Takže malý je zpátky u pání?k? a všem nám spadl obrovský šutr ze srdce.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2008-09-10, 19:49
no to je nadhera!!!!super!!!!!!!!!!!!
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-09-10, 19:51
huráááááááááááááááááááááááá, no dyk sme to ?íkali, vi? adelaido:-)))))
to je skv?lý, že to dob?e dopadlo:-))Kone?n? zas n?co pozitivního!!!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-09-10, 19:55
to je skv?lýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super super super!!!!!!!!!!! gratuluju!!!!!!!!!!! já jsem to taky v?d?la ale potichu abych to nezak?ikla a mamce jsem nakázala, aby to za?arovala:-)
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-09-10, 19:59
Gratuluju!!!!!! To by v tom byl ?ert aby to nebyl on když jsme všichni tak drželi pale?ky!
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2008-09-10, 22:46
Moc d?kujeme za držení pale?k? a tlapek, evidentn? se to vyplatilo :-)
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-11, 09:47
atalanta, ani nevíš jakou mám radost....tohle se tak dob?e ?te :-)))))
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-11, 11:40
Jéééééé, to je supeeeer, jsem mooooc ráda, že to takhle dopadlo :-))

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2008-09-11, 18:21
Kone?n? dobrá zpráva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2008-11-20, 20:46
Není tu n?kdo z Kolína ?i okolí kdo postrádá frete?ku? Na kolínském sídlišti už se n?jakou dobu potuluje tcho?ovitý,ale ješt? se mi ho nepoda?ilo chytit. Je to t?etí den co jsem ho zahlédla,ale bál se a utekl,od té toby ho každý ve?er s Matýskem chodíme hledat. Má n?kdo zkušenosti s odchytem,nevím po?ádn? jak na to,aby p?edemnou neutíkal:o(
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-20, 21:26
Petra a Mates, nevim jak to sídlišté vypadá a kudy fratka chodí. Skuste t?eba v míst? kde ste fretku vid?li dát p?epravku s jídlem a vodou, dví?ky p?epravky na špagát...no a jedin? ?íhat, kdy fretka bude mít hlad....a p?ibouchnout dví?ka jak vleze....
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2008-11-20, 21:31
Vid?la jsem jí ve?er kolem desátý a zab?hla do areálu školky,ale tam už být nemusí:o(,ale jsem si jisá,že kdybych tam dala p?epravku,tak ji n?kdo ukradne ani se nenad?ju,lidi jsou svi.., Navíc byla zahlédnuta n?kolikrát b?hem m?síce asi v okolí jednoho kilometru,naposledy však ve zmi?ovaném areálu,t?i dny už s Matýskem chodime kolem a nic,ani pohyb jakéhokoliv zví?ete,za chvilku tam jdu znovu.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-11-20, 21:47
Petro a nem?že to být n?jaký "divoký" zví?e? kuna, tcho? bo tak n?co? za náma jednou b?žela kuna, s dostate?nym odstupem, a když jsem se zastavila, zastavila taky a když jsem ud?lal krok k ní, zmizla v k?oví a pak zase vyb?hla :o) ale byla to kuna

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2008-11-20, 21:53
Kuny jsou menší než fretky,nebo ne? Tenhle m?l masku a byl tmavý,ocas ?erný naježený ale víc jem toho nevid?la už je ve?er docela tma a nepoda?ilo se mi ji dohnat,nejspíš se bála. Jo a byl ur?it? v?tší jak m?j Mates. Tohle bylo ve st?edu m?sta,nevim,jestli by tu žili tcho?i a pohybovali by se takhle ve?ejn?. Možná to mohl být tcho? nebo kuna,ale co když ne?
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-11-20, 21:59
Já už se taky jednou pozastavila nad tím, co nám b?há po parku.. byla to kuna.. má takové ladn?jší t?lo než fretka.. a co m? dostalo..jednou jsem koukala z okna a najednou n?co b?hala po st?eše(bydlíme v p?dním byt?, st?ešní okno), tak se podívám po?ádn? a p?kn? ve m? hrklo, vypadalo to jak fretka,ale byla to nejspíš ta kuna:D
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-11-20, 22:02
kuna je o n?co v?tší než fretka a má bílou náprsenku. u nás to taky b?žn? b?há :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2008-11-20, 22:06
aha,ale kuna to nebyla,tohle melo masku na obli?eji.Tak jedin? tcho?,ale žee by se takhle toulal po sídlišti,už ho zahlédlo pár lidí,ale nevim jak ho chytnou,práv? jsem si nasypala pár granulí do kapsy a ju to n?jak ješt? tkusit,ale p?kn? tady prší,tak nevim jestli to k n??emu bude.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-20, 22:22
Petra a Mates: no já to myslela tak, že by tam tu p?epravku n?kdo hlídal a ty dví?ka zav?el až tam vleze. Vim že je už venku zima a že je to t?žký......
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-11-21, 13:30
Tcho? to klidn? m?že být, u nás na sídlišti v Motole jsou taky, bydlí v zahrad? u nemocnice a na h?bitov? na Kotlá?ce. Jedna z hodných psá?ek už na mne i zvonila, jestli mi neutekla fretka, že b?há u nás kolem domu. Tak jsem okamžit? p?epo?ítala kožichy, uklidnila se že jsou doma a šla se podívat. Byl to krásný urostlý tcho?.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: kejt001 (IP)
Datum: 2008-12-08, 15:10
Dne 7.12.2008 se ve?er cca kolem p?lnoci ztratil ve Znojm? šampa?ský same?ek fretky(Charlie). Prosím kdo ho najde a? mi zavolá na 723283571 Odm?na pro toho kdo ho najde!!





Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-12-08, 15:12
P?ejeme aby se Karel brzy našel v po?ádku a zdravý!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-12-08, 16:26
vyrobit letá?ky (stáhnout z hlavní strany www.fretka), vylepit v okolí (klidn? i v okruhu 5 km, jak máte možnost), nezapomenout zd?raznit odm?nu, obvolat útulky, veteriny, m?stskou policii...
držím palce, a? se najde, už je dost zima na to, aby dlouho p?ežil venku.

Jít na stránku:  Předchozí12345678910Další
Aktuální stránka:9 z 10


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist