Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: EZZA (IP)
Datum: 2005-07-17, 14:21
Kdo prodá fretku tmavou tcho?ovitou, st?íbrnou, siamskou šampa?skou nebo šampa?skou grošovanou. Silnou samici, pokud možno s PP,jestli to v ?R existuje. Jsem za?áte?nice. D?kuji Ezza. Nutno poslat fotografii! Karlovarsko 728 403 984

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-07-17, 19:21
No, zkus inzerci. Jo a myslím, že PP fretky u nás nemají.
Jo, jedna tmav? tcho?ovitá je n?kde ve zveráku víc se do?teš na inzerci.

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-07-17, 20:28
EZZA:

Ne fretky s OFICIÁLNÍM pr?kazem p?vodu u nás nekoupíš. Zatím se sbírá pouze materiál do plemenné knihy. ;o)

Grošované a st?íbrné má pan Karel Mádr, ale je to bohužel pouze množitel. Takže fretky ?asto moc mladé, a nesocializované. :o(

Já nap?íklad neoficiální PP svým fre?at?m dávala. :o) M?la jsem šampa?skou maminku a st?íbrného harlekýna tatínka. Narodilo se jim krásných 8 miminek.

Jedna tcho?ovitá sami?ka,
jedna šampa?ská sami?ka,
jedna asi st?edn? st?íbrná harlekýní sami?ka,
jedna asi tmav? st?íbrná (možná tcho?ovitá) harlekýní sami?ka,
jedna asi tmav? st?íbrná sami?ka
jeden st?edn? až sv?tle st?íbrný harlekýn same?ek
dva albinoti?tí same?ci

Pro? možná? Protože u mlá?at se t?žko ur?uje kone?ná barva a ta se rovn?ž s p?íchodem jara a zimy stále m?ní. Takže zda budou tmav? st?íbrné, nebo zesv?tlají do st?edn? st?íbrné nám poví jen ?as.

:o) Už jsou našt?stí všichni zadaní.
Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-07-18, 13:29
No ja treba mela vezt ted o vikendu do Varu (kraslice) fretulku samicku. No a v patek mi to na posledni chvili odrekli.. :o(
Ale je to tchorovita samicka, kdybys chtela videt tak tady: [foto.tiscali.cz]

Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-07-18, 13:34
Pan Karel Mádr dává fre?ata asi ve správném v?ku, ale st?íbrného u n?j nekoupíš.
Má je a ?ekla bych, že se jich rodí dost, ale prodává je do ciziny za 100Eur.No, taky jsem od n?ho nejd?ív cht?la, ale toto je cena, která m? fakt položila.A navíc jsou za tuto cenu neo?kovaní.

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Marky (IP)
Datum: 2005-11-03, 14:39
Koupim fretku v barve st?ibrne,strakate,grošove tel 728627498 jsem z TEPLIC

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-11-03, 21:00
hmm,myslím, že na mlá?átko je pozd? a v adopci tyhle barvy asi jen tak nebudou.
Zkus po?kat do jara.

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Mušle (IP)
Datum: 2005-11-07, 10:01
Ahoj všichni.Cht?la bych koupit na ja?e sami?ku frerky.Budete n?kdo /nejlépe z ústeckého kraje/p?ipoušt?t?

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Mušle (IP)
Datum: 2005-11-07, 10:39
Kdyžtak moje ?íslo:732510792

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: ymsha (IP)
Datum: 2005-11-07, 13:39
NFretka
07.11.2005 00:09
Do dobrých rukou daruji mladého samce fretky-rodinné d?vody. Volejte po 18. hod. Hlavní m?sto Praha @Petra Buchalová 736241025
(tak kdo sháníte fre?átko... tipuju, že už asi bude v pubert? ;-) )
Tento inzerát je na [zvirata.hyperinzerce.cz]

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Barbora (IP)
Datum: 2005-11-07, 14:48
Mušle - jsem z Mostecka a jestli by se našlo víc zájemc?, tak bych nechala fre?uli p?ipustit.
Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-11-07, 14:50
Já si myslim že na ja?e bude fretek víc než dost.I v Ústeckém kraji...
Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-11-07, 15:05
Na jare bude opravdu mladat habadej :o) a dokonce kdyz uz hleda clovek i nejakou barvu tak najde :o)
Ja na jaro doufam v albinky, choko(mozna), champagne (letos nebyly =o( ) pandy, harlekynky, stribrne i tchoriky..
Ymsha - tipuju to podobne - puberta.. to bude ted zase vyhozenych freticek.. :(
Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-11-07, 16:44
Když jsem shán?la já fretku tak inzerát? z Ústeckého kraje bylo mr??. Ur?it? na ja?e zase budou.
Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: ANDARIEL :) (IP)
Datum: 2005-11-07, 17:31
Dneska v petcentru na Cernem moste jsem videla 3fretaky... 9ti tydenniho albinka - ten spis pro nekoho kdo s fretkama ma zkusenosti,peknej dablik :)))

pak je tam super 3mesicni skoro dvoukilovej macek tchorik,uzasne hrave zviratko :)

a taky albinska slecna..ta se moc neprojevovala tak nevim...akorat cena je skoro 2tisice..coz je hrozny..

jinak fretulky by meli byt odcervene a je k nim nejaky provizorni PP...ktery si majitele udelali sami doma...akorat nevim ke kterym...vim ze jedna je od nejakych lidi jako nevhodny darek donesena...

no,ale vrele doporucuji toho tchorika :)
Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Mušle (IP)
Datum: 2005-11-07, 19:18
Barbora:To by bylo super.Ty máš albínku?Tak kdybys sehnala další zájemce tak bych si zamluvila sami?ku tcho?ovité nebo sko?icové barvy.Kdyžtak s mi napiš na e-mail: bendule_1@centrum.cz.Odkud p?esn? jsi?[/b]

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-11-07, 21:10
Musle no to aby podle tebe Barbora kryla jedine Sampanem (skoricove tezko v Cechach najdes) a nebo tchorovitym samcem.. :oD
Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-11-08, 09:05
Up?ímn?, trošku mi vadí, že v p?ísp?vcích shán?jících fre?ata je milión požadavk? na barvu a p?vod, ale nic o nabízených podmínkách, zkušenosti na nule, ....Taky se nikdo nezajímá o o?kování, ?istotnost, ocho?ení, kvalitu odchovu atp.
Co t?eba napsat n?co o tom, kde a jak chcete fretky ubytovat, ?ím je chcete krmit a taky kolik jste za n? p?ipravené zaplatit? Aby to nevypadalo tak, že si jen chcete koupit módní dopln?k a moc o chovu nevíte? Berte to jen jako dobrou radu :oD
Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Barbora (IP)
Datum: 2005-11-08, 14:08
Mušle - mám albínku a cht?la bych ji p?ipustit tcho?ovitým samcem nebo jiné barvy pokud se n?jaký najde, ale ur?it? ne albínem. Takže pokud by se našel n?jaký samec v Ústeckém kraji, tak se prosím ozv?te. Jinak bydlím 12km od Mostu ve Volev?icích.
Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2005-11-08, 21:54
MF: moje rec, a hlavne proc nejdriv nezkusi po utulkach nebo co je v adopci?

Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: ymsha (IP)
Datum: 2005-11-09, 14:41
to Yasmin: No já taky tak n?jak p?išla k Montymu p?es inzerát... 2,5 m?síce starý mazlivý a ?istotný fre?ák, kv?li rodinným d?vod?m... stálo v inzerátu. Z Montyho se vyklubalo ?un?, které se vykadí do každého rohu ( aspo? v kleci kadil tam kam m?l) a kousal tak, že jsem z toho byla fakt neš?astná a nev??ila tomu, že to n?kdy p?ejde. Jak jsem vid?la, jak se mi zakousnul do ruky slastn? p?iv?el o?i, tak jsem si párkrát i zabulela, ne snad bolestí, spíše jakou to mám bestii a asi to nezvládnu a budu ho muset taky z "rodinných d?vod?" udat dál. No ale díky Jordiinim radám jsme to zládli a dneska je z n?j nádherný plyšoun, který si sem tam ješt? kousne, ale po krátké domluv? toho zase nechá.

Držím pale?ky všem, za?áte?ník?m, kte?í mají fre?uli v pubert?, a? to vydrží a jejich trp?liost se jim ur?it? mnohonásobn? vrátí :-)

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Jana P. (IP)
Datum: 2005-11-09, 14:55
Já jsem taky sehnala naši Kubrtku na inzerát - z rodinných d?vod?( kv?li t?hotenství). Kadila taky kde se jí namanulo a po byt? si s tím hlavu neláme dodneška. D?lala mi to i ve volie?e a tak jsem vym?nila záchod za ko?i?í, velký s rantlem a na ten chodí.Kousala jako pitbul a dodneška kouše dceru. Postupn? se to zmír?uje, ale mám jí teprve 4 m?síce. Snad z ní bude mazlí?ek pro všechny. Se mnou už je velká kamarádka.Vzala jsem si jí jako 14 - ti m?sí?ní. P?vodní majitelé tvrdili, jak je hodná a ?istotná.....M?la být kastrovaná a není, byla živená granulkami od BONO - prý je šedá. Je to normální tmavý tcho?!,byla špatn? živená. atd...Ale te? už je to naše zlatí?ko. N?kdy ?lov?k koupí zajíce v pytli, ale zase ho o to víc t?ší, když vidí, jak se z takové potvory stane mazlivá pusinka.

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-11-09, 18:21
To je nejhorsi jak ty lidi lzou aby se zbavili fretky a napisou o ni to nejlepsi.. Pak se ale muze najit clovek, kterej taky vi prd a preda ji dal a tak dale a tak dale.. A fretka jen koluje, misto aby nasla jen nekoho kdo se ji bude venovat.. :o(
Pak jsou i jini kteri si vymsli spoustu duvodu jen aby se fretky zbavili.. Takze sice fretecka kouse, ale po puberte ji to prejde, kdezto clovek kterej ji ma si navymysli spoustu duvodu proc ji dat vlastne pryc.. =o/
Ale castejsi je zpusob prvni..
Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Jana P. (IP)
Datum: 2005-11-09, 19:12
Byla jsem taky za?áte?ník a o fretkách jsem nastudovala nap?ed knížku. Po pvním dnu s Kubrtkou jsem si nadávala, co jsem to ud?lala, protože jsem jí po?izovala hlavn? kv?li Frickouškovi, aby si m?l s kým hrát po fret?ím. Mám doma psy i ko?ky, ale nebylo to ono. Musím poctiv? ?íct, že jsem taky m?la n?kdy cukání dát jí dál, když jsem vid?la,jak ho rve a nás taky. Nebýt fret?ích stránek a rad od Petry, m?la bych s ní velké problémy. Dneska už je to v pohod?. Ješt? musíme zvládnout jarní kastraci, to asi obre?ím, protože mi je t?ch zví?at vždycky líto, ale vím, že za ?as bude v po?ádku.

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: aronka (IP)
Datum: 2005-11-09, 19:22
P?esn? jak píše Yasmin, zvedá se mi žaludek, když vidím, jaké bludy si umí n?kte?í vymyslet, když vidí, že nezabírá ozna?ení "krvela?né obludy", neb každý lepší chovatel se jen pousm?je, jelikož ví, že je to zanedbanou pé?í, nikoliv fretkou.

Ano, chápu, že v n?kterých p?ípadech koušou fretky k?li zdravotním potížím, takové nádory nadledvinek, nebo epilepsie ?i psinka a s ní spojené poškození mozku je samo pochopitelné.

Ale dosud bezproblémové fretky /jak je ozna?ují v dob?, kdy mají ?as se jim v?novat/, které v pubert?, nebo po "odložení" na delší dobu k n?komu jinému za?nou najednou dostávat p?ívlastky typu "nezvládnutelná", to je více než pr?hledné. Z?ejm? si ty lidi myslí, že nejsme schopni si spojit 2 a 2.....je to smutné.....

Také k?li tomu si budu p?ípadné zájemce o fre?ata prov??ovat více než pe?liv?.
Avatar

Re: Prodám fretku
Zaslán uživatelem/kou: Ma (IP)
Datum: 2005-11-10, 10:25
Prodam fretku za 500k?. Fretky se mi líbí a to je tak všechno. Ale jistá osoba to špatn? pochopila a fretku mi po?ídila. Mám mim?o a prost? to najednou nejde. P?idám k ní klec, vodítko, misti?ky, napaje?ku a zbytek jídla a steliva. Je jí okolo 3 m?síc? a je vážn? krásná. U nás ji ale není nejlépe, nemá tolik svobody kolik by pot?ebovala. M?j tel. 724 535 841 Jsme okres Praha-východ.[/email]

Re: Prodám fretku
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-11-10, 10:33
u?ebnicovej p?íklad nezodpovedné koup? fretky.Doufám že najde š?astnej domov.

Ma:možná bys m?la napsat víc:pohlaví,jestli je o?kovaná,pop?.barvu
Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: ymsha (IP)
Datum: 2005-11-10, 10:59
Já jsem byla taky za?áte?ník, frete?ku jsem vid?la jen párkrát ve zverimexu na hoblinách :-( A a?koli jsem si pro?ítala tyto stránky a všechno co se mi poda?ilo na netu najít, dokonale m? to p?ipravit nemohlo. V reálu to bylo trochu jiné, protože už jsem jen ne?etla o kousání, ale byla jsem kousána a hovínka na koberci jsem si jen nep?edstavovala, ale vážn? tam byly %-)
to Ma: trochu závidím tu "jistou" osobu... Já ?íkala n?kolik let, že se mi líbí fretky, ale po?ídit jsem si ji musela sama :-P

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: aronka (IP)
Datum: 2005-11-10, 14:12
to Ma: v první ?ad? k ní p?idej o?kovací pr?kaz a fotku, aby potencionální páni?kové vid?li, zda je v po?ádku :)

to Ymsha: n?kdy je lepší, když si fretku po?izuje ?lov?k sám, neb si m?že vybrat podle své chuti, než když mu n?kdo šoupne zasvrabeného same?ka z farmy...
Avatar

Re: Koupím fretku.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2005-11-10, 14:25
Musím se p?iznat, že pat?ím taky do té bandy "nezodpov?dných" lidí. I já jsem prohlásila, že bych si p?ála fretku (bez n?jakého d?kladn?jšího rozmýšlení), a jelikož jsem zrovna m?la narozeniny, p?ítel mi ji sehnal. Takže jsem b?hem týdne musela nastudovat, co se dalo, za?ídit si doma klec atd. Fretku jsem koupili ve zverimexu. Vím, že MF od toho odrazuje, ale když jsem ji tam vid?la na t?ch granulích a v malé klícce s brat?í?kem, nemohla jsem ji tam nechat. Zprvu jsme m?li problém s kakáním, protože ze zverimexu záchod neznala, ale nedovolila jsem ji vykakat se jinam a tak dlouho jsem jí dávala na zách?dek, až "psychicky vy?erpaná" (a já taky) rezignovala. Od té doby se to jen a jen zlepšuje. Za nic na sv?t? bych ji nevrátila!!! Její brat?í?ek dopadl h??. Nová majitelka ho po první noci vrátila, protože se - cituji - v?bec nevyspala. Ráno s ním ?ekala p?ed Hypernovou, až zverimex otev?ou. Oskárek ale brzy našel nový domov - našt?stí.

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist