Jít na stránku:  Předchozí12345678910Další
Aktuální stránka:5 z 10
Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-23, 19:57
stefi, já v??ím, že Julísek t? zbaví všech zlých snú...moc držím palce :-)
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-23, 20:18
jeee svetyrky supr zalezitost..:)
uz se tesim! no dneska se mi nic nezdalo, aspon si na to nepamatuju..brrrr :(ale dost blbe spim..takze pak pres den jsem uplne na nic..
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-23, 22:33
Johanko diky, ja doufam taky, Julisek nebo jak mu rikam ja Gaston,je vesela kopa...
celou dobu co jsem mela Skunkie jsem se tak o ni bala, az jsem byla nemozna,bylo to morbozni..mozna jsem to tusila a ted ji marne hledam ve snech..achjo mam ji porad pred ocima, kazdy detail, kazdy moment..uff snad se z toho brzo dostanu, problem je ze jsem od prirody nostalgik a strasne litostiva, nedokazu si uvedomit ze existuji na svete horsi tragedie a vetsi bolesti nez je tahle,ja psychicky nedokazu prekonat ztraty..neumim se dospele a vyrovnane k tomu postavit.A ten nas vztah, jeji vernost,laska je hodne velka ztrata.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Vašulda (IP)
Datum: 2007-10-24, 10:40
Stefi, nedá mi to a i když se slzami v o?ích musím T? podpo?it.. ?tu Tv?j p?íb?h a strašn? mi to p?ipomíná ten m?j.. Taky jsem m?la svojí první fretku - u m? tedy fre?á?ka strašn? ráda, byla jsem na n?j fixovaná a strašn? jsem se o n?j bála.. až se mi poslední dubnový den tohoto roku vyvlíkl z kšír? a už se nevrátil.. okamžit? jsme rozjeli pátrací akci, hledali ve dne, v noci, sehnali stopovacího psa, hadýrky na?uchchlé od sami?ky, ale všechno bylo marné.. Taky jsme vypsali odm?nu 5 000,-, ale vždycky n?kdo zavolal, a pak se ukázalo, že to byla kuna, nebo b?hví co.. Hledali jsme n?kolik týdn?, znovu a znovu vylepovali stovky leták? a ješt? i v lét? doufali, že se t?eba n?kdo ozve.. Bohužel, my to št?stí nem?li, ale chci tím ?íct, abys to nevzdávala, ješt? není tak pozd? a po?ád je n?jaká nad?je.. Mezitím jsme si vzali jednoho nalezence a jednu sami?ku, co se o ní majitelé nemohli starat.. Našeho Vašuldu mám po?ád p?ed o?ima, nikdy na n?j nezapomenu, ale s t?ma dv?ma raubí?ema je zase život veselejší, pomohli mi se zvednout a jít dál.. Vím, p?esn?, jak se te? cítíš, taky jsem m?la pocit, že se mi zastavil život a že nem?žu bez mého Vašulky žít dál.. Taky špatn? zvládám stres, trpím úzkostnými stavy a ke spánku mi v nejhorších chvílích dopomáhal neurol.. Jenom jsem T? cht?la trochu povzbudit a ?íct, že nejsi s tímto problémem na sv?t? sama a kdyby Ti n?kdo zavolal, že n?kde Tvoji Skunkie zahlédl, moc ráda vezmu našeho same?ka a pom?žu hledat.. neztrácej nad?ji, jsem s Tebou a moc držím pale?ky. A nejen já, ale i hodn? lidi?ek tady na fóru. Drž se, myslíme na Tebe!

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-24, 23:18
Vasuldo, moc dekuji za podporu.je mi opravdu moc lito zes prozivala a stale provizas to co ja.Prave par dnu pred ztratou Skunkie jsem zahajila lecbu prave kvuli uzkosti a panickymi zachvaty.Trpim na to od mala a nova dost stresova prace me po 2 mesicich dostala do bodu kdy uz jsem reagovala psychosomaticky a bylo mi dost zle.Ze stejneho duvodu jsem dokonce prastila s univerzitou protoze uz jsem nedokazala jit na zkousky..nebo se mi tam udelalo zle.Byla jsem stastna ze jsem si konecne nechala pomoct a ze si mozna budu moci dodelat skolu..no a par dnu na to mi vola pritel ze nemuze najit Skunkie..pravda je ze mi ta lecba pomaha, znam sve reakce a zdaleka nejsem na te urovni.Vsichni mi vzdycky rikali ze clovek jako jsem ja by si zvirata porizovat nemel protoze to prilis prozivam, ale jak se da bez nich zit?asi jsem proste blazen.Priznavam ze cist toto vlakno musi byt utrpeni, a omlouvam se vsem..ale kdyz jsem v pohode tak nekdy je se mnou i dokonce sranda:)
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Vašulda (IP)
Datum: 2007-10-25, 10:14
V?bec se neomlouvej, není utrpení ?íst tohle vlákno, naopak, všichni jsme s Tebou a moc na Tebe myslíme a držíme Ti pale?ky! Mn? taky vždycky mamka ?íkala, že ?lov?k jako já by si nem?l žádný zví?e po?izovat, že si všechno moc beru a každou ztrátu hrozn? prožívám a nejsem kolik týdn? schopná normáln? žít, nejím, nespím.. taky holt nejsem normální.. ale sv?j žívot bez zví?at si prost? nedokážu p?edstavit..
P.S. Máš tam ode m? SZ.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-10-25, 14:07
To m?žu potvrdit, jsi moc sympatická, Stefi, a nemyslím si, že se m?síš za n?co omlouvat :-)

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-25, 14:29
Dadi dik, ty jsi zase takove slunicko a jsem stastna ze jsem te potkala!A Fitch je velky frajer,a vi to :) moc se tesim az vas zas uvidim, dej mu pusu ze ho pozdravuje ta blazniva babka co pro ni delal detektiva!
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-10-25, 15:35
To jsi m? pobavila s tou babkou a detektivem :-DD
Taky jsem ráda, že jsem vás poznala a už se taky moc t?ším až se zase sejdeme :-))
Budu pozdravovat Detektiva Frajera a dám mu pusu na ?umík :-))))))

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-10-25, 15:44
no a co Julísek?jak moc se šmajchluje? :o)

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-25, 16:05
Julda je velky pohodar,rikal ze na smajchlovani nema moc casu,porad neco doma resi , uklizi si hracky a pak je z toho vseho prilis unaveny a jde si nabrat energie do pelisku..se zachodkama porad bojuje,prej se nenecha od nas jen tak ukecat na jine stelivo..fuj tajbl tam me nedostanete radsi to udelam pred tim, vzdyt je to jedno ne?:))
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-10-25, 16:20
maš si ho ?apnout když se kýbluje na spaní do pelechu,to v?tšinou zustane a mazlí se a pak usne jak špalek.Alespon si ho na to u sebe nau?íš.On si ješt? zvyká...

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2007-10-28, 21:04
Jak se Vám vede?? A co Julísek??

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-28, 21:33
Ahoj Lido, jde to.Porad myslim jake by to bylo se Skunkie.Julda nebo Gaston jak mu rikame doma..neboli take pandero :) se ma suprove, vypada jak decko v legolandu :) dostal novou hracku, tak skakal radosti no a v patek jsme byli na prochazce v gröbovce s Vasuldou a jeji Lucinkou.Tak se nam romeo zamiloval, ale Luci je fajnovka a kamaradit se nechtela..tak dostal prvni sentimentalni zklamani..a pekne to bolelo, Lucinka mu to razne vysvetlila a Gaston to oplakal a sel se schovat k mamince..tak si uvedomil ze je jeste malinke mimco a ze na holky je jeste cas.Prochazka byla supr, byl tam klid a pohoda, nebyli tam celkem zadne psy.Choval se slusne, umi bejt v klidu kdyz se musi, Skunkie byla taky takova,byla velmi hrava ale venku dost klidna.Osvojil si hned jeji klokanku a ma ji moc rad.A zatim se do ni i vejde!Az budu na tom lip tak vyzkousim jak se mu bude libit v nejake kavarne mezi lidma a tak.Je to meda, moc sladkej, klidne usne s hlavickou na me hrudi, a ja si ctu u toho knihu, proste idylka.jedine hrozne zlobi s hygienou..ale strasne..vymenila jsem stelivo a dala jsem na co byl zvykli, a bylo to jeste horsi..chtel v tom spat.Mam zachudky po celem byte a s pritelem bojujem porad a davame ho na zachod kdyz vime ze se probudil nebo ze se mu chce a on je tak tvrdohlavy ze nekdy dokonce to neudela a urazene jde spat..nevim co mu rika palicka..ze by na nej puberta??Od pondelka s nim budu travit vice casu tak ho mozna zlomim, nebo on me :))).nevim do kolika mesicu samci rostou chtela jsem mu poridit nejake veci ale bojim se ze mu to za nejaky cas bude male..
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-29, 00:15
dneska mama upekla svestkovy kolac, tak jsme rikaly jak by si Skunkie pochutnala.kolac byl dobry ale strane smutny zaroven.i mama uronila slzicku.a vypravela mi ze se sousedka hrozne divila jak jsem si mohla hned tak poridit "novou"fretku .Jako kdyby si mysleli ze mam Gastonka jako zaplatu..ale ja jsem dala na vase rady,myslim si ze jsem udelala dobre, je to nalezenecek jako Skunkie a je s nami spokojeny, a to je to hlavni.Ma radost(aspon myslim) a ja taky.
Moje holcicka mi porad ale tak strasne chybi..
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-10-29, 07:25
Stefi, jj,rozumím, jen m? zarazil ten švestkovej kolá?, to rozhodn? není nic "fret?ího," tím spíš jestli je kynutej....

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2007-10-29, 08:10
Stefi, také rozumím jak se cítíš. Nám 26.9. um?ela Giginka. Moc, moc nám chybí. Doma máme jejího synka Bení?ka. Pokud se nic nestane, tak si v sobotu 3.11. pojedeme do Prahy pro malou Winky. Uvidíme jak zvládnem seznamování t?ch našich "sluní?ek". Váhala jsem, zda si po?ídit další sami?ku, ale dala jsem na radu Vendulky R.
Bení?kovi bude 2.11.šest m?síc? a zatím ješt? není "chlap", tak snad vše zvládnem. Je to takové hravé zlatí?ko. P?eji hodn? radosti s fre?á?kem a už žádné starosti.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-29, 14:45
Skunkince jsem obcas nabidla to uvarene ovoce na prstik a ona vyplazla jazycek a pochutnavala si.Byla to nimra ale gurmet :)nemyslim ze je na tom nic spatneho..
Lido: tak ty mas taky doma takove male pandero:)urcite to bude v pohode, drzim palce at si mimca rychle na sebe zvyknou..a dej mi vedet jak to bude pokracovat s holcinou doma :)
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-10-29, 14:55
Jo aha ja myslela žes jí dávala i t?sto, to ovoce ješt? jo :-) já že fretky neumí trávit kynuté, chybí jim na to v žaludku n?jaký enzym.... i když i s tím ovocem opatrn? :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-29, 15:28
jo jo kynute testo to vim,ale liznout ovoce si snad muzou..a kazda fretka ma rada neco jineho asi..Skunkie to mela rada ale brala to spis jako lizatko :).A podle toho jak koukal Gaston vcera na panicka kdyz krajel bucek, tak si myslim ze by mel jine chute..proste chlap, jaky pak ovoce?!:)
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-30, 14:29
Ahoj vsem.Dneska mi volala slecna..jestli jsem to ja co jsem ztatila fretku, ja ze ano...slecna se me zeptlala jake barvy..a ja tchorovita..a ona..tak to nic ja jsem nasla bilou..dostala jsem malem infarkt.rekla jsem te slecne at ji da do inzeratu tady na fretka.cz, a ona ze prave ted na to kouka.tezko muze tchorovita zmenit barvu a stat se bila, ze?ja vim, a je mi te fretecky fakt lito.zatim jsem nevidela ale ze by ta slecna tam pridala inzerat.Nasla ji na Vinohradech, nepostradate nekdo fretku???
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-10-30, 14:37
ahoj Stefi, to v??ím, že to musel být šok. Já jak sem te? ?etla ten tv?j p?ísp?vek, tak sem cht?la taky radostí tancovat .A ona to jiná fre?ulka ..ach jo...
Komu zas utekla? Nebo jí snad n?kdo pustil schváln??...no radši nechci domejšlet:-((

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-30, 14:57
Ahoj petronelko..no prave ze nevim, ta slecna znela jako ze se ve fretkach vyzna..tak snad vi co dela..ale nevim kdy ji nasla.a presne kde..byla jsem trochu zmatena.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-10-30, 15:07
stefi, a nebylo by lepší se na ni p?ece jen jet podívat?

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-30, 15:32
jak jak proc proc?rikala bila..proc?ahh?!co?ja jsem ji pred hodinou napsala sms ze kdyby chtela s tim nejak pomoc ze neni problem..ale neodpovedela, mam ji zavolat?nebude si myslet ze jsem potapana? Skunkie v zime je svetlejsi..ale bila?pomoc!!
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2007-10-30, 15:35
Já toho o fretkách nijak moc nevím, ale máme tcho?ovitou a známi také - byli jsme u nich minulý podzim a byla skoro úpln? BÍLÁ - mají ji ve volié?e venku, tak asi barvu m?nit m?že - fakt byla skoro úpln? bílá - jen packy m?la tmavší. Snad by to za podívání stálo.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-10-30, 15:36
Stefi, když ?íkala bílá, tak bych si moc nad?je ned?lala. :o(
Ale za zavolání nic nedáš, minimáln? ud?láš dobrý skutek a t?eba n?jak pom?žeš. ;o)
Vím, že nad?je umírá poslední, tak ti všichni u nás doma držíme tlapky, aby ses se svou Skunkie p?ece jen shledala.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-10-30, 15:36
nám bylo taky ?e?eno že je Orin šampa?, a on je zatím tmavší.... jak myslíš, zbyte?n? se nejit?i.... nebo a? ti aspo? mobilem pošle fotku.... :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-10-30, 15:40
nad?je si ned?lej,ale koukni na ni,pro klid v duši.Je fakt že už jsem se taky setkala s ozna?ením bílá a byla to hodn? sv?tlá tcho?ovka.Lidi plácaj d?sný nesmysle.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-10-30, 15:41
souhlas s božou, to co n?kdy lidi ?eknou v?bec není tak.... už jsem slyšela "bílá" i ozna?ení naší Felisky, která je klasická šampa?ka.... Ale nad?je si ned?lej, spíš by to byla nádherná náhoda


Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345678910Další
Aktuální stránka:5 z 10


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist