Jít na stránku:  Předchozí12345678910Další
Aktuální stránka:2 z 10
Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-10-10, 22:58
Moc Stefi držím palce a p?eju jí, aby se frete?ka, živá a zdravá zase našla!
Ale holky, myslíte si, že má smysl po tolika dnech, v tak frekventované ?tvrti, kterou Vinohrady bezesporu jsou, nasazovat psa? Stopu už chytí velmi t?žko, leda že by m?l velké št?stí a do fretky naboural p?ímo ?enichem... Navíc se obávám, že oficiální instituce (policie, ministerstvo,...) se budou tak akorát dob?e bavit, když jim Stefi sv?j problém vyloží :-/ takže pokud psa, tak spíše p?es n?jaký ten pejska?ský klub. Ale je fakt, že v této situaci bych také asi zkusila cokoliv...
Spíš bych obešla osobn? domy v okolí se zahrádkami (ne restaura?ními, ale rostlinnými) a vnit?ními dvory, kde by se mohla fretka skrývat. My jsme m?li doma nalezence, kterého našli v garáži.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-10, 23:05
Vendulko, já bych v takové situaci kontaktovala asi i ministerstvo zbožných p?ání! Prost? kohokoli!
Když se na Vnitru najde na odboru kynologie známost....pust?j si na zhledání fretky i 10 psú.... :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 10.10. v 23:10.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-11, 01:21
tak ted jsem napsala mail na mvcr odbor kynologie..bylo tam "mate nejaky dotaz?"a emailova adresa..ja dotaz mela, tak jsem to poslala.nevim zda-li vubec odpovi,mozna mi aspon poradi..a napsala jsem jeste do jedne psi skoly.No ale cas nemilosrdne utika.Ja jdu zas bulit. Dobrou vsem

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-11, 12:08
Ahoj vsem.Je to 6 dnu.
Tak pan kpt.ing. MVCR odbor kynologie mi odpovedel ze mi nemuze byt napomocen a ze mi neni bohuzel schopen doporucit zadnou organizaci ktera by tento ukol zvladla.Ale preje mi hodne stesti pri hledani.Tak jsem to zkusila.
Pritel uz musel dnes do prace.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-10-11, 13:44
Stefi to je mi moc lito...to je fakt naprd:((( Jezisku tolik lidi v PRG...to se nenajde nekdo, kdo by ti mohl nejak pomoci?:(

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-11, 14:20
Lucifino, ahoj! ja ti nevim, polepili jsme celou ctvrt, ale nedostala jsem ani jeden telefonat nebo smsku.asi je to proste vsem fuk.Proste se vytratila.A neni tak lehke mit pristup do vsech domu.Ja uz nejsem ani schopna hledat, uz se normalne bojim, jak prijedu na Vinohrady tak se mi dela blbe,bojim se ze sebou seknu, mam totiz v p* nervy, trpim zachvaty uzkosti..Boze at mi nekdo zavola, at se to vrati zas vse do normalu, at mi vrati mou malinkou.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-11, 20:00
Ahoj vsem,nic novyho.Myslite ze bych mela zvysit jeste odmenu?
Diky moc za vsechny rady a povzbuzeni.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-11, 20:50
Uploadovala jsem par avatarku abyste videli jaka je moje Skunkie.Vubec mi to skoro neprijde ze je pryc...asi ze ted nepobivam ve svem byte..anebo uz mi hrablo kompletne..
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-11, 20:57
vždycky, když vidím tv?j p?ísp?vek jako poslední, otevírám vlákno s nad?jí, že si p?e?tu lepší zprávy... :o(
zvyšovat odm?nu nemá smysl, spíš zkontrolovat, jestli visí plakáty, p?ípadn? dolepit další.
držím palce!!

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-10-11, 21:01
Taky jsem doufala v dobrou zprávu.
Ale všechno ješt? m?že dob?e dopadnout, moc bych to p?ála Tob? i té mali?ké. Drž se.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-11, 21:25
Gandalf se tenkrát našel po víc jak týdnu, snad i dvou! Moc držím palce!
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-11, 21:36
Johanko opravdu?!a kde byl? jak jste ho nasli??
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-11, 21:56
Martino: pritel dolepuje, uz nam na Miraku jeden odlepili.Ted zas zkousime ji prilakat jidlem..jako nechat stopy granuloveho zradla..aby nasla cestu domu..ale tohle neni pohadka,sezerou to psy, a hlavne ona nema takovy chuc na mile ze by nasla cestu zpatky.. ja vim.
I kdyz jedna sousedka ktera na ni koukala s okna tu sobotu, rikala ze vubec nevypadala bezbranne, dokonce prechazela ulici zpatky k nasemu baraku a divala se napred nebo poslouchala jestli nic nejede.a nechodila po chodniku ale pod zaparkovanymi auty.A dost rychle..coz je podivuhodne, protoze Skunkie vzdycky malinko smajda..cupita jako geisha spis nez by utikala,asi se bala.
Proste porad chodila sem a tam pred nasim domem a pak nic, byla pryc, nikdo nevi kam..
Uz nevim co bych si jeste mohla vymyslet..
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-11, 21:59
N?kdo ho našel venku a nechal si ho. A pak po delší dob? uvidél leták s vypsanou odmn?nou.

Nevím jak vypadá ten dúm kde se stratila...ale prolezli ste sklepy? T?eba i v sousedních domech...múže tam být díra. A taky púdy? Pá? jestli je ten dúm bytovka, tak by jí asi musel n?kdo otev?ít dve?e na ulici, ne?

A vid?la ta sousedka vúbec fretku? Nebyla to toulavá ko?ka?

Fakt už hledám snad i nelogické nápady....



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 11.10. v 22:09.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-10-11, 22:07
prohledali jste sklepy a domy v okolí?

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-11, 22:16
no prave ze ji otevrel nekdo dvere!!proste bud se ji bali, nebo mi to udelali naschval..moc tam lidi neznam..byty se tam prodavaji, delaji se tam prace..a ta jedina babka ktera tam zustala a ktera vi ze mam fretku me potkala vecer kdyz jsem hledala po baraku a kdyz jsem ji to rekla tak mi odpovedela:"je to takovy maly dlouhy?jo tak na to jsem koukala rano s okna, byla na ulici..no to vite, jak ja mam vedet ze je vase, vzdyt se ani nezname,tu uz nenajdete"..a usmivala se pritom vylozene to udelala schvalne,hlavne ze me zvala porad na kaficko aby probirala drby z baraku..zlomyslna baba..normalne se pomstila protoze jak delaji rekonstrukce a delaji je rychle aby pak mohli prodat byty za velke sumy..tak mi rekli ze kdyz nebudem doma muzu dat klice tehle babce a ja odpovedela ze v zadnem pripade ze tam mam zvirata..
No, nic,prave ty sklepy jsou moje nocni mura..ale dost tezke najit pristup do jinych domu natoz do sklepu..v nasem neni..byli jsme tam nekolikrat..pribehla by.a hlavne do naseho sklepa zas tak snadny pristup neni..ale v jinych domech jsou jen mrize..ale to zase snad by umela vylezt..i kdyz ona ma tak kratoucky pacinky..jeziz
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-11, 22:21
Johanko: byla to Skunkie protoze i jine lide ji videli..taky se divim jak ji mohli pustit ven sakra kdyz je v baraku a je ochocena tak asi tam patri, ne?a na ulici vsichni na ni cumeli a nikdo nic neudelal, anebo nakonec ji nekdo capnul, a treba neni mistni a ma ji doma.Lidi ktery neznaji fretky se ji boji,no.Pod barakem je trafika vietnamcu..ale ta holcina nechapala vubec na co se ji ptame..
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-10-11, 23:16
Zkus ješt? rozv?šet nebo na n?jaký místeška(pod stromek,schody,k byráku...) její had?íky nebo v?ci z pelíšku a zkus na n? nebo kolem nanýst trošku gympetky nebo jiné vitamínky které m?la ráda a sleduj chvílemi to míste?ko (ty míste?ka). Ješt? bych zkusila pokud má n?kdo v okolí same?ka,jestli by ji nevy?muchal...pokud se toulá po okolí mohlo by se to taky povíst,možná... Jinak pokud se ptáš lidi?ek a pžedevším v?tnamc? tak zkus fotky a jednoduchá sloví?ka(vid?l jsi,potkal si,ztratila se, pomoc atd....) Víc už ti bohužel asi moc nepom?žu,ale te? jsem taky ?ekla doma ta?kovi,když tam zítra a pozít?í pojede a zahlíd jí,tak a? ji okamžit? chytne. Ješt? zjistim kdo pojede doPrahy a budu je informovat...
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-11, 23:37
Petro mo c diky..zkusim to.Neznam nikoho ktery by mel samecka z Vinohrad bohuzel..a myslis ze to funguje i kdyz je samicka kastrovana?
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-10-11, 23:42
tak to nevim,ale za pokus by to stálo,navíc ani nejde možná o to jestli je kastrovaná,ale fretky maj sv?j ur?itej pach a m?li by se navzájem cítit...Jen jsem se snažila pomost,co ješt zkusit,nic víc m? už taky nenapadá. Ale to vy?muchání by se mohlo zkusit i se sami?kou,ale nevim jestli to bude fungovat...Za zkoušku se nic nedá,tak já osobn? bych zkusila i to...
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-12, 01:22
No urcite, je to napad akorat neznam nikoho z Vinohrad..neznam moc fretkare (mimo setkani v pietnim parku) protoze Skunkie je blbka a nechtela si s fretkama hrat..chtela porad do naruci kdyz videla fretku..pritom si hraje s pejskem a dokonce zila v harmonii i s kralikem, proste zvlastni jedinec.
Treba nekdo ktery cte toto vlakno se nabidne, nebo jak jinak sehnat fretacka?
Moc dekuji za napad Petro
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-12, 01:35
jo a pritel uz rychtuje jeji hadricky venku...
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Aponina (IP)
Datum: 2007-10-12, 14:05
pardon
tohle mi ráno zaslal kamarád,tak kdyby n?kdo z pražských vid?l bezprizorní fretku

Ahoj, dneska nasel inzerat na sloupu kousek od ipakuv belehradske, ze se nekomu ztratila fretka - je tu asi dva dny, takze je to cerstve ..

Cislo je 604 362 267
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-12, 14:25
Ahoj Aponino...to je muj inzerat, me se ztratila fretka, rozvesujem po cele ctvrti...skoro jsem myslela ze nekdo na to zareagoval:(..ale moc dekuji aspon vim ze si toho lidi vsimaji moc dik
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-10-12, 15:11
Stefi, já mám fre?áka. Bydlíme ve Strašnicích a to není zase tak daleko od vinohrad, tak kdyby jsi cht?la pomoct, tak se ozvi. Je mu sice jen 5 m?síc?, ale t?eba to nevadí. m?j tel je: 737 90 62 90, nebo napiš i sem. Dnes tu budu do 17hod.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-12, 17:06
Dado moc moc dekuji, urcite bych vyuzila tve pomoci.dneska ale mam jeste jeden ukol, musim odvezt do nemocnice maminku protoze ji natekla tak hrozne noha ze uz nemuze chodit, a pak odvezt zpatky a musim to stacit do 18 protoze pak mi konci vychazka.Takze nevim jestli bych stihla i patraci akci, kazdopadne mam tve cislo, a mozna kdyby to slo a melas cas tak zitra?
Proste nevim, vsechno se to vzdycky p* najednou...
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-10-12, 17:17
Ur?it?, zítra sem celý den doma, tak kdyžtak zavolej a drž se..

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-10-12, 23:05
Taky bych ti klidn? nabídla svého fre?á?ka,ale nejsme z Prahy a mám celý víkend pracovní,takže bych to nijak nestíhala...Snad se to n?jak povede a poda?í se jí najít...Držim pale?ky a v??im tomu že už ji bu? n?kdo našel nebo se zdržuje poblíž domova a ani o tom nevíte...Ur?it? to doadne dob?e...Už nevim jak jinak pomoct,ale je možný,že k lidem p?jde,minimáln? možná pokud si hraje s pejskama,tak šla za n?jakým a ješt? si t?eba ten doty?ný majitel nep?e?etl inzerát a ?asem se ozve...
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-13, 01:06
Ahoj Petro, strasne me tesi ze na me a Skunkinu myslite.Ano Skunkie je velmi spolecenska..hlavne s lidma, proto nechapu proc se mi nikdo jeste neozval..nechapu jestli je to odmenou nebo cim.Vylepili jsme par plakatku i v anglictine, bydli tam hodne cizincu.Skoda ze nemuzu mit jistotu ze nekde spinka v teple a je napucana.Porad mam strasne myslenky, jak se trapi v nejake dire a nemuze ven..brrr
Hadriky zatim nezabrali ale jsou tam...doufejme.
Moc ti dekuji za podporu, drzite me nad vodou..
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-10-13, 01:53
Stefi - tak to te? ?tu a m?žu jenom napsat, že na vás myslíme a držíme vám pale?ky, abyste se zase našli :-( Já ti žel nepom?žu, bydlíme v Plzni :-/
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345678910Další
Aktuální stránka:2 z 10


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist