Jít na stránku:  Předchozí12345678910Další
Aktuální stránka:8 z 10
Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2007-11-08, 19:17
ahoj.. sleduji tady tohle téma a cht?la bych ?íct jen pro ty, kdyby to náhodou nevid?li a cht?li vid?t, tak ono to je aji pak ty odvysílané díly uvoln?te se prosím v archivu na webových stránkách ?eské televize, takže to tam m?žete klidn? zkuknout až na druhý den :-)

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-11-09, 14:00
Už se na to dnes moc t?ším :-)
Dívala jsem se na upoutávky a je to moc bezva:-)

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2007-11-16, 09:32
Ahoj dnes ráno mi volala bratran že vid?l b?hat fretku ve Vršovicích , v okolí stadionu Bohemky nenechala se chytit bála se jeho jezev?íka a zdrhla mu na stadion kam se za ní nedostal , nepostrádáte ji n?kdo? Já se tam ve?er p?jdu podívat ale t?eba by nás bylo víc.....

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-11-16, 11:02
Hanca: ahoj ja postradam fretecku, ztratila se na Vinohradech(v Americky) uz je to vic jak mesic. jakou mela barvu?Skunkie se teda pejsku neboji, ale kdo vi.. to ze ji dodnes nikdo nevidel me navadi k myslence ze to bude jina fretecka ktera se ztratila ve Vrsovicich ted nedavno..
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2007-11-16, 11:26
podle bratrana byla tmavá - ale bylo to v 11 ve?er takže to je tmavý každy zví?e, prý to nap?ed vypadalo že by se dala drapnout ale jak se p?ibatoli pes tak zasy?ela a utekla Americká je od Vršovic dost daleko ale tohle si netroufám odhadnout :o((((((((

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2007-11-30, 09:27
Dnes je na www.nalezenci nalezená fretka - ocho?ená - te´d jsem zapomn?ka, která Praha to je - n?kde u Tesca - snad Praha 5- nechybí n?komu?

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-12-16, 13:29
Dne: 16.12.2007 v 10:30:42
Jméno: Mirka
P?edm?t: Ztracená fretka
Hledám svého tcho?ovitého same?ka,jsou mu dva roky, je katrovaný a ?ipovaný. Ztratil se 12.12. v Liberci (v Rochlicích). Kdyby jte o n?m n?co v?d?li, prosím napište mi. M?j tel. je 777139638

Vittekova@seznam.cz
myslím, že jde o tohodle fretáka:
[fretka.kom.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-05-01, 14:38
Prosim všechny fretka?e v okolí Hrušovan nad Jevišovkou, aby pomohli hledat fret?í tcho?ovitou sami?ku jménem Beruška. Dnes v noci utekla z westernového m?ste?ka, ?i jak bych to nazvala. Z okolí asi budete v?d?t více, prosím pomozte.
Jestli cokoliv zjistíte, kontaktujte Martina na tel.: 739 599 229. Díky moc!
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-05-01, 19:58
Jižní Moravo! Nejste n?kdo z okolí aby jste mohli pomoct? Nejlépe s ?íjícím fre?á?kem?? Letáky už jsou po okolí a kontaktovali policii a místní veteriná?e...
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-05-02, 15:04
Dne: 02.05.2008 v 13:37:55
Jméno: Petr Novák
P?edm?t: Ztratila se!
Dne 1.5. se nám zab?hla v okolí ORLICKÉ P?EHRADY ro?ní sv?tlejší fretka Viki,s obojkem. Mazlík,odm?na,d?kujem!Tel.604380667
hadhad@quick.cz

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-05-02, 20:15
ZTRATILA SE FRETKA (Frýdek-Místek) [ostatní]


Dne 26.4 2008 se ztratila fretka kdo by ji našel at mi prosím napíše na e-mail Pesek.Marcel@seznam.cz
e-mail: Pesek.Marcel@seznam.cz
Telefon: 721664978


vloženo: 27.04.2008 12:04:57
[www.nalezenci.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-05-02, 21:51
tak Beruša už se našla, viz dv? moje apelace výše :))) sice trochu doškrábaná, ale jinak ok :)
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-05-02, 21:58
fr?an: takové správy ?tu moc ráda :-))
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-05-02, 22:15
No to já taky, Martin je teprve za?áte?ník a p?ála jsem mu, aby zrovna první zkušenost s fretkou nedopadla takhle zle. M?li prý s sebou i stopa?e psa, ale víc se dozvím v pond?lí, jak a kde ji našli. Výletnice asi zašla na námluvy, te? by byla ješt? sranda, kdyby p?išla s out?žkem...fakt mi spadl balvan ze srdce. Berušku mám vid?t poprvé v pond?lí a málem jsem ji ani nestihla!
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-05-02, 22:42
fr?an: možná by mohli být polotcho?íci... :-)))
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-05-11, 20:08
Našim p?átel?m se u Orlické p?ehrady ztratila fretka :ó(
NEVÍTE PROSÍM N?KDO, ZDA SE V OKOLÍ ORLICKÉ P?EHRADY NACHÁZÍ N?JAKÝ ÚTULEK PRO ZVÍ?ATA? Já nem?žu nic najít...
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-05-11, 22:46
Vendulko, nejblíž co jsem našla je Písek...
[www.firmy.cz]
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-05-12, 13:03
Majdi, dík. Našla jsem n?co blíž - Hrachov, ale i to je dost daleko od místa út?ku frete?ky :o(
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: RadkaS (IP)
Datum: 2008-05-12, 23:55
Ahoj, dnes 12.5.08 okolo 21.hodiny byla vid?na v areálu Kaunicových studentských kolejí v Brn? (Králova 45) fretka. Barva pravd?podobn? sv?tle tcho?ovitá neb šampa?ská (byla zalezlá v k?oví). P?íteli se poda?ilo se p?iblížit na 2 metry. Zdá se, že je asi na lidi zvyklá, bála se, ale byla zv?davá. Chytit se jí nepoda?ilo. Pokud se n?komu v Brn? ztratila podobná fretka, hledejte v tomto okolí.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-05-31, 21:33
Dne: 31.05.2008 v 20:24:43
Jméno: Radim
P?edm?t: Ztracená fretka
Dne 31.5.2008 se ztratila bílá sami?ka fretky poblíž stanice metra Vyso?anská (bydlím tam). Je možné že vysko?ila oknem. Prosím o jakékoli informace na 773 475 014 nebo 608 381 765

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-01, 17:01
Dne: 01.06.2008 v 14:55:51
Jméno: eva
P?edm?t: ztratil se
17.05. se ztratil samecek. v uh.hradisti-maraticich. ozvete se prosim kdyz byste cokoli vedeli... gingerE@seznam.cz

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: lulu (IP)
Datum: 2008-06-19, 17:03
Prosím vás všechny o pomoc....ztratila se nám frete?ka protože p?ítel nechal otev?ený okno a ona z n?j vysko?ila...nikdy si to neidpustím...prosím o pomoc kdyby byl n?kdo z blanska což je kousek od brna cca 30 km tak se prosím ozv?te.Jmenuje se Žofinka...je jí 7 m?síc?...je tcho?ovitého zbarvení...Je pro m? vším....plakáty jsou vyv?šené,odmena na nich napsaná...hledám stále...jelikož jsem z brna tak ted p?ebývám v blansku a stále hledám...prosím o pomoc...díky Petra

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-06-19, 17:09
prohledat nejblizsi okoli, jestli si zlomila packu treba, muze jen lezet nekde pobliz!!!

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-19, 17:16
lulu,
a nem?la rodit? mám dojem, žes n?co takového tady psala... jestli má mladé, mohlo by pomoct jejich pískání na mámu.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-06-19, 17:18
no ono by mozna stacilo i piskani nejaky hracky

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-06-19, 17:20
holky sít? do oken, já je mám všude:-((

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-06-19, 17:21
ja zaviram okna i fretku kdyz nesjme doma...

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-19, 17:29
problém je v tom, že fretka m?že vyhupnout i když je n?kdo doma... :o(
záleží, jak to má kdo doma zajišt?né, aby se n?co takového nestalo, resp. nejen ne?ekaný výsadek z okna, ale i jiná nehoda.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-08-16, 23:33
PROSÍM O POMOC!!!

Práv? jsem se dov?d?la, že v Mase?ín? u Prahy se ztratila p?ed t?emi dny fretka - 3 m?síce stará!!!

Najde se n?kdo, kdo by jí šel hledat? Z Prahy??? Majitelé tvrdí, že to nemá cenu...Ale já v??ím, že jsou to jen t?i dny a ješt? bude živá!!!

PROSÍM POMOZTE!

Jsem až z ?eské Lípy, ale mohla bych do Prahy dojet v pond?lí a hledat...Najde se n?kdo, kdo by mohl jít už zítra???

Pokud by se fretka našla, ur?it? bych jí nevracela púvodním majitel?m, ztratila se už po druhé.
Vzali bychom si jí my.

Jako odm?nu za nálezné ztraceného mlád?te mohu poskytnout já 1000 K?!

MOC VŠEM D?KUJI ZA POMOC!

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: petulevrtule dne 17.08. v 00:04.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-08-17, 15:43
Dnes mi doty?ná osoba ?ekla, že prý fretka našla ale nechávají jí prý venku, že chodí udajn? vyjídat granule ko?kám :-( v?bec tomu nev??ím, je mi fret?ího mlád?te strašn? líto. Podle m? jde jen o to, abych nejela hledat, protože ví, že bych jí fretku už nedala :-( V?era ve?er mi psala, jak je hotová, že jí nikdy neuvidí a najednou se má fretka dob?e a chodí na granule ke ko?kám a b?há kolem baráku...jak n?kdo m?že prodat fretku 14 letému dít?ti???

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345678910Další
Aktuální stránka:8 z 10


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist