Jít na stránku:  Předchozí12345678910Další
Aktuální stránka:4 z 10
Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2007-10-17, 22:36
To Stefi: Taky si myslim...ze je to o lidech...jestli ji vrati ci ne...je to tezky no...nezbyva nez doufat...
...kazdopadne ten klucik od Bozi...vypada moc roztomile...a podle popisu...no ja bych nevahala...a brala bych ho...i kdyz je mi jasny...ze je to tezky rozhodovani...
...drzim palce...pesti...a vsechno co se da...at vse dopadne tak jak si prejes...

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-17, 22:41
ahoj Lili, kdyby bloudila nekde u nas tak urcite by ji nekdo videl a dal nam vedet..uz to vi cela ctvrt..nebo aspon myslim.Nevim co s ni je, tech potkanu co tam asi je, a jestli fakt nekam zapadla tak jsem ji nezachranila.Julisek je bomba, ja vim, premyslim o tom.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-17, 22:48
Mikejlo moc diky.Totiz kdybych mela jistotu ze je u nekoho a je v poradku, tak by mi to stacilo, kdyz si ji chce nekdo nechat, a vubec ze se ji nebal a vzal si ji, bylo by to fajn, myslim ze asi se umi nejak postarat..no urcite ne jak ja, ale jidlo piti..porad lepsi nez umrit v nejakem sklepe zizni, nebo sezrana potkany..kdyz jsem na Vinohradech koukam po lidech jestli nemaji u sebe fretku..to vis ze bych jim ji vyrvala z ruky(uz se i bojim ze bych vyrvala i cizi fretku, pokud by byla tchor)ale nestalo se jeste tak..
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2007-10-17, 22:56
Já myslim,že jsi ud?lala vše co jsi mohla.Je to smutný,život je boj.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-10-18, 16:16
Ahoj Stefi, tak jak je?

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-18, 16:52
Ahoj Dado,
no jak je...je to bida.Premyslime si poridit fretku..ale neni to lehke.
hrozne mi to s Fitchem pomohlo..byla jsem hrozne vesela..fretky mi delaji ten efekt..
a co ty?jak se ma ten krasavec?musime se zas sejit,az budes mit nekdy cas a chut..
a mockrat jeste dekuji
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-10-18, 17:01
To v?bec není za?.. :-)
V??ím, že není lehké se rozhodnout, ale vidíš, že t? frete?ky rozveselujou, tak by byla škoda být smutná bez frete?ky, když m?žeš být veselá s ní. Ale d?lej tak, jak to cítíš, rozhodn? nic neusp?chej.
Ur?it? se musíme sejít, m?žem t?eba n?kdy zajít na procházku s raubí?em, nebo vymyslet n?co jiného, t?eba na ve?er i s našima ?tvrtkama (jako p?ítelama :-))

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-18, 17:25
Stefi, já nechci agitovat, ale vzít si t?eba toho klou?ka od Bóži, tak ud?láš najednou dvojitou radost: sob?, že máš kožíšek na rozveselení a klou?kovi, že našel skv?lou pani?ku.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-18, 17:33
Stefi, toho klou?ka od boži si snad vzít musíš, mn? se o n?m dneska zdálo (nevim pro? :)) a to je ur?it? znamení, že si ho musíš vzít, já ho pak musim vid?t a pomazlit si ho (dokonce se mi zdálo i to, jak u mazlení k?u?í :)))
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-19, 12:57
Ahoj, samozrejme o tom premyslim, i kdyz chapete ze zrovna to neni uplne nejlepsi moment pro me na rozhodovani.Kdyz mi tenkrat Petra rekla ze ma malou nalezenkyni tak jsem vedela ze je moje.Prijela jsem do pietniho parku a nehnula jsem se z klece hodinu ,aby nahodou ji nevzal nekdo jiny. Petra ji dala postroj abysme se seznamily, vzala jsem ji do ruky, bylo to poprve co jsem chovala fretecku.A byla to laska.Abych vam rekla pravdu, me se ani nechce zpatky do sveho bytu.Tady u mamy to jde, protoze jsem zvykla ze tu tak casto Skunkie nepobyvala.
Mnoho z vas uz ma tohle trauma zasebou.Je to hrozne, kdyz vas fretecka opusti,ale mate pocit ze jste s ni byli az do konce.Ale pocit, ze se mnou mohla bejt Skunkie jeste leta(a byla jsem o tom presvedcena) a ze nevim co je s ni a nikdy ji neuvidim, jen kvuli nedbalosti, kterou jsem ani nezpusobila ja, je hrozny.Byla to vyjimecna oboustranna laska.Pritel vi, ze mu tohle asi nikdy neodpustim.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-10-19, 13:06
Holky ja stefi chápu a tak prozradím že zítra ji Julíska puj?im než si oblítáme v Praze co pot?ebujem a ve?er mi ?ekne,jestli si ho mám zas odvézt dom?.
Já jsem teda p?esv?d?ená,že mi ho už zpátky nedá,pá? on je fakt užasej m?kkou?kej jak plyšá?ek.No ale kdyby náhodou ,tak si ho zas odvezu a nic se ned?je.Ale tím pádem už si ho asi nechám ,pá? mi to rve srdce víc než jindy.
No tak zítra držte palce,at se do sebe zamilují navzájem :o))

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2007-10-19, 13:10
to stefi: Tohle fórum sleduju a každý den se dívám a doufám, že napíšeš, že se frete?ka našla :-( Vždycky je to smutné, když se n?jaká zratí. Ale také si myslím, že by jsi p?ece jen tomu fre?á?kovi m?la dát šanci. I když už budeš mít jeho, po?ád bude šance, že se Skunkie najde. Navíc ud?láš š?asným dalšího tvore?ka a to vždycky stojí za to.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-10-19, 13:16
Stefi, když Ti odejde (a je jedno jakým zp?sobem) tvá první fretka, je to na zblázn?ní. To je takovej žal, že to prost? mozek nebere a dlouho to bolí :ó( Ale bohužel, každého to jednou ?eká... To je naše da? za tu velikou lásku. Skoro každý, když mu odejde fretka, má pocit, že mohl n?co ud?lat jinak, líp...ale zp?tn? se vše hodnotí snáz, protože máš k dispozici informace, které jsi nem?la, když jsi se rozhodovala.
Vzpomínej na Skunkie s láskou a t?eba i doufej, že se má n?kde dob?e. A t?eba se k Tob? p?ece jen ješt? vrátí. Ale ur?it? si po?i? dalšího fret?ího kamaráda, a? T? svým t?ešt?ním a zlobením p?ivede na jiné myšlenky a a? Ti pom?že zahnat ten veliký smutek.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-10-19, 13:22
To je výborný nápad Boži, jenom souhlasím :-))))

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-19, 13:36
Stefi, tak hezký den s klou?kem a držím moc palce, aby ste si vzájemn? padli do oka :-)))

A p?íteli nic nezazlívej. Ur?it? je mu to co se stalo, líto stejn? jak tob?...
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2007-10-19, 14:07
Velmi dobry napad, Božo...taky si myslim...ze Ti ho nevrati:)...ja kdyz jen ctu jak o nem pises...tak kdyby byl prostor...tak ho beru hned...
to Stefi: ...az budes mit toho medanka doma...tak se na nej snad prijdu podivat...protoze moje Ambinka je jak had...mazlit se neda...natoz aby jeste u neceho vrnela:)...

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2007-10-19, 15:13
P?íb?h sleduji z "povzdálí"...a celou dobu jsem držela palce. Budu je držet i nadále a navíc te? ješt? tomu drobkovi od Boženky, aby jste si padli do oka.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2007-10-19, 16:57
Zkus na webu "cz.pes-cz - nahao?e je ikonka SOS - je to pro psy, ale ur?it? se n?kdo ozve i na pomoc freti?ce.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-19, 22:47
Ahoj vsem, moc dekuji za palecky, potrebuji je.S mamou to dneska byla sodoma a gomorra..snad bude mit lepsi naladu zitra.
Bea: moc dekuji za radu,uz jsem tam vlozila inzerat.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-21, 21:22
Ahojky vsem, tak hlasim ze se Julisek prijel na me podivat, a docela pry to uslo tak rek ze asi zustane..hlavne kvuli novymu kamosovi(pritel), doma hned k nemu skocil,natah se na pohovku a chrapali spolu..takze ted vladne doma chlapska flegma:)
je moc hodny, socialni, a ze me si nic nedela..nenechal se zkorumpovat zadnymi pamlsky, co kdyby byli otraveny??Musim prijit na to co mu chutna..neda se nic delat musim si ho nejak koupit,jsem stara krotitelka zviratek, jmeno a zachod to jsou moje priority.Zatim ho nechavam at se zabydli.Vypada velmi spokojene.
Porad mi moc moc chybi Skunkie, nikdo se mi neozval, rve mi to porad srdce, byla to moje a jen moje velka laska a ja pro ni.To uz se asi nevrati..
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-10-21, 21:25
Ješt? po?ád je nad?je, že se Skunki objeví a gratuluju k fre?í?kovi. Hodn? st?stí a spokojené soužití!

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-21, 22:01
Stefi, možná se Skunki vrátí...a Julísek ti bude út?chou...zamiluješ si ho, uvidíš :-))) Jsem moc ráda že je Julísek u tebe...budete spolu ur?it? š?astni! :-)))
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-21, 22:37
Co rict, Julisek udelal vse proto aby si nas ziskal, je to spokojeny, hodny simpatak, jako kdyby u nas vzdycky byl, proste frajer :) hned si se mnou hral s mickama, nebal se,suveren!A ma instantni spanek, klidne kdekolik,a v jakekoli pozici..budu mu rikat narkoza...fakt vypada jako narkoleptik :))
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-21, 22:47
A jeste dodam, i kdyby ne, co si budem povidat, me staci malo,jak vidim fretecku tak se okamzite rozplynu, a jeste kdyz je to pacifista..tak je to jasne :)
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-10-22, 09:15
no ne?íkala jsem to,že to takto dopadne,On je tak milou?kej,že to ani jinak být nemohlo.
A já mám tolik starostí a Tazinka dva nový kamarády ve stejný v?ku,že se nám ani tolik nestýská,jak by si zasloužil.
A na pamlsky on moc není,jablí?ko si vzal,malt-softku taky,pá? m?ní srst na zimu ale jinak za svou lásku asi považuje plnou misku granulek,cpát se umí skv?le:o)

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2007-10-22, 09:38
No to je uzasny...ze jsi se pro nej nakonec rozhodla a nechala si ho:)...
...tak at se ma chlapecek moc hezky:)...a Tobe dela jen samou radost!:)

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2007-10-22, 11:17
Gratuluju Stefi a neboj, brzy budeš pro n?j pani?ka ?íslo jedna - vždy? to budeš hlavn? ty, kdo mu bude obstarávat všechno pot?ebné a dávat pamlsky. Držím palce - ta pravá "láska" se ješt? dostaví.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-10-22, 13:51
Stefi, mám velkou radost a t?ším se až vyrazíme s klukama na procházku:-))))

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-22, 21:46
Ahoj vsem, diky moc za gratulace.Pravda je ze miska je jeho vrchol blaha..pandero jedno :) velmi durazne a diplomaticky si umi delat poradek..s jednym chrasticim mickem si pry muzeme hrat spolu ale z druhym gumovym (ani nevim jak ho unese, je to tvrdy tezky psi micek) prej ani nahodou a kdyz ho uklidil po druhe a ja mu ho zase sebrala abych ho trochu zlobila tak mi ho exemplarne vzal a strcil do svoji misky s granulema..aby bylo jednou pro vzdy jasno :)))
Urcite sem dam co nejrychleji naky fotecky.

To Dada: urcite hrozne rada bych si vysla na prochajdu s klukama..je tam ale kosa, chtelo by to naky svetr..

V noci jsem ve snu hledala Skunkie v nakym opustenem baraku,bylo tam hrozne moc opustenych kocek a fretek ale vsechny utikaly.A zdalo se mi taky ze na ulici kde bydlim byla cerna kocka,tak jsem ji vzala do ruky a pak jsem se koukala na zem a bylo tam plno skoro holych mrtvych mladat...ale vypadali spis jako fretatka nez kotata..chtela jsem naky zachranit ale uz bylo pozde.Asi ze jsem si nevzala neurol na spani vcera..:/
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-10-23, 19:40
Jéžiš to je hrozný sen, ale ani se nedivím po tom co sis zažila. Ale snad to brzy p?ejde...¨

Jinak Kvikyna mam?a zkouší šít n?jaké svetýrky pro fretky, tak ?ekám a doufám, že se to povede a pak budeme vesele chodit na procházky:-))) M?žeš si potom taky jeden objednat a bude to v cajku:-)))
Už se moc t?ším až Julíska uvidím :-)

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345678910Další
Aktuální stránka:4 z 10


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist