Jít na stránku:  Předchozí12345678910Další
Aktuální stránka:3 z 10
Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-10-13, 11:23
tefi,drž se a zkošejte kontrolovat ty had?íky v hodinu,kdy byla nau?ená spinkat,t?eba pozd? ve?er nebo brzo ráno,pak ješt? m?žete zkusit had?íky od jiného chovatele,t?eba od toho same?ka co se k vám snad zítra chysá a poprosit jestli nemá n?jaké nevyprné had?íky,a nebo m? ješt? te? napadlo,co takhle ud?lat n?jaou cesti?ku dom?,tím stylem,že se po trošce nasype použitý ko?i?ák (a asi by bylo i lep?í po jiném fre?ákovi nebo fretce) aby tam byl pach a sm??oval z n?kolika míst sm?rem k baráku? Nevim jestli je to dobrej nápad,ale už mi nápady docházejí...A neboj,jak tady píšeš s tou dírou,e by nemohla vylíst,tak to nem?j strach,pokud už vlezla tam tak zpátky to jde vždycky...
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-13, 12:27
Petro ahoj, pisecek je taky dobry napad.Problem je v tom ze do ulice smeruji okenka od sklepu..a vetsinou jsou otevrena, takze jestli Skunkie si myslela ze se vrati tak domu a hlavne protoze je zvedava a vlezla tam tak spadla dolu..a uz ji tezko nekdo vytahne.kdyby byla jen tak na ulici tak uz by ji nekdo nasel...
Snim o tom ze mi nekdo zavola a rekne "ja ji mam, kde se sejem?"
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-13, 12:33
stefi a do t?ch sklepú se nedá dostat? T?eba poprosit majitele t?ch sklepú...možná blbost...nevím...
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-10-13, 12:44
Pokud jsou to okénak stejného typu jako máme i my v paneláku a jsou otev?ená,tak i kdyby t? tam pustit necht?li,tak by se tam dalo p?inejhorším vlíst s baterkou. A pokud máš i takovéhle podez?ení,tak zkus na n?koho zazvonit a zaptat se ho zda bys na dve?e baráku nemohla vlepit ten letá?ek a pokud by to šlo,tak i prohlédnous v doprovodu n?koho z toho baráku sklep. Zaprvý zjistíš kolik lidí v okolí je informovaných o ztrát? a možná že ji i n?kdo z toho baráku má už taky doma. Za zkoušku nic nedáš,ale já bych asi ud?lala i tohle...
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-14, 01:54
Ahoj vsem, tak patraci akce pomoci fretacka probehla.Dade jeste jednou moc dekuji, jsi strasne hodna.Bohuzel Skunkie se nenasla.Lidi v okoli, kdyz na ne zvonime jestli by nebyli ochotni nas pustit do sklepu se leknou a zavesi...
Asi nezbyva nez cekat jestli nam ji nekdo nevrati.
Dostala jsem dneska hluchy telefonat..asi se nekdo kdo si precetl plakat trochu bavi. kdyby Skunkie mel tak by promluvil a neprozvanel by aby to pak hned polozil.
Musim priznat ze mi Fic, Dadin fretacek opravdu pomohl, udelalo mi to radost zase byt v blizkosti s fretkou.Pomohlo mi to prekonat i ten hnusny moment kdyz po dobe jsem mela tu kuraz jit nahoru do sveho bytu a videla jsem ten prazdny pelisek a uvedomit si ze pri odchodu nemusim zavirat pokoj..protoze muj maly zvedavy zloduch uz tam neni.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-10-14, 02:11
stefi, to je mi líto, že se Skunkie dosud nenašla :ó( Myslím, že jsi pro její nalezení už ud?lala vše, co jsi mohla. Moc držím palce, aby zavolal n?kdo, že ji našel, že je v po?ádku a že si pro ni m?žeš p?ijít!
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-10-14, 23:45
Stefinko: tak tu pro?ítám nové informace o Tvé fre?ulce... když jsi ?íkala, že Ti pomohla p?ítomnost jiné fretky... to by cht?lo aby se Ti do srdí?ka vloudila co nejd?íve další taková potv?rka =o> Asi to zní hnusn?, ale tak n?jak mluvím ze skušenosti...
M?la jsem p?ed maturitou a ulítla mi má milovaná andulka Pepíno, bylo to hrozný, hledala jsem kde mohla, rozv?sila letá?ky, ptala se úpln? všech, ale nad?je byla tak malinká... fer?ulka se ješt? furt m?že vrátit =o) ale u Pepína jsem se musela smí?it s tím, že se už nevrátí... druhý den jsme jeli pro nového... vím zní to jako n?jaká náhrada, ale bylo to fakt t?žký. Tak mám te? Ry?monda =o) je Pepínovi strašn? podobnej a jsem ráda že ho mám... a strašn? moc mi to v té nejt?žší chvíli pomohlo a pomáhá do dnes =o) tak uvidíš =o) na ja?e už bude zase pelíšek plný ;o>*

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-15, 01:35
Ahoj Kviky, prave jsem dostala tuhle radu od dalsich dobrych dusi tady ve foru.Vcera kdyz jsem prisla domu byla jsem dost vesela na to co se mi stalo, a rozhodla jsem se ze nema cenu se trapit kdyz to nemuzu vzit zpatky a ze stejne bez fretky byt nemuzu.Dneska jsem koukala na ruzne inzeraty kde prodavaji pul rocni samicky kvuli alergii atd.Je taky varianta utulku ale maji tam samce.
Ale kdyz je to tchor tak proste dostanu strasnou melancholii.Proste jak si na ni vzpomenu tak rvu jak idiot.
poprve jsem zacala zvazovat jestli radsi jinou barvu, treba silver, nebo harlekyn..nikdy jsem o tom nepremyslela, proste mi to bylo jedno nebo jsem dokonce davala prednost tchorum..jako kdybych samasebe chtela ujistit a presvedcit ze to nebude moje Skunkie, a ze to nebude nahrada ale neco jineho.Zni to dost hloupe ja vim.Neodvazila jsem se na zadny ten inzerat reagovat, proste nemam silu to nastartovat, vybrat si koziska a privezt domu.Musel by me nekdo postavit pred hotovou veci..dat mi ji do ruky a rict tak a ted muzes jit..
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-10-15, 09:04
Stefi,musí to být vážn? sami?ka?Já mám v utulku nádhernýho medvídka,je to fakt milá?ek,vubec nekouše a je hrozn? roztomilej,na fotkách to buhužel není vid?t,ten by ti slzi?ky kožíškem ut?el.on se mazlí a knourá u toho jako miminko,je ?istotný a hravý,je to letošní mlád?.Vážn? pro bolavou duši je ideální!Je macatý medv?dovitý štuclík.Co ty na to.V sobotu jedu do Prahy...
Ja ho moc nenabízím protože je tak milou?kej,že m? to bude hodn? bolet,dát ho n?komu,ale u tebe bych alespon m?la dobrej pocit,že ti pom?žu,nejen jemu.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: kathystar (IP)
Datum: 2007-10-15, 12:51
Tchán bydlí na Vinohradech v místech kde se ti ztratila fretinka a jelikož budeme od pátku ?erstvými majiteli fretek tak nám osud té tvojí není lhostejný a snažíme se také hledat.Dokonce jsem do pátrání zapojila kolegyni z práce co je také z Vinohrad.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-10-15, 19:26
to je mi moc líto,že ani tohle moc nevyšlo,ale snad bych ješt? nev?šela hlavu. A vim,že to bude znít asi jako když se p?imlouvám,ale taky jsem za to kdyby sis po?ídila novou frtku/fre?á?ka...pokud by bylo na m?,tak bych asi moc neváhala a od boži si vzala toho mé?u,ur?it? bude rád,když bude mít svou páni?ku a denn? se s ní mazlinkat a tob? nebude tak smutno...Já osobn? jsem ?íkala,že už frete?ku nikdy nechci,když mi ten první um?el na následky o?kování vakcínou Canvak,ale po týdnu jsem si nesla Matýska dom? a byla velmi š?asná a nezbývalo mi ani tolik ?asu myslet na to,co se stalo...No a kdyby se Skunkei vrátila k tob? dom?,jako že ti to strašn? p?eju a v??im,že to dopadne dob?e,tak budeš mít doma dvojité št?stí?ko a navíc by m?la ješt? Skunkie kamaráda ;o)
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: marie (IP)
Datum: 2007-10-15, 19:40
Sleduji tv?j p?íb?h od za?átku a je mi t? moc líto, ale ud?lala bych to co ti tu nyní radí, vzt si novou frete?ku. Taky mi um?ela ro?ní fretulka náhle díky doktorovi po kastraci, taky jsem ?ekla, že už žádnou nechci a strašn? jsem to obre?ela a do týdne jsme si jeli hned pro dv? fretulky. Ta jedna je úpln? stejná jako byla ta první, ale zvykla jsem si, je pravda, že má stejné jméno jako ta první. A dneska jsem ráda že je mám. akže držíme p?sti?ky a ješt? hodn? št?stí?ka. Vezmi si mé?u od Boži a t?š se s ním, já už bych asi neváhala.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-10-15, 20:08
Moc drzime palce...pokud by si chtela zopakovat patraci akci s fretulema...muzu nabidnout samecka nebo samicku. Bydlime v Zabehlicich takze to mame taky kousek. Kdybys chtela dej vedet.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-15, 22:00
Ahoj vsem, stale o tom premyslim...
nevim jak se rozhodnout.Kdyby to bylo jen o mych pocitech tak bych nevahala.Pritel ten uz ceka jen jakou fretku si vyberu...dokonce jsem mu rekla ze zato co mi provedl si poridim 3..ale tomu neveril, taky protoze bydlime v 50 metrech..
problem nastal s moji mamcou.Ona o tom nechce slyset.Se Skunkie nemela dobrou zkusenost..Skunkie ji trochu nafala, a mama se ji zacala bat.Takze vymysli ruzne argumenty, jako ze fretka kouse, ze teda nebudem jezdit spolecne na chalupu, ze smrdi,ze vsude kadi a jeste k tomu samec, ze je velkej a ten kdyz te kousne a znackuje..a penize za kastraci,mate sotva penize na jidlo...a jak chces mit dite v te necistote...jo a to jeste mi rekla ze jsem nevernice, ze jsem sotva ztratila Skunkie a uz hledam jinou..
neprala bych vam maminku fixovanou na cistote a kozoroha..ale jinak zvirata miluje, proste se spis boji ze se nebudu ucit(dodelavam si fildu)abych si hrala s fretkou..coz umim ale umim jeste lepe cely den cucet na internet na fretecky protoze ji nemam doma,coz je asi i horsi..
na muj protiargument jako ze fretku potrebuji k zivotu, ze mi dela dobre, ze urcite nebude kousat nikoho, ze urcite nebude kakat vedle rekla jen jak to muzes vedet..bud fretka anebo ja..
ono to zas tak horke neni...protoze Skunkinku mi take zakazovala, bydlim konec koncu s pritelem i kdyz taky velkou cast travim u ni,ale hrozne mi vadi ze se citim nejista v te volbe.Rekla jsem ji ze si stejne fretku poridim a basta.
Ted jde o to spachat nejmensi zlo..fretku chci ale chci taky drzet rodinu pohromade..musim zkoulit dohromady.Ale brecet kazdou noc a rano taky nechci..po kazdy kdyz jdu po ulici a potkam nekoho, i kdyz ho leta nevidim tak se pta "a kde mas fretku?jeee to je skoda, tak k tobe to zvire sedelo, bylo tak chytre, to je mi lito"...ale urcite ne tak lito jako me..
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-15, 22:29
tak to znám!! akorát že mn? fretku "nezakazovala" maminka, ale manžel.... trvalo 4 roky než fretky p?ijal jako ?leny domácnosti, resp. než se smí?il s tím, že tam prost? už jsou a vždycky budou, pokud tam budu já. ale kdyby bylo na n?m, fretky by ješt? dneska let?ly, že by si nesta?ily ani otev?ít padák.

za?ínala jsem s jedním kusem, pak najednou byli dva a dneska mám t?i kluky - kastráty. o tom t?etím, kterej je doma asi 3-4 ned?le (ani p?esn? nevím) si manžel zatím myslí, že jde o delší hlídání... :o)
ale taky to skousne, až se to "hlídání" protáhne na neur?ito, te? už z toho nemám takový obavy jako p?ed pár lety... on si ?lov?k ?asem zvykne na všechno - dokonce i takový ?lov?k jako jsou manželé (maminky) na takové "všechno", které je chlupaté, kouše a ob?as smrdí... :o)

tak držím palce, stefi, a? se ti poda?í fre?uli vybojovat!

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-10-15, 22:39
mám argument proti mamince :o)

Julisek nesmrdí,nekouše-fakt nás ješt? ani jednou nekousnul!!není veliký,je to takový macatý kratký štucel a je ?istotný,chodí na zách?dek a vyžaduje aby ho m?l ?istý.
Ne,ja t? nep?emlouvám.
Kastrace je za necelou tisícovku u samce,a odpadá potíž se zápachem,zna?kováním a neklidem.
U sami?ek je t?ch ?íjných trabl? víc a taky vydání za veta tím pádem.
Dneska se se mnou zas tak mazlil,uli?ník jeden,jako by mi vnucoval myšlenku at ho nikam necpu,chjoo, ja to mám taky t?žký :o)

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-15, 23:05
Ahoj Bozo, ne ja vim ze nepremlouvas, me je spis trapne ze delam kolem toho takovou aferu, doufam ze te to neurazilo...ale asi ne, my fretkari jsme hrozne trpelivy ;)
Kdyz jsi mi rekla ze knoura kdyz se mazli tak jsi me dostala protoze to delala taky Skunkie a tahala se za usi pritom, nevim jestli to delaji vsechny fretky ale ja jsem se z toho mohla pocurat..

Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-10-15, 23:29
To ned?lají všechny fretky,zdaleka ne.Já se s tím setkala jen asi u t?í z t?ch všech co mi tu prošli nebo zustali.A on k?ouránkuje snad nejvíc z nich.Prost? zas jeden capánek :o)

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-16, 00:07
Lidicky ja jsem na dne..
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-10-16, 01:01
Stefi, je to peklo, p?ijít takhle o milovanýho tvora :ó( Nad?je, že se Skunkie najde ješt? asi je, ale spíš by to bylo dílo náhody... Nejspíš ji n?kdo našel a vzal si jí dom?, aniž by ho napadlo hledat p?vodního majitele - i tací lidé jsou. Pokud to tak opravdu je, doufejme, že se o ní stará s láskou. Ty se ale budeš jen dál a dál trápit nad tou ztrátou. Holky mají pravdu, že nejlepší náplast na takový žal je náplast chlupatá ;o) která pot?ší Tvý smutný srdí?ko a vnese k vám dom? zase trochu radosti a rozruchu dle fret?ího gusta. No a pokud by se Skunkie opravdu našla, tak budeš mít fretky dv? - to pak bude dvojitá radost ;o)
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-16, 12:58
Ahoj vsem.Tak jsem pozadala o nazor svehp pritele, aby mi pomohl se rozhoudnout a jak se rozhodnout...jeho odpoved byla ze samec nevi, spis holka, a ze se mu libi bud byla tmavooka nebo panda...to je v**...co pak jsem v kvetinarstvi?jeste ze nenapsal aby to umelo myt nadobi a ridit auto...
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-16, 13:14
a šampa?ka? ta ne?? :o)

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-16, 13:16
ted koukam preklep:aby byla bila tmavooka..
a jeste pak dodal: a jinak je mi to jedno vlastne..
dobry co?potlesk pro pritele..
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-10-16, 13:16
stefi, ale mazlíci - medvídci jsou spíš kluci :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-16, 13:44
a holky jsou spis ostry, jo? ja nevim to me mate Skunkie byla masina na mazleni...rikali jsme ji hadr..vzdycky sebou prastila a rekla "tak a drbejte"
..chjo..byla moc hrava ale jemna, vedela kdy ma bejt hodna, treba kdyz jsme byly venku nebo tak...
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-10-16, 13:53
holky jsou ob?as potv?rky... jako ta naše.... taky umí bejt plyšule ale pak se jí to p?estane líbit, klidn? t? ?afne a krá?í st?edem po svým :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-16, 14:13
fakt jo? no nazdar..ja to vedela ze takovou pralinku uz nikdy nenajdu..
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-10-16, 14:16
Zato Orinek se ti vyplacatí na klín?, a nanejvýš se p?evalí, abys ho mohla drbat o kousek vedle :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-17, 22:12
Ahoj vsem.Stalo se nekdy ze by po takove dobe mohl nekdo fretku vratit?nikdo ji nikde od te soboty nevidel..nikdo se neozval kdo by mel o ni info.
Premyslim o adopci ale neni to pro me lehke.Dnes se mi podarilo kdyz jsem mela vychazku zaject(mama me tam vzala) na chalupu a vzit rohovy zachudek(Skunkie ho moc nemusela, zdal se ji maly..coz mozna je, mela radsi zachudek pro kotata)..aby si ten prirustek mohl vybrat.A ted pelisek je maly, klokanka je mala.Az ty veci uvidim abych je vyprala a ulozila tak se asi zblaznim, leda ze bych tam strcila novyho koziska...pokud se tam vejde, nebo pokud tam vydrzi ;)
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2007-10-17, 22:28
Stefi:Hod?? záleží na lidech,zda si fretku nechají,?i vrátí..Je možný,že už je v novém domov? a nebo n?kde bloudí venku.Myslim,že se ur?it? objeví.To neni možný,že by jí nikdo nevid?l.Samoz?ejm? bych si asi po?ídila novou frete?ku,která by ti pomohla,se z toho dostat.Co si vzít od Bóžy toho chlape?ka???

Jít na stránku:  Předchozí12345678910Další
Aktuální stránka:3 z 10


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist