Jít na stránku:  Předchozí12345678910Další
Aktuální stránka:7 z 10
Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-30, 19:53
stefi, fretka intenzivn? roste tak do 8-9 m?sícú. Ale taky pak p?ibírá na zimu...kolik je Gasovi?
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-30, 20:00
johanko presne nevim..tak 5/6 mesicu asi..nemel jeste prvni riji..
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-30, 20:12
...tak to by ješt? mn?l i narúst...zatím radši oble?ky nepo?izuj. :-))) Možná pak koupíš dupa?ky na novorozen? a budou mu akorát :-)))
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-30, 21:12
haha mam doma otesanka :))))to abych rano vdycky zkontrolovala jestli jsme tam vsichni vcetne psa ;))
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Vašulda (IP)
Datum: 2007-10-31, 10:33
Stefi, Luci se má báje?n?, krásn? s Kubíkem spinkaj v pelíšku a hlavi?kama se o sebe opírají.. úpln? jim závidím :))) Taky bych spala, ale musím tr?et v práci a mám te? docela fofr a nevím, kde mi hlava stojí.. A jak se cítíš? Jdeš už zítra do práce? Gastonek je úžasný pand?ro, náš Kuba taky p?ibral, ale stejn? je polovi?ní.. Oba Ti posílají pozdrav z fret?ích sn? :)

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-31, 11:42
Jee diky za pozdrav :) taky jim zavidim ten nebesky spanek.Kdepak prace...jsem porad na neschopence..6 jdu na dalsi vysetreni..nak jsem znovu sebou sekla predevcirem..takze je to beh na dlouhou trat asi..uff.Tak at ti to utece!!ja jdu dnes na ocni..budu brejlata :)
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Vašulda (IP)
Datum: 2007-10-31, 14:40
No ono asi taky není o co stát - v práci to te? asi bude divoký po té víkendové stávce, co? Kolega tam taky skejsnul, m?l let?t v pátek, p?ilet?l v pond?lí a ješt? s po?ádnou ch?ipajznou.. tak to tam te? bude asi samá stížnost, co? Taky jsem brejlatá - i když já spíš ?o?katá :))) Brejli?ky se mi už dávno rozpadly, tak te? nosím po?ád jenom ?o?ky.. ale taky to není vždycky p?íjemný, t?eba když marodím.. Taky se poslední dobou necejtim ve své k?ži, jsem po?ád unavená.. asi si p?jdu ?íct o dovolenou.. už n?jak pot?ebuju oddych..

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-31, 16:39
Ta prace je jedna velka stiznost...az me znicila..ja na cocky jsem asi prilis prasatko..a uz takhle se mi podarilo ztratit brejle..si predstav jak by dopadly cocky ;).Podzimni unava..no jo,to chce pauzu.Az si vezmes Luci do prace tak muzem zas zajit na prochajdu :)
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-10-31, 22:22
TOTO SE MI DNES OBJEVILO NA STRÁNKÁCH :

Stratila se nám Rozárka (Sujová Lucie, 31. 10. 2007 15:04)
Dobrý den stratila se mi frete?ka narozená 19. ?ervence zbarvení tcho?ovité s bílou hlavi?kou a packami.
Prosím když se u vás ukáže dejte mi prosím v?d?t moc nám chybi.
sujova.lucie@seznam.cz
Tel: 728 597 031
D?kuji


VÍC ZATÍM NEVÍM,ALE POKUD BY SE N?KDE TAKOVÁ SAMI?KA UKÁZALA ...

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-10-31, 22:50
mám za to,že jsou od n?kud z P?íbrami,loni jsem si s ní psala.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Vašulda (IP)
Datum: 2007-11-05, 10:13
Stefi, tak jooo.. už se t?ším.. akorát nám tu te? zateplujou barák a je tu hroznej kravál.. tak jí sem vezmu až tu bude trochu klid.. Jinak jsme ve ?tvrtek byli v tý televizi, ale já vážn? nem?la odvahu tam jít.. ješt? že p?ítel je takovej state?nej, ale taky tam prý p?kn? zd?ev?n?l.. ale naše dv? hv?zdy byly perfektný.. ani bobek na jevišti neud?laly :))

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-11-05, 11:56
ahoj vasuldo!uz se tesim az to uvidim, a kdy to budou vysilat?..jo a mam novinku, sice to neni o Skunkie ale mama se zamilovala do Gastona,trajda tu po byte..takze zadny pendlovani uz absolvovat nemusim a muzu marodit v klidu :)
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Vašulda (IP)
Datum: 2007-11-05, 15:13
No to je super!!! Tušila jsem, že to takhle dopadne.. P?esn? jak moje mamka a potkanka Bambulka zachrán?ná ze zoo.. Necht?la o tom v?bec slyšet, t?etí den už se ptala, kdy tu myš p?inesu a pak si ji zamilovala.. dokonce s náma chodila k našim na št?drove?erní ve?e?i.. Mám z toho opravdu velikou radost. Jinak vysílat se to bude tenhle pátek n?jak kolem desáté.. Ale p?ítel ?ekl, že se na to odmítá dívat.. prý to bude trapas jak hrom... No ješt?, že jsem tam nešla já.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-11-06, 17:12
A o jaké vysílání jde?
Jinak Stefi mám radost, že se mam?a tak rychle zamilovala, to je pro tebe vééélké plus :-))

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Vašulda (IP)
Datum: 2007-11-06, 19:25
Dádo, volali nám z po?adu Uvoln?te se prosím, že se doslechli, že naše Lucinka vyhrála sout?ž o nejsympati?t?jší fretku roku a že by jí cht?li do televize.. No ale já jsem srab, tak tam s ní šel p?ítel a já se i za n?j klepala v zákulisí...

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-11-06, 19:36
Vašuldo, dej sem ur?it? v?d?t, kdy by ten díl dávali v televizi, my se ur?it? mrkneme ;-)

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-11-06, 20:15
No já bych to cht?la taky vid?t !!
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-11-07, 16:43
Vašulda to tu psala, tak to jen skop?im :-)

Jinak vysílat se to bude tenhle pátek n?jak kolem desáté.. Ale p?ítel ?ekl, že se na to odmítá dívat.. prý to bude trapas jak hrom... No ješt?, že jsem tam nešla já.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-11-07, 17:50
...ale na které stanici se to bude vysílat? Já to nikde nevidim...já su zas slepo?!
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-11-07, 17:57
Uvol?ete se prosím se vysílá na ?t 1, ale bude to s tím moderátorem (zapom?la jsem jméno) asi docela mazec!!!!
A vy Johanko chytnete v Mongolsku ?eskou teklevizi
??

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-11-07, 18:39
j??????, tak to se t?šíííííím!!!
miluju fretky a miluju jedovatý sarkastický ironizmy a v?bec celýho šerednýho krause!!

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-11-07, 18:39
holky, vrhn?te to do vlákna "fretky v televizi", a? to n?komu neunikne, kdo by cht?l koukat

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-11-07, 18:41
teda néé, že bych se t?šila, jak tam ztrapní majitele fretky!! to néé!! baví m?, když ztrap?uje t?eba politiky... to jóóó! :o)

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-11-07, 19:03
t?ším, t?ším !!!
Na freti?ky, ztrap?ování ur?it? nebude, chlap co si troufne jít takhle do televize to zvládne levou zadní !!!
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-11-07, 20:35
Dádo, Mongolsko chytne všechny ?eské kanály :-))) A díky za info! :-)))
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-11-07, 21:37
sorry sem se spletla, to m?lo být jiný vlákno:-((

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: petronelka dne 07.11. v 21:37.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Vašulda (IP)
Datum: 2007-11-08, 10:25
No nebylo to tak hrozný.. p?ítel tam prý úpln? zd?ev?n?l a kraus to poznal a moc ho v tom nemáchal.. i když uvidíme, jak to sest?íhali.. v tom divadle to nevypadalo zase až takovej mazec, ale st?ih v televizi dokáže divy.. tak zítra uvidíme.. ale prosím moc toho mýho nekamenujte, on se ve zví?atech moc nevyzná, ale m?l odvahu tam jít a spatra tam n?co ?íkat (je to vážn? improvizace!) - narozdíl ode mn?, strašpytlíka :(

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-11-08, 10:41
ty bláho,p?ed Krausem bych se rozklepala jak ratlí?ek a nevypravila hlásku :o)))

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Vašulda (IP)
Datum: 2007-11-08, 11:15
božo, já to vidím stejn?.. jsem hroznej nervák a trémista.. Ustála jsem 12 zkouškových období, ale tohle bylo ješt? o mooooc horší.. nešla bych tam ani náhodou! V televizi to vypadá jednoduše, ale pak, když Ti ?íkaj, že máš jít po zna?kách, tady se zastavit.. a všude ty sv?tla a kamery, diváci v divadle.. a pak ješt? pan Kraus, u kterýho nikdy nevíš, co ho napadle (v?tšinou n?jaká kulišárna - v tom je kouzlo toho po?adu).. bojiiim bojiiim, moc se bojiiim!

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-11-08, 11:20
Holky, tohle je vlákno pon?kud o n??em jiném, co takhle v debat? pokra?ovat v p?íslušném vlákn?
[forum.fretka.cz]
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345678910Další
Aktuální stránka:7 z 10


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist