Jít na stránku:  Předchozí12345678910
Aktuální stránka:10 z 10
Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-05-03, 12:01

--------------------------------------------------------------------------------
Dne: 03.05.2009 v 10:02:14
Jméno: Fre?ák Kubí?ek
P?edm?t: Ztratil se nám fre?á?ek, pomozte.
Dne 2.5.2009 se nám ztratil v Pust?jov? (okr. Nový Ji?ín) 3 letý fre?á?ek Kubí?ek. Je tcho?ovitého zbarvení, mazlivý a nekouše. Moc d?kuji p?edem za každou informaci na mail monciciz@seznam.cz nebo tel. 604964710.


[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-05-07, 16:21
Holky, nevíte jestli se n?kde kolem Plzn? nenašla albínka?
P?išly mi tyto správy do soukromých zpráv...viz níže.
V?bec nevím pro? m??
Ale kdyby jste náhodou n?kdo zaslechl, že se našla albínka tak níže je kontakt.
Je mi jich líto :-(
_______________________________________

Od: anaspace
Komu: Pavla Z
Datum: 06.05. v 11:32
pokud neco vite o nasi albince ktera se ztratila v plzni na lochotine ozvete se na tel. 777 811 258 diky


Od: anaspace
Komu: Pavla Z
Datum: 06.05. v 11:42
pokud vite neco poslete sms 777 811 258 k pocitaci se dostanu jen vijimecne tak diky




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Pavla Z dne 07.05. v 16:22.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-07, 16:26
Pavlo - ve ?tvrtek mi volal p. Mako? ze záchranné stanice, že se n?kde na Slovanech našel albín. Nic víc mi ne?ekl, nev?d?l pohlaví, p?ibližný v?k, nic.. Ale pochybuju, že by dob?hla fretka z Lochotína na Slovany, to je p?es celou Plze?. Nicmén? vzali si ho/jí ti lidé z Horní B?ízy, co jim vypustil fretky z voliéry pravd?podob? n?jaký zlý soused. Já bydlím na Lochotín?, žádné fretky jsem si nevšimla, ani létá?k?, že by se ztratila. Jen na konci b?ezna se tu ztratila fretka, byl to ten pofidérní p?íbad, myslím, že jsem to psala do vlákna Zas inzerát.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-05-07, 17:30
Díky za zprávu.
M? jen p?išlo divný pro? to píšou m?, ale jestli tam bydlíš, tak by jsi asi zaslechla, že se n?kde našla albínka.
Díky
P

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-07, 19:19
No protože jezdím minimáln? autem, v?tšinou jezdím sockou, tak bych ur?it? letá?ek o ztrát? fretky nep?ehlídla. Navíc pokud by se dostala do záchranné stanice, tak by m? hned volali, tak jak to bylo minulý týden ve ?tvrtek. Všechny fretky od nich odebíráme já, myshca a zdenina. Tohle by mi vážn? neuniklo. Podle m? se jedná op?t o makovoujennu, jak tu psala cca p?ed m?sícem.. Jen te? pod jinou p?ezdívkou..
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-05-07, 19:24
jo, podle tel. ?ísla je to ona, jen pod jinou p?ezdívkou...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-07, 19:34
No tak je to jasný, tohle m? ze židle už nezvedá...
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-06-08, 02:04
Dne 6.6.2009 utekl 8 m?sí?ní samec tcho?ovité barvy jménem Míša.Prosím kdo ho najde bude odm?n?n.Mišu jsem cht?la darovat do dobrých rukou pokud by ho n?kdo našel a cht?l si ho nechat prosím at' se mi i tak ozve dostal by odm?nu tak i tak 1000k? a k tomu jeho výbavu.Utekl ze zahrady v Ostrav? -He?manicích.ul.Kon?vova 18 .
[inzerat.i-bazar.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: FeeBee (IP)
Datum: 2009-06-12, 23:00
takže hodím prosbu sem, jelikož jsem už opravdu zoufalá - v?era, tj. 11.6. se kolem osmé hodiny ve?erní ztratil bílý nekastrovaný fre?ák slyšící na jméno Pepa na Praze 9 - Vino?. Kdo by ho zahlédl nebo našel, odchytl...atd., prosím, ozv?te se mi na tel.: 774946065, 777061207, 777575610 (sta?í i SMS, zavolám zp?t). Odm?na jistá!!!

tcho?ice Cecilka a albínek Pepa
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-06-13, 00:28
cht?lo by to ?íjícího samce nebo samici, t?eba by ho vystopovali, náš Míša(a? kastrát) vystopuje fretku i po n?kolika deštivých dnech, už dvakrát se mu to povedlo. Bohužel on není schopný cestovat autem z toho má takovej stres,že by to auto zbo?il.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-06-13, 12:12
Žofiro same?ek byl nalezen a je u nových majitel?!!!!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-20, 20:33
Re: ADOPCE fretek - Daruji - Adoptuji FRETKU
Zaslán uživatelem/kou: Helca
Datum: 2009-07-20, 19:50


Ahoj vsichni,
obracim se na Vas a stydim se, protoze uz se nam zase ztratil nas tulak Standa. Tentokrat jsme ho neztratili osobne, ale pan, co ho hlidal o nasi dovolene, ho nechal behat bez ksirku venku a myslel si, ze ho uhlida (ac byl varovan). Stalo se to pred tremi tydny na Praze 6, proti Vojenske nemocnici ve Stresovicich. Standa je bezovy albin, veliky, asi 3 roky stary, nekastrovany. (presny vek neznam, byl adoptovany). V zadnem utulku neni, alespon v Praze ne. Nezahlidli jste o nem nekde nejakou zminku? Nebo jeho osobne?
Diky moc za informaci
Helca

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Helca (IP)
Datum: 2009-07-20, 22:31
Jenom jeste dotaz. Jak daleko muze dojit fretak v riji za 3 tydny? Ma cenu ho hledat jinde nez v Praze?Nevite nekdo?
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-07-21, 00:01
obávám se, že pokud ho už n?kdo nenašel, tak po 3 týdnech už moc veliká šance na jeho nalezení není :o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-07-21, 00:09
Tezke, je ze ve stresovicich to ma blizko bud na frekventovanou silnici a nebo do lesa :o(

Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Helca (IP)
Datum: 2009-07-21, 00:25
Ja vim, ze pokud je jeste nekde venku, ma malou sanci. Zvlast protoze si neumim predstavit, cim se bude zivit, kdyz dava jednoznacne prednost susenkam. Jeste ze alespon prsi, aby mel dost vody. Vylepili jsem tady vsude po okoli cedulky, snad by mi nekdo zavolal, kdyby ho videl po srazce s autem. Jedine, v co doufam, je, ze ho nekdo nasel a nevi co dal nebo si ho chce nechat,protoze Standik je obrovsky mazel, nikdy predtim jsem tak hodnou fretu nemela.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-07-21, 04:28
Držím pale?ky, aby se šmudlík našel.. Já osobn? rad?ji nikam nejezdím, protože nejsem schopná svoje fretky n?komu sv??it a to z d?vodu bezpe?nosti obou stran - jedna moje fretka vyskakuje oknem, druhá skalpuje kohokoliv vidí atd.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2009-07-23, 21:12
Nejedná se o mou fretku, ale objevila jsem echo na ztracenou fretku, kdyby jste se náhodou n?kdo o ní dov?d?l:

Fretka
/Ztráta/
Dne 21.7.2009 se v obci Ladeves (Kamenice, Ladvi) ztratil samecek fretky, jmenem Yetti. Stari 2 roky. Albin s cervenyma ocima. Je cipovany. Na sobe mel zluty postrojek. Zvykly na lidi, necha se chytit.
Kontaktní osoba: Evzen Bobek
Adresa: Brezinova 23 Praha 8
Telefon: +420 603355206,
E-mail: e.bobek@volny.cz,
Zapsáno: 22.7.2009

[info.ricany.cz]





Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Gazza dne 23.07. v 21:17.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-07-24, 00:25
lov na Yettiho byl už i loni :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345678910
Aktuální stránka:10 z 10


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist