Jít na stránku:  12345678910Další
Aktuální stránka:1 z 10
zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-07, 12:34
dne 6.10 se ztratila fretka samicka 4leta kastrovana,z ulice Americka 21, praha 2 Vinohrady.Nema obojek protoze pritel nezajistil dvere a Skanki proste vyklouzla.Jsem zoufala, prosim o pomoc, pokud byste meli nejake info tak prosim
zavolejte na c:604362267 dekuji

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-10-07, 15:12
A vis urcite ze opravdu opustila byt? Zofku uz sem taky kolikrat obrecela a pak ji nasla zalezlou doma....Nebo nemas nejakou hracku na kterou reaguje? Treba neco piskaciho...?
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-10-07, 16:27
ahoj lidi tet jsem v nemecku cekam na vlak tak jsem sel na chvili do internetovi kavarni snat jsem vam nechybel domu dojedu asi v 8

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-07, 16:57
Tomas- tohle je vlákno "ztratila se fretka"...
stefi- Moc držim palce, aby se našla. Hlavbn? vylep plakáty, kde nabízíš odm?nu za nalezení... Jinak tu jsou rady co d?lat v r?znejch vláknech o tomhle, tak zkus ješt? vykledávání...
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-07, 19:28
dekuju moc za vsechny rady, ale opravdu doma neni, protoze ji videli na ulici.Ja tam zrovna nebyla a pritel mi to oznamil az vecer..posera.Jsem uplne bez sebe..lidi co tam bydli mi rekli ze se prochazela po ulici vcera dopoledne ale pak uz ne. hledala jsem vsude vcera vecer a dneska, pritel od rana..ale po Skanki zadne stopy.Plakatky jsem vyvesila ale nikdo na ne nezareagoval.Volala jsem v Jinonicich a Mecholupech, taky nic.Bojim se ze spadla do nejakeho sklepa nebo kanalu, nikdy si to neodpustim.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-10-07, 20:25
Neboj..urcite se najde....Vinohrady jsou docela zalidnena ctvrt...treba uz ji ma nekdo doma, minimalne se ti nekdo ozve ze ji zas nekde videl...Drzime moc palce
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-07, 20:32
A co dát v?d?t Mn?stské policii v té ?tvrti? Kdyby ji n?kde vid?li...
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-10-08, 15:09
stefi, pokud se sami?ka ješt? nenašla, vyv?s nové plakátky, na kterých bude uvedena finan?ní odm?na nálezci. Když uvedeš n?jakou rozumnou sumu, n?kdo, kdo sami?ku našel a cht?l by si jí t?eba nechat, tak ji rad?ji vrátí... Obejdi i veteriny a pet-shopy v okolí, zda jim fretku n?kdo nep?inesl, nebo zda tam nevisí inzerát, že ji n?kdo našel. Držím palce, a? se sami?ka najde!
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-08, 18:15
Ahoj vsem.Tak zase den bez Skanki..obvolali jsme vsechny veteriny a nechali zaznam,zatim bez zadnych vysledku.Vyvesili jsme nove plakatky s odmenou, ale nevim co je rozumna cena..pritel tam napsal 1000kc (frajer co?), me se to zda malo ale poradte, vubec nevim kolik se udava, nikdy jsem zadny zvire neztratila.Na ulici neni, hledala jsem vsude, cela cast kolem meho baraku(perimeter 3 bloku i vic) vi ze nekdo hleda "skanki" protoze jsem to 2 kricela po ulicich a piskala..kdyby se jen tak nekde schovavala tak si prisla, ona posloucha jak pejsek (sice reaguje jen na me).Ja nevim, ted je vsude plno aut, neni maly provoz jako o vikendu, mmoc se bojim..

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-08, 18:43
já myslím, že tisíc není málo, to se nemusíš bát!
držím palce, aby se skanki našla!!

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-09, 13:43
Ahoj vsem..moc dekuji za vsechny palce ale uz je to ctvrty den, prestavam doufat a zacinam zoufat.Nikdo nezavolal.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-10-09, 13:47
Americka je kousicek od nas, tak budu mit oci na stopkach! At se brzo najde, Vinohrady jsou fakt dost rusny! :o(

Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2007-10-09, 21:30
Ahojky,držim pale?ky a? se fretka najde.V Italské ulici je ZOOCENTRUM,se tam stav a popros holky a? ti vyv?sí letá?ek,akorát ?ekni,že je to domluvený semnou-sl.vedoucí.
pa

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-10, 11:55
Ahoj vsem, moc diky Lili,pujde tam pritel, uz si vzal druhy den volno a hleda ji nepretrzite ale bezvysledne..od soboty ji nikdo uz nevidel.Zvysili jsme odmenu na 5000kc, snad pokud ji nekdo ma tak se rozhoupe a vrati..i kdyz myslim ze milovnik zvirat pochopi jake to je pro panicka ztratit milacka..tak by ji vratil i bez odmeny.Jsem uplne na dne...uz je to moc dnu, jen doufam ze nekam nespadla a neumira tam zizni a hlady, je to hrozny pocit.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-10, 12:23
chápu t?, co cítíš a je mi t? líto... :ó(
hledala jsem jen 15 minut na zahrad? a úpln? mi to sta?ilo... :o(¨

držím palce, a? to dob?e dopadne.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-10-10, 16:14
TAKY DRŽIM PALCE! Moje sestra taky bydlí na Vinohradech, tak jí to taky povim.

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-10, 17:47
Je to presne rok co jsem uz oplakavala Skanki, protoze se ji jednou udelalo spatne, zvracela a tak, tak po navsteve jednoho veterinare, mi to nestacilo a jela jsem do "jedne" vet kliniky, kde po odberu krvi a rtg mi rekli ze Skankince selhali vsechny organy hlavne ledviny a ze je nutne ji hozpitalizovat aby ji dali na kapackach, kdyz jsem zavahala tak mi rekli ze by to stejne nemelo cenu a ze mozna bude lepsi ji utratit(nechci ani vedet jaky v tom byl umysl).Zrovna v te hrozne situaci mi pomohla jedna slecna ktera tam byla s dvouma fretickama, byla hrozne hodna, odvezla me a Skunkie domu a jeste se stavela u sebe doma aby mi darovala nejake vitaminy.(Bohuzel v tom zmatku jsem si neulozila jeji cislo..hrozne rada bych ji byvala povedela jak to dopadlo).Proste jsem to nevzdala, protoze jsem videla ze Skankine je sice blbe ale snazi se pit a chodila na zachudek..No, misto aby umrela po 2 dnech co jsem ji pomahala jist kefirky a joghurtiky(to jediny chtela)proste jsem ji capla a jela jsem Na Sejdru, no a tam zase krev, rtg, a vysledek:zadny selhani organu..proste neco blbyho snedla, dostala injekci a bylo to pryc.Byla jsem hrozne stastna ze jsem se rozhodla spravne a ze Skunkie zije.A ted tohle, to neni snad ani pravda.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-10-10, 17:56
Stefi, ja ani nevim, co rict. Bud silna a drz se
:( Tohle je opravdu silena vec, ale proste velmi caste nebezpeci.
My mame rozbity zobacek v klice dveri, musime zamykat na klic...pritel jednou sel az za mnou, ale asi si mysli, ze mame doma cernochy a nezamkl. Ja sla po 10 minutach ze sprchy a CO!!! Dvere dokoran!!!
Nastetsi nase Majuska vybehla z naseho druheho patra nahoru do 4. a tam ji i pritel nase. Byla tma na chodbe, ja uslysela silene zapisteni a pak uz jen, jak pritel leti a dupe dolu ze schodu, priritil se, Majinku drzel v natazenych rukach uplne pred sebou a bleskove ji pustil na zem...takovy pusanec jsem zazila poprve v zivote a jeste zadna fretka to neprekonala:)))Chudak se ho lekla, jak ji capl , statsny , ze ji nasel...
Omlouvam se, za pokus o usmevne vypraveni...mozna nevhodne, mozna aspon trochu ulevi...
Nevzdavej se, nadeje umira posledni...

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2007-10-10, 18:01
S Bení?kem držíme pale?ky. My totiž víme jaké to ztratit kamaráda. 26.9. nám um?ela Giginka, Bení?kova maminka. Vy máte po?ád nad?ji, že svou kamarádku najdete... Hodn? št?stí a myslíme na Vás

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-10-10, 19:35
stefi : je mi to tak líto, drž se.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2007-10-10, 20:53
Asi to je blbý nápad,ale nemáte n?koho známýho kdo má psa??Že by t?eba sami?ku vy?uchal.Zkusit ?áký lovecký psi.Nic m? zatim nenapadá.Kdybych nechodila do práce jdu Vám pomoc hledat.pa držte se

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-10, 21:09
Lili, blbý nápad to rozhodn? není. Lovecký, nebo i dob?e cvi?ený služební pes na pachové práce. Za pokus by to stálo.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-10, 21:18
Ani nevite jak mi pomahate tim ze odpovidate.Totiz myslim ze nekdo kdo nemel nikdy fretku nedokaze pochopit jak zvlastni jsme lide a jak moc nam tyto zviratka prilnou k srdci.Anebo mozna ja jsem maniakalni a precitlivela, kdo vi.
Lucifino to se nam taky kdysi davno stalo, nedoviraly poradne dvere, ale nasla jsem ji protoze mi hned pritel zavolal a Skunkie jeste byla v dome, teda ve sklepe a pricupitala kdyz slysela muj hlas, tenkrat jsem dostala z toho kolaps a 3 mesice jsem s pritelem nemluvila.Myslela jsem ze po te afere se mu to uz nikdy nestane, vymenili jsme byt..ale asi bych mela vymenit pritele..

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-10, 21:30
stefi, to nemúžeš mít p?íteli až tak za zlé. Fretka je zví?e rychlé, mazané, vypo?ítavé. Ur?ité za to ani nemohl...prost? se to stalo. Stejn? jak se stala zlá nehoda už hafo skušeným fretka?úm.
Moc vám držím palce aby ste ji našli!
Skuste to fakt snad s tim psem. Je to už ale dlouho....škoda že nás to nenapadlo d?ív. Ale jestli fretka chodí po okolí mohl by stopu chytit. Možná t?eba projít se psem sklepy a podobná místa kam by se mohla schovat ve vašem okolí.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-10, 21:45
Lili , Johanko, ja jsem o tom taky premyslela ale neznam nikoho kdo by mel loveckeho psa vycviceneho na stopovani. Ja mam sice pejska,ted je se mnou u mamy protoze aby to nestacilo tak jsem na nemocenske a protoze v Americke nam nefunguji zvonky tak jsem musela marodit u mamky kvuli kontrole..a proto se to taky stalo..
Stellinka, muj pejsek zna Skunkie, bydli spolu, ale je to krizenec pudla, zadne takove dovednosti nema..ptala jsem se na nazory lidi ale kazdy ktery Stellu zna mi rek ze by to nedokazala,nedokaze se dlouho na nic soustredit kdyz je venku, prilis mnoho pachu.Urcite bych ji to naucila, ale asi ne tak rychle.Chtelo by to psiho profika ale po tolika dnech nevim jestli by zachytil jeste nejakou stopu..ale kde takoveho pejska sehnat?Asi by mi Policie jen tak nezapujcila psa abych nasla svoji freticku,co?hm asi ne..:(

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-10, 21:56
Stefi, skus oslovit M?stskou policii ohledn? pomoci se psem (pokud teda vúbec psi mají) a taky i Ministerstvo vnitra ?R, odbor kynologie....možná pomúžou. A taky si múžeš najít na webu stránky t?eba chovatelú n?meckých ov?ákú, ti v?tšinou mají všichni skoušky na stopu a revír.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-10, 22:05
Johanko, muj pritel je na prusvihy jak delanej, az jsem si rikala ze snad ma na to pech, tak jsem mu vzdycky odpustila, ale moc dobre vi jak jsem na Skunkie vysazena, porad si ze mne delal srandu a kdyz me mel citovat tak rikal:"kde je Skunkie?"..protoze jsem porad davala bacha na to co dela a kde je, hlavne kdyz bylo ticho, znate to..bud Skunkie spi jak mrtvolka anebo neco provadi. proste jsem byla pro vsechny hysterka, no a tady to je.
Omlouvam se, asi jsem hrozne zmatena a nudna, ale Skunkie byla moje vysnene zvire, hrozne dlouho jsem si prala fretku a kdyz jsme s pritelem zacali spolu bydlet tak hned prvni den jsem rekla:"a ted chci fretku!" a byla Skunkie.Dostala jsem ji od p. Nerandzicove, Skunkie byla totiz nalezenecek, bylo ji vice mene pul roku kdyz jsem ji dostala a byla to laska na prvni pohled.Poprve jsem pocitila ze si me zvire zvolilo jako svou nejlepsi kamosku...a ted se zas toula po ulicich, anebo uz ani neni, je mi z toho zle.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-10-10, 22:20
Johanko a myslis ze me Ministerstvo vnitra bude brat vazne?Pritel u mestske policie jiz byl ale nedockal se prilis velkeho zajmu..ted mi pritel napsal ze mestsk policie mu rekla ze se se zviraty nezabyvaji at se obrati na zachytku coz udelal..tam zavolal , zadnou fretku nechytili, nechal zaznam a bylo to.

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-10, 22:36
Stefi, co se týká púj?ení cvi?eného psa na dohledání fretky,nevím, jestli t? Ministerstvo vnitra bude brát, nebo ne...ale skus to. Já sem z jiného státu a krom toho na MV d?lám, tak mn? to napadlo.A taky skus požádat o pomoc na zapúj?ení cvi?eného psa na webu.... stránku loveckých nebo služebních psú.
Avatar

Re: zratila se fretka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-10-10, 22:47
stefi,zkus prohledat ten psí web a napsat majitel?m t?ch ps?...myslím,že by se tam spíš našel n?kdo se zájmem.k nám za vesnici chodí b?žn? na pole kde cvi?í psy na stopy,tak se ur?it? najde i n?kdo z okolí Prahy,nebo v Praze,já jsem žel z Teplic.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Jít na stránku:  12345678910Další
Aktuální stránka:1 z 10


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist