Aktuální stránka:2 z 36
Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-04-11, 00:32
cacorka zkus si predstavit matku tech mladatek v jakych podminkach je asi ona..
priklad fotka z alba Matky fretky pro predstavu - a to to tady pry nebylo tak strasny:
Foto zde





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yasmin dne 11.04. v 00:43.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-04-12, 12:24
Já už taky hodn?krát jsem na n? vylet?la v jakých podmínkách tam jsou. Je to prost? d?s!!!! Taky nic nevím o Sindy jen že jsem si tam pro ní jela a tam p?šla paní a dala mi ji v Most? u Tesca.

Tak malé akvárko a ješt? v pylinách a hovínka v r?žku a nikdy jsou od nich no prost? hr?za. Ted jsem tam dlouho nebyla takže ted nevím. Jinak je mi jich hodn? moc LITO.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-04-13, 14:21
marky_ball: anoi, i soucasnou naplni meho zivota pri navsteve zveraku je, skontrolovat zvirata a zjistit,jak tam zijou,popripade udelat jim scenu

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-04-13, 18:36
z ifauny

Hledám fretky platí trvale.
> Odpov?d?t< | E-mail: zoohobby@seznam.cz
Inzerát vložen: 13.04.2007 17:21:16 | Kategorie: koupím | Kraj: Jihomoravský



[ZofiZoo.mondozoo.com]

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-04-13, 19:19
Tak to má být scenu ud?lám tam furt ,když tam jsou špunti. No na tohle nemám žaludek jsou to chudá?ci. Prost? vzít si tel: na toho množitele a sprdnout ho. Myslím že tohle by asi v?bec nepomohlo jelikož nemá srdce:-(

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-04-13, 21:31
to není o tom, zda má srdce ?i ne. prost? jde za výd?lkem.

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-04-13, 23:42
marky_ball: ja to nedelam jenom,kdyz sou tam prcci,ja to delam vzdy,kdyz tam sou nekde u neceho nevyhovujici podminky,zalezi mi tam na kazdyem zviratku

amonia:nejlepe na ne poslat nekoho z veterinarni spravy a to hezky na kazdeho,at se to zkontroluje,min polovina by pak musela zavrit

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-14, 01:05
amonnia: No, s tim srdce je to z ?ásti pravda. Jasn?, peníze bych cht?la taky, ale ne tak hnusnym zp?sobem. Spíš nemaj sv?domí a nezáleží jim na jinejch. A když jsem v?era vid?la ve zprávách, jak n?kde zabíjej psy pro kožichy, nedivim se už ni?emu.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-04-14, 02:54
rynn:me dostala ta zprava o tom,jak nekdo podrezal psovy krk, nastesti neporusil tepny, pes tam pak pobyhal zraneny, majitel hoo nemoh odchytit,nedokazal to a tak zavolal poldy, a ti mu rekly, ze to neni jejich vec a jely. dalsi den bolesti sileny pes pokousal malou holcicku, to uz ak prijely...
jsem jen rada,ze se to nedava za vinu tomu psovy, ze z nej nedelaj krvelacnou bestii jak kdysi..

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-04-14, 11:20
zví?átka do zverimexu sháním,pravidelné odb?ry možné,i ?d-kurýr.blankaberkova@centrum.cz
> Odpov?d?t< | E-mail: blankaberkova@centrum.cz
Inzerát vložen: 14.04.2007 10:15:25 | Kategorie: koupím | Kraj: Olomoucký



[ZofiZoo.mondozoo.com]

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2007-04-14, 11:27
No, co dodat. Bohužel takových je hodn?. Asi nemaj srdce:-/
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: cacorka.21 (IP)
Datum: 2007-04-15, 00:34
ten kdo prodává ve zverimexu je pro m? tupec bez srdce a rozumu.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-04-15, 01:05
cacorka21- te? s tebou nesouhlasím, m? taky štvou lidi na ú?adech a m?žu na n? nadávat, ale pot?ební jsou stejn? jako ti, co prodávaj ve zverimexech - nebo mi chceš ?íct, že tam nechodíš pro pot?eby?

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-15, 01:25
Nejde o to, kdo prodává ve zverimexu, ale o p?ístup ke zví?at?m, o to, KDO ten zverimex vede a kdo si vybírá lidi, od kterých bere zví?ata. A samoz?ejm? o farmá?e....
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: cacorka.21 (IP)
Datum: 2007-04-15, 09:07
ne já si ktmení a tak ob?dnávám!!!!

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-15, 10:36
Ja mam kamarádku ve zverimexu,a ta d?lá pro zví?ata která tam jsou na prodej co m?že.Aby to majitel nev?d?l,nosila fretkám z domova va?ený maso,mazlí se s nosálama,nechává prob?hnout papoucha a pod.,všechno v dob? kdy tam majitel není aby ji nevyrazil.A nejen to,vzala n?která zví?ata i na veterinu.
Takže i ve zverimexech pracují slušní lidé,nedají se všichni hodit do jednoho pytle.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2007-04-15, 10:46
Aj ja mám známych ?o vlastnia chovprodukt, a sú fajn, majútam len hlodavce,plazy a ryby.´Ktoré majú velké akvárka ,klietky.Dokonca pri kúpe nejakého zvieratka dostanete aj rady a informácie.

Ked im raz niekto doniesol fretky, ?o sa ich chcel zbavit,lebo boli ro?né a nenormálne hryzavé, tak si odomnapýtali aj pýtali rady.
Fretky nás tak všetkých pohrýzali,že odvtedy už fretky nebereie :o) asponže tak, ale ešte doteraz mám jazvu,ako mi ten divý samec rozpáral prst :/

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-04-15, 10:49
U nas mame zverimex, kam hodne lidi rado chodi. Je pravda, ze berou fretky z velkochovu a maji je na pilinach, ale... Fretci miminka jsou vymazlena, krmi je fretcima granulema a uci chodit na zachodek. Ja jsem si tam kdysi koupila Terku a locili se s ni se slzami v ocich a ZDARMA mi k ni dali hracky, co mela v kleci. Do dneska me tam s Teri radi vidi. Taky tam maji malou opicku. nejdriv ji tam vzali na prodej, ale protoze opice je draha a ne kazdemu by ji prodali, tak tam opice zustala. Ma svou velkou klec, ktera je PORAD otevrena a opicka ma pro sebe celou prodejnu, ve ktere ma nekolik pelisku. Tvari se spokojene, personal posloucha a kdy ma dobrou naladu, tak se necha hladit i od navstevniku. Pry chov te opice konzultovali s nejakym chovatelem a ten rikal, ze je zazrak, ze si takhle zvykla a ze prijima tolik lidi. Proto se rozhodli, ze opicak zistane natrvalo.
Myslim ze v tomto zverimexu se ke zviratum chovaji slusne a pekne. je hodne dulezite, aby zvirata prodavali lide, kteri je maji radi...bouzel to tak vetsinou neni.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Bara dne 15.04. v 10:50.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-04-15, 12:34
v olimpii v teplicích mají/mívali,nevím jak ted,taky ob?as fretky.prodava?ka sama jednu fretku doma má a tak se v?nuje i t?m co má v obchod?...stejn? tak se v?nují i ostatním zví?átk?m.fretky tam mají/mívali v klecích pro hlodave [album.fretka.sk] (pardon za zneužití fota)se záchudkem a miskama s jídlem a nápaju?ku na vodu.na spaní "záv?sný l?žko" domácí výroby

[ZofiZoo.mondozoo.com]

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-04-15, 12:39
A jeje chudak Filipek - takove "dobre" papanicko :o/

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-04-15, 12:44
to myslíš mojeho Filipa,nebo toho kterému jsem "ukradla" foto klece?

[ZofiZoo.mondozoo.com]

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-04-15, 14:48
To není možné zase jí musím promluvit do duše ach jo ty lidi si nenechají ?íct bože za co m? trestáš!!!!!!

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-04-15, 17:51
Zofiro ne ten ktereho je ta klec.. Whiskas kapsicky a granule Biazoo hurones - vetsi hnus jsem nevidela :(

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-04-15, 18:00
no na to jsem taky koukala,já jen myslela že to bylo na m?...

[ZofiZoo.mondozoo.com]

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-04-15, 18:00
no na to jsem taky koukala,já jen myslela že to bylo na m?...

[ZofiZoo.mondozoo.com]

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-04-15, 20:47
No jo holt shoda jmen :oX

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2007-04-19, 20:43
Ahoj dneska jsem byla ve zverimexu v M. Boleslavi - v Olympii jmenuje se to tuším Super pet a mají tam dv? mlá?ata mají p?íšerný pr?jem o podmínkách nemluvím - válejí se v té pos.... podestýlce v kleci tak možná na potkana ta ženština tvrdila nejd?ív že je jim 5 týdn? potom co jsem za?ala prudit tak to zvedla na 9 já bych ?ekla že možná 5 a kdoví jestli bohužel jsem nesehnala ?íslo na vet zprávu znáte to tam n?kdo? Nemám p?ehled co je to za okres Dík

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-19, 20:48
je to okres Mladá Boleslav,já je tam zprdla kv?li tem malejm už v ned?li,koukám že to bylo houbeles platný.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2007-04-19, 21:43
jo babice na m? byla ústnatá tak jsem se rozhodla že to tak nenechám hned si to najdu a ráno tam cinknu díkes já mám v t?ch okresech a krajích trochu guláš :o)))

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-04-20, 11:35
Hanca:

Kontakt na veterinární správu Mladá Boleslav (spádov?):

adr:Víta Nejedlého 795
293 06 Kosmonosy
tel: 326 724 655
326 724 688
mail: insp.mlada-boleslav.kvss@svscr.cz

Aktuální stránka:2 z 36


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist