Aktuální stránka:9 z 22
Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-29, 14:04
Nessie: to jo, vím že žádný takový p?ípravek není, ale práv? že píší u Frontlinu Spreje, že u ko?ek je pouze proti blechám a ne klistat?m. A pipetky jsou práv? i d?lené na ty pro psy a ko?ky, takže pro ko?ky jsou proti klíštat?m daný. Možná má Johan pravdu a jen to špatn? p?eložili... doufám, mrknu doma :)

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-29, 14:06
cacorka21: Rakovinu dýchacích cest?!?! Chudá?ik! Ako ste na to prišli?
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-29, 14:09
Kuklynka: Ja to skôr chápem tak, že pipety pre psov a ma?ky sa líšia len množstvom obsahu, nie zložením.
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-29, 14:10
jojo, nevim, jestli množstvím obsahu, nebo spíš n?jakejch t?ch ú?innejch látek??????
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-29, 14:12
Sa mi zdá, že to sem niekto písal...že sa Frontline pre psov a ma?ky líši len ve?kos?ou pipety....
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-29, 14:13
Já nevim, ale pipetka pro psa, kterej má 23 kilo mi p?išla stejn? velká, jako pro ko?ky... i obsah stejnej :( ale je možný, že si to špatn? pamatuju, pro ko?ky jsme to kupovali kdysi...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-29, 14:15
já nevím, je jen jeden druh Frontline ne? volala sem sest?e a je tam psáno že je proti parazit?m ko?ek i ps?. nechápu pro? mají teda na t?ch stránkách že pro ko?ky jen proti blechám a ne klíštat?m.

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-29, 14:19
Myslím, že "neni co ?ešit"...proste zle preložený leták :-))) šak s tým sa stretávame každú chví?u pri rôznych tovaroch :-)))
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-29, 14:21
poslala mi tu yasmin odkaz na frontline: [www.hafani.cz] a to ?íká že i pro ko?ky. takže to blb? p?eložili!

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-29, 14:23
Já bych spíš než pipetu Frontline preferovala Stronghold. Je i proti srde?ním ?erv?m a tak. te? je ale otázka, jestli n?co takovýho m?žou fretky taky mít. Stronghold je, tuším, na 6 týdn? a Frontline na 6 m?síc?. Ale 100%n? jistá si tím taky nejsem. N?kde tady o tom psala d?ív Vendulka.
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-03-29, 14:26
Petra p:

Re: KAFRÁNÍ III. aneb krafeme a kouše se to =)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-03-14, 12:33
Ohledn? Strongholdu mi m?j vet loni na podzim ?ekl, že dostal nový leták, kde výrobce uvádí, že ú?inkuje i na klíš?ata. Ale bohužel jen na ten druh klíš?at, který žije v jižní Evrop?, u nás se vyskytuje snad jen na jižní Morav?. Takže nám je to v podstat? prdík platné. :o(
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-29, 14:29
O tom jsem se bavila s vetem. Stronghold je výbornej, akorát práv? jenom na ur?itý klíš?ata, tudíž to neni p?íliš spolehlivý... A Frontline ú?inkuje stejn? dlouho, jako Stronghold, mám ten dojem... aspo? teda ta pipetka...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-29, 14:38
Nessie - no vidíš, já kafrání moc ne?tu. Tohle jsem nev?d?la. tcho?e nechráním ni?ím, ale letos asi budu, tak aspo? budu v?d?t ?ím.. Psice má sv?j vitamín a to jí sta?í, jenom na p?l roku (na léto) dostane obojek, nic jinýho nedostává. On ten vitamín je perfektní, poradila mi ho naše poradkyn? chovu, taky vetka a fakt to funguje... Jenže rozdrolte n?jak prášek na velikost tcho??.. To bych si fakt na triko nevzala :-(
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-03-29, 14:57
Já používám ten sprej, ten je v pohod?:-)
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-03-29, 16:01
Nerada bych se pletla, ale Frontline pro ko?ky má jiné procento ú?inné látky, proto proti parazit?m na plazech se užívá ten mén? koncentrovaný ko?i?í. Fretka se olizuje, by? i ne tolik jako ko?ka, proto bych asi volila ko?i?í. Zatím nám ale sta?ilo v lese pr?b?žn? prohlížet a lezoucí klíš?ata hubit na míst?.
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-29, 19:45
Erin, vidíš, tak toto som nevedela, že to má iné zloženie.Používam Frontline pre ma?ky.

Uvažovala som nad antiparazitným obojkom pre ma?ky - použi? na fretkouna. Skúšal to už niekto? U psov som s týmito obojkami mala výborné skúsenosti...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-29, 19:52
já na fretáka obojek používám.sprej je totiž dost d?sí a než je nast?íkám je to d?snej boj...jinak jsem našla n?jaký antiparazitní známky na obojek-postrojek a uvažovala že bych je koupila,ale je to pro psy nad 1rok,tak nevím.myslíte že by to fretkám vadilo?

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-03-29, 19:55
ŽoFiRo:
Teda, do toho bych nešla, protože pokud vím, tak obojky pro psy mají vyšší koncentraci napušt?ného p?ípravku. Mohla bys fretce možná uškodit. Pora? se s vetem, než n?co takového koupíš.

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-29, 19:57
m? se to taky nezdá,tak jsem to ješt? neobjednala.

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-29, 20:02
ŽoFiRo...oni existují i antiparazitní obojky pro ko?ky...ale taky s tím nemám skušenost...co to nap?. múže ud?lat fretce s kúží nebo srstí. Jinak....jeden zverimex mi nabízel antiparazitní p?ípravek, je to myslím v pipetách nebo ampulích, pro ko?ky, na báze ?istých homeopatik....by mn? to celkem zajímalo, ale po této zimn? nechci experimentovat (klíš?at bude ur?it? hrúza pomalu i na asfaltu).
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-29, 20:10
já používám ty obojky pro ko?ky ne pro psy :o) ptala jsem se jestli by se dali použít antiparazitní známky a ty jsou práv? pro psy,takže asi ne.ob?as se totiž vrátíme domu bez obojku a tak by ty známky byly asi lepší,ale bohužel...

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-29, 20:36
ŽoFiRo...kdyby sem ten obojek na procházce víc utáhla...já ven?ím jednoho...šlo by to? A necháváš jim ty obojky i doma? Protože u psú mn? vet na?ídil, že jestli to má mít víznam, tak že ten obojek má mít pes po?ád, i doma (a i tak ho mn?l a klíš?at proti jiným psúm chytl za ty roky minimum)
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-29, 20:46
já mu to v?tšinou str?ila za ten obojek od postrojku,takže to trošku p?idržoval a m?l to utáhnutý o n?co víc než postroj.doma jsem mu to nechávala taky,ale jen p?es den a povolila jsem mu to pro p?ípad že by se n?kde zachyt,tak aby to p?etáhl p?es hlavu a neuškrtil se tak na tom...doma se tolik neválí a net?e krkem,tak mu to drží...
jinak když jsme m?li psa (dlouhosrstej ?istokrevnej vo?ech :o))tak jsme mu obojky taky na noc sundavali a klíšta a blechy nechytal a to ?asto b?hal s jinými psy po loukách.

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-29, 20:53
ŽoFiRo...jo na noc sem ten obojek taky psúm sundavala, mn?ly ho jen p?es den, i doma, a výsledek byl super...asi za?nu p?emýšlet o tom ko?i?ím obojku pro fretkouna...ale ješt? se poradím s vetem.
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-29, 20:59
jinak letos jsem jim koupila pro kotátka,tak snad bude stejn? funk?ní.

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-29, 21:00
Náš pes ho má po?ád. I když se koupe v ?ece (prý nemá p?ijít do styku s vodou), v noci, prost? po?ád a všude. Jí ten obojek nikdy moc nepomáhal. A na fretky nic jinýho není, krom? toho spreje, p?ípadn? obojky?
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-29, 22:30
Já mám ješt? dotaz mimo blešky a klíš?ata: To, že fretka na jaro´hubne je jasný... Ale je normální, když oba dva celkem zhubli, ale žerou jak prasata??? To, co m?li v zim? na 14 dní, sežerou te? behem 4 dn?!!! Hejbou se o trochu víc, ale ne tak o moc, aby tolik zhubli... Rocky má te? 1450g, v únor? p?ed kastrací m?l 1,9 kg, za poslední 3 tejdny zhubnul 200g... Meggie zhubla jenom necelejch 100g, ale je v ?íji, má po?ád p?es 900g... na preventivce jsme byli p?ed 14 dnama, všechno bylo v po?ádku, žádný ?ervíci, nic se nenašlo... tak je to normální??? Aktivní jsou, veselí taky...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-29, 22:37
P?esn? tak,je to naprosto normální váhový úbytek na ja?e a po kastraci.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-29, 22:39
A je možný, že když fakt žere jak.... no hodn?, že zas aspo? trochu nabere??? On už dal dol? zimní kožich a je vid?t, jak má propadlý boky :((
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-29, 22:43
to maj všichni na leto,nabere až na konci léta.Náš Ruda má ješt? v?tší úbytky,v zim? 2,2kg a v let? 1,45kg.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Aktuální stránka:9 z 22


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist