Aktuální stránka:22 z 22
Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-05-25, 21:08
Zdenina, je mi divný, pro? nechce udélat sono, když ty ho chceš...a taky mu ho zaplatíš. Jak múže védét, že tam nic nezústalo? A že kdyby jo, tak by byla v horším stavu...no ale každý organismus je jiný. Kamošce zústal kousek placenty (žen?, ne fretce) a problémy za?ali asi týden po odchodu z porodnice....pak naráz a skoro zem?ela...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2008-05-25, 21:19
hm to ti v??ím asi jsem na tom m?la p?ece jen trvat ale už jsou to 4 dny ona se chová upln? normáln?,i p?esto že nejí b?há tu jako ?amrda a nejeví známky že by ji n?co bylo.Kdyby ji neza?al ted ten výtok nic bych nepoznala to bylo jediný st?stí,teda až na to že nežrala ale to jsem si myslela že je ve stresu a že ona fakt je to je na ni vyd?t tak jsem to spojovala s tím stresem.Nevím pro? se tak stresuje,dop?áváme ji opravdu klid.
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2008-05-25, 21:27
I dost kouše jsem z toho neštastná,napadla mi bezd?vodn? malého p?ed míma o?ima oškliv? ho pokousala na více místech na t?le že jsem musela v?era b?žet do lékárny pro dezinfekci abych to malému vydezinfikovala,takový útok jsem od fretky ješt? nevid?la.Já jsem pokousáná jako blázen a to jsem dostala dnes od veta vynadáno že bych si na to m?la dávat pozor protože jsem se zmínila že jsem t?hotná(když jsem si myslela že ji bude chtít ud?lat rentgen),že prej bych si m?la dávat pozor aby m? ona takhle zra?ovala že to m?že i pro m? být nebezpe?né:0((Vím že za to nemuže ko?i?ka moje no je to težké prost?!!
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-05-25, 21:42
Zdeni, tak všechnno nejlepší :o)) Ne k tomu pokousání ale k Tvému t?hotenství ;o)
N?které fretky jsou jako matky dost nervózní a mlá?átka si brání i p?ed vlastními pání?ky, takže je t?eba nechat je výhradn? s mlá?aty na n?jakém klidném míst? a nekontaktovat je s jinými fretkami ani s jinými lidmi. Maminu nechat prob?hnout vždy na chvíli, když kontrolujete mlá?ata, m?míte pelíšek a m?níte vodu a žrádlo. Fre?ule m?že být nervózní i z toho, že jí není úpln? dob?e. ?asem by se to m?lo zlepšit, prvních pár dn? bývá nejhorších.
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-05-25, 21:57
Zdenino, neboj, tvému miminku ?áky škrábanec/kousanes od fre?ule neublíží :-) A gratuluju :-)
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2008-05-25, 22:47
Díky za gratulace k t?hotenství,no snad mi to n?jak neuškodí hned všechno si desinfikuji chci jen aby byla míma v po?ádku.Jen malej(m?j šestiletý syn )se jí od té doby dost bojí snad to brzo p?ejde.Vím že n?které jsou dost agresivní ale moje první samice to v?bec ned?lala naopak byla hrozn? milá.Byla jsem na to p?ipravená že míma si je bude bránit ale až takhle jsem zase ne?ekala.Jinak ona sama vyžaduje být s badžim naším samcem když b?há a ona je tam zav?ená tak chce hned ven kouše brutáln? klec a tak ji pustím.Potom za ním b?há jako pitomá tahá ho za krk asi ho chce adoptovat i p?es to že on na ní kolikrát vyšt?kne že se mu to nelíbí.Jednou jsem je byla nucena kuli ?íji odd?lit a ona taky nežrala celé ty dny tak jsem je vrátila k sob? na jeden den a ona za?ala hned žrát,tak jsem si myslela jestli to neni tím že je odd?lená,protože si v?bec p?ed ním ty mladé nebrání jenom p?ed námi ?leny domácnosti v byt?.

Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-05-25, 23:27
Naše malá po mn? vyjela taky n?kolikrát, ale byla to moje vina. ?istím malé a pelech hned ráno a ona mi je bere pod rukama. V?bec se ji to nelíbí a nosí mi je tam zp?t. Taky párkrát dá nejevo, že se o n? postará sama....Jinak nás od za?átku do pelechu tahá. Hlavn? za?ala po porodu...za ponožky a ruku. Dnes tam kluka taky tahala, až musel d?lat, že je tam. Po?ád ale od porodu nejí, ale žere....všechno. Po?ád stojí u lednice. Zeleninu, ovoce, víno, meloun...dneska jsem ji vyndala hov?zí. Zase mi nechce žrát tvaroh nebo n?co podobnýho. Jen trochu tatry....jinak žere Vitakraft a to vlastn? tak 4x tolik než když nekojí.

Aktuální stránka:22 z 22


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist