Aktuální stránka:8 z 22
Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-18, 00:08
no ale blechy t?eba jo :o)))

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-03-18, 00:09
no von je fretka hospodova,kam vlezeme, tam si lokne vody a usne, zatim toho chlapec moc nevydrzi,ale je pravda, ze umi krasne tancovat na baru:-DDD

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-18, 00:22
Bereniko, bu? ráda, že nevydrží. Já si tak Pí?u i vychovávala, že pokud si sednu (autobus, hospoda...), má usnout a být v klidu. Tuhle jsme byli na pivu a Pí?an se mi šplhal p?es rameno do kapuci a p?itom si m? cht?l ozna?kovat :-) Teklo mi to z ramene po mikin? p?es prso na nohu.. Pak mi bylo blbý vyjít z hospody s doslova poch*anou nohou...

Jo, blechy jo, nám se to našt?stí ješt? nepovedlo...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-18, 00:23
Já si Meggie s bleškama už p?inesla... dostali oba dva Stronghold a bylo po bleškách... :)
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-03-18, 00:27
petra p: ale zas mu nevadi,kdyz s nim tancuju a von spinka:)) to ho polozim na zadicka a repuju mu nozkama, a vsiiichni se tomu smejem:))

rynn: nech brouka ziiit...

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-18, 00:36
Ber. - jo Pí?an, když usne, tak taky úpln? tuhej. Jednou jsem m?la strach, že ani neni živej :-/ P?esv?d?ili se o tom lidi na sraze v Praze, kdy byl fakt mrtvej...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-03-18, 00:43
Pp: pockej,neni pidan prirodni albin?:))

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-18, 00:46
Pí?an je harlekýn, vždy? jsme spolu mluvili na výstav????
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-03-18, 00:57
peptra p: sis, promin, ja sem dneska trosku mimo, vlastne uz tejden, ja nerozeznavam tvare ni nicky:/

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-18, 00:59
To je v pohod?, já jsem dneska na nohou od p?ti, nejradši bych šla spát, ale ?ekam, až mi zavolaj p?ítelovo rodi?e, jsou na n?jakym plese a m? si objednali jako taxíka dom?. Taky už toho mam dneska dost...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-03-18, 01:02
petra p: ja jsem dneska od rana taky na nohou, od deviti a sem na nocni, sebou mam chripku a je mi desny vedro, kdo je na tom hur:) jo a po nocni se prospim tak dve hodky:)

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-19, 15:56
mám frontline objednaný (sprej), takže kdyby n?co Bereniko víme za kým jít ;-)

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: cacorka.21 (IP)
Datum: 2007-03-28, 21:44
ahojky m?že mi n?kdo poradit jak se udob?ujou dva fret?í kluci???prosím

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-28, 21:46
celkem t?žko :o( jsou kastrovaní?

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-28, 21:48
cacorka.21: ...a jací "fretští kluci" a jak sta?í? To je dost zajímave:::: Dej víc info.
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-28, 21:49
Asi tak. Pokud je vykastruješ, m?li by se snýst (teoreticky, ale asi vždyckyje to sázka do loterie), nekastrovaný hodn? t?žko, v ?íji asi budou dost soupe?it, rvát se... a jeden tak a jeden tak asi taky nic moc, nekastrovanej z?ejm? bude napadat kastrovanýho... :-/ spíš to teda beru podle toho, jak se náš fre?ák snáší s ostatníma, ale doma to je asi n?co jinýho...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2007-03-28, 22:51
No my máme doma dva kluky - jeden kastrovanej a druhej ne. Gray má ob?as tendence Montyho znásil?ovat, ale jinak se perou tak n?jak normáln?... Úto?í na sebe na st?ída?ku, ale nijak zváš? drasticky, spíš si hrajou. Mají stroupky na h?bet?, ale žádný krvácení, žádnej plá?... Jakmile p?estane s praním jeden, druhej za ním b?ží a provokuje... A když se unaví, spinkají v?tšinou na jedný hromádce... ?ili já si myslím, že všechny fretky jdou zkamarádit, ale jen tehdy, pokud na to mají povahu...Pokud si prost? nesednou, tak nepom?že žádná metoda asi.
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-28, 22:55
cinde - jestli to u tebe není tím, že jsi Graye p?inesla jako mali?kýho. Já mam doma nekastrovanýho kluka a jak ho znám, tak by se s dosp?lym klukem nekastrovanym rval jako o život a kastrovanýho by prznil, pokud by si to ten druhej nechal líbit... Przní všechno, na co p?ijde a má na n?m p?knou mod?inku, dneska jsme s tim byli u veta :-(
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-28, 23:06
Práv?.... Rocky v ?íji nesnes same?ka žádnýho... te? je po kastraci a i tak se n?kdy rád pere, ale jenom s nekastrovanejma, b?hví pro?... asi u kastrovanýho ví, jak se cítí, tak se s nim kámoší :)) ale jsou i kastrovaní same?ci, který nesnesou žádnýho kluka...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-28, 23:11
A co já vim, tak Irenka ?íkala, že zkamará?ovali svoje dva kluky 14 dní, ale nevím, jestli to bylo ješt? p?ed Ferdíkovo kastrací, nebo až po...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-03-29, 09:46
Tak kluci jsou oba kastrovaný, nervali se do krve nikdy, ani když byl v ?íji Pitrýsek. Nicmén? poslední dobou mám dojem, že se Kryštof snaží Pitríska znásil?ovat....
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-03-29, 09:47
kuklynka:sis,proc? u nas zadyn blechy ,klistata ani dalsi havet nejsou?88-00

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-29, 13:36
m?la bych takový dotaz ... už máme koupenej frontline sprej (http://www.happyanimals.cz/antiparazitika-pro-kocky/merial-frontline-spray-100ml) akorát že se tu píše, že pro psy je proti klíštat?m a blechám a pro ko?ky pouze proti blechám. tak nevím zda na fretky je i proti klíštat?m nebo pro n? platí co pro ko?ky :-/ estli teda mám kupovat tu pipetu frontline? protože jestli je ten sprej jen proti blechám, tak je nám to vcelku na nic :(



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Kuklynka dne 29.03. v 13:37.

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-29, 13:48
Kuklynka: Ja by som si skôr tipla, že niekto "blb?" preložil príbalový leták :-)))) Frontline je proti blchám aj klieš?om a je jedno na aké zviera ho použiješ a ?i použiješ pipetu alebo sprej (obsahujú rovnakú látku) :-)
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-29, 13:49
Kuklynka, to je fakt, koukni na p?íblovej leták, m?žou to mít špatn? na tom netu...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-29, 13:50
no v to doufám, Johan, nerada bych zas kupovala další :-D je to tak práv? psané na té adrese: [www.happyanimals.cz]) Tak snad je to jak ?íkáš ...

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-29, 13:50
Mrknu na n?j doma ;-) díky

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-03-29, 13:51
Kuklynka: Frontline normáln? používám a Tadeáš zatím žádné klíšt? ani nem?l, nehled? na to, že speciální p?ípravek pro fretky neexistuje
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-29, 14:00
Já proti klíš?at?m dávám psici B-komplex, jednu tabletku ob den. U fretek bych si nelajzla dávkování, ale i p?esto, že Pí?an loni ni?ím ošet?en nebyl, nem?l jediný klíšt?...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: cacorka.21 (IP)
Datum: 2007-03-29, 14:00
d?kuji moc ani jeden není kastrovanej a ?ip jest? nemá ?íji jenom fox mám strach pry? ho už dát nem?žu co ud?lá jeden ve?er s ?ipem si neumíte ani p?edstavit je jak pejsek a nikam se beze m? nehne.bude to boj ale nesmím to vzdát já je udob?ím fox asi stejn? bude muset na kastraci protože má rakovinu dýchacích cest a mládátky nemuže mít tak to budu skoušet dokud to p?jde

Aktuální stránka:8 z 22


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist