Aktuální stránka:6 z 22
Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:00
pasty mám všechny v lednici ve dve?ích v p?ihrádce.
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:01
Já ho tam m?la celou dobu, ale te? jsem si práv? všimla, že se to má skladovat jinak... no, jestli je to jedno, tak šup s nim zas do lednice :)) dík :)
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:02
[prozviratka.eobchod.com]
tu je o tom Arpalitu, co myslíte??? nevím estli teda ho dávat dál, nebo koupit teda bud Frontline nebo Stronghold... na co je Frontline a na co Stronghold??
a ano arpalitem se st?íkají i pelíšky

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:04
Stronghold je od?ervující vodi?ka, kterou taky dáváš na k?ži na krku. Neni proti klíš?at?m, nebo spíš je, ale jenom proti ur?itejm druh?m... A je proti blechám. Je na snad na srde?ní ?ervy a tak, bere se mám dojem i jako n?jaká prevence, ale neni to od?ervovák normální... Frontline je hlavn? na klíš?ata a blechy.
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:04
mqankote Kukly!!vyhledáva?!!obojí je to probírané snad tisíckrááááát,p?ece to nebudem zase psát znovu.
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:05
no vidíš rynn, do -22 stupn?, a my máme na displeji na lednici teplotu -18, tak po?ítám že budete mít podobnou ;-)

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:06
oukej, oukej, oukej,...to bude tím po?asím, sem líná hledat ;-)

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:08
Kuklynka: Já teda nevim, ale "skladovat p?i 10 - 22°C, v suchu"... Já tam to mínus nevidim... spíš to vypadá jako od 10 do 22°C. I kdy? mi to p?ijde divný.
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:16
to je taky fakt, je tam poml?ka ... hledala jsem to na netu, ale nikde to tam není :( já jí mám v lednici ve dví?kách no...

je lepší ten Frontline ve spreji nebo v t?ch kapkách???



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Kuklynka dne 15.03. v 14:16.

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:19
Já up?ednost?uju ten v tý ampulce. Neodkážu si p?edstavit, že bych fretky st?íkala. Ale ten sprej asi nakonec vyjde levn?jc. Každý má svý pro a proti...
[prozviratka.eobchod.com] to m? celkem pobavilo, už vidim, jak z toho pije náš pes :)
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:21
ty fontány náhodou zví?ata milujou.Ale to by cht?lo mít fret?í koupelnu,upln? vidím,jak se v tom ráchaj a hon?j tu tekoucí vodu :o)))

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:22
no já nevím :) dneska jdu po práci práv? koupit kapky Otifree (snad seženu, nikde v PEt centru je nemají :((( a pak chci i to na klíštata a blechy,..
tak tedy Frontline, ale nevím estli tu pipetku nebo sprej :-D (ten mají v Pet centru?)

malt softku ale m?žu dávat jen 1x týdn? a jen kapi?ku ne?? :(
vitaminovou dávám denn? párkrát,...ale taktéž nevím kolika množstvím dát. dle odhady podle ko?ky co píšou 5cm, .. mi na fretku vychází tak 1,5cm??



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Kuklynka dne 15.03. v 14:24.

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:26
Frontline skôr v lekár?ach...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:28
v našich lékárnách toho moc není, jsou vybavený až hr?za :( tenkrát sem shán?la pro montyho ty prášky co mi dala recept veteriná?ka a prošla sem kolem 5 lékáren a nikde nebyly! ty otifree by taky mohly být v lékárn??? nebo je jedin? objednám p?es net z n?jakýho obchodu...

a nem?že být ten frontline nebezpe?ný když je tak ú?inný? (že je v kožíšku pár týdn?...)
- n?kde píšou to, jinde ono, .. to samé s arpalitem, .. na obalu je že je pro kotata od 2 m?síc? a na netu v názorech: zp?sobuje otravu a není v?bec vhodný pro ko?ky .. :-/ chjo



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Kuklynka dne 15.03. v 14:29.

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:28
Kuklynka: Podívej se na stelivo a papání, bóža to má dob?e rozebraný na svejch stránkách, je tam odkaz. A na Maltsoft a Bezopet jsem se jí tam taky ptala. Sprej maj v PetCentru, Otifree jsem t?eba koupila ve zverimexu kousek od mýho baráku, stály cca 180,-...
Boža: No, oni se mi ráchaj i v miskách s vodou, vanu teda nesnášej... ale tohle vidim poprvý v život?... hihi :))
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:30
Kuklynko!!!maltsoftku když línají musíš!dávat denn? a asi tak 1-2cm.

S vitamínovou bych zacházela teda opatrn?jc,jestli krmíš kvalitníma granulema,tak to vlastne nepot?ebují a máš to jen jako odm?novací prost?edek,takže tam 0,5 cm denn?,když už to musíš dávat každej den.

Holka holka,:o))))
já nevim co tu vlastn? ?teš,dyk je to tu fakt mockrát.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:33
Božo, ješt? jeden dotaz k vitamínový pasti?ce, nedávám denn?, ale t?eba tak 2-3x tejdne (jinak odm??ujem jinejma pamlskama), ale pak dostanou tak ten 1,5 cm, tim je snad nep?evitamínuju, ne? Ale t?eba když ?istim ouška, musej lízat furt, jinak by vylet?li až do stropu, hlavn? Meggie... jediná možnost, jak je udržet celkem v klidu :)))
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:37
jestli to není Calopetka tak to nevadí,když to nedáváš denn?,ale s Calopet fakt opatrn?,tu bych zdravý fretce pravideln? ani nedoporu?ovala,jestli dostává kvalití granule.Jen ob?as a jen malinko,olíznout.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:40
Calopetku máme celou dobu na chat?, takže tu dostávaj tak jednou za 14 dní maximáln? a to fakt jenom olíznutí... Jinak je to Multivitamín od Gimpetu... nebo ta fret?í od Ebi-vet... Ale víc toho dostanou jednou tejdn? práv? p?i ?išt?ní oušek a st?íhání drápk?, aby drželi, jinak ne... Chjo, za chvilku jedem k vetovi... f?uk...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:41
Rynn: copak sis nevšimla, že jim sta?í, když to m?žou jenom olizovat?:-) To já mám stejný s pikaem:-)

Kuklynka: jak píše Bóža: ty v?ci, na které se ptáš tu byly už x-krát. Navíc existují e-shopy a n?které v?ci se dají (jako kapky, probican atd.) zakoupit u veta
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:43
Když st?íháme drápky tak jim taky vymá?knu jen tak na jazyk a pak už jen lížou prázdný otvor...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:46
nessie: Jasn?, to jsme zkoušeli, jenže ve chvíli, kdy z toho nic neleze, tak za?nou bejt divoký a cht?j pry?... prázdnej otvor sice olížou, ale nesta?í jim to :-/
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:47
Rynn: Hmmm, tak to máš blbý:-) Pak bych jim asi nedávala Calopetku, ale ten Gimpet, ten není tak "nabušenej":-)
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:47
jasný jasný, už sem to našla ;-) bóža je prost? kádr a má ty stránky fakt p?kný!!! už to mám vytisknuté, kdyby si zas n?co p?idala, tak mi hod prosím SZ a já si výtisk dám zas na novo :o)

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:52
zabte ji za mne!!! :o)))))))

Já ješt? budu každýmu rozesílat sz o tom že jsem tam p?idávala n?co,božínku,co sem komu ud?lala,že sem ra?i ten ?as nepropila s babama n?kde na koktejlu :o))))

prost? ob?as tam ,?udlo, koukni,je tam sloupe?ek s novinkama,to co se hejbe vlevo a tam i napíšu,esli je n?co novýho
a zásadní zm?ny dycky napíšu i semka nekam,ted teda do vlákna o papání .o))

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:52
tak koupím ten frontline sprej:FRONTLINE Spray je vhodný pro psy proti blechám a klíš?at?m, pro ko?ky jen proti blechám. Použití : vet?ít (rukavicemi nebo kartá?em) aby p?ípravek prostoupil do k?že. Dlouhodobé p?sobení : psi – 60–90 dn? proti blechám, 30 dn? proti klíš?at?m, ko?ky 40 d

jak dlouho to p?sobí na fretky a po jaké dob? opakovat???(aby nedošlo k ublížení na zdraví :-( )

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:54
jjj, jjjj, víííím, oki, ... uložila sem si stránku, ale nejde mi otev?ít :( no to je fuk, asi blbne zas internet :(((
a plosím, nezabíjet :o)) už ml?im :-x

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:55
šmarjá, holka: Frontline púsobí proti blechám i klíš?atúm a to u psú, ko?ek a i fretek! Ú?iný je cca 3-4 týdny od aplikace....
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:55
Bóža: M?žu jááá jááá jááá?:-))))

Kuklynka: proboha pro? se nejd?ív nepodíváš na sta?ší vlákna? Ne?íkej mi, že se to tam nikde nepíše?
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-15, 14:57
Nessie: Jojo, já mám holt vych*aný fretky :))) Calopetku už máme p?kn? dlouho a skoro z ní nic neubylo, takže se obávám, že ani do konce doby spot?eby jí nevypot?ebujem... :)
Avatar

Aktuální stránka:6 z 22


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist