Aktuální stránka:4 z 22
Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-13, 11:15
No my jsme zvraceli, když jsme byli v Se?i. Pí?an za?al zvracet ješt? v ned?li p?ed odjezdem ze Se?e, Babul zvracela jednou v pond?lí ve?er,postupn? b?hem týdne se p?idali další. Takže inkuba?ní doba m?že být opravdu r?zná.. Te? po výstav? ne, našt?stí. A ?ím to je, že pak vždycky zvracejí?
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-03-13, 11:16
jojo, ona byla od výstavy spavá. Myslela jsem, že to je jen únava z cesty. pr?jem p?išel až tak ve st?edu, a to byl hn?dý. Ve ?tvrtrk a pátek dostávala probican, ale ten se m? zdá, že nezabral (jak psala bóža - asi už ani moc nemohl zabrat) V sobotu m?la svou vlastní hladovku a v ned?li jsme byli na první injekci.
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Elinka (IP)
Datum: 2007-03-13, 15:28
Cht?la jsem se zeptat, v jakém v?ku fretkám sestupují kulky? M?ní se v této fázi jejich chování?

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-03-13, 17:25
S nastupující ?íjí. Pokud není same?ek v ?íji, kulky nejsou vid?t.
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Elinka (IP)
Datum: 2007-03-13, 17:36
Fre?ákovi je 6 m?síc? a kousek. Puberta mu ješt? neza?ala, ale všimla jsem si, že mu mezi nohama n?co roste. :-) Tak nevím.
T?ma zm?nama v chování jsem myslela celkovou únavu(po?ád polehává) a nechu? ke h?e..p?ijde mi takový smutný. Škoda, že neumí mluvit :-(

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-13, 17:38
tolika nemocných?:( p?eji všem brzké uzdravení!!!

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-03-13, 17:43
Elinka: tvuj fretacek jde do rije, postupne se mu kulicky zvetsuji :o)
Polehava, protoze by nejakou tu samicku, zkus s nim jit ven, to je v riji bavi, znackuji si teritorium..


Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Elinka (IP)
Datum: 2007-03-13, 17:49
to Yasmin:¨
To by bylo fajn...vy?ešilo by to záhadu. :-)
Ale divné je, že nebyl v pubert? a nezna?kuje. Ani mi nep?ijde, že by m?l chut?...

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-03-13, 17:56
Pokud ji normalne, kaka normalne a pije i moci, pak je to ok.. Proste na nej pomalu jde jaro.
Pubertu postrehnout nemusis..

Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-13, 18:46
Elinko - muj fre?á?ek taky nem?l pubertu a p?išel v 6ti m?sících rovnou do ?íje. Doma taky polehává, nej?ast?ji u dve?í ven, ale na procházce je hyperaktivní ;-)
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Elinka (IP)
Datum: 2007-03-13, 19:23
No holky, asi máte pravdu - bude z n?j muž :-D

to Petra p.:Je fakt, že v?era jsme byli na procházce - nikdy je moc nemusel - a slídil kde se dalo. Takže na tom opravdu n?co bude.
Díky za poznatky...

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-13, 19:57
Elinko, u mýho Pídi to možná taky bylo podpo?ený tím, že když mu bylo 6 m?síc? a m?l p?ijít do puberty, m?la jsem to na hlídání dv? holky, za?al je tahat a otírat se, pomalu mu sestouply kuli?ky a po m?síci jsem mu po?ídila dom? kamarádku a to už za?al natvrdo ?íjet :-)
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Elinka (IP)
Datum: 2007-03-13, 20:44
Chudák...stal se z n?j nedobrovoln? chlap :-D
Tak v tom p?ípad? nechápu, co je podn?tem u našeho malýho. Každopádn? zítra jdu na veterinu, tak se na to optám a dám v?d?t.

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-13, 20:45
Elinka,nejspíš je podn?tem jaro :o)

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-13, 20:54
To je jasný, ur?it? jaro! Vždy? p?eci není normální, aby fre?ák za?al ?íjet v ?íjnu, když je podzim - to je p?ípad mého fre?áka...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Elinka (IP)
Datum: 2007-03-13, 21:03
Tak to je jasné, ptá?ci zpívají, kyti?ky kvetou, tak to by v tom byl ?ert, aby ne.
Jen jsem myslela, že do ?íje p?icházejí starší samci...Proto se mi to zdálo divný.

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-13, 23:58
Rocky m?l p?kný kuli?ky už tak 2 m?síce p?ed tim, než p?išel do ?íje (tim myslim teda smrádek, zna?kování, zm?nu chování...). Bylo to v necelejch 6 m?sících, možná už v 5. Kuli?ky se mu zv?tšovaly pomalu ale hezky... :)
Jinak po?ád moooc p?íkáme, dneska jsem do každýho násilím narvala t?i kuli?ky homeopatik... po?ád to plivali... P?íšt? na to p?jdu jinak...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-03-14, 00:05
Rynn, homeopatika se dají rozpustit v trošince vody a pak st?íka?kou nebo kapátkem kápnout na ko?en jazyka - pak už marod?m nezbyde nic jiného, než polykat ;o)
Co jste dostali za homeopatikum? Držím pale?ky, a? kašlík brzy odezní!
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-14, 11:52
a ted sem tu já s prosbou o radu.Dneska pudem k vetovi,jen jestli jste n?kdo ne?ešil n?co podobnýho...

Míša najednou za?al špatn? došlapovat na levou zadní packu,druhý den už na ni nešlápnul vubec a od v?era už ji vyložen? drží p?ikr?enou k t?lu a b?há jen po t?ech.
Žádnej úraz se mu nestal,aspon o ni?em nevíme,když je sám tak je v ložnici,tam nemá kam spadnou ani co si provést a když b?há tak je s Petrem.Na tý pacin? vubec nic není vid?t,nic vraženýho,nic škrábnutýho,má ji m?kkou,nemá ji horkou ani studenou,prost? nic nevidím ani nanahmatám.Ani opuchlý kloubky,ani zatuhlý svaly.Jen když mu na ni sáhnu,tak se mu chv?je,což zna?í že ho bolí.Jen ta pacina,jinak je upln? v po?ádku,baští normáln?,nehubne.nic.

A ted babo ra?...

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-14, 11:57
bóža, jak je Míša starej? Nemúže to být od páte?e? T?eba starší úraz? N?jakej cvaklej nerv? To dokáže hezky vyst?elovat bolest do jedné strany...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-14, 12:03
Mišák je t?íletej.
Já u n?ho o žádným úrazu nevim,alespo? u nás se mu nestalo nic,a máme ho rok a p?l.
zas u páte?e si ?íkám že by tahal packy za sebou a nem?l by jednu u t?la p?itáhnutou.
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-14, 12:11
bóže, tak by to mohl být starší úraz...v tom období do 1,5 roku. Mn? když cvakne v k?íži nerv, tak taky nemám nohu necitlivou, tedy jakoby ochrnutou, že by sem ji tahala...ale spíš mn? noha p?i nášlapu bolí, takže ji odleh?uju. U zví?at je ten mechanizmus podle mn? stejnej...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-14, 12:15
On je na tom fyzicky neuv??iteln? dob?e,dokáže hodiny lítat po lese s Petrem v záv?su.Vysko?í z místa metr a p?l do výšky.Že by se mu n?co projevilo až po tak dlouhý dob??No jsem z toho jelen zelenej.Uvidíme co vet...

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-14, 12:21
Bóža, možná že se to práv? projeví až po delší dob?...jak zví?e stárne. Daj Véd?t co na to ?elk vet....
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-03-14, 13:05
Boži, také m? nenapadá, s ?ím by to mohlo mít jinou souvislost než s úrazem, nebo s poruchou inervace. Jedin? pak ješt? n?jaký zán?t. Písni, co vet vybádal a p?ejeme Míšovi,a? zas brzy lítá jako tcho? ;o)
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-14, 15:11
Naše psice taky jednou takhle kulhala. prohmatávala jsem jí a nic, až veteriná? p?išel na to, že má v pacce zakouslý klíšt?. Zkus se po n?m podívat, protože pokud byl Míša venku, tak ho klidn? m?že mít. Už mi ?íkalo n?kolik lidí, že našli klíš?ata, jedno dokonce v prosinci...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-03-14, 15:14
No tak já našemu kocourovi vyndavala klíš?ata fakt celou zimu, v?bec ty mrchy nezalezli ....
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-14, 15:24
To m? už napadlo taky,hledala sem, ale nic.
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-14, 17:26
boža: Zajímavý... zní to asi blb?, ale m?žou mít zví?ata k?e?e v nohou, jako lidi??? Náš pes m?l z?ejm? d?ív n?co podobnýho, strašn? vykvik, pak asi den kulhal a pak zas nic... do tlapy si nic nevrazil, nepraštil... ale b?hví, co to bylo... Tak a? je OK :(
Vendulko, máme Kalium bichromicum... 3x denn? 3 kuli?ky... a ješt? dáváme to bé?ko a cé?ko, jak doporu?ila boža, máma koupila sirup bez cukru... :) a p?ijde mi, že p?íkaj mí?, ale furt to neni to ono, maj p?ib?ený o?i?ka, slzej... chud?rky...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-14, 19:24
m?la bych dva dotazy ...
1. nevim jak to popsat, ale monty vydává jeden takovej zvuk..nebo prost? zní to trošku jako (ehm,ehm,ehm,...) nevím estli t?eba to není že mývá po spaní ucpaný nosík (ale nemá ho mokrej), nebo t?eba estli nem?že mít chlupy v tlami?ce...d?lá to už dlouho, n?kdy jo, n?kdy ne, ..tak m? napadlo, estli nevíte o? jde? nevím jak blíž to popsat :) možná že..zní to i trochu jako zvuk když pije, ... ehm ehm no :-D a p?ijde mi že se u toho i olizuje..
2. používám na klíštata Arpalit Neo Sprej (je pro ko?ky, psy, .. mám dojem i ptáky, plazy...). ú?inkovat má i proti blechám, jako desinfekce pelíšk? (lze vyst?ikovat i klec)...atd.. nevadí arpalit neo sprej fretkám? estli ho n?kdo znáte... a opravdu ú?inkuje na klíštata? (jinak prosím o radu, co je vhodné pro fretky proti klíštat?m)..díky moc :o)

Aktuální stránka:4 z 22


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist