Aktuální stránka:10 z 22
Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-29, 22:45
huf, tak snad už moc nezhubne, už takhle vypadá jak anorektická modelka, která ješt? k tomu hubne do plavek :(( a já jak trapi? zví?at...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-29, 23:35
A to já jsem si myslela, že Pí?an zase nabere to, co po Se?i schodil! Vyblil ze sebe p?l kila, tak jsem doufala, že aspo? p?lku toho zase nabere??? I p?es to, že má ješt? zimní srst, tak jsou mu propadlý slabiny vid?t :-(
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-29, 23:46
Petro ted už nenabere,až zas na konci léta,s tím nic nenad?láš .A taky je to zbyte?ný.Oni by v let? trp?li,je jim líp hubenejm :o))

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-29, 23:48
Ach jo, takovej macík to byl... :-( Hlavn? že bude líp jemu..
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-03-29, 23:51
neboj,v zim? zas bude macík ,ted zas je mrštnej,a ne medv?d polehavej.
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-29, 23:53
Petro, z toho si nic ned?lej... Na to jak se cpe, hubne Rocky po?ád, už má fakt jenom 1400-1450, na slabinách ješt? sv?tlejší chlupy, který mu necht?j vypadat, takže to vypadá o to h??... :(( i opticky... a hubenej jak lunt... a te? se nám tu ješt? n?kdo po**al na koberec, m?li hroznový víno, doufám, že je to lehoulince nazelenalý potom a že se jim stalo, protože se tu rvali a lítali, jak blázni, jinak budem muset zejtra k vetovi :((
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-29, 23:54
No to teda jo! Dneska byl od t?í do ?ty? na procházce s Pininou a jejím Bobíškem, pak tu hodinu prznil ob? holky a pak jsem ho vzala ješt? na dv? hodiny procházky s Danuš a stejn? drápal na m?íže, když jsem ho ve?er dala do klece. Te? ale chcrní, že ho neprobudilo ani cvaknutí dve?í od balkónu, který jsou vedle n?j...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-02, 21:04
Tak, já mám další dotázek...
Chylíková poradila, že když Rocky po?ád hubne, že to bude tim, že p?elínává, takže mám dávat Calopetku, tak obden trošku, než dop?elíná... Calopetka je ale na chat?, nechci kupovat novou, když to skoro nedáváme. Je lepší teda dávat multivitamín od Gimpetu a kolik a jak ?asto, aby to odpovídalo, nebo holt tu Calopetku koupit? Já se taky radši zeptám... zvláš? potom, co asi p?ed m?sícem utek z klece a našla jsem tu tubi?ku se vzorkem celou rozkousanou a z velký ?ásti sežranou :(( tak m? napadlo, jestli se mu i nemohlo n?co stát...??? Nesežral to celý, tak p?lku, možná 1/3 a je to mali?ká tuba, ale i tak... díky :(
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-02, 21:10
Jednorázov? zas tak moc nehrozí,jestli to nebyla teda velká tuba(chápu to dob?e že zblajznul vzorek Calopet?)
Já osobn? si myslím že v tomto p?ípad? klidn? sta?í koupená vitamínovka,od Gimpetu nebo Trixi,a klidn? denn? asi centimetr.Ur?it? dáváš kvalitní granule,takže bych až tak na Calopet netrvala,až se dostanete na chatu,tak mu ji prost? dáš,no.
P?esrs?ování v život? fretky je b?žná v?c.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-02, 21:16
Nee, vzorek Gimpet Multivitamin, ta tuba má 10g, samoz?ejm? to nesežral celý, ale i tak :-/
Dáváme po?ád ješt? kot?cí Acanu, žerou oba dva jak prasata :) on práv? zhubnul nejd?ív po kastraci a te? zas... za 2 m?síce má dole p?l kila :(( tak Chylíková ?ikala, a? po?kám, až dop?esrstí a pokud by hubnul po?ád, že máme p?ijít... dík...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-04-02, 22:29
Nemám kastrovanýha same?ka a st?ašn? zna?kuje, po??rá co se dá. Dá se tomu n?jak zamezit, nebo to alespo? omezit? Má sice nev?stu ale n?jak se jim ,,TO" nevede. Ješt? jsme to nevzdali a n?jakou chvilku vydržíme, jestli se to povede, kdyby jo, zmírní se to zna?kování? Je mu 9 m?síc?.

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-04-02, 22:39
Nemáte s tím prosím n?kdo zkušenosti?

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-04-02, 23:09
po dobu ?íje bude zna?kovat po?ád, tzn. zhruba 3/4 roku zna?kování a 1/4 roku klid, nebo se pletu? :)) ?ešení- vydržet nebo kastrace :/
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-02, 23:15
Neni to spíš p?l na p?l? P?l roku klid, p?l zna?kování??? I když, za?ínaj brzo, no... :)
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-04-02, 23:21
i p?l roku je až až :)
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-02, 23:27
to jo no.. a ani po sami?ce se to nezlepší... :)
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-04-03, 10:26
Muj Pí?an zna?kuje už od ?íjna, zeza?átku jsem chodila s papírovou ut?rkou a octovou vodou, ale on ty kapi?ky po sob? nechával úpln? všude, tak jsem to vzdala. Byla to taky šílená spot?eba ut?rek. Te? všechny lina jednou za ?as p?et?u celý, s kobercema nic d?lat nem?žu.
Po tom, co u nás byla nev?sta, je to ješt? horší. Te? t?eba stojí a já jenom koukam, jak pod nim vzniká louži?ka, nebo ho chci zvednout a on si prost? mohutn? ??rne...
Když to vidim na t?ch linech, tak si radši nep?estavuju, jak trpí ty koberce... A to jeden je úpln? novej :-(
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Elinka (IP)
Datum: 2007-04-03, 10:44
Tak to mi snad ani ne?íkejte. M?j Azzík p?ichází do ?íje, po?ád se mi slastn? zakusuje do nouhou. V?era mi na ní dokázal viset minutu. Dále se mi snaží znásilnit ruku. Ale jak vidím, to nejhorší m? teprve ?eká... Chjo

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-04-03, 10:56
No u nás to taky tak n?jak za?alo. Když jsem stála nebo sed?la, p?ib?hl a olízal m? palec, pak se zakousl a snažil si m? n?kam odvlíct. Te? jsem mu zrovna koukala na b?íško, protože se m? zdá n?jak moc olepenej a má och*aný celý b?íško i zadní noži?ky. Tak kouknu do pelechu a tam vy??ranej flek na hamace. A to jsem mu jí ze stejnýho d?vodu m?nila v ned?li... Asi se mu v noci n?co zdálo..
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Elinka (IP)
Datum: 2007-04-03, 11:18
to Petra: tak to je také veselé :-(

Nevím pro? jsem si myslela, že ?íje trvá ?tvrt roku...p?išlo by mi to logický (hlavn? kv?li sob?...ten ?tvrt rok trápení bych vydržela). Opravdu musíte mít silné nervy. Klobouk dol?. :o)

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2007-04-03, 14:31
Mám dotaz: náš Bobeš ( 8 a p?l m?síce, kastrovaný) si te? umanul, že bude VŠECHNO drápat. Už jsem z n?j zoufalá, protože na n?j NIC neplatí. Do te?ka byl vcelku hodnej, i chození na WC je tém?? 100%. Myslíte, že je to pubertou? Já myslela, že už to máme za sebou... chjo
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-03, 14:33
pubertou a taky je jaro a na ja?e jsou všechny fretky prašt?ný :-)

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-04-03, 17:25
Brutík všechno drápe a kouše, jaro, zima, všechno jedno. A to je kastrovaný a budou mu dva roky. On je prost? prašt?ný permanentn? :o)
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-04-03, 18:24
Tak lidí?ky moc d?kuji za vaše zkušenosti se zna?kováním. Sice jste m? moc nepot?šili, ale jak je vid?t, tak to budu muset n?jakou dobu vydržet. Kastrovat ho nenechám. Asi to ud?lám nápodobn? a budu vytírat jen jednou za ?as všechny podlahy, ta? ješt? b?hám s ut?rkama, ale je to beznad?jný. Jen škoda, že se to po p?ipušt?ní nezmírní:-/

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-04-03, 18:40
Petra a Mates:
Po p?ipušt?ní ne, ale v?kem v?tšinou ano. N?kte?í majitelé nekastrovaných same?k? mají zkušenosti, že p?i každé další ?íji, je to snesiteln?jší.
Držím p?sti. :o)))
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-04-03, 18:51
Snad máš pravdu, máma už je z toho na v?tvi, tak jí tímhle aspo? trošku uklidnim. D?kuji

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-04-03, 18:56
Petra a Mates - jestli ti m?žu poradit, tak sklízej všechno, co je 5 cm nad zemí. Ten m?j se otírá hlavn? o boty, roli?ky od toale?áku a jiný v?ci. Když jsem to všechno odstranila, ubylo louži?ek. Te? už máme louže jenom kolem v?cí, jako je odpa?ák - chodí zna?kovat tu šlapku na otvírání a podobn?, ale takový v?ci neodstraním. Samoz?ejm? že kapi?ky a tak jsou všude, ale už ne takový "louže"
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-04-03, 19:11
Jenže on se vz??rá i na ovlada? od televize, když si vysko?í na st?l. Polštá?e na posteli a gau?i to taky nemine. Dokonce si zna?kuje i zásuvky a prodlužova?ky,což se mi v?bec nelíbí, mohlo bz mu to jednou ublížit a když mu dám trošku na zade?ek a by nechal aspo? ty zásuvky bejt, tak se naštve a natruc to jde ud?lat znova.

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-03, 19:15
On to nechápe, za ?o dostal na zade?ek. Skús všetko nevhodné k zna?kovaniu odstráni? z jeho dosahu....ovlada?e, mobily, papu?e. Tie zásuvky na predlžova?kách môžeš obali? do igelitu (napr do potravinárskej fólie) aby do nich nemohol nacika?. Nenechávaj na zemi a tam kde do?iahne ni?, ?o nie je jeho a daj mu na zem ?oko?vek, ?o môže zna?kova? (napr. nepoužívanú plastovú prepravku na potraviny)...a potom už len trpezlivos? :-))
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-04-03, 19:16
To musíte všechno zklidit. U nás to taky schytaly všechny tyhle v?ci, ale te? už se na n? nedostane. Prodlužova?ky jsme odstranili, nahradili jsme to dlouhýma kabelama, který vedou pod kobercem. Ovlada? dáváme na stolek, kam se on nedostane a do ložnice už nesmí...
Avatar

Aktuální stránka:10 z 22


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist