Aktuální stránka:11 z 22
Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-04-03, 19:33
St?ma zásuvkami a prodlužováky je to dobrej nápad. D?kuji. S tou ložnicí to bude horší, bydlim ješt? u rodi?? a máme se sestrou spole?ný pokoj a Mates je tam s námi, to zamezit nebudu moct. Ale moc d?kuji.

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-04-04, 09:34
Johana: a nevadí t?m prodlužova?kám to obalení v igelitu? Nejsem elektriká?, jen se ptám:-)

U nás teda prodlužova?ky nešly odstranit, takže jsme to vy?ešila tak, že jsou plné a pokud je prázdná zdí?ka, je ta prodlužova?ka tím volným koncem zastr?ená pod n?co:-)

Ale co si budeme povídat, má tendenci jí vojet, takže místo bílébarvy jsou žluté:-)
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Pápa (IP)
Datum: 2007-04-04, 09:39
Prodlužova?ky jsou rádi, že jsou v igelitu.

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Pavito (IP)
Datum: 2007-04-04, 09:45
Mám zvláštní problém - fre?á?ek Mario, který je n?jaký m?síc kastrovaný a p?elínává, teprve te? prožívá pubertu. To by nevadilo, ale divný je, že se za?al venku bát. D?ív ?ekal na procházku (pravda, chodili jsme v zim? po tm?) a te? mi leze po kalhotách, že chce za bundu, p?ípadn? je-li blíž domova, tak zdrhá jak o život. Trošku v mírn?jší form? je to také u jeho mam?i Sárky. Jediné, co je venku baví,je hrabání.
U p?edchozího fre?á?ka si takovou zm?nu chování nevybavuji za celý jeho 7letý život.
A krom? toho, že by díky jaru m?li být oba aktivn?jší, tak chrápou a chrápou. Vzh?ru jsou snad jen 3 hodiny denn? (spíš mí?), ale ob?as hezky divo?í.
Setkali jste se n?kdo s takovou zm?nou chování na ja?e????
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-04-04, 09:56
V?era byly prodlužova?ky pod kobercema, na stolcích kam se nedostane, ale málo platný, kousne do š??ry a stáhne je a nebo vytáhne z podkoberce. Zeza?átku pod ten koberec lezl i on za tou zástr?kou. Je hrozn? hypreaktivní. Zase se mi naskytl menší problémek. V?era jsem s ním musela jít ve?er v p?l devátý ven aby se vyb?hal a vybil energii, Máte n?kdo zkušenosti s tím, že byjste museli ven?it minimáln? 2 hod. denn? aby byl klidn?jší?

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-04, 10:08
Pavito: Rocky mi taky po kastraci víc leze do ba??žku na procházkách a radši se nosí... a když jsme v naší ulici, to chce na zem a b?žeeeet... A mí? aktivní- 3 hodiny??? To jsou naše fretky te? a proti zim? je to 3x tolik :)) sami?ka je teda ak?ní víc, ale Rocky je po dvou ho?kách b?hání unavenej tak, že se doplouží do gau?e, kde usne... a podle preventivky jsou oba dva v po?ádku :)
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Pavito (IP)
Datum: 2007-04-04, 11:52
Rynn: no to jsem ráda, že ta zm?na není jen u nás... Jen m? zaráží ten strach, jako kdyby se mu n?kdy n?co stalo, ale je fakt, že je to vyhukanec i doma.
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-04, 14:41
Já teda nemám žádnýho strašá?ka, spíš mi t?eba p?ijde, že ho to pak už venku nebaví (no, tahám ho skoro denn?, a? si zvyká...), proto chce do ba??žku... tam pak pokojn? usne... tak neni to n?co takovýho???
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-04-04, 14:52
Tak musím ?íct, že Kryštof s Pitrískem te? d?lají totéž. Za vratama se oba narvou do ba?ohu, já jim d?lám výletní autobus, dojdeme k ?ece, tam se trochu poroch?aj, proženou ka?eny a zpátky do ba´tohu a já je nesu dom?. Jsou líný chodit...:-)
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-04, 15:02
nessie: sa priznám, že som sa tých predlžova?iek nepýtala, ?i im to nevadí :-))) Inak, dostanú sa kúpi? tzv. detské poistky do zásuviek...malo by to fungova? aj do predlžova?iek...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-04-04, 16:11
Johanka: Jooo, taky jsem už na to myslela, jenže m? se to pak d?sn? blb? vyndavá, když pot?ebuju tu volnou zásuvku použít t?eba na vysávání apod.:-)
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-04-04, 16:14
No k t?m záslepkám byly takový klí?ky...kdysi, te? teda nevím....:-)
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-04-04, 16:15
A navíc ta d?tská pojistka je proto,aby do toho dít? nešahalo, ale pokud to leží na zemi jako t?eba ta prodlužova?ka, fre?ák se ot?e a pomo?í to takovym zp?sobem, jako náš Pin?our, tak stejn? dostane ránu, a? je tam pojistka nebo neni...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-04, 17:01
Petra p: tak potom už enem tá potravinárska fólia :-))) a poriadne omota?!
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-07, 12:08
Tak, znova pot?ebuju poradit... Koupila jsem tcho??m Frontline ve spreji. Jenže jsem se n?jak zapomn?la zeptat, jak to mám ud?lat, aby si ho neolízali? Chylíková ?ikala, že opatrn? kolem tlamiš¨?ky je pot?ít, jenom na ta místa, kde si ho neslížou. Jenže co když se budou lízat potom celý? Rocky líná, takže se olizuje. A potom, jak dlouho je musim nechat odd?len?, než se vst?ebá? Protože si navzájem lížou krk... Jde o to, jestli jim to m?že n?jak ublížit, nebo jestli si to nesmí lízat kv?kli tomu, že si to tim sundaj a bude to na nic????
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-07, 12:52
Rynn,ja myslím že nejde o to ,že by si to slízali,ono to totiž je závislé na tukové vrstv? na zví?eti.Fretky mají takový tukový film po celém t?le,a ten zajistuje že se u?inná látka jak ze spreye,tak z pipety dostane po celém t?le.Jde jen o to,nenacákat to zví?eti do xichtíku,proto vet?ít v okoli nosu jen,necákat.A na t?lo normáln? nast?íkat,vet?ít do srsti,ono to velmi rychle zaschne a pak už to ne?eš.Tyhle v?ci jsou vyráb?né práv? s ohledem na to,že si zvá?ata srst olizují.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-07, 13:04
Ha, d?kuju... já vim, že u Strongholdu, když jsem jim ho dávala, mi vet doporu?il je nechat na den odd?len?, aby si to neslízali, takže tak... A Chylíková mi práv? ?ikala, že na hlavu jim to potom vet?ít rukou, kterou budu mít od toho spreje, ne v blízkosti o?í a ne úpln? kolem ?umá?kul, kde by si to mohli slízat....
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-04-08, 13:19
ahojky Rynn... já sem to Montymu p?est?íkala lehou?ce, a kolem ?umá?ku minimáln?...
Tady na t?ch stránkách je o frontlinu hezky napsáno, tak myslim že se nemusíš bát:): [www.hafani.cz]



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Kuklynka dne 08.04. v 13:24.

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: simbala (IP)
Datum: 2007-04-09, 19:28
zdravím všechny milovníky fretek.Máme doma miminko které má p?ed sebou všechna o?kování proto se chci zeptat kterou vakcinou proti psince mám nechat naši fre?uli oo?kovat když CANVAC je pro n? nevhodný.d?kuji za odpov??

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-09, 19:32
simbala: skús použi? vyh?adáva?, ur?ite toho o o?kovaní proti psinke nájdeš dos?...
napr. toto: [forum.fretka.cz]

...alebo sa pozri sem (skoro na konci stránky):
[forum.fretka.sk]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 09.04. v 19:34.
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-04-09, 19:34
My necháváme o?kovat Eurican a jsme bez problém?.
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-09, 19:34
My o?kovali Duramunem (nebo jak se to jmenuje) a taky v pohod?.
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-04-09, 19:35
nám o?kovali 6týdení mim?a a jejich maminu biocanem.bylo to bez problém? i p?i p?eo?kování...

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 09.04. v 19:36.

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-04-09, 19:38
Biocan Puppy dostal Brutík co by mim?o jako první o?kování ješt? u majitel? maminky. A je to kluk, jako buk.
Náš vet preferuje ten Eurican, že s ním má dobré zkušenosti.
Ale nezávadných vakcín je ur?it? ( aspo? doufám) víc.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 09.04. v 19:38.
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-04-09, 19:40
Já mám na Pí?ovi Nobivac na všechno a u Babul Vanguard a na vzteklinu Nobivac. Taky jsou v pohod?.
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: simbala (IP)
Datum: 2007-04-09, 19:44
díky moc naší dám? bude 7 týdn? a chystám se p?íští týden na o?kování naše první fre?ule byla o?kovaná ješt? CANVACEM a když jsme o ni p?išli tak jsme si dali chvilku pauzu s novým mim?em ale kdo jednou fretku m?l už se té lásky k nim nezbaví a te? jsem zas jak za?áte?ník

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-09, 19:51
Nobivac máme na vzteklinu, ale možná jeden z nich i na psinku... nemám tun o?kováky, tak ani nevim, asi na to doma juknu...
Avatar

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: simbala (IP)
Datum: 2007-04-09, 20:01
no zkusím obvolat vety v okolí jestli v?bec n?co jiného než ten CANVAC používají abych se n?kam nehnala zbyte?n? a uvidím

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: cacorka.21 (IP)
Datum: 2007-04-15, 09:11
prosím porad te mi dnes mi zem?ela frete?ka jak se na fretka kom d?lá parte d?kuji moc.

Re: pot?ebovala bych poradit!!!
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-04-15, 09:36
Co se stalo? Je mi to moc lito:( Napis soukromou zpravu Jordi. Jsou to jeji stranky a ona ti to parte udela:(
Avatar

Aktuální stránka:11 z 22


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist