Jít na stránku:  Předchozí1234567
Aktuální stránka:7 z 7
Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-07-06, 23:31
normální to není, ale stát se m?že - mohla hodn? hltat, nebo se p?ecpat.
jestli bude zvracet i ráno, ŠUPEM na dobrou veterinu! s tím se nedá otálet, u fretek mají všechny choroby v?tšinou bleskový pr?b?h.

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-07-06, 23:34
ješt? dotaz - nebyla v posledních pár dnech o?kovaná? pokud ano, nebyl to náhodou smrteln? nebezpe?ný CANVAC?

jak vypadá jinak - hraje si, je aktivní, nebo za?ala polehávat? co stolice - normální, nebo pr?jem, nebo nekadí v?bec? jestli v?bec nebo pr?jem, tak platí ono "šupem na veterinu", dtto jestli polehává nebo prost? se vám i jinak "nezdá".

držím palce, aby to nebylo nic vážného.

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: martooni (IP)
Datum: 2007-07-06, 23:57
O?kovaná ješt? nebyla. Byla celou dobu v pohod?, naprosto ?ilá, hravá, stolice je normální. P?i papaní docela hltala, ale jak jsem psala, zvracela 3 hodiny po jídle.. tak mi to p?ipadá divný.

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-07-07, 00:03
a nemohla sežrat n?co n?kde nepozorovan??

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: martooni (IP)
Datum: 2007-07-07, 07:15
To si taky nemyslím, stále ji sleduji. Ve vyzvrácené kaši nebylo nic jiného než rozm?ln?né granule.Je možné, že se jen p?ecpala? Mám ji te? ráno dát?P?ítel si myslí, že je nastydlá.

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: martooni (IP)
Datum: 2007-07-07, 08:01
Tak práv? se Chérie probudila, je ?ilá, hravá. Zkusím ji dát snídani, ale jen ty její granulky, na které je zvyklá.

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-07, 10:19
ješt? zkontroluj jestli normáln? kaká a jestli nemá pr?jem.Pokud ne,tak ji dej klidn? nabaštit to co je zvyklá.Jaké granule používáš?

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: martooni (IP)
Datum: 2007-07-07, 10:36
Všechno v po?ádku, stolice normální, ráno už nezvracela. P?vodní majitelka je krmila Duo Ferretem, já jsem koupila jiné (Hill´s kitten) a míchala jsem to 1:1. Ráno jsem ji dala jen Duo Ferret.Zatím je všechno v pohod?, hraje si a zlobí :)

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-07-07, 11:28
jestli to bylo opravdu p?echodem na jinou stravu, není to PRO VÁS moc dobré, protože to budete muset nejspíš absolvovat znovu.... ;o)
duo ferret totiž NENÍ dobré krmivo, je pot?eba ji p?eu?it na n?co jiného - t?eba práv? ty hills. nebo si pro?ti vlákno stelivo a papání, tam najdeš VŠECHNO, co kolem fret?ího jídla pot?ebuješ a jsou tam vyjmenované další KVALITNÍ granule - a? už kot?cí nebo p?ímo fret?í, které by asi byly nejlepší.
a granule m?žete nechávat fre?uli k dispozici po?ád, aby jedla kdykoli má chu? a hlad.

jinak je super, že se zvracení upravilo! snad to bylo opravdu jen tou zm?nou... :o)

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: martooni (IP)
Datum: 2007-07-07, 11:57
?etla jsem, že to není dobré krmivo, proto jsem koupila jiné. Ale jak to, že mi zvracela až po ve?e?i, když už od rána dostávala Duo F. a Hill´s dohromady?? Co mám tedy d?lat? Dále míchat nebo rovnou p?ejít na Hill´s? D?kuji za radu.

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-07, 15:05
Ja osobn? bych rovnou p?ešla na ty kvalitní,pá? takhle dohromady to má moc obilovin a muže jí to p?sobit potíže práv? p?i trávení.
Ale!!zároven ji muže pusobit potíže ta zm?na,což zjistíš jen když to vyzkoušíš.
Ale rozhodn? ji nech granulky stále nadosah,nedávej ji jídla odm??ený,pak má tendenci se p?ejídat a hltat a to muže zpusobit to samé.Fretka muže mít p?ístup k jídlu stále,nehrozí,že by se jako pes p?ežírala do almarovitosti.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-07-07, 16:47
jestli už nezvrací a nepr?jmuje a normáln? kadí a je aktivní a hravá a jeví se vám celkov? dobrá, tak neplašte, asi to nic nebylo. malé d?ti taky ob?as "jen tak" zvrací.

s tím p?echodem nevím, asi bych taky zkusila rovnou sebrat duo a nasadit hills, p?ípadn?, pokud zase budou problémy (t?eba jí zrovna hills nesednou??), tak mít v záloze ješt? n?jaké jiné kvalitní (totally ferret, anf, vitakraft, merlin, kot?cí - acana kitten, iams kitten, eucanuba kitten...).
u takhle malé fretky by nem?l být problém s p?echodem na jinou stravu, horší to je t?eba s ro?ními a staršími, ony si nerady zvykají na n?co nového.

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: martooni (IP)
Datum: 2007-07-07, 16:58
To Martina: moc Vám d?kuji. Už jsem klidn?jší..Ano, je naprosto v po?ádku. Lekla jsem se, je to moje první fretka. Ráno a k ob?du jsem ji dala Duo a vše bylo v po?ádku, ve?er zkusím jen Hill´s, a pokud bude problém, tak koupím jiné.

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-07, 17:10
malé fretky(a i dosp?lé) rozhodn? jedí víckrát,než t?ikrát denn?,jedí i v noci,takže znovu ,prosím o ponechání granulí na dosah fretky at jí kdy ona pot?ebuje,nebo bude hltat a zvracet,bude z toho koloto? až se ji vytvo?í syndrom špatného trávení a bude nemocná po celou dobu svého života.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: martooni (IP)
Datum: 2007-07-08, 15:17
Tak je všechno v po?ádku, úpln? jsem p?ešla na Hill´s granulky, má je k dispozici celý den. Stolice je normální, nezvracíme. D?kuju všem za radu.:)



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 01.06. v 17:23.

Jít na stránku:  Předchozí1234567
Aktuální stránka:7 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist