Jít na stránku:  1234567Další
Aktuální stránka:1 z 7
fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: fretulka (IP)
Datum: 2006-10-17, 22:06
Dneska si tak jedu autobusem domu, stale stejna trasa, lidi navleceni v kabatech s vyrazem zimni utavy.
Vsechno je ale spojovalo, telesny pach :) Jen se nekdo pohl, zavan z jeho propocene bundy zavanul po celem dopravnim prostredku, ktery jsem po par minutach povazovala za zamoreny.
Kde jsou ti balkanci politi litry kolinske?! Po dnesnim dychanku lze tvrdit, ze cesky narod smrdi vic nez ti mali ctyrtlapickacci fretaci...



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 01.06. v 17:24.

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2006-10-18, 10:12
fretulka:
Minulý týden jsem vezla tramvají v p?enosce fre?áka k vetovi a pomyslela jsem si to samé. Lidi, kte?í okamžit? "v?t?ili" fretku, ale bylo jim šumák, že v tramvaji jezdí propocení, špinaví a alkoholem prosáklí smradlaví cestující.T?m ne?eknou ani slovo a tiše trpí. Po?ád jsem ?ekala, kdy mi n?kdo ?ekne, že to zví?e smrdí a nepat?í do tramvaje. Už jsem se t?šila, jak je ut?u! Chlap, který stál kousek ode m? - no fuj! Prášek na praní a mýdlo asi nepovažoval za d?ležité.Zlaté fretky!!



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 09.06. v 12:20.

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: fretulka (IP)
Datum: 2006-10-18, 11:27
no chutovecka, jeste ze ten zabach fretulkam moc nevadi. I kdyz, vlastne nevim...nepatrim mezi naturalni zeny a parfem je prvni pomoc:)
Zalozila bych hnuti, nebo stranu BOJ PROTI SMRADU :) MYslim ze bychom prorazli diru do sveta:)

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-18, 11:54
Hele holky, když vezmete, jak mají fretky citlivej ?umá?ek,jak dob?e cít?j, tak myslím, že ty smrady musejí cítit ješt? mnohem intenzivn?ji. No, chudáci...
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: fretulka (IP)
Datum: 2006-10-18, 12:00
no ted mi to docvaklo taky... Myslim zeme fretuli budu davat osvezovac vzduchu pred cumacek :)

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-10-18, 13:49
Me osobne moje fretulky vonej a cesta MHD jak v lete tak i v zime je o zivot =o) Nejhorsi smrad jakej sem kdy zazila byl bezdomovec v zime v tramvaji. Vsichni se mackali vzadu ve vagonu =o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: graciijka dne 18.10. v 14:22.
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2006-10-18, 14:06
Tuhle zkušenost mám taky. Hehe, by m? zajímalo, jak asi my smrdíme fretkám?

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-10-18, 21:12
V?ele s vámi souhlasím.Každý víkend brigádn? pracuju na pokladn? v supermarketu.Co chvíli u m? nakupují ožralí a smradlaví bez?áci nebo d?chodci,kte?í se koupou tak jednou za 14dní.Je to hnus a pokaždé se mi zvedá kufr.Fre?ule oproti nám voní.:o)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-18, 21:42
Tak, tak:-) Jdu se na?uchat:-)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2006-10-19, 15:38
Každý den jezdím do školy autobusem a každý den se modlím, a? si vedle mne nesedne n?jaký ožrala nebo na?an?aná d?chodkyn?, i když jdou stejn? zpravidla cítit p?es celý bus nebo tramvaj.... To pak zabo?ím nos do rukávu a modlím se, a? už jsem venku já, nebo a? vo?avý kolega vystoupí!
Mimochodem, taky m? už napadlo, nakolik jsou fretky vnímavé v??i parfém?m, deodorant?m apod, takže parfémy prakticky nepoužívám jen antiperspiranty, aby me v buse necítili ;-)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-10-19, 15:43
:o)
V?era se ke mn? Vanilka tak krásn? tulila a cht?la mi dávat i pusinky... No prdlajs pusinky! Ve?e?ela jsem totiž rybí pomazánku a ona mi prost? ?ichala k puse, ?ím to zas "smrdím"!
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-19, 16:50
Jojo, já když jim cokoliv, tak mi doslova lezou do pusy a jsou milou?ký... když chci pusinku, tak m? spíš kousnou, když jim dávám pusinku já, musim jim držet ?umá?ek... a o t?ch smra?oších v MHD ani nemluvte, zima za?íná, v každý tramvaji 5, 6 bezdomovc?... prost? hnus :((
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-10-19, 17:27
M? p?ipadá až legra?ní, kolik lidí se diví, že m?žu mít doma fretku, když p?ece tak smrdí.
A p?itom... , d?lám na personálním a n?kdy mám strach, že zmrznu, když musím po lidech (n?kterých) po?ád v?trat.
Já pochopím, že d?lník je cítit olejem a emulzí a když je vedro i tím potem.
Ale pro? musí být potem cítit na n?kolik metr? i ú?ednice v pond?lí ráno, to opravdu nevím.
A nejvíc jsou na pach zví?átka hákliví ti nejv?tší smra?oši.
Brutík je tcho?ík, ale oproti spoust? lidí je to navon?ný frajer.
A co se p?ímo Bruta týká, v pubert? zasmrd?t tedy dokázal, to jo.Ale te? už je to plyšák vonící tak zvláštn? ( jak už n?kdo psal ) po medu.
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-10-19, 17:38
Já mám taky pocit, že na rozdíl od spousty "lidí" fretka p?ímo voní.
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-10-19, 18:15
Jsou ale i situace kdy mi Zofik nevoni...treba kdyz vypusti pusiky =o)))
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-19, 18:25
No m? t?eba te? nevoní Pin?ourek. Smrdí totiž po mo?i, jak zna?kuje... Hlavn? b?íško.. Dneska ho vezmu vyt?ít se do trávy za barák, to pak voní jiná? :-) A ob?as je i trošku zelenej a dost ?asto i od hlíny :-D
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-10-19, 18:42
Zofka rada zahradnici doma =o))) vsechny kvetinace co jsou v dosahu uz jsou kolikrat presazovany =o)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-19, 18:51
Tak to my doma nezahradni?íme :o) Pí?an vlastn? nep?išel na spoustu v?cí, to malá je daleko vynalézav?jší... I bych ?ekla, že pochopil, že má t?žkej zadek a všechny jeho pokusy kon?í tim, že spadne a namele si hubu :o)

Ale ješt? k t?m bez?ák?m, taky si vedle m? sed jednou jeden. Poch***nej od hlavy až k pat? a pak jsem ješt? od n?j dostala vynadáno, že se ho štítim. P?itom jsem na tý zastávce vystupovala (a vystoupila bych i kdybych vystoupit nem?la...
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-10-19, 18:52
Brutík je vykastrovaný a žlázky nepoužívá. Pušnul si jen jednou v život? a to mu byly asi 4 m?síce.
Foukl v lese na psa, protože se ho lekl.
Chudák pes. Je takový pyšný, chlapák s rodokmenem a smrd?l h?? než bolavá noha.
Ale od té doby pušnuto nebylo.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 19.10. v 18:53.
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-19, 18:55
My jsme si pušli za celou dobu ?ty?ikrát. Jednou na prací prášek (asi mu smrd?l, tak ho musel zavon?t :o)), na klouzka, když ho v lese ochutnal, na psa, když se ho lekl a na Babulky tátu, když si hráli a Pí?an si vzpom?l, že by se s nim mihl porvat...
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-19, 19:05
my ve van? .. =)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Adéla (IP)
Datum: 2006-10-19, 19:22
:o)))) boží vlákno taky už m? to mckrát napadlo. U nás v paneláku bydlí chlap, má kokra a když s ním jede ve výtahu tak je to smrad ješt? p?l hodiny po tom a to ho ani nemusím vid?t. Nebo sousedka nechává otev?ený dve?e od bytu a pak je šílenej smrad po celý chodb?, ale to je puch! A máma si st?žuje, že fretka smrdí, pche kam ta se na ní hrabe! V porovnání s n?kterými lidmi je fretka fakt navon?nej frajer!

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-19, 19:55
To u nás se pušá ?as od ?asu.... Tcho?i si hrajou a sem tam n?jákej ob?as zasmrdí...:-)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-10-19, 20:08
Rekla bych ze kazde zviratko ma svuj pach a toho se neda zbavit!!!!Jinda pes smrdi vice nez nejaka fretulka ale kdyz ji koupes a staras se o ni tak je to v poho mi mame taky doma 8frajirku a dva mi spi v posteli v me nocni kosili a ostatni jsou jinde.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2006-10-19, 21:20
jjo, moji sousedi mají v byt? ?eskoslovenského vl?áka a když s ním p?ijdou z venku, tak je chodba taky hodn? dlouho cítit! Zlatý vo?avý fre?ulky :-)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-19, 23:41
No, pro m? je taky víc cítit pes. Fretky mi voní. M?žu srovnat. Máme krom fretek ješt? vl?áka a ko?ku:-) A našeho psa bych o?uchávat necht?la:-)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-19, 23:45
jak jsem psala do výtvarnýho vlákna - jednomu známému hnijou zaživa ponožky na nohách a to je puch, že p?l dne po n?m doma v?tráte..
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-19, 23:47
Taky mám pár takových známých.... Kupodivu jejich návšt?va ve fretkách vyvolává spíš libost a fetování smradlavých nohou:-)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-19, 23:49
Jo, p?esn? tak... Naše fretky (hlavn? Pin?our) jdou vždycky do t?ch nejsmradlav?jších bot. A co je nejhorší! Tahají z nich vložky!!!
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-19, 23:50
Ty asi nejvíc "vo?ej":-)
Avatar

Jít na stránku:  1234567Další
Aktuální stránka:1 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist