Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:5 z 7
Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-02-05, 11:07
nekastrované sami?ky voní po medových sví?kách,:o)
Já mám zkušenost s tím že se pach taky odvíjí od toho ?ím jsou fretky krmené.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-02-05, 11:22
Záleží také na v?ku. Se sami?kami nemám zkušenosti, ale v pubert? oba mojí kluci smrd?li jak velké, špinavé nohy. A samoz?ejm? koberce a všechno páchlo po nich.Brutík ješt? vždy po koupání byl cítit jak spálenou gumou a to velmi.Te? má Brutík rok a p?l a voní po medu.Opravdu se to zhruba po roce života za?ne výrazn? m?nit k lepšímu. Nebo si zvykneme :o)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-02-05, 11:31
Sami?ka ale nikdy není cítit jako ?íjný samec,ani v ?íji sami?ky nepáchnou,jen víc voní po tom medu :o)))
Pokud ne?ím smrdí,tak je to n?jak zpusobené,asi bych ji od?ervila,pak nasadila Probican a ten jí dávala tak týden,když bude v ?istým pelíšku a bude baštit kvalitní stravu,m?lo by to ustat.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-02-05, 11:42
Pomineme-li ?íji, myslím, že za normálních okolností (tedy mimo ?íji) by fretka nijak nesnesiteln? smrd?t nem?la. Obvykle svým majitel?m voní :o)
Možná je to opravdu zp?sobeno nevhodnou stravou. Slyšela jsem - ale nemám s tím osobní zkušenost- , že fretky krmené masem smrdí víc a žádné koupání to nezm?ní.
Kastrace je ?ešení jen pro ?íjný zápach, nikoli pro odstran?ní pachu fret?ího kožíšku.

Nem?že být d?vodem toho zápachu používání pachových žlázek? Zvláš? jestli se jedná o mlád? nebo puber?áka?

Jo, a s veteriná?i se radit o zápachu fretek opatrn?, mnozí z nich jsou ješt? stále schopní doporu?it odstran?ní pachových žláz! :o(



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Mirim dne 05.02. v 11:44.
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-02-05, 11:51
Jo to je pravda,ona muže pušit,pá? je v cizím prost?edí.
A stravou zpusobený zápach je faktem,po mase,masových konzervách,ale i t?eba po granulích Merlin fretky teda páchnou i m? :o)

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-05, 11:53
Po Merlinu??? A já mam v plánu ho koupit!
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-02-05, 11:58
JÁ NE?ÍKÁM ŽE JE ŠPATNEJ !!! jen mi fretky,co ho baštily smrd?ly stejn? jako ty co jsou na konzervách,puch no.Ale t?eba je to jen muj pocit,vyzkoušej a uvidíš.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: polaskovaalka (IP)
Datum: 2007-02-05, 15:58
fretce je rok a osum m?sícu já ji krmím Sluis superior menu bývalá majitelka ji krmila ko?i?íma a psíma granulama ?íkala mi, že pachové žlázy používá jen když se lekne jenže ona se nebojí hraje si a kvoká o stošest. Já ani nevím jak fretka má smrd?t když pachové žlásky použije. Já ji t?eba necítím dokud si ji nedám k obli?eji ale možná sem si už zvikla mamka ?íká, že ji cítí sotva otev?u dve?e od pokoje a že už smrdím i já.

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-02-05, 16:18
jojo...ja tiež svojho fre?áka necítim ani teraz ke´d je v ruji a priate? tiež nie...ale ke? k nám príde matka tak hlási že to smrdí ešte pred bytom :-)))) pod?a m?a to je nezvyk....
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-05, 16:32
polaskovaalka: My si taky zvykli, první den mi zrovna nevon?l, další už to šlo a te? mi von?j moooc... a hlavn? každá fretka má jinej pach t?la, za chvíli ti bude von?t :D a použití pachovejch žláz ur?it? poznáš, to je nezam?nitelný :)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: polaskovaalka (IP)
Datum: 2007-02-05, 16:49
Já si myslím jestli to p?ece jen není tím žrádlem p?es noc jde tak 3x ráno to cítím ale když vy?istím záchod a vyv?trám tak už to necítím a pak vybýrám záchod pokaždé když se vykálí a ona opravku jde cítit jako ten trus a neválí se vn?m to bych poznala.

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-05, 16:50
Já záchod ?istim 2x denn? a je to v pohod?. Mám je v pokoji u postele a je OK... i když je fakt, že ze za?átku jsem to taky ejtila dost, nevim, jestli jsem si zvykla, nebo to bylo zm?nou krmení, Rocky p?edtim dostával "n?jaký" ko?i?í granule, nevim jaký. Za?la jsem krmit Royal Caninem, pak Vitakraftem a v pohod?...
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-02-05, 17:52
polaskovaalka: až ti zasmradí žlázkama v?? tomu, že to poznáš
Jinak je to o zvyku, fret?í kožíšek je cítit, ale to i psí.. Jé a když si dojde ko?ka na záchod - no to je pak šílenost, zlatý fretky
A hodn? lidí ?íká dop?edu, že smrdí, ani neví jak to má být cítit..


Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Ace (IP)
Datum: 2007-02-05, 18:53
k tomu smradu z krmeni se priklanim. Kdyz jsem si vzala jednu fretku co byla krmena spatnym krmenim tak smrdela tak nechutne, ze se to neda ani popsat. Ted co je krmena kvalitnim krmenim je citit jako kazda jina fretecka....

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2007-02-06, 07:47
Náš Bobíšek si ?as od ?asu p?i kakání i malinko pušne a to pak smrdí hovínko i Bobeš :o)))
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-02-06, 09:27
hm, tak me se vcera stalo, ze si me vzal kamos vedle a rek, ze posledni dobou necim zapacham...eugen nam zacal rijit a ja myslela, ze kdyz peru jeho i nase obleceni jednou za tri dny, vonim se apod. ze to staci.ja osobne sem to necitila, tak sem se omluvila a rekla, at mi to priste reknou driv...preknej trapas:/

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-06, 12:11
Berenika: Z toho si nic ned?lej, ode m? už si pár lidí v tramvaji odsedlo, te? teda už ne, ale p?edtim se mi to parkrát stalo... Já to ze sebe už dokonce necejtila ani po Se?i, když jsem si ?uch?ala všechny možný ?íjící same?ky... já cejtim akorát to, když si pušnou :)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-02-06, 14:02
nj, jenze ten blbec se nam trba dostane do skrine, tam se uvelebi, vyspi a pak zas odejde, ja si toho nevsimnu a v blahove nadeji si to obleceni vemu treba jako ciste a sama to ze sebe necejtim

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-06, 14:05
Berenika: Jedna rada- zabezpe?te sk?ín? :D no co, vždy? to nesmrdí... asi má jenom n?kdo citliv?jší ?uch... zna?kuje vám už?
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-02-06, 14:09
Berenika: To známe :o)) Když byl Kraken v ?íji, to byla jízda! Rodi??m jsme smrd?li i z fotky ;o)
Než jsem šla do práce, umyla jsem si i obli?ej, vzala ?isté oble?ení a m?la pocit, že ze m? není v?bec nic cítit. Jen co jsem p?išla do práce, skute?nost byla rázem jiná - okolo m? se linul dráždivý ?íjný pach :o) Zjistila jsem tak, že si nesta?í umýt jen ruce, ale že si musím vydrhnout i p?edloktí, protože bylo neuv??iteln? cítit, jak jsem si Krakena šíšala. Byl cítit ze všeho - z batohu, mobilu, prost? ze všeho :o)))
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-06, 14:11
To je fakt... Nejlepší bylo, když jsem kámošce (co byla na víkendu se mnou) n?co p?j?ovala v igelitce, kterou tcho?i nevid?li ani z 10 metr? a ona, že je igelitka cejtit tcho?ema... :D tak nevim, jestli to už neni paranoia :))
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-02-06, 14:11
Já sem tcho??m ve sk?íni spodní foch p?enechala a mam klid. Dávam si tam v?ci na doma ty si m?žou smrd?t jak cht?jí:-)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-06, 14:19
Vendulko - úpln? p?esn? vím, o ?em mluvíš!!! ?íjnýho samce si te? prožívam taky, a nem?žu se zbavit toho pachu z oble?ení. I když vim, že se k vypranýmu prádlu nedostane ani jeden, tak stejn? smrdí. A máma mi to samoz?ejm? nezapomene p?ipomenout kdykoliv m? vidí :-)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-02-06, 14:22
nj, jenze vonmi parchanti nic nereknou, a ja myslim, ze vse v poho a pak se to dovim takto.. sem se dneska spolusedici omlouvala, ze je to kvuli tomu a vona prej pohoda, to jen ostatni spoluzaci sou svine, co nic nereknou a jenom za zady pomlouvaji.
rynn-zatim zacina jen trosku,alezas nam zacal chodit na velkou mimo zachod, tak premyslim, jestli si to neplete:)

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-06, 14:24
Berenika: :)) z toho si nic ned?lej... my totiž fretkama nesmrdíme, ale voníme!!! To je rozdíl :)
Tak si pak užij zna?kování naplno :)) já mám od Pí?ánka ozna?kovanej chlupatej pantofel, nádhern? a lehoulince p?itom zvednul noži?ku :) a Rocky se pak moh zbláznit...
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Matýsek (IP)
Datum: 2007-02-06, 14:26
Tak ode m? si zatím nikdo neodsedl, ale p?íjde mi, že lidé n?kdy na nás koukají krz prsty, jako co si to dovolujeme v?bec nastoupit. Od kastrace již Matýsek není tak divn? cítit, ale nyní voní krásn? *o) a zatím moc nepuší....
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-06, 14:29
Rynn - kdybych já m?la jenom ty pantofle.. :-)) A Pí?ánek tedy opravdu nezvedá tu noži?ku nádhern? a lehoulince, ale d?e si to b?icho o všechno možný, jenom aby to co nejvíc ochcal a ve výsledku má mokrý celý b?icho! A ten smrad!!! To v??im, že se mohl Rocky zbláznit. Na tý procházce se Pí?an ke každýmu tak úžasn? lísal, až došlo na manžela ?ika. Pí?a se hrbil a hrbil a užíval si to drbání, najednou jako by mu ruplo v kouli, ohnal se po n?m a zakousl se tak siln?, že jsem m?la já problém mu tu tlamu vypá?it ob?ma rukama!
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-02-06, 14:32
jj, nas si taha pod postel,ouchyl jeden:)

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-06, 14:37
Petra: Fakt??? :))) no jo, chlap no, co kdyby mu cht?l vzít n?jakou sami?ku :)) ale on to fakt ud?lal tak elegantn?... byl rozkošnej :D no, nejlepší bylo, když jsem ho tam m?la na klín?, chvilku hajal a nechal se drbat a pak se rozhod, že mi bude norovat mezi nohama :D ale doslova... a když tak zabo?il hlavu a zvedal zade?ek, vypadalo to fakt zajímav?...
berenika: M?li jste mu po?ídit tu sami?ku, tahal by jí a vy byste m?li pokoj :D nás se Rocky nepokusil zatáhnout ani jednou... :)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-06, 14:41
Berenika - nás Pí?an taky tahal jenom do doby, než dostal na hraní Babul:-)

Rynn - to mi ani ne?ikej, že mam takovýdleho úchyla!!! :-D Škoda, že jsem to nevid?la, to muselo bejt skv?lý... No z pána asi cítil dva ?íj?áky, Bugiho a Maxíka, další dva pruhovaný :-) takže to muselo bejt tim. Ale kousanec m?l p?knej, to teda jo, až mi ho bylo líto a styd?la jsem se..
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:5 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist