Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:3 z 7
Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Matýsek (IP)
Datum: 2007-01-03, 22:06
Nevážila jsem ho *o) zítra, ale kšírky mu jsou o n?co menší a i sousedka ?íkala, že je v?tší a kulat?jší. P?epravku si asi objednám u živého skla, ale musím asi už te?, abych jí dostala v?as. JJ mimíška voní nádhern?, už mi to chyb?lo na t?ch horách *o)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-03, 22:10
Já jsem na?ichlá elá a na?ichlý máme úpln? všechno, takže by mi je to p?ipomínalo... tak ho zvažte... já Meggie ani Rockymu nemohla zapnout kšírky na tu velikost, p?kn? na chat? p?ibrali...
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Matýsek (IP)
Datum: 2007-01-03, 22:13
chicht, a myslíš, že prodávají n?jaké v?tší kšírky? XXL? *o)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-03, 22:14
Jojo, jsou snad i XXL :D ale Meggie asi budu muset brzo koupit kšírky pro same?ka. I když, ona na léto zase asi zhubne, bohužel...
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Janka (IP)
Datum: 2007-01-04, 00:11
Naše zlatí?ka své pachové žlázky už moc nepoužívají a když se to povede tak z toho máme s manželem srandu. Nejlepší je když jedeme k babi?ce bereme fretky sebou, abychom je zárove? vyven?ily v lesí?ku,to milují. Potom jdeme na návšt?vu a protože milá?kové ví,že jim babi ne?ekne jinak než ty smradlavé potvory, tak si vždy p?ed vkro?ením do dve?í pro její velkou radost uleví. [img][/img]

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-01-04, 13:42
Moji kluci maji prumerne 2 kila a zatim XXL ksirky nepotrebovali, ani kilove holcicky nepotrebuji vetsi - myslim, ze mf to ma dobre zmerene ;o) Jake mate vy ksiry, kdyz jim jsou male?

Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-01-04, 13:43
Sorry 2x





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yasmin dne 04.01. v 13:43.
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Matýsek (IP)
Datum: 2007-01-04, 17:15
Já te? rozm?ry nevím, ale koupila jsem ty klasické z Živého skla *o)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-04, 18:09
Taky normáln? ty kožený z živýho skla... Rocky se pomalu ke dvoum kil?m blíží (kéž by), Meggie má n?co p?es kilo, ale má to na p?edposlední dírku. Jenže se furt zakulacuje... ale asi je nep?eroste, bohužel :)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-01-05, 08:34
Rynn, tady byla vyhlášena soutež ve vykrmování fretek??? ;o)))

Ale vážn? - mají výrobci a prodejci "ud?látek" pro fretky v?bec pon?tí, jak velká fretka je? P?ed pár dny jsme byli ve zverimexu, prohlíželi jsme si nylonové kšíry a konstatovali, že náš Rupík by se do nich tedy absolutn? nevešel. Prodava? se nás zeptal, jak je velký. Když se dov?d?l, že skoro 2 kila (a to je spíše "hezký zimní pr?m?r", existují i kulat?jší fre?ákové), vykulil na nás o?i v up?ímném údivu: "Fretka váží tolik???"
:o)))
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-01-05, 09:34
Mirim: No evidentn? nemají:-) M? zas pobavilo, když jsem objednávala záchod pro tadeáše tu Noru 3, tak ta lopati?ka, co k tomu dodávají je tak maximáln? na bobky pro králíka a ne na ty kabely, které ze sebe Tadeáš vylu?uje:-))


P.S. No evidentn? Rynn tu vykrmovací sout?ž vyhlásila:-), pá? nem?že pochopit, že každá fretka je jiná stejn? jako lidi jsou taky každý hmotnostn? jiní:-)))
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-05, 13:32
Já a sout?ž? No dovolte??? :D já jsem jenom stráááášn? nadšená, že Rocky už neni hubená žížala, má teprv 1,75 kg :) a hlavn?- je krásn? svalnatej, takže si to m?že dovolit, he?... neklepe se mu b?íško, jako jinejm :-P
A jinak jestli je Nora 3 ten velkej rohovej krytej záchod, ten máme jeden doma, jeden na chat? lopati?ky v odpadkovym koši...
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-01-05, 13:49
Rynn: No vidíš, to už má víc jak Tadeáš:-))) Jo a Nora 3 je ten nejv?tší rohový záchod:-) Lopati?ku má Tadeáš na hraní:-)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-05, 13:56
Nessie: Ur?it? nemá, když Tadeáš, co jsem ho naposled vid?la, byl... v?tší a kulat?jší, než je Rocky te?... nejdeš v ned?li na Roztyly?
Jojo, WC super (do t?ch malejch rohovejch se Rocky nevejde, tudíž to vždycky p?ehodí :) ten velkej je akorát... ješt? jsem zjistila, že ta lopati?ka je dobrá na vyškrabávání z roh?...
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-01-05, 13:59
Já ti dám, že je Tadeáš kulatej, on má jen hodn? chlup? víš?:-)) NO nevím, možná p?jdeme, podle toho, jaké bude po?así:-)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-05, 14:06
Jo, hodn? chlup?, hmmm... dá se to svíst na všechno možný, vi?? :D já to vid?la v t?ch Rokycanech, byla by z n?j dobrá b?išní tane?nice :D ale sluší mu to, neboj :))
Jo, kdyby pršelo, tak nejdem ani my, p?ece jenom, aby mi nenastydli...
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-01-05, 14:21
spos?a?ko:-)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-05, 14:30
Náhodou, to m?žeš dob?e využít, víš, kolik byste tim vyd?lali??? :)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Matýsek (IP)
Datum: 2007-01-05, 15:26
Musím prohlásit, že mi Rynn vykrmila Matýska, tak máme doma mé?u *o))))
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-01-05, 15:38
Matýsek: Taky m?že d?lat z fleku b?išní tane?nici?:-)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-05, 18:35
Nessie: Matýsek ješt? ne, na tvýho Tadeáše ješt? nemá :-P ale zakulatil se p?kn?, to jo... :))) asi d?lali závody, kdo p?ibere za ten tejden víc, Rocky holt vyhrál :D
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Matýsek (IP)
Datum: 2007-01-06, 12:02
No podle toho, co mi Rynn psala, co Mates provádí z Meggie, tak jsem si myslila, že bude huben?jší *o))))
Rynn: Matýsek je o m?síc mladší *oP
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-06, 19:22
Matýsek: To nic neznamená :)) Rocky asi za chvíli p?ijde do ?íje, za?íná se chovat jak pitbul... vidí same?ka a šup na n?j...
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Matýsek (IP)
Datum: 2007-01-06, 20:09
Hmmmmmmmm...... alespo? máš dva v jednom *o)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-07, 04:28
Te? jenom jestli je to výhoda :)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Janka (IP)
Datum: 2007-01-09, 20:07
Kšírky vyrobí i v sedlá?ství. Už jsem o tom také uvažovala. Viky váží kilo a má je zapnuty na t?etí dírku. Ale zatím p?estala p?ibírat tak to ne?eším. Leoškovo byly z ten?í k?že a nošením se vytáhly, zatímco Viktorky byly ze siln?nší k?že a nepovolily ani o milimetr.Leošek váží 1,80kg a má na nich velkou rezervu. Oboje jsou z živého skla.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Janka dne 14.01. v 22:35.
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-09, 23:11
Rocky váží 1750 g a rezervu ješt? má, Meggie to m?la na p?edposlední dírku a má kil?o... akorát ty pro sami?ky už jsou n?jaký jetý, takže pro ní možná objednám ty pro same?ky, p?ijdou mi kvalitn?jší...
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Matýsek (IP)
Datum: 2007-01-10, 08:47
Matýsek má také rezervu, nyní váží 1,650g, tak to zatím ponechám, jen doufám, že pop?. ty XXL mi Živé sklo zašle v?as, až je budu pot?ebovat *o)
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Matýsek (IP)
Datum: 2007-01-15, 08:48
Tak jsem minulý týden volala vetovi kv?li kastraci a bylo se m? ptáno, zda-li nechci odstranit i žlázky. Na to jsem té vetce ?ekla, že dle zákona je to zakázané a ona mi na to odpov?d?la, že to sice je, ale že ten zákon není úplný. Sama mi ?ekla, že pokud moc nepuší, že je to zbyte?né (nevím, zda se zalekla nebo co) a já jí na to ?ekla, že to zbyte?né je, že nechci. Dost m? to p?ekvapilo, že tuto službu nabízejí......
Avatar

Re: fretka zapacha?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-01-15, 14:58
Matýsek: K vetovi ktorý mi ponúkne odstrani? pachové ž?azy by som asi nešla radšej vôbec a na kastráciu si našla iného veta...
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:3 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist