Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-05-07, 23:40
Tak jsem po dlouhé dob? zase zavítala a musím se dodate?n? pochlubit. Máme mimina, maminka Julie, tatík náš Míša. P?vodn? jich tedy bylo 9, ale dv? byly hodn? slabé a bohužel nevydrželi, no a nakonec se Julince nejspíš povedlo ješt? jedno zalehnout, nebo nevím, co se stalo. Byl to docela velký kluk a t?etí den jsem ho našla mrtvého... :-(( Takže zbylým 6 (t?i kluci, t?i holky) se již da?í výborn? a dnes jim bylo 14 dní (narodili se 24.4.). A te? mi pomožte ur?it barvi?ky. 5 z nich budou tchoríci, ale s tou šestou (nejmenší hol?i?ka) si nevím rady...
Avatar

Přílohy: P5040004.JPG (53kB)   P5040010.JPG (45kB)   P5040001.JPG (44kB)  
Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-07, 23:48
Nebude to albínka??? Já teda nevim, jaký má o?i?ka... a nepoznám to :) ale co kdyby???
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-05-07, 23:51
Práv? že vypadá, že o?i?ka bude mít tmavý... Už jsme si d?lali srandu, že ze dvou tcho?? budeme mít bílý fret? s modrejma o?ima (to nikdo nemá :-))
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-07, 23:56
A tmavooká bílá???
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2007-05-07, 23:56
ano,ono to vyzerá z dialky na tmavé o?i?ká,skús dat ešte nejakú fotku malej z bližšia :o)

Kukni sa do rodokmena ?i tam nemáš šampána,ale strieborného. Ale na tchora to nevyzerá

Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-05-07, 23:59
Nechci v??it, že bych m?la takové št?stí :-) Navíc nevím, jestli je to ze dvou tcho?? v?bec možné (geneticky). DEW byl kdysi m?j sen, jenže kdyby byla, tak by mi u našich asi ?tvrtá fretka neprošla a já bych si jí ur?it? cht?la nechat... Tak to snad a? DEW radši není...
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-05-08, 00:01
Práv? nevím, co máme v rodokmenu, oba moji tcho?i jsou ze zverimexu. Loni byla všechna fre?ata tcho?ovitá (i když ten same?ek co z?stal doma je spíš capuchino, nebo tak n?co). Zblízka ji zkusím vyfotit zítra, dnes už je nebudu rušit. Hned jak vyfotím, tak dodám, snad tam bude n?co vid?t.
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-08, 00:03
T?eba to DEW je a holt budeš mít doma o fretku navíc ;)
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-05-08, 00:05
Jo a máma m? vyhodí i se t?ema fretkama (Míšu nedá, to je její mazlík), psem, t?ema ko?ma, dvouma ko?kama (ty další dva kocoury a? si nechá) a p?ítelem :-))
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-08, 00:07
Aaaaale, to už se doma ztratí, jedna fretka sem, jedna tam..... :))
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-05-08, 00:11
To už by s ní asi švihlo... A nebo by švihla pár m?. Uvidíme, zítra nafotím, t?eba to rozluštíte, já si netroufám...
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-08, 00:14
Anebo holt po?kej, až o?i?ka otev?ou a bude to jistý a pak holt nátlak, jak toho chudá?ka nikdo nechce a on bude smutnej, a že si ho prost? MUSÍŠ nechat... :))
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-05-08, 00:22
Jo, chudá?ek ubohej, takhle námm z?stal loni Nemo, chudá?ek byl odmali?ka takovej jakoby drsnosrstej, ?i co, já si na n?j pak zvykla, pání?ka jsem mu ani po?ádn? nehledala (chudá?ka p?ece takhle stejn? nikdo chtít nebude, že?) a tak z?stal. Jakoby drsnosrstej je po?ád, ale je to d?snej komediant a vyslovenej šašek. Dneska bych ho nedala ani za zlatý prase.
Avatar

Přílohy: Nemo.JPG (80kB)  
Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-08, 00:24
No tak t?ch chudá?k? bude víc... vždy? to se stát m?že :)
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2007-05-08, 00:55
aha,jasné,hned prvá fotka ?o ..... :D oops, no mne ajtak pripadá na albína, aj mne sa spo?iatku zdalo,že albíni majú tmavé o?ko,ale po?ase sa to vykryštalizovalo :o)

Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-05-08, 00:56
no to by byla špica, akorát m? mate ta barva nosu...u Jordi se píše, že je barva nosu vždy r?žová :/ ale držím palce! :))
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-05-08, 00:57
no, ten nosík je spíš špinavej...
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2007-05-08, 00:58
áno,nosík je dokazom,že papá vela mlie?ka,ked ho má ešte zaschnutí na nošteku :o)

Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-05-08, 01:00
:) jj taky si vzpomínám, že moji prcci m?li hn?dý pruh na horní p?lce ?umecu :)
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-05-08, 01:02
U nás to mají všichni a taky se všichni po?ád cpou a rostou jak z vody (pardon, z mlíka :-))
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-05-08, 02:49
Nosik je opravdu od mlicka a mala je albinka ;o) Chtelo by to fotky kdyz byla jeste ruzovoucka, pri narozeni se to pozna nejlip..
Jinak pro porovnani fotka Yase od Jordi


Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-05-08, 12:05
Ono se to m?že hodn? p?ebarvit, ješt? je to malinké, ale kdyby opravdu, tak doma vysv?tlíš, že takovou obrovskou vzácnost jako je DEW nem?žeš dát ani vlastní sest?e, natož n?komu docela cizímu, no a je to doma.
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Petik (IP)
Datum: 2007-05-08, 19:47
to Jan?a : moc moc gratulujeme k dalším mr?átk?m. :-)
máme od tebe lo?skou Nerinku, a je to skv?lá hol?i?ka
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-05-08, 19:55
Petik: díky moc, to jsem moc ráda, ?as od ?asu jsem v kontaktu se všemi majiteli "našich miminek" (i když už to jsou p?kní raubí?i), jen vy a ješt? jedna paní z Prahy jste mi chyb?li. Každopádn? jsem moc ráda, že jste spokojení. Tak za m? Nerinku podrbej a vy?i?, že jí pozdravují rodi?e a bráška Nemo. No a kdyby jste m?li cestu kolem - t?eba p?i n?jakém rodinném výletu (ale to asi t?žko, co?), tak se stavte. A pošli fotky, jestli m?žeš, já se budu kochat, jaká je z ní krasavice :-))
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Bal? (IP)
Datum: 2007-05-09, 11:51
Tak vám Jani musím taky napsat, že ti vaši prckové jsou moc hezcí, a s tou albínkou to je opravdu dilema. My jsme stále se Sissi v o?ekávání, dnes ji mám i sebou v práci, kdyby to na ni náhodou p?išlo p?es den, abych byla p?ímo u toho,mám tu klid a nic ji neruší. Už se nem?žeme do?kat až budou miminka na sv?t?. Tak zatím a a? vám prckové p?kn? rostou. Zdraví Bal? Sissi a spol.

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-05-11, 00:13
Tak jsem se rozhodla, že vás budu ješt? napínat, jakou bude mít malá vlastn? barvu. Sama si ješt? nejsem jistá, ale mám sv?j tajný tip :-)) Tak zkuste tipovat, až to bude jisté, vyhlásíme vít?ze :-))A abych vám to trošku ztížila, tak nebudou zatím žádné další fotky, budete si muset vysta?ít s tím, co je v prvním p?ísp?vku :-)) Takže, k?iš?álové koule do ruky a p?edpovídejte, hádejte a tipujte :-)) Jinak se všechna mlá?ata mají skv?le a Julinka je snad nespustí z o?í. A rostou jak z vody.
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-05-11, 00:40
No ja ti preju DEW! :)
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-05-11, 00:55
Tak ti d?kuju, také bych si to na jednu stranu p?ála, ale na druhou si ?íkám, a? je snad radši n?co jiného :-)) Pochybuju, že by mi jako DEW prošla, abych si jí mohla nechat.

Takže zatím 1 hlas pro DEWa :-))
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-05-11, 19:25
Coze se to vyhrava? ;oP jeden hlas uz tu mas na albinku :o)

Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-05-11, 19:34
No, já brala hlasování od vyhlášení :-)) Ale tak dob?e:

Stav hlasování zatím:

1 hlas DEW
1 hlas albín

Cenu pro vít?ze jsem ješt? nevymyslela. Pokud nakonec vymyslím jednu cenu (ned?litelnou), budu muset losovat kone?ného vít?ze, i když t?ch, co budou tipovat správnou barvu bude víc :-)) Leda vymyslet n?jakou "klonovací" cenu... N?co vymyslím (aspo? doufám, v tomhle nejsem moc zdatná :-))
Avatar

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist