Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-05-11, 19:42
Fretatko? :oD

Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-05-11, 22:29
No, to t?žko, všechny jsou p?edb?žn? zamluvená, až na tu malou, tam si dávám ?as na rozmyšlenou :-)) Teda spíš na "vybarvenou", no a p?ípadn? na p?ekecání našich :-)) Leda tak z p?íštího vrhu :-))
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Bal? (IP)
Datum: 2007-05-22, 11:44
ahojky,tak se to hlasování n?jak zaseklo,dneska už asi víte jakou barvu o?í má-doufám, že ?ernou. My jsme o sedm potv?rek po?etn?jší,našt?stí nebo možná práv? naopak, nás takové ?ekání jako vás nepotkalo.My jsme všichni tcho?ata. Tak se zas uvidíme v plném po?tu na podzim, jestli bude n?jaký ten srazík. Zdravím - a naše sme?ka zdraví tu vaši.

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-05-22, 12:46
Jani, tak co? máš n?jaké fotos? co naše tajemná? :))
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-05-22, 14:58
Ahoj, tak jelikož se hádání barvi?ky n?jak neujalo :-( , tak to uzav?eme. Pokud jsem se n?p?ehlédla, tak byl jeden hlas pro DEWa (fr?an) a jeden pro albína (Yasmin). Oba vás bohužel zklamu, malá hol?i?ka není ani jedno.cJá sama jsem tipovala st?íbrnou.. Ale mali?ká není ani to. Takže nevyhrává nikdo :-( Malá je champagne :-)) Abste mi uv??ili, p?ikládám dnešní fotky.
Avatar

Přílohy: mali?ká.JPG (93kB)   mali?ká2.JPG (35kB)   holky.JPG (85kB)  
Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-05-22, 14:59
A ješt? pár fote?ek....
Avatar

Přílohy: mimina.JPG (79kB)   mimina2.JPG (79kB)   kluci.JPG (85kB)  
Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-05-22, 16:28
Ježíšíí ta je klááás?ou?tááá!!! No já ti p?ála DEW aby sis ji mohla nechat, ale champagne by ti taky mohla projít, ne? ;o) Všichni jsou k u?uh?ání :o*
Apropo, máte stejný koberec jak naši tcho?i ve volié?e :o))
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-05-22, 16:43
Ti jsou sla?oušcí !
Já vím , pro? mám kluka a ješt? k tomu kastrovanýho.Já bych si všechny ty mimina musela nechat :o)
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-05-22, 16:45
ta krásná šmudlinka vypadá jako naše Sv?tluška "za mlada",takže z ní patrn? taky vyroste champanka s výrazn? sv?tlou hlavi?kou :o)


*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-05-22, 21:31
fr?an: Koberec je od tchýn? ?ekatelky :-) Je te? v koupeln?, kde ho práv? devastujou tcho?i :-)) Až ho zdevastujou úpln?, tak p?jde do popelnice...

Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-05-22, 22:48
:) my ho meli na chodbe a ted jak tam mame dlazbu, koberec taky devastujou tchori :))
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-05-22, 23:29
Tak zdar devastujícím tcho??m :-) Kdyby to moje skoro tchyn? vid?la (nebo kdyby m? slyšela), tak jí asi klepne... Ona se snad opupínkovala v okamžiku, co se dozv?d?la, že máme tcho?e doma...
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-05-22, 23:46
;o) to moje skoro tchyne o me pry rikala, ze desne smrdim, kdyz mela Zofka riji :)
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-05-23, 00:22
Hele a nejsou ty naše skoro tchyn? náhodou p?íbuzný? Ta moje to tvrdí taky, a to tam prosím jezdím p?evlékaná do ?istých v?cí (kdybych tam p?ijela v teplákách, tak by ji asi kleplo), ke kterým se tcho?i ani náhodou nedostanou... A když zrovna "nesmrdím" od fretek, tak "smrdim" od koní (k t?m mám na sebe zase úpln? jiné oble?ení)... Je zajímavé, že si st?žuje jen ona... ?ím to asi bude....
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-05-23, 00:41
hehe ja tam jednou vbehla i s rijici Zofii, tos teprv mela videt ty ksichty :))
tchyne to jsou kapitoly samy o sobe :))
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-06-11, 14:03
Tak mimísci nám pomalu odcházejí do sv?ta, ale ješt? jsou stále dva volní (champagne sami?ka a tcho?ovitý same?ek). Dv? sami?ky nás již opustili a mají nové pání?ky a ta druhá zárov?? kamarádku. Jeden same?ek odejde dnes (ten s tím krátkým ocáskem), bere si ho známá s dcerou jako náhradu za jejich bývalého fre?á?ka, o kterého p?išli p?ed Vánoci ve jednoho roku a t?ech m?síc? (zem?el na rakovinu). P?ikládám pár fote?ek.
Avatar

Přílohy: mimísci venku2.jpg (81kB)   jak jsme b?hali.jpg (75kB)  
Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-06-11, 14:14
další....
Avatar

Přílohy: s maminkou2.jpg (81kB)   s maminkou 1.jpg (97kB)  
Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-06-11, 14:18
a poslední.... (ty které se mi nep?iložili, protože jsem si nezkontrolovala velikost...:-))
Avatar

Přílohy: princezna Sn?hurka.jpg (87kB)   mimísci venku1.jpg (87kB)  
Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2007-06-11, 14:53
Jou ti jsou kjásní...:))) ten tmavý tcho?ík je úpln? nej:) Už se t?ším,až ty naše bu?tici trošku vyrostou...:) A taky pot?ebuju pomoct s ur?ením barvi?ek... Tcho?ku a albínku jsem poznala, ale klou?ek (m?j "zrzounek") je záhadou:) Je hodn? sv?tlý,ale o?ka má tmavší...?ekla bych,že snad stejné jako ta tcho?ka... domnívám se, že se z toho vyklube champagne po mamince. Fotky mám v "Rendy a Rory :o)"
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Petik (IP)
Datum: 2007-06-12, 14:13
to není možné, že ta kráááásná champagne sami?ka je ješt? volná......tu bych si vzala hnedle....(už jsem to doma nadhodila, ale neujalo se to :-))
To bysme pak doma m?li vlastn? dv? sest?i?ky (naše Nerinka je z lo?ského vrhu)

Jani, nemá mam?a Jul?a problém (poté co odchová na ja?e mladé) s ?íjí?? Naše Ner?a ji má už podruhé za sebou (takže te? zkoušíme zatem?ovat)
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2007-06-12, 15:21
ja bych si tu sampanku vzala hned, ale uz jednu takovou mam doma:o)
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-06-12, 15:43
Šampa?ku bych si taky nechala, ale o tom rozhodujou naši... Táta by jí nejradši vym?nil za Julinku, ale to nep?ichází v úvahu, Julinku nedám. A 4 fretky neprojdou. Navíc si p?ítel te? vyhlédl barák v jedný šílený vesnici a chce ho koupit, já jsem ?ekla, že se tam st?hovat nebudu, takže se tu akorát hádáme a kdo ví, jak to skon?í. Sice nem?žu v??n? bydlet u našich, ale kategoricky odmítám st?hovat se n?kam, kde se mi ani trochu nelíbí...

Petik.: Julinka problémy s ?íjí po mlá?atech nemá, ani loni už do ?íje nep?išla a letos nejspíš také ne (rodila letos pozd?ji než loni, takže to nep?edpokládám, ale chápu, že to záleží na vícero okolnostech). Leda pokud neplánujete do budoucna miminka, tak holt vykastrovat... A bude po starostech. U sami?ek prost? ta ?íje n?kdy zlobí...
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-06-12, 17:21
Miminka jsou uzasny, jak to rychle roste.. Ta mala mezi sourozencema vyslovene sviti :o)

Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-06-12, 23:25
volná šampa?ská sami?ka, úpln? jak pro bóžu, a ona nikde? ml?í? ;o)
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-06-12, 23:41
i vy jedny pokušitelky :o))) takhle ste mi uvrtaly vloni Adolfka.Sami?ka je užasnou?ká,ale m? byla nabídnuta jiná,a ješt? jsem se upln? na 100% nerozhodla.Furt p?emejšlím a pozoruju Adouška jak si vede v tmavé sme?ce.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-13, 10:02
bóža, neváhej dlouho, nebo budou všechna mimi rozebraná a tob? klapne ?elist naprázdno :-)))
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-06-13, 15:24
Ze by mel Ruda doma neter..? ;o)

Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2007-07-03, 22:26
Tak zdravím zase prozm?nu odtud... Ohledn? Míši (viz vlákno ztratila se fretka) stále žádné zprávy, neustále procházíme vesnici, ale nic....

Jinak máme asi nejdražší fretku v ?R. Abych si mohla nechat tu malou blon?atou Sn?hurku, tak jsme s p?ítelem koupili statek za milion :-)) Ne, te? vážn?, kv?li ní to rozhodn? nebylo, prost? se naskytla vcelku slušná koup? (vzhledem k tomu, že pot?ebuju v?tší pozemek kv?li koním), tak jsme to vzali. No a až se tam p?est?hujeme (hned tak to nebude, p?eci jen jsou tam pot?eba n?jaké opravy), tak tam p?ece nem?žeme nechat Nemíka samotného bez kamaráda... No a vzhledem k tomu, že Míša je nyní nezv?stný a nikdo neví, zda se ješt? najde (stále však doufáme), Julinka nejspíš z?stane doma našim, tak se nabízelo jedinné ?ešení, no p?ece si nechat to mali?ké zlatí?ko :-)) Jinak tu zbyl ješt? jeden její bráška a v p?ípad?, že by se Míša již neobjevil (prosím, nemyslete si, že už jsme to vzdali, to tedy rozhodn? ne), tak tu také z?stane, jako Míši nástupce (koneckonc?, kdo by se na to hodil víc, než jeho syn - p?eci jen je to p?ece "polovi?ní" Míša).... Až bude trochu víc ?asu a nebudou nervy z hledání Míšana, tak vám sem hodím fotky prck? (kte?í už zas tak malí nejsou), ale v poslední dob? jsem nic nenafotila...
Avatar

Re: Julie - miminka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-07-04, 22:59
Gratuluju k statku! a hlavne k te male a taky i prckovi a preju aby se i Misa nasel a bylo by to uplne nej! ;o)

Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist