Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:2 z 7
Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-10-24, 14:15
S tou endoskopií by to bylo asi ?ešení, to má Véva pravdu. Nevím jak v Brn?, ale Na Šejdru mají baby endoskop, vid?la jsem ho v nose labradora, nicmén? netuším, jestli i tak tenká hadi?ka nebude na fret?í jícen moc tlustá??? Lee, netušíš?

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-10-24, 18:17
Tak jsem byla dneska u veteriná?e. Lakyho mi nedali, cht?jí ho mít ješt? na pozorování. Ukázal mi další kousky, které vykakal. Sám doktor se divil, že tak velké kousky vyšly ven p?irozenou cestou. Je to gumová podložka, která omylem ležela ve van? a Laky do ní hupsnul a rozkousal jí. Když to vyzvracel, tak to bylo ztvrdlý.

Krev jsem objevila v pátek, po?ádn? jsem ho prohlídla, koukla jsem se do tlami?ky atd. Nikde nic. A když jsem utírala krev, tak v ní byly sliny. Krve bylo opravdu hodn?. Kdyby byla jen jedna kapi?ka nebo dv?..

Lakyho prý zítra zase uspí a podívá se mu na b?íško, jestli si ho m?žu vzít dom?. Prý papá upln? normáln?.
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-10-24, 18:27
a jinak sám doktor mi ?íkal, že všichni odchází v 18hodin a p?ichází v 6 ráno. a nikdo na n? nedohlíží. To m? opravdu dorazilo.
A dnes prý Laky už nezvracel.

a p?emýšlím, že zajdu za babou veteriná?kou do Liberce a omlátim jí ty kousky o hlavu. Prý že tam nic nemá...hm.

už mám nervy na pochodu. snad už to bude dobrý, ale nesmim se radovat p?ed?asn?. Nevyspala jsem se po?ádn? od pátku.
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-24, 18:28
Tak alespo? n?jaké pokroky! Držíme pale?ky a myslíme na vás!
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-10-24, 19:54
uvidim zítra. taky tam n?co m?že ješt? být a to nemusí tak hladce projít...:o( jsem zv?davá co mi tam ?eknou. Ale všichni ho tam dlachnili...prost? milá?ek
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-24, 19:55
Danka: Jojo, Laky je hrozný zlatí?ko... se závistí na n?j vzpomínám, zvláš? potom, co mi Rocky prokous ret :)))
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-10-24, 20:41
Tu žravost snad mají v rodin?... Ka?ka jako malá zase z misky okusovala protiskluzové ?udlíky.
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-10-24, 21:05
tak mi držte p?sti. zítra vám dám v?d?t jak to dopadlo. Když oni taky sežerou všechno..:o(
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-24, 21:08
guma je p?o n? asi nejv?tší lákadlo.

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-10-25, 02:44
Mají žravost v rodin?! Karrie jako malá zu?iv? odizolovávala kabely od p?ímotop?...

Danka: To je moc dob?e, že už Laky nezvrací a nekrvácí! A také to, že baští, je moc dobré znamení. Vypadá to, že je mu opravdu lépe, jinak by nem?l na baštu ani pomyšlení. Držím dál pale?ky a myslím na Vás :o)
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2006-10-25, 07:39
Taky drzim nadale palecky a preju Lakymu hodne sil na uzdravovani. Snad bude uz brzo v poradku.
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-10-25, 09:43
Taky držím palce a musím za sebe ?íct, že já bych za tou veteriná?kou tedy zašla a požadovala bych vrácení pen?z....ježíš a já na n? p?la takovou chválu...jenže já natrefila na Jur?íka, ne na babu.
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-10-25, 13:03
Toz vredy - predpokladam, ze "fretka mit zaludecni vredy muze". S jakou pravdepodobnosti, to nevim. Ale vzhledem k tomu, ze ma zaludek a nema ani jinou anatomickou (fyziologickou, biochemickou) uchylku, alespon co vim, kvuli ktere by vred mit nemohla, tak co by ne. Druhy problem bude to, jak moc se tim nekdo zabyval - na fretkach se obecne toho zjistuje/zjistovalo min, je min ucebnic, min odbornych praci, min vybaveni.
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-25, 13:44
nojo,Lee ,podle tech posledních postup? je v?ed na dvanácterníku i na žalude?ní sliznici zp?sobený bakteriemi.Stres jen p?ispívá k tomuhle onemocn?ní oslabením,ale myslíš,že by fretka mohla dostat stejné onemocn?ní t?eba cicmáním ?Teda já se se svejma fretkama vocucávam furt,a kdybych m?la v?eda na žaludku,mohly by se ty bakterie ode mne p?enest na n? a zpusobit jim taky tohle onemocn?ní?

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-10-25, 13:55
Tak nevím, jak jsou zví?ata vnímavá k p?enosu Helicobacter pylori, ale z ?lov?ka na ?lov?ka se dá p?enést...byl prokázán jak ve stolici, tak v povlacích na zubech, takže pokud se cicmáš s n?kým, kdo má v?ed, m?žeš ho dostat taky. Samoz?ejm? to musí být v?ed zp?sobený infekcí .
(jelikož jsem rok vážila 57 kilo a jedla ?tvrtku rohlíku denn? a nikdo nev?d?l, pro? m? to b?icho bolí, tak choroby žaludky a st?ev mám nastudovaný :-)))
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-10-25, 14:01
ammonia: díky...ja to tu fakt všetko nestíham ?íta? :-)))
Lee: v?aka za odborný výklad. Ma to napadlo, lebo obdobný problém aj príznaky mal môj priate?...a bolo to krvácanie z vredu (viem, že on nie je fretka...:-)))
Danka: Vyzerá to že sa kone?ne našla prí?ina, to je základ úspechu. Moc držím palce, ke? malý papá, tak to bude už ur?ite dobré.
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-10-25, 17:52
Ráno mi volali z veteriny, bohužel jsem to nestihla zvednout,tak jsem let?la k nim. Nechali m? tr?et na chodb? a tvá?ili se hrozn?. Nakonec jsem vešla do ordinace a doktor tam stál,s kousky, co vyzvracel. Prý zvracel ráno a to dost šílen?, tak ho museli okamžit? operovat. M?l zaklín?ný kousek v žaludku a nešlo to tam ani tam... Tak Lakýsek je po operaci, je tam na pozorování a mám si pro n?j p?ijít snad v pátek
:o( a prý m?l veliký št?stí. A už tam prý nic ve st?evech ani v žaludku nemá.
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: Jolana (IP)
Datum: 2006-10-25, 18:03
Tak to držíme všetky palce, aby to dobre dopadlo.
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-25, 20:06
Taky se p?ipojujeme. A? to dob?e dopadne.
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-10-25, 22:17
tak sláva, je to venku. Te? se to už snad oto?í k lepšímu.
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-10-25, 22:19
taky moc držím p?sti?ky aby to bylo už jenom dobrý... Drž se.
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2006-10-25, 23:43
Uf, to jsme rádi, že to dopadlo takhle. Te? už to musí být jen dobré. Všechny tlapky a packy držíme dál.

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-26, 00:38
Danka: Tak hlavn?, že už ho tam nic nebude tla?it a nebude zvracet, hlavn?, že už je z toho venku... Te? už to bude dobrý, neboj... a držíme packy
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-26, 13:26
Danka: Tak a? už je všechno v po?ádku
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2006-10-26, 22:34
Tak jsem dneska byla na veterin? se kouknout na Lakýska. Zhubnul, ale papká. Má vyholený celý b?íško a celý sešitý. jen mi spal na klín? a k?u?el. mám strach..prý veteriná? ?íkal, že není vyhráno. tak mám strach, ale zítra si ho m?žu vzít dom?. má mít dietu na ten žaludek
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-26, 22:38
neboj, danko!
nesmíš se moc bát, aby to z tebe lakýsek necítil. to víš, k?u?í, protože to asi nebylo pro n?j nic jednoduchého a možná ho to ješt? bolí. ale každej den to bude jen lepší, uvidíš!
oni když ti ho cht?jí už dát dom?, tak to je ur?it? nejmí? nap?l vyhráno - a s tou druhou p?lkou musíš lakýskovi pomoct.
ur?it? to bude dobrý, to nejhorší máte oba za sebou, jak to tady ?tu, v??ím tomu!

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-26, 23:20
Danka: Neboj, to zvládnete... všecno bude dobrý, držíme palce...
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-10-27, 01:50
P?ipojuji se k držení palc?!!!!
Pravdu má Martina - pokud je zví?e nemocné, nebo nedejbože umírá, nesmí cítit ten strašný strach a bolest, kterou má pání?ek. Lze se to i nau?it a schovat pocity hluboko v sob? - mám pr?pravu z plicní onkologie, vím, o ?em mluvím...:o/
Takže vesele, ?uch?at, politovat, soucítit, klidn? i slzu uronit, ale nesmíš se tvá?it h?? než on!
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-10-27, 12:39
Danka, držíme palce a ?apky a ako píšu holky: pozitívne myslie?, malého hý?ka? a ur?ite všetko dobre dopadne.
Avatar

Re: zvracení
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-10-27, 13:57
Danka: Už máš Lakyho doma? Moc držím palce, a? tu rekonvalescenci po operaci zvládnete levou zadní tlapkou ;o)
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:2 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist