Aktuální stránka:11 z 30
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-03, 21:21
upadá do komatu :o)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-03, 22:51
Jo, p?esn? tak. Uppadá do komatu. Kdybych nev?d?la, že po smrti je posmrtná stuhlost, tak si myslim každou chvíli, že je mrtvej...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-03, 22:54
chudák...tak mladej... :o)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-03, 22:57
Jo chudák?? Prasátko to je! A Babule taky! Tak jsem jim dneska ráno nasypala do záchodku to silikonový stelivo a oni ho za?ali spole?n? hrabat! Dote? jsme m?li BioCats, ale netušila jsem, že mi za?nou ty perli?ky hrabat! A vrcholem toho je, že se Pí?an nau?il do záchodku na chodb? str?it ?umá?ek a p?ední packy, ale zbytek t?lí?ka nechá p?ed záchodkem, takže pot?ebu ud?lá vedle, prasátko moje... Holt puberta s nim t?íská.. Co dodat..
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-04, 00:30
tak když tam dá ?umá?ek a tlapi?ky,tak to asi puberta nebude,to bude t?žkej zade?ek :o)


Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-04, 09:07
Nenene, on to d?lá, když na n?j koukam! N?kdy i vysko?í, potvora jedna. T?eba te? jsem je vypustila, Pí?an vyb?hl na chodbu, napil se z bazénku a došel si na záchodek na chodb? úpln? normáln? - protože jsem ho p?i tom nepozorovala!
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-04, 09:30
když na n?j koukáš,tak ti asi nazna?uj že na tebe s..e :o)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-04, 10:19
Asi máš pravdu.. Tak co ?ekat od malýho pubertálního kluka, že?

Jinak te? m? hrozn? p?ekvapil! B?hal, b?hal, zalez si do klece do hamaky a usnul. NIKDY nešel spát sám od sebe do klece! Jenom jednou se mi to stalo n?kdy p?edev?írem, ale nikdy víc!!! P?ekvapuje chlapec.. ?im dál tim víc p?ekvapuje..
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-04, 10:22
když ti to nem?že ?íct musí aspon nazna?it :o)
d?láte pokroky! :o)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-11-04, 11:05
Petra p.: Ty fotky jsou božský.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-06, 11:49
Tak dneska m? fretkouncí velice mile p?ekvapili! Už jenom proto, že m? nevzbudili po sedmý ráno jako každej jinej den, ale já se vzbudila sama až v p?l desátý a tcho?i furt spali! JÁ je musela budit, aby vstali a prob?hli se! Ne oni m?...

Jo a v?era jsem sch??ata zase fotila, tak snad n?jaký fotky vyjdou a budu sem moct dát zase pár nových.. Fotila jsem hlavn? malou ;-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-06, 12:50
Petra: Tak to na nás nemáš, dneska jsem se já vzbudila v 11 a tcho?i chrápou furt!!! V?bec je poslední asi 2 tejdny musim budit a vyhán?t z klece... akorát se asi v 7 ráno nažrali (to jsem se vzbudila poprvý já) a pak šli zase chrn?t, aniž by Rocky tahal Meggie po kleci a ona u toho v?ešt?la, aniž by st?hovali misky, aniž by lomcovali m?ížema!!! :)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-06, 12:54
jééé, to jsem ráda, petro, že nemám tuhle ?erstvou zkušenost sama... se silikonem... teda v záchod?! ne v prsou... ;o)
zrovna tenhle tejden jsem m?nila stelivo, zatím jen v p?epravce - celou dobu, co v ní pak byli zav?ení, se p?edhán?li, kdo ho vyháže víc ven. a pokud možno opravdu ven z p?epravky, nejen ze zách?dku... ach jo, zmetkové zatracený... :o)
obávám se, že u tohodle steliva jim to vydrží pon?kud déle (ta hrabavá) než u klasických hrudkujících. nepomohl ani vzorkový bobek, tak jsem se už pak jen modlila, aby ho nem?li nalepenej všude možn? i nemožn? a hlavn? zalezlý za drápkama... :o))

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-06, 13:12
Rynn - t?eba je to opravdu zimní spánek, ale to se divim, protože Babulí je stráááášn? moooc hyperaktivní a vždycky po sedmý ráno se vzbudila, za?ala se v?šet na m?íže, u toho strašn? kvi?ela, pak vzbudila Pí?u, za?ala po n?m skákat a kousat ho, na to reagoval tak, že jí d?lal to samý, ale trochu víc... Takže ?ev.. A dneska? Leželi spolu stulený na ru?níku na dn? klece a spinkali taaak sladce...

Marti - já jim to taky dala zatim jenom do záchodku na chodb?, v kleci maj po?ád to starý... Vyhrabali to 3x, pak dostali na zadek a Pí?an si pak teda asi uv?domil, že je to záchodek, tak tam hází bobky a je to dobrý. Ale ten malej ?ernej pošuk mi to vyhrabává po?ád, dam asi dršti?ce do dršti?ky...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-06, 13:16
Petra: Jo, Meggie je jinak taky hyperaktivní, ale teprv potom, co ji dostanu z klece... pak je skoro neúnavná... Rocky už padá na hubu a ona vždycky hop, p?istane mu na zádech a chce se hrát... ale vzbudit je je n?kdy nadlidskej výkon...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-11-06, 13:20
Petro, te? jsem tady ukazovala ty fotky Pí?ana jak spí na zádech, to má obrovskej úspech. Každýmu se to strašn? líbí. Prý že vypadá jako tu??ák :-))))))

No, tak u nás dneska filda vstával se mnou, v p?l sedmý, pobíhal kolem m?, všude se pletl, ?ekal že bude n?jaká ?amka, aniž by sn?dl snídani, takže nebylo nic, tak po chvíli šel sníst snídani a pak spát. Je fakt, že v?era usnul brzo a už jsem ho pak zav?ela, protože jsem sama šla spát po desátý.

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-06, 13:29
Rynn - to je p?esn? ono. Pí?an vždycky n?kde usne a padá na hubu a ona po n?m ská?e jak trdlo a chce si s nim hrát, což Pin?ourek ignoruje. Malá se vzbudí sama, dokáže se p?i život? udržet celkem dlouho, i když ráno ob?ma sta?í hodinka b?hání, ale ve?er by b?hala do noci, ne-li až do rána... T?eba te? ráno zalezli po hodin? a p?l, tj. v jedenáct, a Babulí už je zase na nohou, visí na m?ížích a ?ve, že chce pustit..

Paw - prej tu??ák! Pí?an je fretka, ne tu??ák :-))) Fretky jsou prost? úchvatná zví?átka, miluju je... Jinak jsem moc ráda, že fotky maj úsp?ch, mam zase nový fotky, co jsem fotila v?era, tak já je stáhnu a to se t?šte!
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-06, 13:32
Petra: Tak to Meggie až tak maxihyperaktivní neni, ráno se prob?hnou jenom chvilku, ve?er b?haj hodiny a p?l a Rocky si jde schrupnout a Meggie vydrží další tak p?lho?ku a jde za nim... po p?lhodin? se obavzbud?j, vylezou z gau?e a zase chvíli ?ádej... a pak je šoupnu do klece, abych mohla jít taky spát :) v?era se Rocky málem pozvracel, jak hltal po b?hání granule... já to nechápu, má je tam celej den, ale prost? hltá jak kdyby nedostal nažrat... :-/
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-11-06, 14:27
Chichi, tu??ák...co se ješt? nedozvíš, vi?...
ale on opravdu takhle spí? To je fakt fotka roku:-)
Filda vždycky klubí?ko, vyvrácená hlava, jazyk na mentála, packu do vzduchu, a podobný kousky...nebo si úpln? oby?n?j ud?lá klubí?ko, nacpe ?umák k prdelce a spí:-)) Ale tohle....

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-06, 15:18
No to jemu je to jedno, jak spí... On se vždycky svalí.. Momentáln? spí s hlavou v záchodku :-)))
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-11-06, 20:42
Checheche!!!

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-07, 18:58
Tak dneska ráno m? tcho?ící vzbudili v 7 ráno, takže žádnej zimní spánek na n? asi neleze... Oni jsou tak sladký, když si spolu hrajou, už to neni takový to mu?ení ze strany Pídi, ale malá leží na n?m, Pí?an na zádech a ona ho kouše do tlami?ky a do krku a strašn? u toho ?ve, d?ra jedna :-)) Už se ani nijak nevzrušuju, pokud ne?ve jako hysterka.. A když jí ho vezmu, tak na m? ská?e jak pominutá a chce za nim. Stejn? tak když ho ?uch?am na gau?i, ská?e a o?i by si mohla vykroutit! Na druhou stranu, když si chci pomuchlovat jí, tak se sápe za Pí?anem a když ho mam u sebe i s ní, tak je v klidu a nechá se pomazlit...

Záv?rem: zrodila se nám nerozlu?ná dvojice!!!
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-08, 12:58
Práv? jsme p?ijeli od veta. Malá dostala poslední ?obanec a za týden už bude moct ven :-) Zvládla to na jedni?ku, prdelka moje..
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-11-08, 13:34
Co doktor, nevypadlo mu zase koleno??
Jé, ješt? te? mám záchvat, jak jsi to minule popisovala...

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-11-08, 14:01
Peto tak to moc gratulujem ;o) Tak aby brzo byla i ta trojice

Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-08, 14:32
To je dobrýýý ... tak hlavn?, že se maj rádi, u nás je to taky tak, nem?žou už bez sebe skoro bejt :)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-08, 15:19
Yasmin - momentáln? trojici nechystam, to už by m? David asi vyhodil. Sice jí mam dovolenou, ale rozhodn? ne v nejbližší dob?. David m? jí totiž dovolil se slovy "m? je to jedno, stejn? si to ud?láš po svym, nic zakazovat ti nemá cenu..." Musim to nechat uležet a až p?ijde vhodnej ?as...

Rynn - taky Pin?ourka jsem sebou k vetovi dneska nevezla a vzala jsem si na malou jenom malinkou p?epravku (do který už se Pí?an sám nevejde) a ona celou dobu škrábala a lumpa?ila a když jsem jí vyndala na veterin?, tak se po?ád rozhlížela kolem sebe. Žádná pasta, nic jí nezajímalo, po?ád jenom koukala...

Paw - našt?stí nevypadlo, skoro celou dobu sed?l :-))) A taky jsme to radši vzali tramvají, aby to nebyl zase n?jakej kepl autobus...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-11-08, 15:34
Vsak myslim od Babulky





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yasmin dne 08.11. v 15:34.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-08, 20:37
Jo takhle! No uvidíme ;-P
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-09, 12:24
Takže se hlásíme, protože na to už nebude ?as možná až do konce týdne...

Dneska u nás na byt? spala psice. Ráno, když jsem s ní šla na procházku, pustil p?ítel sch??ata ven z klece, aby se prob?hli. Když jsme se vrátili, okamžit? nás p?išel Pí?an p?ívítat, zatimco malá se spíš lekla, co to p?išlo a upalovala pod stolek s telefonem. Což zaujalo Dan?u a za?ala lovit "myš". Hrabala tlapkou pod stolek a to jí malá musela asi kousnout (ješt? nikdy se nevid?li) a pak to psici došlo - další fretka. Má totiž od Pí?ana okousaný nožky :-)) Takže žádný lovení myšky už se pak nekonalo...

Jinak co ty tcho?i v noci ud?lali!!! Vždycky si pokládam papírový ut?rky na klec, kdyby byla n?jaká nehoda, tak abych je m?la hned po ruce. Pokládam je na roh, kam se oni nem?žou dostat (teda to jsem si myslela do dnešního rána...). Když jsem se vzbudila, tak m?li v kleci úpln? nasn?ženo! Všude byli ty ut?rky roztrhaný na malý kousky.. No myslela jsem si, že je asi p?erazim :o)
Avatar

Aktuální stránka:11 z 30


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist