Aktuální stránka:9 z 30
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-27, 23:01
Ale trošku rozmazaný.. No já mam takový fotky všechny.. Prost? je nedokážu zachytit nerozmáznutý..
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-27, 23:50
Taky mám takovej problém. Popravd? obdivuju ty, co maj ty fotky tak ?istý... Jak to d?laj?
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-28, 00:17
Ha?ul to já taky nechápu. T?eba tuhle fotku fotil amonnky p?ítel, když jsme s amonnkou honili naše tcho?e po chodb?, tudíž jsme byli všichni v pohybu... A jak je krásn? ?istá a nerozmazaná!
Avatar

Přílohy: DSC_6586p.JPG (96kB)  
Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-28, 00:24
Ty jo, nechápu a obdivuju....
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-10-28, 00:29
jejej,ten se hezky sm?je :o) fotim se stabilizátorem obrazu a výsledky jste vid?li ve vlákn? fotky...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: fretulinka dne 28.10. v 00:30.
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-28, 00:33
Myslíš ty záv?je?:-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-28, 00:34
Jo sm?je!!! Cht?l m? kousnout, mrzák jeden!
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-10-28, 00:39
jo to je ono,jestli chcete další,není problém :o)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Aponina (IP)
Datum: 2006-10-29, 01:17
Jak se mají ty tvé krásné d?ti?ky Pétí?jaká byla procházka
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-29, 08:46
Pe?ule, ono to možná bude i tím, že se tomu focení v?nuje (je to jeho koní?ek) a ten fo?ák, kterým to fotil stál s vybavením 18.000,-- K? ( a to m?l ješt? št?stí, prý normáln? se pohybovala cena kolem 30.000,-- K?), ale protože ten, co ten fo?ák prodával dostal ultimátum že bu? fo?ák, nebo žena, prodával ho =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-10-29, 15:00
JJ s tim fotakem je to jak pise Amon - klasickym automatem nebudes mit tak krasne fotky (i kdyz nekdy to jde) :o) hehe a uz vubec nebudou dobre z mobilu :-D ale tim ja ted taky fotim, pac nemam fotak :ó(
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-29, 17:57
yasmin - ono to je i rukama - protože p?i tomhle fo?áku navolit ru?n?, zda je to mikro, nebo automat nebo další voloviny, co to tam má, plus jeden objektiv je na to a druhý zase na to .. ?ert se v tom vyznej a proto m?, jako laikovi, pak vychází jedna fotka ze sta =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-29, 21:22
No my máme fo?ák n?jakej oby?ejnej, takže zachytíme zbídou tcho?e ležícího a spícího...

Tak Babulka si dneska poprvý zapušíkovala. Nevim teda na co, ale když jsem prošla kolem klece, tak to tam p?kn? zapáchalo pušíkem. Tak jsem odchytla tcho?e oba a ?uchala si k zade?k?m a byla to Babule, kdo si pušnul!!! Takže nastal boj u umyvadla pod kohoutkem, kdy jsem se snažila jí umýt prdelku, tak mam podrápaný ruce od ní, ale zvládli jsme to...
Zítra jestli bude hezky, tak je vezmu oba na p?l hodinky za barák do trávy, aby se malá za?ala otrkávat...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-29, 21:59
muhehe =) první pušík na sv?t? ..

ale aspo? máš na co vzpomínat =) já momentáln? kleju, ob? bestiášnice (cht?la jsem napsat p?ímo bestiiieee!) v kleci, Paige si hrála na oprává?e pííííssssíííí (nesmí k po?íta?i) a gia byla pod dekou na gau?i, kde m? nejprve užrala do zadnice (zám?rn? píšu zadnice, nebo? i když si myslím, že mám pr°el...) a následn? kousla do ruky, a to prosím i p?es deku!.. takže ?ekám mod?inu na zadku a jdu hledat matovu kolínskou na dezinfekci rány na ruce .. !!! bééésttieeeee jeeedny! ( a to jsem si prosím íkala, jak se nám gienka lepšíííí!!!!
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-29, 22:19
No jo, holky jsou prost? zlatí?ka! Zato já tu naší trubici asi zaškrtím, protože aspo? 3x za noc nás vzbudí její ?ev, kdy visí na kleci a dobejvá se ven... Ješt? pár nocí a já se zblázním! Na druhou stranu David si aspo? ráno spí do 12 a pak m?že ?íct, že do školy nemoh vstávat kv?li malý, že se nevyspal...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-29, 22:35
ješt?, že mám spaní tvrdý jako sejra =
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-29, 22:37
Tak to ti teda závidim, protože jí sta?í, aby se jeden z nás p?evalil v posteli (David navíc ze spaní chrápe a já mluvim) a už je tam nalepená a ?ve...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-30, 07:59
p?emýšlím, kdo to jen ?íkal, že musí být zalezený u po?íta?e, že kdyby ho zmer?il pí?a, že už bude vzh?ru =) já si na to dob?e pamatuju =)

já je prost? ignoruju - mata ne. ten dycky k nim jde =)
jo a napadá m?, že pokud jednou budu mít d?ti, nevím kdo k nim bude vstávat =)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-30, 10:01
Petro p. V?era ve?er jsem koukala na tvý stránky s fote?kama a te? to nikde nem?žu najít:-( M?žeš ješt? jednou hodit odkaz
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-30, 10:37
[nasimilackove.websnadno.cz]

Ale fotky ze srazíku tam ješt? nejsou, ty teprve budou, chce to dát mi trošku ?asu... Na Janiny stránkách jsou fotky. [fretky.ic.cz]

Amonn: jenže malá se dobejvá ven i bez záminky, jí se prost? chce ven, tak za?ne d?lat bordel. Zatímco Pí?an leží a ?u?í, až se za?ne n?co hejbat v byt?, tak teprve pak se pov?sí na klec...
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-30, 10:44
D?kuji:-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-10-30, 15:08
Tak co cpaní prášku Pí?ovi?
My dneska s Filípkem zvládli spapat velkej prášek jenom ve dvou a celkem hned! Super! Jak mu je d?lím, tak n?který kousky jsou v?tší, jiný menší. A dneska se mi povedlo i ten velkej hodit do krku na první pokus. A ?ekla bych, že na zádí?kách se za?íná objevovat n?co jako chloupe?ky....teda zatím to vypadá jako špína, ale špína to není!

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-30, 15:30
N?kde výše jsem popisovala, jak jsme s tim bojovali, ale te? jsem se nau?ila mu to hodit rovnou do krku a rychle mu str?it k tlami?ce pastu, aby zapom?l, že jsem mu tam n?co hodila... V?tšinou se mi to povede na první pokus, n?kdy na druhej, ale neni to takovej ten boj, kdy mu to rozdrobim do pasty, on vylíže pastu, ale pe?liv? z toho vybere ten rozdrobenej prášek, tak to samý zkoušim s masem, s konzervou, okurkou, paprikou, vají?kem, tvarohem... A vždycky bez úsp?chu..
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-10-30, 15:44
Filda taky selektuje výborn?, kdyby to byl mikrodrobe?ek, tak ho nechá.
Já když to hodím do krku, tak n?kdy tam nacpe jazyk nebo mu to tam uvízne a pak se dusí a n?kdy to i p?edstírá, že umírá.... Ale jak to vyplivne, tak prášek už je ulepenej a nejde vhodit do krku, jelikož drží na prstu:-)) Tak kolikrát nacpu prá?ek na okuru a tu vrazím tcho?ovi do krku....drastické....ale ú?inné, aspo? p?lka prášku spapána..

Te? tady ni?í plyšovýho kon? z mýho d?tský, ale vevnit? je výpl? n?jaká tuhá a on to rve a ono to d?sn? sk?ípe...takovej ten zvuk ze kterýho mám husí k?ži a bolení hlavy...jenže ho nechci ok?ikovat, když ho to baví, a? si hraje. Ale koušu se tady do trika, abych na to aspo? trochu nemyslela....

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-30, 15:49
Paw: hrozný zvuk taky je, když ojížd?jí takové ty plyšové nosy u plyšák?
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-10-30, 16:01
Nosy? Filda ojíždí plyšáka celýho - bu? plyšovýho hrocha taky po m?, to je jeho nejlepší kámoš. Nevadí mu ho každý den tahat p?es celý pokoj do sk?ín?, kde spává p?es den, jenom aby byli spolu:-) Dojemný...Ješt? ob?as jezdí na plyšový kryse z Ikey. Ale to to u toho kvoká, žádný hrozný zvuky se nevyluzují:-)

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-30, 16:11
No, ale krysa z Ikey má plyšový nos jako celý, ale tohle co myslím, že jen potažený plyšem a pod tím n?jaká um?l hmota:-)
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-10-30, 17:13
Aha, tak to se u nás nekoná...

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-02, 13:26
Takže hlásím nové zprávi?ky! Malá roste jako z vody, ale po?ád je proti Pí?anovi takovej pidižvík. M?ní srst, už to neni takový to miminkovský chmí?í?ko. Taky už tolika nebre?í, když jí Pí?an morduje, ale snaží se mu n?kam utéct nebo ho kouše taky. Hrozn? ho provokuje a vyzývá ke hrám, ob?as ho morduje ona, když už je unavenej a leží n?kde a odpo?ívá. Po?ád po n?m ská?e, taky se nau?ila vyskakovat do velkých kv?tník? s kytkama, ale ješt? nep?išla na to, že se tam dá hrabat... A je to obrovská šplhna, všude vyšplhá a všude vleze. Nejrad?ji do povlak? na pe?iny nebo polštá?e. Když zavolam "Babu ?aminka" nebo n?co podobnýho, tak okamžit? b?ží na chodbu, protože tam jim dávám masí?ko. Taky už reagujou oba dva na otvírání lednice. Hlavn? Pí?ánek, když to cvaknutí slyší, tak hned letí do kuchyn? a k lednici, tam si stoupá na zadní, aby do tý ledni?ky jako fakt vid?l... Jo a malá má te? n?jaký pušící období, pušne si aspo? jednou za dva dni..
Avatar

Re: Pí?a a Babu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-02, 14:17
Tak jsem si zrovna ?ikala, jak jsem tu Babulí zapom?la vychválit, že chodí na záchodek do klece, když je pušt?ná a n?kde poblíž klece. D?ív mi to házela do všech možnejch roh? a za klec. No a zrovna te? cht?la ud?lat bobek uprost?ed chodby, tak jsem jí jemn? p?etáhla letákama, který jsem zrovna m?la v ruce a to jsem ješt? neslyšela, co vidala za zvuky!!! T?ikrát na m? št?kla takovym zp?sobem, že mi málem praskly bubínky! A ješt? se u toho zapušila tak, že je to cítit po celym byt? a já to ze sebe cítim taky. Asi se p?jdu p?evlíct a vykoupat. Jsem zv?davá, jak dlouho ješt? budu d?lat pr?van...
:-)))
Avatar

Aktuální stránka:9 z 30


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist